Opinie o Inter-Bis w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter-Bis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Bis w Nowy Sącz

Arek

Firma jest na rynku dopiero 5 lat więc trudne momenty są za nami. Teraz coraz lepsze opinie firma zbiera, polecam pracę.

Nick Nowy wpis
@Arek

Jeśli firma jest na rynku dopiero 5 lat to ty chyba w innej firmie pracujesz:)

Czy pracodawca Inter-Bis motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jarzyna

Jeśli pytasz o premie to tak.

Czy zdarzają się nadgodziny w Inter-Bis?

Pracownik Nowy wpis

Nie, nie zdarzają się.

Jak dużo osób pracuje w Inter-Bis?

Pracownik Nowy wpis

Firma liczy około 20 pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Inter-Bis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Co wchodzi w socjal Inter-Bis?

Nie

Zdecydowanie polecam, usługa, montaż i serwis na najwyższym poziomie.

@Piotr

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Inter-Bis?

Patrycja

Dzień dobry, Najlepiej przesłać nam swoje Cv. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko SERWISANT TECHNICZNY. Oferta pracy dostępna jest na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Inter-Bis?

Patrycja

Na rozmowie rekrutacyjnej padają standardowe pytania dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz zainteresowań kandydata.

Czy w Inter-Bis zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Jarzyna

Zawierana jest umowa o pracę na okres próbny, nie umowa zlecenie.

Jack

@BOLO co to znaczy że kierownictwo się 'wylewa'?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Inter-Bis?

BOLO

wylane od 20 lat

Wiecie czy Inter-Bis udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bolo

tak. jeśli sobie kupisz.

Wacław

Mam nadzieję, że to dobra praca jest przyczyną tej ciszy na forum?

C.A.T.P

Na chwile obecną ciężko powiedzieć ale nie masz co liczyć na więcej niż 1/2 albo staż a godziny 8-17 w wynagrodzenie to osobny temat bo zawsze było na raty i z poślizgiem.

Julita

@C.A.T.P - czyli jest możliwość zatrudnienia w Inter-Bis w ramach umowy o pracę? Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca miał problem z regularnym wypłacaniem wynagrodzenia - czy możesz to uargumentować? Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda obecna sytuacja w Inter-Bis? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

C.A.T.P

Ja już nie pracuje tam na szczęście 3 lata ale znam ludzi którzy są i byli po mnie wiec człowiek na bieżąco a jeśli chodzi o atmosfere to było spoko tylko każdy na każdego haki robi i tak to sie toczy , (usunięte przez administratora) oferty zapewne są ale życze powodzenia i tony nerwów na zapas

Julita

@C.A.T.P a skąd taka opinia? Mógłbyś coś więcej napisać? Jak oceniasz warunki zatrudnienia, atmosferę w firmie? Czy wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy?

C.A.T.P

Z sądeckich nowości własnie pozwalniali dwóch ostatnich przedstawicieli kierowcy sami odeszli a firma 2 dni później puszcza ogłoszenie że zatrudni pracowników.. ! xd Nie dajcie się nabrać lepiej już na zasiłku albo w ogóle nie robić albo poczekać chwile i poszukać czegoś normalnego bo zawsze na wejście będą słodzić ze u nich jest cudownie :) Pozdro

Olo

Do ares : myślę że odpowiadanie to twoje pytania jest bez sensu bo na 90% jesteś jednym z kierowniczków, ich posłańcem albo i samym Kazkiem więc bronienie firmy przy tylu wpisach jest nie na miejscu i na szczęście niczego nie zmieni.

ares

A dlaczego nie podobała ci sie współpraca? Skoro nie odpowiadały ci warunki na poczatku to po co sie godziłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Bis - Nowy Sącz

Inter-Bis
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 62
    33-300 Nowy Sącz