Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

większość opini na temat firmy jest błędna i bardzo krzywdząca. ps.zgadnijcie moi drodzy,w jakim stadium choroby obecnie jestem,cio?

NICK bez znaczenia

Nie wazne kim jestem i jak sie nazywam, ważne jest to, co wiem i myślę... Powyższe opinie w większości są o (usunięte przez administratora) rozbic i nie warto ich komentować, jednak zostalo tu jeszcze kilka osób, dla których warto coś napisać - prawdę. TAJMAX upada, w wiekszosci firm (dostawców) nie ma juz limitów- od dawna, nie można normalnie kupować towaru, albo wiszą nierozliczone płatności... Dostawcy traktują Tajmax niepoważnie, nie można zrobić juz normalnego deala, udaja, że nie ma towaru. Nie można trzymać tego dłużej w tajemnicy, bo tu pracują LUDZIE, którzy - jak doświadczenie wskazuje- zwalniani są z dnia na dzien i nie zawsze słusznie. Ale to jeszcze nie jest najgorsze, najgorze jest to, że ZARZĄD a zwlaszcza ten, który odpowiada za hurt podejmuje błędne decyzje, a potem obarcza winą ludzi, którzy nie maja z tym nic wspólnego, ludzi, któzy wkładają całe serce w swoją prace, którzy nie śpią po nocach, bo wszysko przeżywają i mają poczucie winy za coś, za co nie są odpowiedzialni! TAK WŁAŚNIE JEST w Tajmaxie :( Najpierw mamią Cię, że jesteś świetny, że własnie TY sie do tego nadajesz, że świetnie Ci idzie, że jesteśmy ZESPOŁEM, a jak coś spieprzą (gdyż za ustalanie warunków handlowych z dostawcami oraz terminy płatności dostawcom- komu i ile -odpowiada wyłącznie ZARZĄD), to jest Twoja wina i radź sobie sam! Tak zachowują sie tylko tchórze.Tak jak bylo z Sączem! Zwolnili ludzi z dnia na dzień, ludzi, którzy nic nie podejrzewali i to w jaki sposób? -bojąc sie im spojrzeć w oczy! Tak samo było z Agnieszką z Drobnicy - każdy wie, o kogo chodzi - Pan Dyrektor Handlowy zwalił ten obowiązek na dyrektora Detalu, ktory nie ma z tym nic wspólnego, a sam pojechal na wakacje! Tchórz i tyle! Własnemu bratu kazał normalnie płacić za jakis towar, który chcial sobie kupic- chociaz towar był np. kupiony za 1 zł! To jedna strona medalu, druga, to fakt, że na dzień dzisiejszy wiadomo już, że szykują sie kolejne zwolnienia i w hurcie i w detalu - LUDZIE SZUKAJCIE PRACY! Nawet jeśli Tajmax się podniesie, to juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś... Sami sobie strzelają w kolano. Juz nie będę powtarzać opinii, że nie ma nikogo, kto naprawde potrafi zarządzać, kto by to zebrał do kupy i w końcu obrano by jedną właściwą drogę, a nie przepychać sie ambicjami czyj pomysł jest lepszy! Powiem na koniec, że do zwolnienia są i PZtowcy i handlowcy i w internecie będą zmiany i nawet w księgowości. Oczywiście kryzys miał na to wpływ, ale nie w ten sposób!! Nie traktuje sie w ten sposób oddanych pracowników, obarczając ich wina za swoje błędy!! Nie można mówic, że to wina handlowca czy kupca, że nie ma limitów!! Nie można miec pretensji do sklepów, że nie robią obrotów - jak nie ma towaru!! Nie można obarczać handlowców winą, że klienci nie chcą kupować uszkodzonych towarów z MUSZO, to ZARZĄD ponosi odpowiedzialność za wszystko, bo nie dopilnował i dopuścił do tego, że jest taki (usunięte przez administratora) i taka sytuacja finansowa!! Nie może być tak, że jeden dostaje premie za nic a drugi nie! I NIE MOŻNA W TEN SPOSÓB TRAKTOWAC ODDANYCH PRACOWNIKÓW, którzy popadają przez ICH nieudolności w depresje i doły!! Ludzie trzymajcie sie razem! Nie piszcie tu juz takich bredni personalnych! Bądźcie poważni, wiem, że w tych warunkach bardzo łatwo popaśc w takie flustracje, o jakich tu można przeczytać, ale to nie miejsce na takie uwagi i wypowiedzi! Trzymajcie sie razem a przynajmniej nie róbcie takiego SHITU - nie jesteście chyba debilami, żeby upadać tak nisko tymi wypowiedziami!! Nie donoście jeden na drugiego, bo to nic nie daje, nic kompletnie to nie daje, a satysfakcje możecie przeciez uzyskać w inny, bardziej inteligentny sposób :) Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich wszystkich!! :*

nieprawda, bo maja otworzyc drugi sklep w krosnie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
leonardo

tez to slyszalem bedzie w ropczycach tuż obok likwidowanego dworca, juz sie doczekac nie moge kiedy bedzie otwarcie i tanie wieze Hi Fi:/

wy tak wciaz o tych zamykaniach, a ja słyszałem z pewnego źródła że za kilka miesiecy mają otwierać nowy sklep podobno gdzieś niedaleko Rzeszowa;

sam jegomosc Makuszynski

potwierdzam

sam jegomosc Makuszynski

o taaaa OCIEC KROSNO KROSNO i tylko KROSNO a premie bede wysokie jak zawsze.

buc

byle tylko krosno zostało;

leonardo

Powiedz no mi chłopcze na jakiej jednosce pracujesz, a ja powiem ci czy aby cie nie zamkna.

nietoperek

czy ktos wiem co bedzie w najblizszym czasie ze sklepami krakowskimi? bo podobno sa co nie które do odszczału

leonardo

Jestem kierownikiem i bede po wsze czasy bo mam spore plecy w H01.A szaraki do roboty.

tutuś

ty to pewnie nawet nie masz pojecia co to wogóle kierownik i jakie sa jego zadania , taki kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba:) kierownik dobre

leonardo

Ja tam jestem kierownikiem na jednostce i mam 3500 i co robia za mnie inni, od tego jest kierownik.

tutuś

to jest prawda jesli chodzi o kierowników i kierowniczki na sklepach krakowskich wogóle nic nie robią duzo pyska drą i tylko bazują na pracownikach i na maxa ich wykorzystują ,byle kasa im sie zgadzała i zawsze im mało bo 3000 to mało dla nich.k

Wielki Szu

Justynko, Limanka jest do zamkniecia bo kierownik zaszedl nam za skore jest niedobry i niereformowalny, nic do niego nie dociera dlatego postanowilismy go zamknac, ot co potem zamkniemy tez twoj sklep i innych tu piszacych. I nigdy juz premie nie beda tak sycace jak dawniej ot co.

Justyna

Czy słyszeliście może cos o tym ze Limanowskiego jest nastepnym sklepem do zamkniecia?

z moja glowa wszystko wporzadku, a co bronisz nieroba pewno jestes jednym z nich. Ja mam prace a za robote to ty sie bierz bo ci sie nudzi ewidentnie

Beria, czy ty masz po koleji w glowie ze uzywasz takiego nicka, wogole wiesz kto to byl? Mozna snuc domysly kim jestes skoro masz takie "szlachetne" pseudo. I na koniec, Ty tez sie wez do roboty.

Beria

Zgadzam sie w 100% najwiekszym nierobem byl ten wysoki. Dobrze że firma sie na nim poznała i wyleciał na bruk.Predko nie znajdzie pracy bo szybko sie poznaja ze to kawal obiboka i debila. Szkoda troche sklepu bo jednak jeden z pierwszych a tak zalogo sklecona z nierobow zlatwila ten sklep. Dobrze im tak nieroby na bruk.

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax