Opinie o Inter-Bis w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter-Bis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Bis w Nowy Sącz

Olo

do ares! Drabiny sa kupywane i przeklejane pod inter , rusztowania znad morza .... wiec gdzie ta produkcja ? A 3 tys owszem ale z dwoch miesiecy chyba ze jest sie starym wyjadaczem ktory dostaje 7tys w gore za to ze oddycha a drugi nie wiem gdzie rece wlozyc a ma 2

marzyciel

2 tysiące zarobisz ledwo ledwo.. przy czym płatności na 3 raty po miesiącu proszenia,(usunięte przez administratora)A i proszę nie równać pracownika z kierownikiem. Kierownicy to inna bajka a ich w inter-bisie na pęczki. (usunięte przez administratora) A i pozdrawiam kierowników Inter-bisu głównie siedzących na stołkach i patrzących monotonnie w komputer od 8- 17... z pensjami mc tyle co moja półroczna...

zawiedziona

Może czas odświeżyć informacje na temat firmy Inter-Bis. Kpina Kpina i jeszcze raz kpina z pracowników. Firma prężnie działająca na rynku(usunięte przez administratora)Przedstawiciele handlowi stają na rzęsach żeby nie stracić klientów, jednak kiedy zamawia się towar, a on dociera do kontrahenta po paru miesiącach i to z wielka łaską to już jest śmiech na sali. Sprzedaż firmowych samochodów, praca na pół etatu, zadłużenie, częste wyjazdy kierownictwa na "targi",(usunięte przez administratora)to tylko niektóre informacje, które warto przekazać na forum. Niestety firma straciła kompletnie renomę. Brak kompetencji, umiejętności i jakiegokolwiek pomysłu na przetrwanie(usunięte przez administratora). Kibicowałam tej firmie ale niestety chyba już nic się nie da zrobić(usunięte przez administratora). I co teraz ? Trio, kwartet [...]?

andrzej golota

luzik

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Inter-Bis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

HA

HE a co ty wróżbita, że nie wróżysz firmie przyszłości? Mimo tych wszystkich waszych czarnych scenariuszy firma Inter-Bis ma się dobrze, stawia na nowe rozwiązania w budownictwie i źle na tym nie wyjdzie na pewno.

Daleko, żeby pisać, że ktoś jest (usunięte przez administratora) trzeba mieć na to jakieś dowody! Oczerniać jest łatwo, zwłaszcza gdy jest się anonimowym... Weź się zastanów nad źródłem swojej frustracji i zamiast wypisywać takie rzeczy na forach znajdź sobie pracę bo pewnie nigdzie za długo miejsca nie możesz zagrzać i stąd Twoja złość. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia. Co do pracy w firmie Inter-Bis to też może się wypowiem bo akurat tam pracuje :) Nie jest to moja pierwsza praca ale do tej pory najlepsza: duża samodzielność działania, fajna i luźna atmosfera, pieniądze też w porządku - czasem rzeczywiście trochę później wypłacane (generalnie w sezonie zimowym-wiadomo taka branża) ale mi to akurat nie przeszkadza i godzę się na to, a ci którzy się nie godzą po prostu tu nie pracują. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy na forach szukają ujścia swoich negatywnych emocji i niepowodzeń, rzucając przy okazji oskarżeniami, na które nie mają żadnych dowodów tym bardziej, że w firmie pracowali przez miesiąc góra dwa.

qura

Jak na warunki sądeckie to powiedziałbym bardzo przyzwoicie a tak mi się wydaję, że trzeba wziąć pod uwagę że jest zima - budowlanka stoi i pewnie stąd lekkie opóźnienia :) Tak więc wybór jest prosty albo dostawać 1300 punkt 10-ego albo poczekać kilka dni dłużej i dostać więcej :)

Tom

Radzę unikać tej firmy!!!!! Nie płacą w terminie wypłat i wogule A trzeba robić od rana do wieczora za takie marne grosze radzę unikać tej firmy. (usunięte przez administratora)

Inter-Bis

Szanowny Panie, bardzo nam miło, że zainteresował się Pan naszą ofertą pracy. Rekrutacja nadal jest prowadzona, więc zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@inter-bis.pl. Jeżeli chodzi o szczegóły, potencjalni kandydaci wszystkiego dowiadują się na rozmowie z Prezesem firmy, omawiana jest tam również w sposób wyczerpujący kwestia finansowa, reszta podana jest w samym ogłoszeniu, czyli np: rodzaj umowy czy wyposażenie w narzędzia niezbędne do pracy, chodzi tu o samochód, laptop i telefon. Mam nadzieję, że Pańskie wątpliwości zostały rozwiane :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Inter-Bis

bioly

A jeden z braci to mysli ze nie wiadomo jakim kierownikiem nie jest. Zal mi go ale co zrobic jak to prawa reka szefa. Pozdrawiam

Szachista

Jak we firmie ma być dobrze(usunięte przez administratora) Gdy tam pracowałem dziwiło mnie to, ze to w taki sposób funkcjonuje. No, ale cóż taki mamy klimat. Pozdrawiam.

pp

Radze unikac tej firmy

przypadkowy czytelnik

Pytanie do komentarzy Pracowników. Proszę mi odpowiedzieć czemu się nie zwolnicie skoro wypłat podobno od grudnia nie macie tylko piszecie w necie jestem ciekaw co wami kieruje że dalej pracujecie i jednocześnie obłudnie wypisujecie komentarze. Skoro pracujecie to godzicie się na takie warunki a po mojemu jeśli nie to pa pa. Współczuje tej firmie mieć takich pracowników zamiast iść do szefa firmy piszecie swoje żale w opiniach. Czekam na odpowiedz od pracownika

02.03.2015r. Wyplaty jak nie bylo tak nie ma... co raz wieksza ilosc ludzi sie zwalnia... nowe przyjecia sa nie polecam. kilku pracownikow nie dostalo jeszcze za grudzien wyplaty... patologia... nie dajcie sie nabrac na 1500zl nie warto.... firma upada...

PP

RADZE UNIKAĆ BARDZO RADZE PIENIĄDZE DOŚĆ ŻE KIEPSKIE TO JESZCZE Z DWUMIESIĘCZNYM OPÓŻNIENIEM

klient

pracownicy,przynajmniej ci na sklepie to laicy bez pojęcia co sprzedają. ulotki to sam mogę poczytać,a fachowe doradztwo znalazłem u konkurencji,nie dziwi mnie więc rotacja pracowników,bardziej rozgarnięci już dawno opuścili ten kraj

Ta firma to DNO!!! Nie polecam nikomu. Mamy dzisiaj 26 a wyplaty dalej nie ma a co najlepsze nawet zaliczek nie mozna bo ksiegowa kazda zlotowke wplaca na konto szefa. Nie szanuja swoich pracownikow...

tak jest

Oczywiście, że pieniądze są wypłacane i to nie "10 zł za dniówkę" - to co tu jest napisane to jakiś wymysły podejrzewam byłych pracowników, którzy z firmą rozstali się w jak mniemam w nie najlepszych okolicznościach i gdzieś muszą wyładować swoją frustracje.

d&d

nie polecam pracy w inter bis obiecują dużo a potem o wynagrodzenie ciężko , tracisz caly dzień na dojazd do różnych miast w Pl , godzinka roboty i za dniówke wychodzi Ci 10zł czego jeszcze nie chcą wypłacić , szkoda czasu odradzam , jeśli chodzi o samą robote najgorzej nie ma , tylko ze długo sie robi nawet do 21

były

Troszkę tutaj co poniektórzy koloryzują INTER-BIS. Ja tam pracowałem i wiem jak to wygląda.Przede wszystkim nowi przedstawiciele sa potrzebni tylko po to by wyłapać nowych odbiorców.Kiedy maja już odpowiednią bazę handlową mówi się im dziękuję bo kontakt z klientem nawiązany a inni też mogą go obsłużyć.(usunięte przez administratora)Tam miejsce zagrzeje tylko ten kto będzie donosił na kolegów robił wszystko co ci każą i naljlepiej za najniższą krajową na konto a prowizja jak będzie to będzie:)Sprzedaje się to co jest a najczęściej nie ma nic bo producenci nie wypłaceni.Ciężko więc coś konkretnie zarobić bo nawet gdy się starasz i coś sprzedaż to zanim to dotrze do klienta a ty będziesz miał z tego pieniądze to twoja umowa o pracę może dobiec końca. I to tyle na temat:) Pozdrawiam tych co mieli łeb na karku i nie czekali na zwolnienie tylko sami się zwolnili !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Bis - Nowy Sącz

Inter-Bis
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 62
    33-300 Nowy Sącz