Opinie o Inter-Bis w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter-Bis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Bis w Nowy Sącz

czytający opinie

Gdyby w tej firmie było tak jak opisujecie ją w komentarzach to do tej pory by nie funkcjonowała ponieważ nikt by w niej nie chciał pracować, a poza tym jakoś nie narzekają na brak kadry ( brak ogłoszeń o pracę na portalach czy w gazecie). Sorry ale nie znam firmy z której każdy klient byłby zadowolony w 100%. A jeśli chodzi o komentarz że sprawa w sądzie to raczej są podstawy żeby złożyć pozew. Piszecie że o 3 rano wstać trzeba i do 5 następnego dnia to ja się pytam co taki niby pracownik od 3 rano robi??? jak piszesz opinie to podaj konkretny przykład, podaj faktycznie ile dostałeś na wypłatę jak piszesz że za takie grosze. A to że kogoś zwalniają przez telefon to raczej mało prawdopodobne . Jest opinia pracownika jak widać najbardziej wiarygodna.

Kilkuletni Klient

Witam, przezywalem te sama rozterke "roznica w cenie" , kupilem u konkurencji, czekalem na maszyne 3 miesiace , telefony bez oddzewu , gdy juz udalo mi sie owa konkurencyjna maszyne uruchomic serwis twierdzi ze jest zajety na ok pol roku do przodu i musze poczekac.. Pily nabywalem u Dystrybutora mojej maszyny zdecydowanie taniej niz w Inter-bisie, jednak ich zywotnosc,wykonanie pozostawiala wiele do zyczenia. Po pierwszym zakupie drozszych pił w firmie Inter-Bis nic sie nie zmienilo. Wkroczylismy na Wojenna Scieżke w efekcie ktorej (co sie okazalo)poprawilismy defekty w owczesnej maszynie oraz dopracowalismy obrobke pił do stopnia mojego zadowolenia. Od dwóch sezonow posiadam Maszyne firmy Mebor, faktem jest ze moglbym zyczyc sobie wiele wiecej za te kwote, jednak z autopsji stwierdzam ze jest lepiej. Mam na mysli maszyne sama w sobie, jak i serwis, rzetelnosc dotychczasowych handlowcow. Tym nieco optymistycznym akcentem pragne zakonczyc. pozdrawiam

Klient

(usunięte przez administratora) byłem zainteresowany kupnem maszyny od nich, i wszystko pięknie wygladało na samym początku i rozmowach wstępnych jednak przy koncowym rozrachunku (usunięte przez administratora) Różnica w cenie około 5-7 tyś eur. po dokładnym przegladnieciu ofert.

KLIENT

Dla pocieszenia wyruchanym pracownikom w Inter bis, napiszę że ja zostałem właśnie wyruchanym ich paroletnim klientem. Takze trzeba sie pilnowac w każdej sprawie z tą firmą, na 100% sprawa znajdzie się w sądzie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Inter-Bis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) potrzymają chwile(usunięte przez administratora)I BEDZIESZ MUSIAŁ ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FIRME JAK kilkunastu byułych pracowników. . Jak coś zdążysz wziąć w przelocie na wypłatę to twoje. (usunięte przez administratora)

Jak można pisać takie brednie wyssane z palca, prawda jest taka że większość pracowników jest zadowolona z pracy w Inter-bis, bo zarobki są wyższe i to znacznie niż takie jakie proponuje się ludziom w NS a wadą jest tylko to że pracuje się 9 godzin a nie 8

paranoja

nie za taka kase taka tyrka ze czasem wstajesz rano by wyjsc do pracy nawet o 3, by przyjsc z niej nawet i o 5 nastepnego poranka. i to za te grosze ?? ale napewno sa miejsca gdzie jest gorzej

Radzę unikać pieniądze zarobione prze ze mnie przepadły bezpowrotnie a sprawa skończyła się w sądzie pracy.

klient

[usunięte przez moderatora] ceny wysokie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Bis - Nowy Sącz

Inter-Bis
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 62
    33-300 Nowy Sącz