Opinie o Herbalife

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Dużo opinii klientów się pojawia, a może pracownicy chcieliby opowiedzieć o swojej pracy? Aktualnie Herbalife szuka Konsultanta ds. Obsługi Klienta w Jankach http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5465725. Oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, opiekę medycznę, ubezpieczenie, kartę multisport i dostępność produktów Herbalife dla pracowników: koktajle odżywcze, batony proteinowe oraz suplementy diety. Zalet pracy jest dużo w ogłoszeniu, a ktoś chciałby wypowiedzieć czy też tak pięknie wygląda praca w Herbalife.

magda
użytkownik zarejestrowany

To zazdroszcze efektow super, wiec widać ze ich produkty na prawde pomagaja i sa skuteczne w walce z nadwaga czy otyłoscia, dla osob ktore chca zrzucic zbednych pare kilo, ale faktycznie trzeba sie stosowac i trzymac dalej zalecen

Anonim 12

Jestem w herbalife od października 2015 roku. Przez pół roku schudłam 30 kg. Mam się bardzo dobrze, stosuję coraz więcej produktów z których jestem jak najbardziej zadowolona, nie mają żadnych wad, same zalety. Teraz awansuje na partnera i chcę uczyć się na trenera. Więc nie wypisujcie tu głupot jakie herbalife jest złe. Pewnie stosujecie jakieś gówna z allegro dlatego macie te problemy. Ja nie mam żadnych problemów wręcz przeciwnie. Czuję się i funkcjonuję o wiele lepiej niż pół roku temu : ) Pozdrawiam

mola

tu nie ma pracodawcy i pracownika, a ludzie jak ludzie jedni uczciwi, inni mniej , za to główna siedziba i ludzie tam pracujący juz na etatach niestety nie interesuje ich uczciwość dystrybutorów herbalife , a to duży błąd , , polecam produkty , ale rodzaj pracy nie bardzo :-(

nizki

Jak mam uwierzyć w uczciwość firmy, jeśli jej przedstawiciele są naciągaczami? Dotychczas miałem jeden kontakt z przedstawicielem HerbaLife - [usunięte przez moderatora] z Poznania. (jest ponoć Supervisorem w Herbalife). Okazał się [usunięte przez moderatora]. Póki tacy ludzie będą w Herbalife, nie mam zamiaru korzystać z ich produktów, a już na pewno nie polecać innym.

herba

polecam film witajcie w życiu amway... ogólnie herba to ściema, jak ktoś się wybił to ma szczęście i zarabia, ale większość osób (ok 85%) kończy pracę na wykupieniu licencji... zresztą każda szanująca się firma robi szkolenia i daje licencje za free a tutaj?

Ja jem produkty 5 lat i jakoś żyję, czuje się dobrze i włosy mam tez :)

zniesmaczona

co za idiotyzm, znam setki ludzi ktorze zjadaja produkty, sama rowniez należę do tego grona i jakoś stan moich włosów się nie pogorszył. a wrecz przeciwnie. pff zreszta sama pewnie sprzedajesz akune lub cos rownie załosnego;p

pola

Byłam na tej diecie od maja do września w ubiegłym roku. schudłam 15 kg, straciłam dużo pieniedzy i włosów, prawie wszystki mi wypadły. po terapi hormonalnej włosy zaczynają odrastać, ale waga wróciła. Pola

nina
@pola 28.10.2009, 10:35

Waga sama nie wraca, jeśli zmienimy nawyki żywieniowe tylko na chwilę a później wracamy do ,,starych" nawyków to nie ma cudów, waga napewno wróci. Miejmy świadomość, że koktajl nie jest odchudzający a odżywczy i karmimy swój organizm na poziomie komórkowym!!!

ania

Też tak sądze firma jest bardzo dobra i produkty są warte swojej ceny, najwazniejsze że śą 100% naturalne i nie szkodzą nikomu nawet dzieci to mogą jesc wiec jestem pewna.

Firma jest uczciwa.poprostu ma inny system wynagrodzeń. Po drugie gdybyśce zadali sbie troce trudu zdobycia wiedzy na temt suplemenów to inaczej byście pisali .

Zostaw opinię o Herbalife - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife