Opinie o Herbalife w Poznań

Jesteśmy amerykańską firmą prosperująca 29 lat w branży Welles w 70 krajach. Produkty najwyż Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Herbalife. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herbalife o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Herbalife w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mariusz1997

Śmiech na sali :D na olx było napisane stań się inspiracją, praca dla ludzi żyjących zdrowo, aktywnie itp... Napisałem zgłoszenie i babeczka zadzwoniła. Oczywiście nie chciała mi powiedzieć na czym miała by polegać praca. Poszedłem do siedziby na spotkanie na ratajczaka i jak tylko się przywitała i wyciągneła segregator o grubości 15 cm to od razu zacząłem żałować. Zaczęło się od prania mózgu i pokazywania jak źle się odżywiam. Nie mogłem ze śmiechu jak wciskała mi, że jajko sadzone, które zjadam na śniadanie ma 700 kc, a jej super produkt tylko 30 XD. Potem zrobiło się jeszcze bardziej absurdalnie, okazało się ze ich koktajle są zdrowsze niż warzywa i owoce, które to powoli wpędzają mnie do grobu. Następnie zaczęła pokazywac zdjęcia ludzi przed i po diecie koktajlowej, była różnica 30 kg i wciskała, że to tylko w miesiąc i no i oczywiście bez ćwiczeń XD. Śmiech na sali, mogą tak nabierać półmózgów albo 4latków ale nie dorosłych ludzi. Ogólnie w samej siedzibie firmy atmosfera jak w sekcie, pierdzielenie o ich produktach jak o nie wiadomo czym, a każdy kto jest obok pociska teksty w stylu "taak, to pomogło mojej mamie, a tamto wyleczyło mnie z tego i tamtego.." Gdy powiedziałem pod koniec (40 minutowego pieprzenia), że muszę się zastanowić i pomyśleć w domu, to ta tempa baba nie mogła tego przyjąć do informacji, w kólko pytała " no ale nad czym się tu chcesz zastanawiać, czego nie jesteś pewny, wytłumacze ci jeszcze raz". Podsumowując, festiwal żenady, absurdu i śmiechu zarazem, bo z babki, która mi to wszystko próbowała wcisnąć nawet nieźle sie uśmiałem.

Anonim 12

Jestem w herbalife od października 2015 roku. Przez pół roku schudłam 30 kg. Mam się bardzo dobrze, stosuję coraz więcej produktów z których jestem jak najbardziej zadowolona, nie mają żadnych wad, same zalety. Teraz awansuje na partnera i chcę uczyć się na trenera. Więc nie wypisujcie tu głupot jakie herbalife jest złe. Pewnie stosujecie jakieś gówna z allegro dlatego macie te problemy. Ja nie mam żadnych problemów wręcz przeciwnie. Czuję się i funkcjonuję o wiele lepiej niż pół roku temu : ) Pozdrawiam

davmen

Mam już 7 lat stażu zarówno z możliwościami biznesowymi jak i produktami :) Przetestowałem już chyba wszystko i wiem co z czym gra:) Stosuje to bo wygodne i na brak energii jakoś nie mogę narzekać. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do kontaktu na rekrutacjansc@gmail.com :)

Czy urlop w Herbalife jest płatny 100%?

Herba szef
@Pytanie

Tak urlopy są co co 2 miesiące i trwają po 2 tygodnie. Tak urlopu w ciągu roku masz 3 miesiące. To jest czas dla ciebie na twoją regeneracje. Jak wracasz do pracy to masz być wypoczęty i pamiętaj pijesz MIXCOCO 70 przez cały urlop- to jedyny warunek.

Iza Nowy wpis
@Herba szef

Aż tak dużo urlopu ? A on normalnie jest płatny ?

Helena Nowy wpis
@Herba szef

No to w sumie sporo. A urlop normalnie jest płatny?

Andreas Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Współpracowałem z Herbalife przez 10 lat. W tym roku mija kolejna dekada od kiedy z pracą nie jestem związany ale z produktami do tej pory. Ws. pracy źle trafiłem na swojego sponsora który przez własne nieumiejętności niszczył własna grupę. W planie marketingowym doszedłem do satysfakcjonującej pozycji na tamten okres GT. To są wyjątkowe wspomnienia. Wspaniali ludzie, szkolenia, spotkania. Produkty. Stosuję 20 lat dzień w dzień. jakie? Odżywcze prawie wszystkie z wyłączeniem kosmetyki. Mam 45 lat wyglądam dobrze i nikt nie daje mi mojego wieku a dodatkowo świetnie się czuję. Jako całkowicie osoba dziś już neutralna ze swojej strony polecam produkty Herbalife. Niektóre negatywne opinie mnie zadziwiają. Na chłopski rozum czy Firma o tak globalnym zasięgu z nadzwyczajną radą naukowo medyczna i niewiarygodną sprzedażą w świecie pozwoli sobie aby produkty były złe :) Sam dziś prowadzę Firmę zatrudniając ponad 22 osoby i szczerze jestem wdzięczny Herbalife. Wiele czego nauczyłem się w pracy z partnerami w HB wykorzystuje po dzień dzisiejszy. Po dzień dzisiejszy aktywnie dostaję maile z siedziby HL jestem wzruszony zaangażowanie ludzi. Klientom HL życzę zdrowia i osiągania celów z HL a Partnerom radości z odnoszonych sukcesów.

Anonim 12

Marysia
@Anonim 12

Ja schudłam 20 kilogramów, bez kupowiania szajsu za miliony monet. Wystarczy dobrze jeść (deficyt kaloryczny z zapewnieniem odpowiednich wartości odżywczych) i regularnie ćwiczyć. A w takim studio byłam 2 razy, ludzie opryskliwi jak nie chcesz kupić ich produktów i mają zero merytorycznej wiedzy. Jak próbowałam im to powiedzieć to też foch, że się nie znam. Wystarczy nie być ograniczonym umysłowo szympansem, żeby wiedzieć, że to ściema i naganianie mnóstwa kasy do kieszeni. ;/

Ojciec
@Marysia

Nie stać cie na dobre odżywianie to piszesz bzdury

Nikodem
 Problem
@Ojciec

Tylko, ze produkty Herbalife to nie są dobre produkty a już na pewno nie są warte swojej ceny. Naciąganie ludzi.

Ona

5 posiłków dziennie, aktywność fizyczna a nie chemia w proszku ha ha

Michal
@Anonim 12

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ceny wielokrotnie wyzsze, niz produktow o podobnym skladzie. W wielu produktach szkodliwe konserwanty I slodziki. Handlujacy dystrybutorzy bez wiedzy na temat zywienia. (usunięte przez administratora)

Piotrek
@Marysia

Dziękuję za rzetelną odpowiedź. Moim zdaniem herbalife jest zwyczanie zbyt drogi. Dobre ożywki które używają sportowcy, które można kupić w zwykłym sklepie bez podpisywania umowy na rok kosztują 5 razy mniej. Herbalife naciąga poprzez windowanie cen swoich produktów do absurdalnych wartości. Koszt wyprodukowania czegoś takiego to moim zdaniem w hurcie 20-30 zł za opakowanie. Herbalife każe sobie płacić po 150-180zł za coś co tak naprawdę jest dostępne w sklepach z odżywkami.

Ayla
@Anonim 12

Te magiczne "30 kg mniej " urosło do rangi miejskiej legendy w Herbalife. Ja też to słyszałam na spotkaniu.....

Kari Nowy wpis
@Anonim 12

Witam . Tak też jestem tego zdania . Kupuje koktajle od trenerki a nie jakieś podróbki z typu allegro itp.. przez miesiąc schudłam 8kg myślę że super efekt no i o wiele lepsze samopoczucie.... Nie wystarczy tylko pić samych koktajli i myśleć że mogę wszystko jeść tak jak się jadło ... Jeśli chce się zadbać o swoje ciało myślę że warto także pić koktajl i mieć dietę ....

davmen

kasia
@davmen

sekta i tyle

Pablo66
@kasia

A co to jest sekta? Jakaś definicja

Agnieszka
@Pablo66

podpinam się bo jestem ciekawa o co chodzi z tą sekta... Ogólnie ludzie piszą tu na forum że to naciaganie a produkty nie są warte swojej ceny - rozumiem że to jest słabe ale w jaki sposób to się ma do sekty?

Kdj
@Pablo66

Poczytaj sobie. Wujek Google nie gryzie

Aleksandra
@Kdj

ja poczytałam i w sumie za dużo się nie dowiedziałam. To że firma sprzedaje na zasadzie MLM to jeszcze nie znaczy że ma cokolwiek wspólnego z sektami. A ty takie opinie wyciągasz z własnych doświadczeń czy powtarzasz te hasełka które się pojawiają bez żadnego uzasadnienia?

Kdj
@Aleksandra

Ale ja mam beczkę z takich ludzi jak Wy :) znam osobiście kilka osób, które "zarabiaja" w taki sposób... nieźle zryte berety xD

Zofia
@Kdj

Powiedz coś więcej, bo brzmi zabawnie

Dzordz
@Agnieszka

Sekta to znaczy sposób wywierania presji. Mnie nie da rady...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Herbalife? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Irena

Dodam, iż Herbalife zrobił ze mnie cukrzyka. Uszkodził mi trzustkę do końca życia. Tak wspominam herbalif

@Irena

a mózgu Ci czasem nie uszkodził bo ja jakoś jem przez 20 lat i miałem kilkudziesięciu klientów i jakoś nikt się nie skarżył że mu coś źle funkcjonuje wręcz odwrotnie.

Goloneczka
@dzek42

Dziadek 42 Tobie chyba muzg wypadł od tych ich proszków że nie dociera do ciebie świat realny

@Irena

Jakieś dowody w ogóle na to są? Jak tak, to chyba sprawa powinna iść do sądu, co? A jak nie, no to cóż, po co w takim razie to tu wypisywać? ;d

Magdalena
@Irena

Mogę wiedziec w jaki sposób? Z tego co patrzyłam w składzie nie ma tam nic co do cukrzycy może doprowadzić a w samym kokatjlu jest mniej węglowodanów niż w bananie. Zaintrygowała mnie Pani opinia

Magdalena
@Irena

Moja znajoma przy pracy z Trenerem Odżywiania odstawiła leki na cukier chociaż była na granicy i miała dostać większe dawki. Wyniki są na tyle dobre, że lekarz zrezygnował z jakichkolwiek leków, jej mąż też ma znacznie lepsze wyniki. Oczywiście to nie same produktu, zmieniła przy pomocy trenera odżywianie ale jednak produkty stosuje, z tego co wiem nie mało. Dlatego zastanawiam się jak to możliwe, że jednemu szkodzi a drugiemu pomaga. Cukrzycę powoduje raczej nadmiar cukru w diecie lub jakieś predyspozycje genetyczne

Ewa
@dzek42

Stosuję produkty Herbalife prawie 7 lat. W 9 miesięcy schudłam 30 kg, oczywiście stosując się do zaleceń mojej Sponsor i zmieniając nawyki żywieniowe, ale to na czym mi tak zależało, czyli zrzucenie wagi, okazało się efektem ubocznym. Najważniejsze, że poprawiłam uregulowałam wszystkie parametry zdrowia. Wyniki laboratoryjne od 6 lat w normie, tryskam energią, ustąpiły migreny i depresja, zniknął trądzik różowaty, przestały mi wypadać włosy (zagęściły się), unormowałam poziom cukru i holesterolu, Znajomi nie mogli się nadziwić, skąd w moim wieku mam tyle zapału, siły i energii (znali mnie jako wiecznie zmęczoną i smutną osobę), pasji i chęci zycia. Zaczęłam uprawiać nordic walking, chodzić na siłownię, rozwijać zainteresowania.

Asia
@Ewa

Gratuluję ja mam podobnie ciągle mało energii mimo że jestem młodą osobą. Z nadwagą nie mam problemu ale z innymi zaburzeniami jak mało śpię i mało energii. Pozdrawiam????

Czy w Herbalife są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Nie, wszystkie szkolenia są wewnetrzne i mozna powiedzieć "tajne", dostępn do nich maja wyłacznie partnerzy firmy, a na niektroe tylko osoby na odpowiednim poziomie awansu. Oczywiscie wszystkie szkolenia są płatne, czasem jest to 110 zł za osobe, a czasem 400 za weekend, plus dojazd , plus kwalifikacja. Sekt ekonomiczna. Byłam to wiem.

@Pytanie

są tez szkolenia przez Internet i był tez przez satelitę dla dystrybutorów czyli wewnętrzne

Andrzej
@Babolina

Nie zgadzam się z tym, że są płatne, owszem żeby dostać się na szkolenia należy prowadzić biznes, sprzedawać produkty i pozyskiwać klientów, partnerów, za tym idzie dostawanie punktów, są szkolenia organizowane bez progu punktowego i te z progami np 500, 1000 czy nawet 12500 , na których to spotkaniach spotykają się najlepsi z partnerów ( world group ) herbalife często za granicą. Żadne spotkania nie są płatne, ale na dołączenie do niektórych potrzebne jest pokazanie swoich osiągnięć, umiejętności. Jak dla mnie zupełnie normalne, na stanowisko kierownika budowy też nie bierze się osoby bez umiejętności.

Andrzej
@dzek42

Oczywiście za szkolenia na wyjeździe, za hotel płaci się osobiście, jednakże dołączenie do szkolenia i korzystanie z jego treści jest bezpłatne. Ta regułą nie dotyczy jednak szkoleń dla grupy światowej jak i extrawaganzy, za transport. hotel itp płaci firma

Czy w Herbalife odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mysza

Byłam na jednych zajęciach sportowo edukacyjnych w tej firmie i juz tam nie wrócę. Niestety jest Tak ze opinie piszą sobie sami pracownicy stare jak świat ale prawdziwe. Każdy zdrowo myślący człowiek nie kupuje takich suplementów tym bardziej ze suplememt nie ma badan klinicznych i każdy mize sobie taki wyprodukować. System dzialania firmy jest jak pranie mózgu. Czyli jeśli nie kupisz naszych produltow nie schudniesz i nie będziesz zdrowy. Niestety moja swiadomosc w odżywianiu jest spora i żaden cud koktajl mnie nie przekona. Przedtawiciele uchachani od ucha do ucha byle coś sprzedac w takich cenach ze pensja na zestawik wam może wystarczy. Radze pięć razy sie zastanowić.

Edyta
@Mysza

@Mysza Rozumiem, że usługi świadczone przez firmę Herbalife są według Ciebie dalekie od przyjętych standardów. A jak ocenisz pomoc ze strony pracowników tego przedsiębiorstwa? Znamy już dużo opinii klientów tej firmy, a teraz chętnie poznamy ją od strony tego, jakim jest ona pracodawcą. Może ktoś z Was brał w ostatnim czasie udział w rekrutacji i podzieliby się z nami swoimi uwagami? Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Nati
@Mysza

Maja badania kliniczne. Radzę się doimformowac w tym zakresie, a nie ośmieszać publicznie ;)

@Nati

Pracujesz może w Herbalife i możesz mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może tu liczyć początkujący pracownik? Ciekawi mnie też czy firma zatrudnia chętnie osoby bez większego doświadczenia, wiesz coś na ten temat?

@Mysza

nawet chyba nie miałaś w ręce tych produktów bo jak byś miała to wiedziałabyś gdzie i skąd są produkty oraz że posiadają atesty

Barts1519
@Mysza

Jak Cie nie stać to nie kupuj. Albo zapraszam na apteki. Tam dostaniesz pyszna porcje prawdziwego (usunięte przez administratora) w tabletkach. Jaka cena taka wartość. A co drogie to tanie. Stosuje produkty 15 lat i jeszcze nic mi się nie stało. A wręcz przeciwnie. Pomogły mi w wieku dolegliwościach które te " cuda " z reklam były po prostu placebo. Pozdrawiam.

Mariusz1997

@Mariusz1997

Potwierdzam. Ale ja sie kuzwa dałam nabrac na fali mojej utraty wagi. Sekta ekonomiczna, masz racje. Podziwiaja najpier jak ładnie chudniesz, potem kaza ci zapraszac na wydarzenia rodzine i n=znajomych, potem każa ci wcisnąc im za kase ich produkty, potem każa ci zostac partnerem firmy, potem kupowac jak najwiecej towaru, nie wazne czy to sprzedasz czy nie. Mowia, ze w kazdej chwili mozesz zwrócic produkty,a to (usunięte przez administratora) prawda bo zwrot produktow oznacza utrate licencji czyli koniec partnerstwa. Zostajesz bez kasy, z koktajlami , bez znajomych i wstyd sie potem odezwac do tych ludzi.

@Mariusz1997

Nie dorosłeś do pojęcia czym jest firma herbalife , ja od 20 lat zażywam suplementy firmy i super się czuję będąc konsultantem (czytaj dystrybutorem produktów) na kasę nie narzekam.

Marian
@Mariusz1997

Z własnego doświadczenia wiem, że Koktajle z filmy Herbalife trochę pomagają. Schudłem 14kg w 4 miesiące. Stosuję dietę liczę kalorie, jem 3 posiłki co dziennie. Na kolację przeważnie stosuję koktajl Herbalife i po nim Nie czuję głodu. A więc mi pomaga. Pozdrawiam serdecznie i życzę Zdrówka

pola

Byłam na tej diecie od maja do września w ubiegłym roku. schudłam 15 kg, straciłam dużo pieniedzy i włosów, prawie wszystki mi wypadły. po terapi hormonalnej włosy zaczynają odrastać, ale waga wróciła. Pola

nina
@pola

Waga sama nie wraca, jeśli zmienimy nawyki żywieniowe tylko na chwilę a później wracamy do ,,starych" nawyków to nie ma cudów, waga napewno wróci. Miejmy świadomość, że koktajl nie jest odchudzający a odżywczy i karmimy swój organizm na poziomie komórkowym!!!

Marysia
@nina

Boże jak czytam te komentarze to mam ochotę skoczyć z mostu... Odżywczy koktajl, karmi twój organizm na poziomie komórkowym - brzmi znajomo. Takie banialuki również u nas w Gdyni.

Ojciec
@Marysia

Ciekawe czy dasz radę wejść z twoim grubym dupskiem ????????????

Ratownik
@Ojciec

Jaki poziom pokazujesz odpisując tak ludziom? Na pewno nie zachecasz ich do tej firmy. Pozdrawiam

@pola

A mózg ci nie wypadł bo tym którzy nie rozumią filozofii firny ,a ja szkalują nie używając produktów to wszystko wypada .

King

Ludzie Herbalife działa na wzór mini piramidy Ponziego . Poszukuje ludzi na portalach z pracą a na rozmowach po wstępnym praniu mózgu z technik sprzedaży oferuje pakiety startowe składające się z ich suplementów za kilkaset złotych i ty masz wciągnąć następnego i tak dalej i dalej . Zwykle (usunięte przez administratora). Mieli swoją siedzibę w Poznaniu ale chyba się spalili więc uciekli do Lubonia na Ul Sobieskiego . Jestem dietetykiem pracującym w szpitalu na oddziale gdy wysłałem swoje CV na Olx do ewentualnej współpracy nie napisałem tego specjalnie gdzie obecnie pracuję ponieważ podejrzewałem że to może być piramida Herbalife która naciąga ludzi . Poza tym większość suplementów z takim samym składem można dostać w niższych cenach mimo ,że nie polecam brania niczego na własną rękę ani przy udziale tego typu placówek jak gabinety Herbalife pod inną nazwą dla zmyłki np Fit Club w Luboniu. Zwykłe wyciąganie kasy i oszustwo gdy poprosiłem o przesłanie mi cennika produktowego na e mail sms aby nie marnować czasu na spotkaniu . Będąc w pracy na oddziale w towarzystwie lekarza dostałem ordynarny telefon od jakieś kobiety że takiego cennika mi nie wyślę , Na stronach Herbalife również cennika nie ma oczywiści jak można się domyślać specjalnie . Ale za długo pracowałem w sprzedaży za wiele szkoleń z tej tematyki i psychologii aby dać się nabrać . Nie polecam chyba że ktoś nie ma co robić z pieniędzmi i jest naiwny.

@King

Firma wywodzi się USA założycielem był jeden człowiek miał na imię Mark ,w Polsce istnieje od 1994 roku i magazyn polski jest w Warszawie ,a dystrybutorzy ,konsultanci są praktycznie w całej Polsce bo produktów nie ma w sklepie (internetowa firma)sprzedają je niezależni konsultanci ,dystrybutorzy, każdy z nich zamiast pośrednika w sklepie ma zależnie od obrotów zniżkę która jest jego zyskiem

lowelas

czy zwracacie pieniązki po dwuch miesiacach jak sie stosowało diete ale i tak sie nie schudło

@lowelas

Jak tylko będziesz stosował produkty według zaleceń konsultanta i po kryjomu nie żarł to produkt działa ,zapewniam Ci to przez 15 lat byłem "wizytówką" firmy lecz lata lecą i troszeczkę się przytyło .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Herbalife? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

nie ma żadnych etapów. jesli chcesz zostac partnerem to po prostu lugujesz sie na ich stronie, wypełniasz kwestionariusz , płacisz wpisowe - czyli kupujesz pakiet startowy i juz jestes dystrybutorem Herbalife, anie pracownikiem. Nie wiąze cie z nimi zadna umowa o prace. Mozesz założyc własną działalnosc i w ten sposób pracowac. Inny sposób na prace w Herbalife to po prostu tzw. podpisanie sie pod twoim trenerem czy tam inną osobą od ktorej kupujesz produkty. Wtedy za kazdy kupiony przez ciebie produkt dwie osoby nad tobą dostają międzyprowizję, a więc jest to dla nich dochód pasywny. rozumiesz, pieniadze za to, ze ty pracujesz.

Nati
@Babolina

A Twój szef nie zarabia za to, ze ty pracujesz? Doi z ciebie jak może i jesteś niewyżyta, nieszczęśliwa osoba szukająca atencji na forach ;)

Brawurra
@Nati

A ty którym blokiem w tej piramidzie jesteś? To że są ludzie, którzy się na to nabierają to jeszcze mnie nie dziwi ale że są ludzie, którzy są tak perfidni jak ty i wykorzystują ich naiwność , tego nie rozumiem. Szczerze, nie wstyd ci?!

@Pytanie

kupujesz starter ,podpisujesz umowę i pracujesz już na swój rachunek ,owszem musisz kupić i jeść produkt abyś mógł widzieć efekty ,lub Twoi potencjalni klienci mogli go widzieć.

Joanna
Kandydat

Zwykle w każdej piramidzie 20 osób na samej górze zarabia 80% wszystkich zysków. Prawdziwie duże pieniądze mają z tego 2-3 osoby. Jeśli nie zaczynałeś pracy w Herbalife 15 lat temu to nie masz co szukać. Stracisz czas i pieniądze a zyski spłyną do osób na samej górze. Sam fakt że szukając pracy musisz wydać własne pieniądze powinien cię od razu zaalarmować. Żaden pracodawca nie każe ci płacić za przywilej pracy u niego. Pominę już fakt że takiego samego składu produkty a nawet lepsze jakościowo można kupić 5 razy taniej w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców.

Września
@Joanna

Chcesz schudnąć? Jedz owoce i warzywa zamiast batoników. Picie koktajli z niewiadomo czego o ohydnym smaku pomoga chyba tylko Annie, która tak a propos nie wygląda zbyt zdrowo.

@Joanna

Jak stworzysz swoją grup klientów i będziesz też oferował produkt to zarobisz tez duże pieniądze bo założenia są takie, robisz firmie robotę to ona cię a to wynagradza ,a starter to masz tam tam foldery reklamowe na dzień dobry 25% zniżki , na produkty.

Czy firma Herbalife w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Robert
Kandydat

Przyszedłem w sprawie dodatkowej pracy,zarobienia dodatkowych funduszy dla rodziny,w rozmowie telefonicznej mogłem zarabiać od rzazu fajne pieniążki,nikt mnie ine poimformował o wpisowym (ok.1000 zł),więc o długiej rozmowie polegającej na wyciągnięci odemnie pieniędzy po prostu wstałem i zatrzasnołem drzwo.Prawdziwa piramida finansowa.Praca w harakterze naciągacza.Dziękuję.

Abbc
@Robert

Forma "wpisowego" to kwota 208 zł, w tym 19 zł podatku. Otrzymujemy - torbę z logo firmy, schaker, broszury informacyjne. Upoważnia osobę do zakupu produktów z 25 % zniżką. Każdy człowiek ma wolną wolę i prawo wyboru. Szukam właśnie informacji dotyczących firmy. Uważam, że produkty są dobrej jakości. Prawda nie najtańsze, prawda - zarabiają na nich ludzie, jak na wszystkim. Czy to powód żeby krtytkować firmę i umiejszac jej wartość? Tak jak już, ktoś tu wspomniał, są alternatywy i każdy ma prawo wyboru. Ka

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Herbalife?

Jprdle

450 zł za koktajl i jakieś herbatki za pół miesiąca ,jeszcze mnie nie pogrzało:-)

Anna
@Jprdle

170 za pół miesiąca za koktail więc coś nie tak z Matematyk

Września
@Anna

Anna, nie wstyd Ci wciskać ten kit ludziom i kłamać, że zarabiasz 50 tysięcy miesięcznie, a przyjeżdżasz na spotkania pociągiem?

Mateusz

Czy oni pracują tylko online ?

@Mateusz

Teraz w czasie pandemii tylko online. Uważają, że to złoty interes, bo zamykają fitnesy itp a oni nadal mogą pomagac ludziom uzyskac swój rezultat wagowy i sylwetkowy (tak to sie ładnie u nich nazywa), czyli utworzyc jakies bezpłatne lubpłatne wydarzenie na FB, kazdy uczestnik kupi od niech produkty do jakiegos tam przygotowanego specjalnie dla niego programu odchudzającego ktory w zerzywistosci jest kopiuj - wklej i gitara gra.

Sebastian

Nie dowiedziałem się za dużo o tym pracodawcy, więc postanowiłem co nieco odświeżyć wątek. Znalazłem oferty pracy w Herbalife: https://firma.herbalife.pl/careers/vacancies ale dotyczą one pracy w Krakowie i Warszawie, a szukałem oferty/informacji o siedzibie w Poznaniu. Wiecie czy szukają pracowników w Poznaniu? Czy to pracodawca godny polecenia? Dziękuję za Wasze wypowiedzi.

HB
@Sebastian

to nie jest pracodawca tylko korporacja której produkty masz sprzedawać

Zostaw merytoryczną opinię o Herbalife - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Herbalife?

Zobacz opinie na temat firmy Herbalife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie klientów o firmie Herbalife?

Liczba opinii klientów firmy Herbalife, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Herbalife