Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Robert

Firma, która ładnie się prezentuje tylko w reklamach. na swoich stronach internetowych potwierdzają nieprawdę podając pod asortymentem wysyłka w ciągu 48 h. Nastawienie tylko na zarobek bez żadnej odpowiedzialności. ŻENADA.

kormoran

1. Produkty kiepskiej jakości. Po prostu. A poza tym, ich produkty można spotkać wszędzie. Przecież to nie nowość, że Apart okłamuje klientów. Sprowadza biżuterię od producentów następnie graweruje jako swoją. Zwykła sieciówka. 2.Ceny są zawyżane. Nie wiadomo ile waży dany przedmiot etc; o jakości kamieni dowiadujemy się ale... po zakupie. Przepłacamy! Wystarczy poszukać w necie i te same przedmioty znaleźć o 70% taniej. 3. Wszelkie urlopy załatwia się o wiele za wcześniej. Praca ponad miary; mnóstwo kąśliwych uwag. 4.Nie polecam. Praca ta w żadnym stopni nie podnosi kwalifikacji jako sprzedawcy. Raczej dzięki nim się cofamy. 5. Szkolenia to jedna wielka kpina.

Lambada

Aż płakać się chce!!!Klientów nie ma !!!!!Co mamy jwszcze robic zeby przyszli ????Biust wystawiac i ich wabic???? I utargi w przeciwieństwie do roku poprzedniego MASAKRA!!!!!!!!My od poczatku grudnia na samym minusie jedziemy co do poprzednich lat .Jaka będzie wyplata??????Jakie swieta zrobic-za co?????????Wszystko tak drogie !!!!Jedzenie,Lekarstwa a gdzie kredyty,rachunki do zaplacenia???????Pracownicy w Biedronce myślę że na pewno więcej zarabiaja. Pensja stoi w miejscu od lat.We firmie tylko zebrania.Czy ktoś pomysli o ludziach którzy zapiera........... ,za marne pieniądze?Gdzie iść?????do pracy jak kredyt i małe dzieci na wychowaniu!!!!!!!Ludzie opamiętajcie się i nie ładujcie w reklamę i gwiazdki pieniedzy bo to i tak nic nie daje!!!!!!!

Stefania
@Lambada

Brak nowości i kiepskiej jakości produkty pewnie są przyczyną tego że w salonach są spadki. To jest jak tonący statek... kwestia kiedy zatonie?

adi

co tak cicho???? grudzień-czas przemyśleń i zadumy?? czy presja

PO PROSTU NIKT
@adi

Chyba większość już jest zmęczona tym wszystkim i nawet gadać się nie chce ,i tak niczego nie zmienimy ,na nic wpływu nie mamy,chodzimy do pracy żeby mieć z czego żyć od .. do...Klienci też już powoli mają dość ,wszędzie się firma ciska,wszędzie Jej pełno ,aż się ulewa.Co za dużo to ......

Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa odbywała się w salonie galerii w kąciku sali sprzedażowej. Była obezna kierowniczka salonu i dyrektor regionalny. Na rozmowę czekałam ok 20 min. Rozmowa przebiegała kulturalnie. Przedstawiono mi firmę, charakterystykę pracy i obowiązki oraz zarobki. Miałam czas na swoje pytania. Miałam dostać odpowiedź niezależnie od wyniku. Nikt nawet smsa nie napisał.

1. Co wiem o firmie. 2. Jakie jest moje doświadczenie. 3. Dlaczego wybrałam ich ofertę pracy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
JA3.

Basia, Agatka i kumpela z ławki jeszcze pracują w srebrnym?

Aaaaa
@JA3.

Kumpela z ławki i która Basia bo troche ich jest i było!?

JA3
@JA3.

Małgosia? Basia , i ta co zamiast R mówi L hehe

a jak myślicie czy dostaniemy paczki na święta ?

rych
@pracownik

pączki:))))

Megi. Megi
@pracownik

Gala się odbyła, więc kasa poszła tam.

Celebrytka

Kolejne obniżki prowizji od grudnia a biedronka podnosi pensje. Będą kolejne wypowiedzenia i szukanie nowych pracowników. Kolejne szkolenia nowych, którzy bez zapału chcą się nauczyć, ćwiczyć. Dział marketingu czyli trenerzy mają zapierdziel ale efekty już nie te. Klienci zaczynają nam zwracać uwagę co się stało ze poziom obsługi tak się obniżył?

Lambada

Ja mam pytanie do dyrekcji .Czy tak jak to miało miejsce rok temu ,że z powodu za wysokich zarobków obniżyli Państwo miesiąc przed grudniem 1000zl ,tak czy w tym roku z powodu otwarcia dwóch salonów w naszym mieście,gdzie wiadomo że utargi zmalały i pensja ledwo starcza od 10 do 10,gdzie z dnia na dzien wszystko drozeje.Ze nasze dzieci nie dostają głupiej czekolady na święta a firma bawi się na galach i balach z gwiazdkami i czy ktokolwiek o pracownikach pomysli?Jak przecietnie wygladają nasze zarobki ?Jeszcze klientów coraz mniej bo Mają gdzie wybierac z ponad 10 salonow w mieście .Teraz przy takiej pensji ledwo zwiazac koniec z koncem a co dopiero jak czlowiek czekal na grudzien i wezmie same ochlapy za 200 godzin przepracowanych ,nasze rodziny nas nie widzą caly miesiąc i jeszcze 1000zlmniej.Te pieniądze należą się ludziom którzy skaczą wokół klientów przez 12 godzin.Zero rozgraniczenia w zarobkach-stary pracownik a nowa osoba nic nie wiedząca.Taka niby wspaniała firma pokazuje się na każdym kroku ,A pracownicy uznawani sa za NIC!!!!!

Z miłości do... rozumu
@Lambada

Najlepsza rada: zmienić prace! Salony utrzymują Centralę, dlatego mają pieniądze na rauty, reklamy itp.? Swoją drogą, skoro firma dobrze wynagradza i stwarza dobre warunki, to dlaczego potrzebują zegarmistrza?

Praca w centrali Przestrzegam przed podjęciem współpracy. Na początku wszystko wygląda pięknie, po czasie robią z Ciebie nic nie znaczący trybik. Musisz zawsze znać swoje miejsce w szeregu, akceptować marne podwyżki w formie premii, słuchać ludzi głupszych od siebie, pracować w każdą przerwę świąteczną. W ramach funduszu socjalnego otrzymasz 30% zniżki na ofertę Apart. Poznając jakość produktów nie będziesz chciał tego kupować, z resztą i tak nie będziesz miał za co. Praca idealna dla osób szukających stabilnego zatrudnienia, bez możliwości rozwoju, lubiących rutynę i wykonywanie poleceń oraz dla osób, których partner dużo zarabia. Przestrzegam przed przyznawaniem się do jakiejkolwiek choroby lub planowania ciąży - informacja trafi do przełożonego i nie mogą nie przedłużyć umowy. Znane są przypadki osób zwolnionych, bo przyznały się np. do choroby nowotworowej. Życzę powodzenia w szukaniu pracy gdzie indziej!

Frodo

Dodam jeszcze:Mobing i kierownicy/liderzy którzy tylko widzą to co chcą widzieć.Jeśli chcesz mieć dobrą kasę albo lepsze stanowisko musisz DONOSIĆ komu trzeba!

Ciekawski

Tak z innej beczki, czy w centrali w tym okazałym budynku jest jakaś produkcja czy tylko biura itp? Czy w ogóle coś tam się produkuje czy to wszystko robią podwykonawcy a tam tylko magazyny i biura? Taka poprostu ciekawość.

Mrówka
@Ciekawski

Tylko to drugie. Biura i magazyny

Bill

Pracuję już 10 lat i czego się dorobiłem w aparcie NIC!!! 10 lat przychodziłem 30 min wczesniej i wychodziłem 10 min później , czyli 40 min co drugi dzień przez 10 lat, to na ile mnie okradli..... Wg ustawy na badania lekarskie przysługuje 1 dzień wolny, a apart każe chodzić za free.... i wymuszać podbicie badań lek. bez badań... Rzekomo nie ma na salonach czynników szkodliwych, a oświetlenie ponad normę przez 12 h to normalne?... Szkoda że z firmy szanowanej stali sie korporacją bez zasad, wszystkie zmiany na naszą korzyść wywalczyli pracownicy (byli) którzy wytoczyli sprawy sądowe o których sie głośno nie mówi... Na szczęście rynek pracy sie zmienił i już tak nie cwaniakują bo zaROBKI 2500,- dają w większości firm. Szkolenia nic nie dają gdyż nie są w praktyce przydatne, a raczej mają służyć zabieraniu w przyszłości premi... W wielu sytuacjach mobbing stosowany przez panie kierowniczki jest zamiatany pod dywan przez koordynatorów, aby nie dotarło do Synakow.... Ale przypuszczam że są salony którymi zarządzają normalni ludzie i wypłaty ok 5000,- co rejon to inna kasa...

@Bill

Tak jest niestety

Cerry
@Bill

Trzeba się obudzić z letargu i z godnością odejść. Póki mózg zdrowy.

Blackberry

Jeszcze jedna reklama w Tv i puszczę pawia.

Zuzia

Niektórzy niestety tak narzekają jak małe dzieci w przedszkolu. Praca nie jest zła, lubię pracować przy czymś ładnym. W dodatku lubię handel więc nic mi nie potrzeba.

Koleś
@Zuzia

Mając 25 lat rozpoczynając pracę w Apart myślisz że jesteś mega prezes kuli ziemskiej młody zdrowy jedyny problem czy dylemat to dyskoteka czy pub:)po 15 latach pracy ustawiasz się w kolejkę na rechabilitacja kręgosłupa kolan i na zabieg żylaków. W innym zawodzie miałbym inne przypadłości dlatego nie narzekam tylko pisze prawdę jak jest i nadal lubię swoją prace:)pozdo dla wszystkich wytrwałych w tej nierównej walce:)

Xxx
@Koleś

Praca mogłaby być częściej przyjemna :) zależy od kierownika i od koordunatora. Niestety firma od kilku dobrych lat zaniża poziom. Zarobki jak na sieciówke nie najgorsze. Klienci raczej mili i muszę przyznać, że często nadzwyczaj mili:) Dużo jadu i spychologi ale to raczej wszędzie. Są salony że pracuje się w świetnej atmosferze (niestety coraz ich mniej). Otoczenie przychylne, piękna biżuteria:) cieszy oczy. Szkoda tylko, że tak dużo złej energii. Pracownicy nie doceniani i dużo stojącej pracy. Jeżeli trafisz na pozytywny salon, napewno dużo się nauczysz. Nie polecam tej pracy dłużej niż dwa lata.

wząbekczesany
@Xxx

Dokładnie szkoda słów... Koordynatorzy w tej firmie to dno... Na jedną z rozmów kwalifikacyjnych koordynator w stolicy Polskiej Piosenki przyszedł w tak dziurawych skarpetkach, że cebula wychodziła mu z buta, a w dodatku chyba też im nie najlepiej płacą gdyż zawsze przed wizytą w salonie idzie do drogerii spryskać się perfumami... Po prostu klasa sama w sobie ... Ten człowiek to przekomiczna postać....Ale cóż wiecie o tym doskonale...

bill
@Zuzia

ODP. Ha ha coś ładnego to nie chinszczyzna....

Megi. Megi

U nas na salonie od czasu Gali kierownik siedzi na telefonie i rozmowy toczą się kto co zrobił, jak wyglądał itp... Irytujące to... że jadą kierownicy którzy większość czasu spędzają na zapleczu bądź telefonie. Szkoda tylko że sprzedawcy są niedoceniani!

Były pracownik Apart

Marka Apart po raz kolejny zwyciężyła w 12 już edycji Superbrands! Dziś oficjalnie ogłoszono wyniki – warto zaznaczyć, że w tym roku tytuł Superbrands po raz pierwszy został przyznany wyłącznie na podstawie największego niezależnego konsumenckiego badania marek w Polsce. Dziękujemy naszym Klientom! #superbrands Hahaha pękacie z dumy?

40-lecie na-34 lecie
@Były pracownik Apart

Ciekawe ile to kosztowało i o ile w związku z tym obniżą tabelę prowizyjną od grudnia :))))))))

Zoja

Nie narzekajcie tak, bo macie fajna pracę tylko trzeba sie przykładać. Jak sie nie chce pracować to na efekty nie czeka się długo. Zawsze ktoś zauważy i jest przechlapane!!. Apart to firma znana, praca przy pieknych przedmiotach, w pieknych salonach!

Praca w apart nie jest ok
@Zoja

Z 200 zł podstawy ( polecam kredyt) i pół godziny wcześnie i po zamknięciu (za darmo) w dumie 13 h na nogach stoisz (nie licząc dojazdu i powrotu) poleć te robotę swoim dzieciom ;)

Praca w apart nie jest ok
@Zoja

I umowy na czas określony nawet jak pracujesz 7 lat pff firma dno. Już kiedyś było w gazecie jak to walki robili i inny grafik był dla inspekcji pracy a inny dla pracowników. No jak to świadczy o firmie, No jak ? Ale jakaś Zoja lubi apart bo to piękne salony jestes żenująca

Donatello
@Praca w apart nie jest ok

W życiu nie zostałem pół godziny po zamknięciu żeby zbierać towar.Zawsze zbieramy poł godziny przed zamknięciem a punktualnie o 22giej całuję roletę od zewnątrz :)

Agnieszka
@Donatello

U nas mu wcześnie przychodzimy pół godziny codziennie za darmo, a na koniec zostajemy 15 min tez za darmo ;)

?
@Donatello

Hej ,to trochę dziwne ,zbieracie towar jak klienci jeszcze są na salonie?A kiedy sprzątacie czyli odkurzanie i mycie brudnej podłogi? Też tak chcę!!!

@?

Sprzątamy rano w ramach tych pół godziny "za darmo dla braci".

obesrwator
@?

w K tak robią...południowa Polska

@obesrwator

A jak robić inaczej?Kończąc pracę o 22-giej każde 5 minut jest ważne. Nie wszyscy mieszkamy w mieście w którym pracujemy,a po tej godzinie komunikacja miejska kursuje rzadziej .Normalnie wychodząc z pracy większość z nas jest w domu 23-23,30 a gdyby jeszcze zostawać w pracy 15-20 minut to masakra - w domu dobrze po połnocy.

obserwator
@Donatello

To zmień pracę, z tego ci wiem zasady są inne. Nie wolno składać towaru przed zamknięciem, narażasz siebie i innych oraz firmę na kradzież. Nigdy nie wiesz kto wejdzie za 5 min przed zamknięciem...a może wyrwie Ci koszyk lub tablet pełen towaru i co wtedy powiesz? Jak będziesz się tłumaczył?

obserwator

Sratatata
@obserwator

Że pracuje 12h i za tyle ma płacone a nie za 12,5h?Wymagasz to uczciwie rozliczaj czas pracy. Przestańcie łamać prawo pracy.

Adelajda
@Sratatata

Idź do innej pracy....

Esmeralda
@Adelajda

Razem z Tobą i ja będę wychodzić z pracy punktualnie a Ty będziesz siedzieć za darmo 30 min zawsze Ok?

Nicki
@Zoja

Oj oj oj... Patrzcie Państwo :) Adwokat się odezwał. Czy może pan K albo Pan M albo moze pani A robią taka ładna reklamę... Błagam. Przeciez wszyscy wiedzą jak jest. Nie malujmu trawy na zielono.

Apart

Czy ktoś może wie co dostaną pracownicy na 40 lecie istnienia firmy? Celebryci w pierwszej kolejności zapraszani, a pracownicy na to zarabiają. Teraz kierownicy a my .... Gdzie docenienie, pochwała .... nigdzie. Wymogi, durne szkolenia itd. Czy ci wszyscy ludzie chodzą do sklepów i lubią być tak traktowani, osaczani i żeby im mówiono te bzdury co my mamy przekazywać. Gdzie jakaś impreza dla pracowników, integracja odreagowanie tego wszystkiego. Tylko pieniąchy na konto i na gwiazdy..... Ludzie, Wy Prezesi którzy jesteście tam wysoko spójrzcie troszkę w dół.

West
@Apart

dostaniesz instrukcję jak masz pracować w grudniu...już nie długo czas "mordoru"

Św Mikołaj
@Apart

Oj tak dostaniesz grafik na grudzień z miłości do piękna

Witam. Jak wygląda atmosfera oraz dochody w centrali APART serwis zegarmistrzowski ??? Proszę o pełne merytoryczne opinie. Z góry dziękuję.

były pracownik serwisu
@Nowy

Jeśli jesteś 100% konformistą, dobrze znosisz upokorzenia, zadowoli Cię 1800 zł netto, jeśli nie masz ambicji aby wykonywać ciekawą pracę z zaangażowaniem, to jest miejsce dla Ciebie. Jeśli jednak się zdecydujesz to wiedz, że serwisem rządzi skrajna prawica, dlatego jeśli masz inny światopogląd, nie będziesz ulubieńcem, nie licz też na roczną premię - przysługuje tylko lizusom liderki. Ponadto pod żadnym pozorem nie choruj, nie mów źle o firmie (mimo, że okrada Cię z socjalu a pracowników traktuje jak nic nieznaczące trybiki), nie proś o podwyżkę (dostaniesz góra 200 zł jako premię, której nie muszą Ci wypłacić np. jak zachorujesz). W Poznaniu jest wielu lepszych pracodawców. Nie marnuj życia na Apart!

Mz
@były pracownik serwisu

To jest nie do pomyślenia! Firma Apart, która sponsoruje tyle programów w tv, imprez; celebrytów, sportowców itp w ten sposób traktuje swoich pracowników?! 1800 netto+ 200 premii? Really? Przecież za te pieniądze to nie można wyżyć, rachunki 800,- jedzenie 800,- paliwo 200,- na jedną osobę w przypadku posiadania mieszkania bez kredytu i wynajmu...

Kaja
@Mz

Jaka premia w aparcie nie ma premii

Oridżami

Ciekawe czy po grudniu zaczną zwalniać ( żniwa się skończą, wolne niedziele ) Niestety po Apartheidzie wszystkiego można się spodziewać. Tylko nie : "dziękuję, dobra robota. Należy się wam podwyżka."

Krystyna
@Oridżami

ja się spodziewam zmiany tabelki na niekorzyść pracowników tak jak rok temu obniżyli prowizjie, ale co tam pieniądze przecież pracuje w pięknym salonie gdzie światło niszczy mój wzrok, ale co tam wzrok ważne ze nogę dotknąć tego kiczu co się łamie w rękach

Benia
@Krystyna

Ale zmiana tabel na minus dla pracowników już jest dla kilku salonów. Wielki brat nie śpi,tylko czuwa,liczy i kalkuluje.:(

Niki
@Krystyna

I zero dofinansowania do okularów, a mnie wzrok zepsuł się w aparcie

Ziuta

Ja bardzo chwalę sobie prace w Apart-cie. Z fajnymi ludźmi pracuję a to wpływa na atmosferę i chęć do pracy. Nie rozumiem dlaczego jest inaczej w innych placówkach?

Kaja
@Ziuta

A zarabiasz ok 2000 czy ok 3000??? Ze taka jesteś zadowolona

Oddajcie mi pieniądze

Czyli 12 dni za darmo czy w jakiejś innej firmie sa głupsi pracownicy niż i nas? Bo nikt z moim znajomych ani rodziny nie pracuje za darmo nawet jednej godziny a my w aparcie z uśmiechem spędzamy 12 dni za darmo w sklepie. Nawet nie wiemy na co idą pieniądze z socialu... jak Wam nie wstyd koordynatorzy spojrzeć w oczy pracownikom i później chodzić do kościoła i pomagać we mszy

amanda
@Oddajcie mi pieniądze

Panowie koodynatorzy proszę się zająć kierownikami, którzy siedzą na zapleczu i udają że 12h coś tam robią siedząc...Kierownicy często mobingują a koordynatorzy nie rozmawiają z pracownikami, dlaczego? a zastępcy kierowników to często (usunięte przez administratora) ich.Jedna Pani kierownik z małopolski to myśli że pozjadała wszystkie rozumy, zgadnijcie która to? chyba łatwo się domyśleć...

@amanda

Napisz miasto.

@amanda

Już wiem :), to ta co ma układ z koordynatorem, metodą selekcji zostały odrzucone salony, gdzie kierownikami są mężczyźni. Dodatkowo Tarnów, Bochnia i N.Sącz odpadają,zostaje Kraków...

Arnold
@Eh

Małopolskie salony uwaga macie bardzo wylewną koleżankę która opowiada ciekawe historie na Wasz temat gdzieś w Polsce.

@Eh

Ludzie ale macie problemy......tylko jad z Was wychodzi zapraszam na oddział onkologii tam są prawdziwe tragedie.Wstydzcie się .

Ara

Bo najlepiej być robic za darmo jak jestes taka jądra to przeznacz swoją wypłatę na te swoją onkologię

Sheherezada
@Eh

Chodzi o Poznan ale problem dotyczy cales sieci tej (usunięte przez administratora) firmy

@Sheherezada

Amanda pisała o Małopolsce...

@Eh

Co za różnica gdzie skoro w całej Polsce we wszystkich aparatach jest łamany regulamin prawa pracy

@Marta

No halo, ale za przyzwoleniem pracowników. Gdybyście nie godzili się na to, to takie rzeczy nie miałyby miejsca. Niestety wiem jakie są realia, siedzicie cicho, bo boicie się zwolnień. Ci, którzy byli mało pokorni i mający swoje zdanie już nie pracują. Marzy mi się dzień kiedy w grudniu 98% załogi w calej Polsce przesyła do kadr zwolnienie L4 na 14 dni :) hahaha to by były grube jaja a huczałoby, że huhu.

UHHHH
@Eh

aleś Ty głupia zwolnij się i daj pracować innym....

żal
@Oddajcie mi pieniądze

Pracuję u konkurencji i kiedyś chciałam dołączyć do zespołu Apart , ale z przyczyn osobistych zrezygnowałam. Jak czytam wasze wpisy to zastanawia mnie kto pracuje dla tej firmy skoro wszyscy się żrecie między sobą. Żal mi Was a kiedyś myślałam ,że pracują tam lojalni fachowcy , a tu widać z roku na rok coraz gorzej........

@UHHHH

Głupi(a) Ty jesteś, pracuj dalej jak ci dobrze i zamknij twarz jak mie masz nic ciemawego do powiedzenia.

@UHHHH

Wszyscy w aparcie jesteśmy głupi niestety. Jedyne co potrafimy to milczeć

Roczniak
@żal

Lojalni fachowcy by z nas byli gdyby pracodawca z roku na rok nas nie oszukiwał bardziej i bardziej... pracuje w aparcie ponad 6 lat i dostaje co roku umowę na rok Haha

Uhhhhh
@Eh

Z jakiej wiochy pochodzisz bo słoma z butów Ci wystaje....

@Uhhhhh

To ty lepiej powoedz kto cię rekrutował? Co za debil przyjął imbecylkę do pracy w Apart????

Arni

Gratuluję poziomu pierwotniaka.

Farow

Haha.... Zalatuje Poznaniem

Koleś
@Oddajcie mi pieniądze

A który koordynator taki święty?

Melanż w katedrze
@Koleś

Święty Krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.