Opinie o Dobrodzieje Rutkowski Adam w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobrodzieje Rutkowski Adam. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dobrodzieje Rutkowski Adam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrodzieje Rutkowski Adam w Szczecin

Jak długo czekaliście na odzew z Dobrodzieje Rutkowski Adam? Oddzwaniają zawsze?

LIBIMILO

Potwierdzam w całej rozciągłości opinię Qwerty1 - zdewastował mi dach i porzucił prace. Nie szanuje pracy i pieniędzy inwestorów. Jak się skontaktować z Qwerty1 i innymi pokrzywdzonymi przez tą kanalię? Może się skrzykniemy i dostanie kilku komorników, zablokowane konta, etc. Trzeba utrudniać funkcjonowanie takim (usunięte przez administratora).

qwery1
@LIBIMILO

Komornika już ma na koncie. Prawdopodobnie zmieni nazwę firmy i dalej będzie naciągał ludzi. Jego dawna strona firmy nie jest już aktywna

qwery1
@qwery1

Proszę wystawić Panu Adamowi stosowną opinię na nowo otwartym koncie na google:(usunięte przez administratora)

Libimilo
@qwery1

Oczywiście napiszę. Może trzeba wspólnie założyć dziadowi sprawę.

@LIBIMILO

Sprawa o wyłudzenie usługi sfabrykowane protokołu odbioru prac oraz podpisanie go przez osoby nie uprawnione jest w prokuraturze Zamiast płacić za zrobioną robotę zaczęli przekupywać moich pracowników żeby zrobić jeszcze taniej i ominąć szefa.taksowkami mam prawo jeździć.najbardziej bolało inwestorów naciągaczy że zatrudniałem ludzi którzy byli bezdomni i potrzebowali szansy. A mam prawo robić co chce za pieniądze ciężko zarobione. W końcu wyjdzie prawda na jaw zawsze wychodzi a wtedy odszczekacie to co mówicie o mnie. Przez takich inwestorów jak wy którzy chcą naciągać wykonawców.i robić inwestycję na krzywdzie ludzkiej Człowiekowi ma prawo paść glowa. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w sądzie.

@Libimilo

Tak zgadzam się. Proszę o informację czy nadal są Państwo zdecydowani na rozprawę Cywilną. Konsultowałem temat i w moim przypadku jest szansa że zajmie się tym Prokuratura.

@LIBIMILO

Jestem chętny na pozew zbiorowy.

zenek
@Krystyna

Nie za bardzo widzę zakładanie pozwu zbiorowego. Wydacie pieniądze na prawników i nic nie odzyskacie. Przecież to jest gołodupiec, bez żadnego majątku, bez oficjalnych dochodów.

@LIBIMILO

Przedstaw się to z tobą pomowie i wyciągniemy karty na stół Nie chcesz do sądu bo wygrają argumenty i prawda (usunięte przez administratora) I wyłudzają dodatkowe zakresy między czasie w trakcie trwania inwestycji a jak wspominasz o pieniądzach to cię wyzywają od (usunięte przez administratora) Albo zmieniają warunki w trakcie trwania umowy i chcą (usunięte przez administratora)z kosztów materiałów na mnie W duszy mam to co mówicie i niech wam Bóg błogosławi za te lekcję które wyciągnąłem gdy pojawiliscie się na mojej drodze. Pan Bóg widzi prawdę a ja zapraszam do waszych sądów i zobaczymy kto mówi prawdę.

@LIBIMILO

Zapraszam na wokandę jestem do dyspozycji i mogę udowodnić wszystkim że swóje zobowiązania place z mniejszymi lub większymi problemami ale przeważnie w terminie. Jeśli nie chcący zrobiłem komuś krzywdę Tylko ja znam moje intencje a ocenianie jest proste tylko słabe. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich. Dziękuję za lekcję

@LIBIMILO

Nie mam oszczędności mam doświadczenie i Jestem wolnym człowiekiem i mam prawo wyboru Nie będę niczyim sponsorem bo mnie na to nie stać Lasy rzadsze o (usunięte przez administratora) coraz trudniej Mam swoją godność.i nikt mnie jej nie pozbawi Jak mi coś nie pasuje to rozmawiam o tym a jak nie pomaga to schodzę i nie oglądam się na zbędne opinię ludzi którzy są z natury nie zadowoleni i już tylko wykorzystywanie innych ich cieszy. Trzymajcie się ciepło U mnie wszystko w najlepszym porządku Pozdrawiam serdecznie wszystkich zadowolonych klientów i ludzi którzy kochają innych ludzi. Pa

Teresa
@zenek

No to skoro tak, to co proponujesz, żeby w takiej sytuacji zrobić? Jakieś pomysły?

Zenek
@Teresa

Sam chciałbym wiedzieć co zrobić z taką kanalią. Jak wspominałem jest to gołodupiec. Ostatnio dał popis swoich możliwości na prywatnym koncie na FB jak go wyrzucili z hostelu Nie wierzę że można coś od niego odzyskać bo nic nie ma.

Teresa Nowy wpis
@Zenek

A masz jakiś link do tego postu? Bo aż ciekawa jestem

Zenek Nowy wpis
@Teresa

Znajdź go na FB na prywatnym koncie jako Adam Rutkowski (ma ich z 6) Zamieścił (usunięte przez administratora) filmików i zdjęć. Pewnie jak przeczyta tą wiadomość to zacznie czyścić wszystkie bzdury co udostępnił.

Adam Nowy wpis
@LIBIMILO

Nie chcę mi się gadać o tych nowobogackich którzy chcą nas wykorzystać w biały dzień dołożyć dodatkowe zakresy i najlepiej poklepać nas po plecach i powiedzieć że na końcu się dogadamy Stary numer Zacznijcie płacić uczciwe pieniądze za uczciwą pracę i nie róbcie sobie z nas (usunięte przez administratora) w biały dzień

Qwery1

2 tygodnie temuNOWA Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Omijać szerokim łukiem, no chyba że szukasz wrażeń, nieprzespanych nocy, rozbabranej budowy to wal śmiało do Adama. Emocje gwarantowane. Naobiecywał, pobrał zaliczki, nie udokumentował zakupu materiałów, odstawił fuszerkę, porzucił pracę, nie płacił pracownikom, nie wystawił faktur. Za pieniądze Inwestora rozbija się taksówkami bo nie posiada samochodu. Krótkim podsumowaniem działalności tej firmy jest komentarz innej, pokrzywdzonej osoby na stronie oferteo: https://www.oferteo.pl/dobrodzieje-rutkowski-adam/firma/2383151.

@Qwery1

Proszę się nauczyć płacić zgodnie z umową i etapami kasę za robotę i utrzymywać ustaloną amortyzację. Bo potem nie ma na utrzymanie ludzi i robi się zamęt który tacy jak wy wykorzystują. Nie będę się długo wywodził Sprawa jest w prokuraturze i prawda ujrzy światło dzienne. Wykorzystali moją firmę i ludzi żeby zrobić najbrudniejszą robotę a potem wygonili i następny wykonawca wszedl na czystą robotę. Nie stać ich było na projekt i nadzór przez poleconego konstruktora. A chcieli żeby robić poważne i skomplikowane zabiegi typu podcinka fundamentów. Dobrze że znajomi podpowiedzieli mi żebym się za to nie brał bez projektu i pozwolenia. Wszystkiego dobrego życzę nowobogackim biedakom których tylko teoretycznie stać na remont za 500 tyś a po wydaniu 90 okazało się że nie chcą dalej płacić i nie stać ich na porządny nadzór.... Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych których stać na usługi.

@Qwery1

Będą dowody i cala prawda wyjdzie na jaw. Kto kogo orznal na pieniążki. Sprawa jest w toku a i do protokołu odbioru prac i wygonienia kogoś z budowy, trzeba państwowej inspekcji nadzoru budowlanego.ktory nauczy was co to kosztorys co to procentowe zaawansowane prac i nikt nie będzie sobie od tak mówił że Adam jest fe. I niech zchodzi bo wchodzi następny wykonawca . Nie dam się . Obiecuję że wam pokażę co to jest prawda Państwowa inspekcja nadzoru budowlanego oraz prokuratura.nauczy was liczyć.i odbierać pracę zgodnie ze stanem faktycznym. Bo na waszym protokole pracę ziemne warte kilkadziesiąt tysięcy podsumowaliscie na 500 złotych Uzasadniając że się nie należy. Spoko Czas wszystko pokażę Pozdrawiam serdecznie

@Adam Rutkowski

Mnie też (usunięte przez administratora) na 17 tysięcy. Przywłaszczył zaliczkę i nie kiwnął palcem.

@Krystyna

Macie coś do powiedzenia Od połowy listopada czekałem grzecznie nie nabierając innej roboty żeby u was zrobić i byłem gotowy podpisałem umowę wraz z terminem i wplaciliscie zaliczkę. Budowa miała być pod dach przygotowana Przed świętami Bożego Narodzenia dowiedziałem się że problem nie leży po stronie materiałów których rzekomo nie ma Tylko po stronie inwestora który znalazł sobie najtańsza firmę z zagranicy wschodniej i chciał zrobić robotę za pół darmo no żeby tylko za pół darmo.okazalo się że firma padła no bo tak to się kończy jak ktoś nie umie liczyć i trafia na tych oszczędnych pseudo inwestorów. Potem inwestor przekupił ludzi tamtego właściciela i zszedł z kosztów ogryzionych na zwykłe gołe dniówki za robotę typu 200 na dzień.dla mistrza brygadzisty który ogarniał mu całą robotę tylko nie rozumiał że to jest za mało Albo mert kwadratowy muru po 30 zł a trzpienie szalunki zbrojenie betonowanie gratis na barki tego człowieka Psujecie mi opinię czy sobie.? Sprawdziłem osobiście dlaczego budowa stoi a ja nie mam frontu prac i przestoje do początku lutego Przygotowałem nawet ofertę na wieńce mury i pracę po stropie ale miesiąc czekałem na akceptację no bo nie było za pół darmo. Inwestor wykończyl jedną firmę potem pozostałych po niej ludzi Potem mnie i moją firmę chciał ale na szczęście miałem zaliczkę i mogłem dać coś ludziom na przeżycie i płacić składki i pokrywać koszty. Stanąłem na dwa i pół miesiąca z nadzieją że będzie dobrze Między czasie z robocizny bym już 5 procent więcej zapłacił bo poszły do góry podatki. Na reszcie pan się zgodził żebym robił to co od stropu i że da nam front. A dodam że inwestor bawił się w kierownika i brygadzistę co sprawiało że w dzień przed laniem stropu poprosił mnie o pomóc i ludzi bo okazało się że jest masakra i trzeba wszystko rozwiązać i dokonywać zmian na pierwszym etapie stropu moje wskazówki wcześniej nie pomagały że widzę braki i coś mi się nie podoba. On był mądrzejszy. I wszystko to na prawdę pikuś na koniec klient poprosił o nową umowę z nowymi datami i się zgodziłem zapominając że stoję już tyle czasu.i byłem pozbawiony ja i moi ludzie roboty i chleba Dobrze że biorę zaliczki bo by moja rodzina padła a ja wylądował bym w szpitalu na głowę bo nie jest tak łatwo zapchać grafik firmie która ma jedną ekipę i jednego klienta na raz obsługuje Wszystko nic zapomniałem o zyskach i pomyślałem no dobra ludzie mieli urlopy ja też chociaż nie za bardzo spokojnie no no nie było zarobków tylko kiepskie postojowe Co najlepsze z całej historii to to że w dzień przed wejściem na budowe klient nie podpisał mojej umowy która już od ośmiu lat dopieszczam i zastosował swój wzór na którym warunkach dodał paragraf który eliminuje mnie z możliwości odzyskania watu od zakupowanych materiałów brutto tak jak się pierwotnie umawialiśmy No bagatela przy takiej inwestycji około dwa miesiące roboty około sto lub sto pięćdziesiąt tysięcy w materiałach dawało możliwość utrzymania kosztów firmowych podatków i tak dalej nie mówiąc o robociznę za robotę. No taka mała różnica około 15 -20 tyś w praktyce No cóż zapytałem grzecznie czy klient nie rozumie że to jest krzywdzące dla mnie i że zamiast na mnie to wziął na siebie imiennie bo tak zażyczył sobie Bank no i poszla połowa kosztów zamiast na wykonawcę i w koszty które i tak bym mu zafakturowal to poszła do banku a tym samym do państwa. Ok wszystko ok na to nie mogłem pójść z takimi stawkami robocizny bo wtedy ogryzl bym siebie. Powiedziałem co myślę grzecznie a na to zostałem zwyzywany ja i moja matka od najgorszych Spytałem dlaczego i usłyszałem że to przecież nie istotne.co o sobie myślimy Chciałeś być jak deweloper albo gorzej biorąc pod uwagę to że chwaliłes się że zaoszczędziłes 50 tyś na tym etapie na tak zwanym trybie gospodarczym. Ja to inaczej nazywam ale nie będę Nikomu ubliżał bo uważam że każdy ma prawo się pomylić i może kogoś czasem ponieść Usłyszałem że jak chcę to mogę ich przeprosić Jak chcę. Ok nie wiem za co Sam czuję się stratny i pokrzywdzony Zatem Zapraszam do sądu i chętnie porozmawiamy o faktach i argumentach zamiast krzyczeć oczerniac i wyzywać od złodziei.

@Adam Rutkowski

Jesteś tak zakłamany, że już sam wierzysz w swoje brednie. Tak serio to uważam, że jesteś chory psychicznie. Zdrowy człowiek tak by nie postąpił. Schowałby się, ukrył po oszukaniu i kradzieży a nie szedł w zaparte jak dzieciak. Oszukałeś i okradłeś niewinnych ludzi i z tego co mówisz wynika, że nadal to będziesz robił bo jesteś chory na umyśle. Dałem ci wystarczająco dużo czasu i ten czas się już skończył Adam. Szanse miałeś i ją straciłeś.

Czy urlop w Dobrodzieje Rutkowski Adam jest płatny 100%?

Adam Rutkowski

Proszę zapytać pracowników na umowie o pracę i niech ją pokażą jeśli na nią zasłużyli? I nawet gdy są problemy nie zapowiedziane na chleb i chorobowe zawsze było i będzie. A i pozdrawiam aktualny sklad A tych co wytrzymali tydzień lub dzień bo okazało się że trzeba pracować to też pozdrawiam i życzę szczęścia w innych firmach. Dziękuję za lekcję

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dobrodzieje Rutkowski Adam? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorstwie Dobrodzieje Rutkowski Adam w miejscowości Szczecin.

Adam Rutkowski

Ci którzy mnie dobrze znają wiedzą że jeśli kasa się zgadza to i robota jest dobrze wykonana. Miewałem swoje problemy i nauczki ale za wszystkie sam zapłaciłem i rozliczam jeśli coś mi ludzie nabroili. Zapraszam do sprawdzenia osobiście mojej marki.. Rutkowski Adam.

@Adam Rutkowski

Kasa się zgadzała, dostał 17 tys. zaliczki przed robotą. Roboty nie wykonał ie zwrócił zaliczki. Sam w to nie wierze. Moja rodzina (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrodzieje Rutkowski Adam - Szczecin

Dobrodzieje Rutkowski Adam