Sosnowiec

Opinie o Interplus S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mariusz Mrożek Rafał Woźniak

Znacie kogoś kto pracował w firmie Interplus S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mariusz Mrożek Rafał Woźniak ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Set
@admin 10.10.2015, 11:22

Praca nie była zła kasa słaba jak za ilość godzin wypracowanych a zadowolenie klientów było różne ale większość nie narzekała generalnie narzekali ci po radiu podłączenia

Zostaw opinię o Interplus S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mariusz Mrożek Rafał Woźniak - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interplus S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mariusz Mrożek Rafał Woźniak