Art- Com

Opinie o Art- Com

Niki

Może podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaką jest atmosfera i czy udaje się dobrze zarobić?

Grzesio1923

Super nie można nazekac na nic

Możecie opisać aktualną sytuację Art- Com? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Dario

Ciężko się tam dostać?? Duże mają wymagania??

ualaoap

czy wiecie moze jaka obecnie jest atmosfera w tej firmie?

Michał

Solidna, rozwijająca się firma świadcząca usługi np dostęp do internetu. Mają serwis i sklep. Ciekawa załoga i miła atmosfera. Zawsze jest coś do roboty.

Zostaw opinię o Art- Com - Jaworzno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art- Com