Opinie o Herbalife w Poznań

Jesteśmy amerykańską firmą prosperująca 29 lat w branży Welles w 70 krajach. Produkty najwyż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbalife w Poznań

@coli

Jeśli cokolwiek mogę napisać o herbalife i trenerach to to że trener do którego zwróciłam się o. Pomoc wyciągnął ode mnie (usunięte przez administratora) kasy na te cud odżywki itd... Dieta ściągnięta z neta i... Zalecenie "pij 4 l albo więcej wody" no i tak piłam codziennie te litry wody i trzymałam tą dietę ... Utrudniało mi to pracę bo ciągle musiałam biegać do toalety ale gdy zaczęłam mieć zaburzenia rytmu serca, potężne skurcze mięśni i nie miałam siły uprawiać mojego ukochanego sportu, włosy zaczęły wypadać mi garściami, paznokcie zaczęły się łamać na potęgę - zrobiłam badania z krwi okazało się, że mam przewodniony organizm za niski sód, potas, magnez o malo mnie tymi swoimi odżywkami i dieta nie wykończył... Szczerze jako medyk nie polecam ani podejmowania tam pracy ani stosowania tych produktów... Chyba że chcecie siebie albo kogoś wpędzić do grobu. Trener wykorzystał to że chciałam schudnąć...nie mają oni wiedzy ani na temat odżywiania ani żadnego wykształcenia z zakresu dietetyki po prostu ludzie z łapanki po praniu mózgu . Zaczęłam się po prostu racjonalnie odżywiać, jestem aktywna bo biegam, i jem normalnie tylko mniej i waga sobie spada sukcesywnie po troszeczku unikam fastfoodów jem mniej słodyczy piję wode ale tyle ile zaleca who czyli 2l czuję się dobrze, o wiele lepiej niż gdy stosowałam cud herbalife dietę i produkty. Na prawdę nie polecam i nie warto ani tracić czasu na aplikowanie tam ani wywalać kasy na stosowanie tych środków

Doris
@@coli

Myśl, że to jest wina "trenera" który nie umie prowadzić klientów. Ja stosuje produkty, ćwiczę oraz pracuje fizycznie a mam aż nadmiar energii

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Herbalife? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Babolina

nie ma żadnych etapów. jesli chcesz zostac partnerem to po prostu lugujesz sie na ich stronie, wypełniasz kwestionariusz , płacisz wpisowe - czyli kupujesz pakiet startowy i juz jestes dystrybutorem Herbalife, anie pracownikiem. Nie wiąze cie z nimi zadna umowa o prace. Mozesz założyc własną działalnosc i w ten sposób pracowac. Inny sposób na prace w Herbalife to po prostu tzw. podpisanie sie pod twoim trenerem czy tam inną osobą od ktorej kupujesz produkty. Wtedy za kazdy kupiony przez ciebie produkt dwie osoby nad tobą dostają międzyprowizję, a więc jest to dla nich dochód pasywny. rozumiesz, pieniadze za to, ze ty pracujesz.

Nati
@Babolina

A Twój szef nie zarabia za to, ze ty pracujesz? Doi z ciebie jak może i jesteś niewyżyta, nieszczęśliwa osoba szukająca atencji na forach ;)

Brawurra
@Nati

A ty którym blokiem w tej piramidzie jesteś? To że są ludzie, którzy się na to nabierają to jeszcze mnie nie dziwi ale że są ludzie, którzy są tak perfidni jak ty i wykorzystują ich naiwność , tego nie rozumiem. Szczerze, nie wstyd ci?!

dzek42

kupujesz starter ,podpisujesz umowę i pracujesz już na swój rachunek ,owszem musisz kupić i jeść produkt abyś mógł widzieć efekty ,lub Twoi potencjalni klienci mogli go widzieć.

Tim
@Nati

Ale jak szef poniesie straty to ty dalej zarabiasz on już nie

@Tim

No niby tak ale tu coś pisali o jakiejś piramidzie finansowej... gdyby to była prawda to raczej od razu każdy by to odczuł?

Zofia

A jest szansa na objaśnienie zasad działania tej całej piramidy w Twoich oczach? Jak to wygląda?

super

jedna z lepszych piramid finansowych, polecam wszystkim

Pablo66
@super

A co to jest piramida?

Multi Level marketing. Również zapraszam do lekruty co to jest

Wasil
@super

Piramida finansowa i sekciarstwo. Wyprane mózgi Odradzam współpracę na każdym poziomie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Herbalife? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Andreas

Współpracowałem z Herbalife przez 10 lat. W tym roku mija kolejna dekada od kiedy z pracą nie jestem związany ale z produktami do tej pory. Ws. pracy źle trafiłem na swojego sponsora który przez własne nieumiejętności niszczył własna grupę. W planie marketingowym doszedłem do satysfakcjonującej pozycji na tamten okres GT. To są wyjątkowe wspomnienia. Wspaniali ludzie, szkolenia, spotkania. Produkty. Stosuję 20 lat dzień w dzień. jakie? Odżywcze prawie wszystkie z wyłączeniem kosmetyki. Mam 45 lat wyglądam dobrze i nikt nie daje mi mojego wieku a dodatkowo świetnie się czuję. Jako całkowicie osoba dziś już neutralna ze swojej strony polecam produkty Herbalife. Niektóre negatywne opinie mnie zadziwiają. Na chłopski rozum czy Firma o tak globalnym zasięgu z nadzwyczajną radą naukowo medyczna i niewiarygodną sprzedażą w świecie pozwoli sobie aby produkty były złe :) Sam dziś prowadzę Firmę zatrudniając ponad 22 osoby i szczerze jestem wdzięczny Herbalife. Wiele czego nauczyłem się w pracy z partnerami w HB wykorzystuje po dzień dzisiejszy. Po dzień dzisiejszy aktywnie dostaję maile z siedziby HL jestem wzruszony zaangażowanie ludzi. Klientom HL życzę zdrowia i osiągania celów z HL a Partnerom radości z odnoszonych sukcesów.

@Andreas

Stosuje produkty 5 lat Schudłam , mam dobre zdrowie i wyglądam lepiej niż 5 lat temu. Jestem Dystrybutorem , pracuje etycznie buduje swój biznes współpracując z Herbalife i śmieszą mnie negatywne opinie . To wielkie szczęście ze trafiłam na ta społeczność .

davmen

Mam już 7 lat stażu zarówno z możliwościami biznesowymi jak i produktami :) Przetestowałem już chyba wszystko i wiem co z czym gra:) Stosuje to bo wygodne i na brak energii jakoś nie mogę narzekać. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do kontaktu na rekrutacjansc@gmail.com :)

kasia
@davmen

sekta i tyle

Pablo66
@kasia

A co to jest sekta? Jakaś definicja

Agnieszka
@Pablo66

podpinam się bo jestem ciekawa o co chodzi z tą sekta... Ogólnie ludzie piszą tu na forum że to naciaganie a produkty nie są warte swojej ceny - rozumiem że to jest słabe ale w jaki sposób to się ma do sekty?

Poczytaj sobie. Wujek Google nie gryzie

Aleksandra
@Kdj

ja poczytałam i w sumie za dużo się nie dowiedziałam. To że firma sprzedaje na zasadzie MLM to jeszcze nie znaczy że ma cokolwiek wspólnego z sektami. A ty takie opinie wyciągasz z własnych doświadczeń czy powtarzasz te hasełka które się pojawiają bez żadnego uzasadnienia?

@Aleksandra

Ale ja mam beczkę z takich ludzi jak Wy :) znam osobiście kilka osób, które "zarabiaja" w taki sposób... nieźle zryte berety xD

@Kdj

Powiedz coś więcej, bo brzmi zabawnie

Dzordz
@Agnieszka

Sekta to znaczy sposób wywierania presji. Mnie nie da rady...

Menia
@davmen

Brzmi jak rekruter a nie pracownik

Jeśli chcesz stracić pieniądze A nie zarobić to idź tam. Obiecują gruszki na wierzbie , starałam się miesiącami żeby w końcu coś zarobić a miałam robione pranie mózgu , ze muszę zamawiać produkty dla siebie i moja rodzine i znajomych w to wplątują …. Stanowczo odradzam

Helena
@Anonim

A co konkretnie obiecują? Podasz przykłady?

Czy urlop w Herbalife jest płatny 100%?

Herba szef

Tak urlopy są co co 2 miesiące i trwają po 2 tygodnie. Tak urlopu w ciągu roku masz 3 miesiące. To jest czas dla ciebie na twoją regeneracje. Jak wracasz do pracy to masz być wypoczęty i pamiętaj pijesz MIXCOCO 70 przez cały urlop- to jedyny warunek.

Iza
@Herba szef

Aż tak dużo urlopu ? A on normalnie jest płatny ?

Helena
@Herba szef

No to w sumie sporo. A urlop normalnie jest płatny?

Warzywniak

Witam , dołączyłam do strefy tych wszystkich inspiracji i z ciekawości oglądałam te wszystkie bzdury co ta Pani mówi. Jak można powiedzieć że zupa nie ma wody i że warzywa nie mają wartości odżywczych. CHORE TO JEST!!!!. Produkty są mega drogie lepiej zrobić taki koktajl samemu ze zwykłego banana i np. kefiru. Wiedza tych ludzi jest na poziomie 0 . Przy dodaniu negatywnego komentarza zostałam "wyrzucona ze stada ????) . Także tam nie można mieć swojego zdania

Czy w Herbalife są szkolenia zewnętrzne?

Babolina

Nie, wszystkie szkolenia są wewnetrzne i mozna powiedzieć "tajne", dostępn do nich maja wyłacznie partnerzy firmy, a na niektroe tylko osoby na odpowiednim poziomie awansu. Oczywiscie wszystkie szkolenia są płatne, czasem jest to 110 zł za osobe, a czasem 400 za weekend, plus dojazd , plus kwalifikacja. Sekt ekonomiczna. Byłam to wiem.

dzek42

są tez szkolenia przez Internet i był tez przez satelitę dla dystrybutorów czyli wewnętrzne

@Babolina

Nie zgadzam się z tym, że są płatne, owszem żeby dostać się na szkolenia należy prowadzić biznes, sprzedawać produkty i pozyskiwać klientów, partnerów, za tym idzie dostawanie punktów, są szkolenia organizowane bez progu punktowego i te z progami np 500, 1000 czy nawet 12500 , na których to spotkaniach spotykają się najlepsi z partnerów ( world group ) herbalife często za granicą. Żadne spotkania nie są płatne, ale na dołączenie do niektórych potrzebne jest pokazanie swoich osiągnięć, umiejętności. Jak dla mnie zupełnie normalne, na stanowisko kierownika budowy też nie bierze się osoby bez umiejętności.

@dzek42

Oczywiście za szkolenia na wyjeździe, za hotel płaci się osobiście, jednakże dołączenie do szkolenia i korzystanie z jego treści jest bezpłatne. Ta regułą nie dotyczy jednak szkoleń dla grupy światowej jak i extrawaganzy, za transport. hotel itp płaci firma

Mariusz1997

Śmiech na sali :D na olx było napisane stań się inspiracją, praca dla ludzi żyjących zdrowo, aktywnie itp... Napisałem zgłoszenie i babeczka zadzwoniła. Oczywiście nie chciała mi powiedzieć na czym miała by polegać praca. Poszedłem do siedziby na spotkanie na ratajczaka i jak tylko się przywitała i wyciągneła segregator o grubości 15 cm to od razu zacząłem żałować. Zaczęło się od prania mózgu i pokazywania jak źle się odżywiam. Nie mogłem ze śmiechu jak wciskała mi, że jajko sadzone, które zjadam na śniadanie ma 700 kc, a jej super produkt tylko 30 XD. Potem zrobiło się jeszcze bardziej absurdalnie, okazało się ze ich koktajle są zdrowsze niż warzywa i owoce, które to powoli wpędzają mnie do grobu. Następnie zaczęła pokazywac zdjęcia ludzi przed i po diecie koktajlowej, była różnica 30 kg i wciskała, że to tylko w miesiąc i no i oczywiście bez ćwiczeń XD. Śmiech na sali, mogą tak nabierać półmózgów albo 4latków ale nie dorosłych ludzi. Ogólnie w samej siedzibie firmy atmosfera jak w sekcie, pierdzielenie o ich produktach jak o nie wiadomo czym, a każdy kto jest obok pociska teksty w stylu "taak, to pomogło mojej mamie, a tamto wyleczyło mnie z tego i tamtego.." Gdy powiedziałem pod koniec (40 minutowego pieprzenia), że muszę się zastanowić i pomyśleć w domu, to ta tempa baba nie mogła tego przyjąć do informacji, w kólko pytała " no ale nad czym się tu chcesz zastanawiać, czego nie jesteś pewny, wytłumacze ci jeszcze raz". Podsumowując, festiwal żenady, absurdu i śmiechu zarazem, bo z babki, która mi to wszystko próbowała wcisnąć nawet nieźle sie uśmiałem.

@Mariusz1997

Potwierdzam. Ale ja sie kuzwa dałam nabrac na fali mojej utraty wagi. Sekta ekonomiczna, masz racje. Podziwiaja najpier jak ładnie chudniesz, potem kaza ci zapraszac na wydarzenia rodzine i n=znajomych, potem każa ci wcisnąc im za kase ich produkty, potem każa ci zostac partnerem firmy, potem kupowac jak najwiecej towaru, nie wazne czy to sprzedasz czy nie. Mowia, ze w kazdej chwili mozesz zwrócic produkty,a to (usunięte przez administratora) prawda bo zwrot produktow oznacza utrate licencji czyli koniec partnerstwa. Zostajesz bez kasy, z koktajlami , bez znajomych i wstyd sie potem odezwac do tych ludzi.

@Mariusz1997

Nie dorosłeś do pojęcia czym jest firma herbalife , ja od 20 lat zażywam suplementy firmy i super się czuję będąc konsultantem (czytaj dystrybutorem produktów) na kasę nie narzekam.

Marian
@Mariusz1997

Z własnego doświadczenia wiem, że Koktajle z filmy Herbalife trochę pomagają. Schudłem 14kg w 4 miesiące. Stosuję dietę liczę kalorie, jem 3 posiłki co dziennie. Na kolację przeważnie stosuję koktajl Herbalife i po nim Nie czuję głodu. A więc mi pomaga. Pozdrawiam serdecznie i życzę Zdrówka

pola

Byłam na tej diecie od maja do września w ubiegłym roku. schudłam 15 kg, straciłam dużo pieniedzy i włosów, prawie wszystki mi wypadły. po terapi hormonalnej włosy zaczynają odrastać, ale waga wróciła. Pola

nina
@pola

Waga sama nie wraca, jeśli zmienimy nawyki żywieniowe tylko na chwilę a później wracamy do ,,starych" nawyków to nie ma cudów, waga napewno wróci. Miejmy świadomość, że koktajl nie jest odchudzający a odżywczy i karmimy swój organizm na poziomie komórkowym!!!

Marysia
@nina

Boże jak czytam te komentarze to mam ochotę skoczyć z mostu... Odżywczy koktajl, karmi twój organizm na poziomie komórkowym - brzmi znajomo. Takie banialuki również u nas w Gdyni.

Ojciec
@Marysia

Ciekawe czy dasz radę wejść z twoim grubym dupskiem ????????????

Ratownik
@Ojciec

Jaki poziom pokazujesz odpisując tak ludziom? Na pewno nie zachecasz ich do tej firmy. Pozdrawiam

@pola

A mózg ci nie wypadł bo tym którzy nie rozumią filozofii firny ,a ja szkalują nie używając produktów to wszystko wypada .

King

Ludzie Herbalife działa na wzór mini piramidy Ponziego . Poszukuje ludzi na portalach z pracą a na rozmowach po wstępnym praniu mózgu z technik sprzedaży oferuje pakiety startowe składające się z ich suplementów za kilkaset złotych i ty masz wciągnąć następnego i tak dalej i dalej . Zwykle (usunięte przez administratora). Mieli swoją siedzibę w Poznaniu ale chyba się spalili więc uciekli do Lubonia na Ul Sobieskiego . Jestem dietetykiem pracującym w szpitalu na oddziale gdy wysłałem swoje CV na Olx do ewentualnej współpracy nie napisałem tego specjalnie gdzie obecnie pracuję ponieważ podejrzewałem że to może być piramida Herbalife która naciąga ludzi . Poza tym większość suplementów z takim samym składem można dostać w niższych cenach mimo ,że nie polecam brania niczego na własną rękę ani przy udziale tego typu placówek jak gabinety Herbalife pod inną nazwą dla zmyłki np Fit Club w Luboniu. Zwykłe wyciąganie kasy i oszustwo gdy poprosiłem o przesłanie mi cennika produktowego na e mail sms aby nie marnować czasu na spotkaniu . Będąc w pracy na oddziale w towarzystwie lekarza dostałem ordynarny telefon od jakieś kobiety że takiego cennika mi nie wyślę , Na stronach Herbalife również cennika nie ma oczywiści jak można się domyślać specjalnie . Ale za długo pracowałem w sprzedaży za wiele szkoleń z tej tematyki i psychologii aby dać się nabrać . Nie polecam chyba że ktoś nie ma co robić z pieniędzmi i jest naiwny.

@King

Firma wywodzi się USA założycielem był jeden człowiek miał na imię Mark ,w Polsce istnieje od 1994 roku i magazyn polski jest w Warszawie ,a dystrybutorzy ,konsultanci są praktycznie w całej Polsce bo produktów nie ma w sklepie (internetowa firma)sprzedają je niezależni konsultanci ,dystrybutorzy, każdy z nich zamiast pośrednika w sklepie ma zależnie od obrotów zniżkę która jest jego zyskiem

lowelas

czy zwracacie pieniązki po dwuch miesiacach jak sie stosowało diete ale i tak sie nie schudło

@lowelas

Jak tylko będziesz stosował produkty według zaleceń konsultanta i po kryjomu nie żarł to produkt działa ,zapewniam Ci to przez 15 lat byłem "wizytówką" firmy lecz lata lecą i troszeczkę się przytyło .

Brawa za ekspresowe sprzedanie moich danych osobowych. Pogratulowac. Ledwo złożone zam na produkt testowy a juz prywatny komunikator sie odzywa. Szok. Nie wyrażałam na nic takiego zgody. Słabe to bardzo.

@Anonim

Jak podpisałeś umowę to firma cię zarejestrowała i system rozpoznaje jako partnera firmy

Joanna

Zwykle w każdej piramidzie 20 osób na samej górze zarabia 80% wszystkich zysków. Prawdziwie duże pieniądze mają z tego 2-3 osoby. Jeśli nie zaczynałeś pracy w Herbalife 15 lat temu to nie masz co szukać. Stracisz czas i pieniądze a zyski spłyną do osób na samej górze. Sam fakt że szukając pracy musisz wydać własne pieniądze powinien cię od razu zaalarmować. Żaden pracodawca nie każe ci płacić za przywilej pracy u niego. Pominę już fakt że takiego samego składu produkty a nawet lepsze jakościowo można kupić 5 razy taniej w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców.

Września
@Joanna

Chcesz schudnąć? Jedz owoce i warzywa zamiast batoników. Picie koktajli z niewiadomo czego o ohydnym smaku pomoga chyba tylko Annie, która tak a propos nie wygląda zbyt zdrowo.

@Joanna

Jak stworzysz swoją grup klientów i będziesz też oferował produkt to zarobisz tez duże pieniądze bo założenia są takie, robisz firmie robotę to ona cię a to wynagradza ,a starter to masz tam tam foldery reklamowe na dzień dobry 25% zniżki , na produkty.

Robert

Przyszedłem w sprawie dodatkowej pracy,zarobienia dodatkowych funduszy dla rodziny,w rozmowie telefonicznej mogłem zarabiać od rzazu fajne pieniążki,nikt mnie ine poimformował o wpisowym (ok.1000 zł),więc o długiej rozmowie polegającej na wyciągnięci odemnie pieniędzy po prostu wstałem i zatrzasnołem drzwo.Prawdziwa piramida finansowa.Praca w harakterze naciągacza.Dziękuję.

Abbc
@Robert

Forma "wpisowego" to kwota 208 zł, w tym 19 zł podatku. Otrzymujemy - torbę z logo firmy, schaker, broszury informacyjne. Upoważnia osobę do zakupu produktów z 25 % zniżką. Każdy człowiek ma wolną wolę i prawo wyboru. Szukam właśnie informacji dotyczących firmy. Uważam, że produkty są dobrej jakości. Prawda nie najtańsze, prawda - zarabiają na nich ludzie, jak na wszystkim. Czy to powód żeby krtytkować firmę i umiejszac jej wartość? Tak jak już, ktoś tu wspomniał, są alternatywy i każdy ma prawo wyboru. Ka

Jprdle

450 zł za koktajl i jakieś herbatki za pół miesiąca ,jeszcze mnie nie pogrzało:-)

@Jprdle

170 za pół miesiąca za koktail więc coś nie tak z Matematyk

Września
@Anna

Anna, nie wstyd Ci wciskać ten kit ludziom i kłamać, że zarabiasz 50 tysięcy miesięcznie, a przyjeżdżasz na spotkania pociągiem?

Asia

Nie polecam, moim zdaniem to naciąganie na produktach które nawet nie mają prawidłowo opisanego składu, wiec nie wiadomo co w nim jest. Produkt smaczny ale wciskanie komuś ze schudł w dwa dni 2 kg to pranie mózgu, każdy kto się trochę zna wie ze to woda i skutek pilnowania się przez 2 dni. Poza tym wciskanie produktów na siłę, podawanie nazwisk znajomych na spotkaniach i ich numerów to przesada. Wszyscy sztucznie mili. Jak nie chcesz dalej brać udziału w szopce to drążą dalej. Trzeba być stanowczym żeby przestali namawiać. Bo jak usłyszałam "zawsze można czuć się lepiej ". Uważam że zdrowym odżywianem bez tych dziwnych produktów można osiągnąć lepsze wyniki.

Mateusz

Czy oni pracują tylko online ?

@Mateusz

Teraz w czasie pandemii tylko online. Uważają, że to złoty interes, bo zamykają fitnesy itp a oni nadal mogą pomagac ludziom uzyskac swój rezultat wagowy i sylwetkowy (tak to sie ładnie u nich nazywa), czyli utworzyc jakies bezpłatne lubpłatne wydarzenie na FB, kazdy uczestnik kupi od niech produkty do jakiegos tam przygotowanego specjalnie dla niego programu odchudzającego ktory w zerzywistosci jest kopiuj - wklej i gitara gra.

Zostaw merytoryczną opinię o Herbalife - Poznań

• Jak się pracuje w Herbalife?

Zobacz opinie na temat firmy Herbalife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbalife?

Herbalife