Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Mari

Proszę o info jakie stawki (widełki ) dla kierownika sklepu .

Tricolori
@Mari

2700-3700 zalezy od miejscówki....

Mari

Tricolori

To dużo muszą u Was sprzedawcy zarabiać... U mnie różnica to 900zl

zastepca
@Tricolori

Nasz kierownik rzadko sprzedaje wiec pewnie dlatego różnica jest niewielka ;) jest bardzo dużo e-maili do czytania przeciez. Trzeba dzwonić do domowników po 15 najlepiej kiedy ruch się zaczyna robić. A po 17 to już zaczyna się narzekanie jak to plecy nie bolą, albo nogi.

Seba
@Mari

To juz jest cała wypłata z premia

Anja

Chyba zastępca

Luiza

To chyba zastępca 500 zł

Jahuu

Witam "pracownik działu produktowego"... jakie zarobki i godziny pracy??? Pracują same kobiety czy faceci też???

Jahuu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca? Wstyd, że niby taka polska super firma, a takie opinie pracowników!!!

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dla przypomnienia Zarządowi.

Pracownikowi używającemu własnej odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z § 2, pracodawca wypłaca ekwiwalent pieniężny w wysokości uwzględniającej ich aktualne ceny. Wysokość ekwiwalentu jest uzależniona zatem od tego, jaka jest aktualna rynkowa cena odzieży używanej przez pracownika. Nieistotna jest zatem cena początkowa ubrania lub butów roboczych. Ekwiwalent za pranie Innym rodzajem ekwiwalentu związanym z odzieżą roboczą jest ekwiwalent za pranie odzieży. Co do zasady to pracodawca ma obowiązek prania i konserwowania odzieży roboczej, jednak może to zadanie powierzyć pracownikowi. Musi mu jednak wypłacić ekwiwalent. Jego wysokość to po prostu koszty poniesione przez pracownika.

Zmęczona

A u nas jest taki (usunięte przez administratora), że już nie mamy sił!

@Zmęczona

Nie przesadzaj... mózg nie boli :)

JeszczeraZtousun
@:)

Ale psychiczne znęcanie się nad pracownikiem ze strony kierownika już tak.

Kristal
@JeszczeraZtousun

Mów gdzie. Trzeba takich na światło dzienne wyciągać to może sami się zwolnią. Krycie nic nie pomoże A jedynie szkodzi. O rudej już piszą to może psyche jej zje i odejdzie.

Swojem było wykupywaniem hajejaja, w Tesco było czyne tyś to mondry debily :P

skip69

Kupiłem w Aparcie zegarek Aztorin. Po kilku wymianach paska okazało się że ta firma nie zapewnia już wsparcia. Pasków nie ma i nie będzie. Zegarek do wyrzucenia. Myślałem że Apart to profesionalny salon sprzedaży. Wygląda, że zegarek kupiłem w kiosku Ruchu. Nie polecam i ostrzegam innych.

hobbysta
@skip69

Drogi, niezadowolony skip69. Czy ma Pan pojęcie jak wygląda dostępność pasków w innych firmach zegarkowych? Mój znajomy kupił zegarek Zenitha 8 lat temu za kilkadziesiąt tysięcy złotych i zegarek już dawno nie jest produkowany i w takim przypadku po wyprzedaniu się modelu, producent przestaje po kilku latach tez wykonywać części do niego. Także jeśli wypowiada się Panna taki temat, to proszę zaznajomić się jak wygląda rzeczywista sytuacja w tej branży, bo my polaczki potrafimy tylko narzekać jak komuś, a nie daj Boże Polakom udał się biznes, jak to ma miejsce w przypadku firmy Apart. Z pozdrowieniami,

ooooo
@skip69

A jak Pan myśli,w innych branżach jest dożywotnia obsługa klienta?Nie wydaje mi się,zmieniają się wzory,modele,w związku z czym zaprzestaje się produkcji części do czegoś ,czego w sprzedaży już nie ma .

Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) Pracodawca nie słowny. Obiecuje gruszki na wierzbie. Premia jak jałmużna. Moje sugestie dla Apart Sp. z o.o.: Prosze zacząć wywiazywac się z umów z pracownikami

Diamonds
@Zniesmaczona

Podstawa w umówie na czas określony bardziej Cię zaskoczy ha ha ha

ZA
@Zniesmaczona

Umowa ustna tez obowiązuje ,więc chyba powinno się przychodzić na rozmowy z dyktafonem.

Zoja
@ZA

Powodzenia.

La Dona

Proszę napiszcie czy nowi pracownicy, czyli nie będący na prowizji dostaną za grudzień coś więcej oprócz tego co na umowie? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Pozdrawiam ????

la donna
@La Dona

dostaniesz jak.....zmieni ci sie umowa po okresie próbnym...raczej Napoleon z Centrali nie zrobi wyjątku....

SuchyL a s

Witam :) Czy mógłby ktoś mi napisać jak wygląda praca na stanowisku pracownik działu produktowego ? Tzn czy warto czy lepiej dać sobie spokój .

@SuchyL a s

Daj sobie spokój

SuchyL a s
@On

Chodzi o atmosferę ? Czy słaba kasę nie adekwatna do wykonywanej pracy. Z góry dzięki za odpowiedź

Kroks

Co tam się znowu wyprawia... ciągle jakaś afera...

Rozwiń

Nici

Jaka afera ?

Gdzie? Dajesz

On

Ruda dalej pracuje w Browarze???

Magdalncja

Pracuje i kombinuje

Łomatko
@On

Powinna wygrać jakieś wybory na największego kombinatora z kierasów...

@Łomatko

Bo rude to fałszywe, zawsze będzie kombinować

Wonder Woman

Tak się zastanawiam, czy z pracy rezygnują tylko "zwykli zjadacze chleba" czy są też kierownicy, którzy mając wszystkie swoje "obowiazki" dodatkowo płatne też mają takie odważne posuniecia... osobiście nie znam żadnego przypadku więc zastanawia mnie czy tak fajnie jest być kierasem?? Znacie takie przypadki?

@Wonder Woman

W całej swojej karierze w apart,znam tylko jeden przypadek ,gdzie kierowniczka odeszła sama,wszystkie inne są jakby przyklejone do krzeseł,nie do ruszenia i nie do zmiany.

Grejs
@Wonder Woman

Ja po 8 latach znam 2 przypadki... oby dwa w Poznaniu...także trzymają krzeseł do ostatniego tchnienia.

Niedoczytany

Ostatni e-mail kadrowy, regulamin wynagradzania itp. Ktoś się orientuje co się zmieniło? :/

niezadwolony
@Niedoczytany

wkoncu ci którzy siedzą ....na telefonach na zapleczu i 70% pracy to sprawdzanie wiadomości rusza tyłki do sprzedaży....bo są osoby które niezle udają ze pracują...A stanowisko maja...wkoncu tonek będzie wyznacznikiem wynikow...

@niezadwolony

Nic się nie zmieni, wspomnisz moje słowa.

Bea
@Niedoczytany

Chciałbym zapytac jak to jest z grafikiem? U nas grafik jest na 3 lub 4 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca . Nic nie zaplanujesz bo nie przyjmuje do wiadomości pani kierownik. Chcesz wolne biez urlop . Sama ma urlopu dużo bo pod siebie robi grafik. Może koordynatorzy by się zainteresowali kiedy my pracownicy dostajemy grafiki ? Czy to przypadkiem nie naruszenie kodeksu pracy ?

@Bea

Hahahaha, kochaniutka,większość kierowników robi grafik pod siebie a koordynatorzy mają to gdzieś. Była taka jedna co została trenerką,przodowała w kombinowaniu przy grafiku i co myślisz, że ktoś jej coś powiedział? Zejdź na ziemie i przestań się łudzić.

Janik
@Mikołaj

Z tego co piszesz to warto oszukiwać prezesów,firmę ,bo opłaca się i awansuje nawet,tylko wpierw trzeba się podlizywać i donosić ,żeby zostać kiero salonowym,albo mieć odpowiednie powiązania(z małymi wyjątkami oczywiście).

Pis

Pierwsze Święta poza Apartem od 12 lat ..nikt już o mnie nie pamięta, z resztą nikt nie pamiętał wtedy....dawałam z siebie wszystko, odbijało się to na rodzinie..A teraz? Te same pieniądze w ciszy i spokoju. Uwierzcie..da się to zrobić!!!! Powodzenia dla tych którzy są na granicy ...

?

Np ?

Nick1

Do Kasi z Gdańska. Zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury sprawdź sobie lepiej ceny szkatułek na stronie internetowej Apartu. A poza tym czy ktoś Cię zmusza do kupowania a aparcie?????

??????
@Nick1

Tez twierdzę,że(usunięte przez administratora) z Gdańska coś sobie w główce namieszała,chyba pomyliła szkatułki-kuferki z Apartu z inną firmą ,bzdury totalne Pani wypisuje,albo jest Pani z konkurencji i to by wyjaśniało wiele

Kasia z Gdańska

Naprawdę od dawna staram się każdemu robić prezent właśnie u Was ale to co stało się wczoraj w waszych salonach to jest OGROMNE OSZUSTWO nikt klientów nie oszukał tak jak Wy przed świętami. Kupuje na przemian biżuterię i piękne szkatułki na biżuterię, które do niedawna (1-2 miesiące przed świętami) kosztowały : mała 99 zł duża 199 zł otóż w dniu wczorajszym te same szkatułki kosztowały mała 159 zł duża 259 zł !!!!!!! Ja rozumiem podwyżkę bo chcecie się obłowić przed świętami ale 60% WIECEJ TO JEST SKANDAL !!!!!! I wierzcie mi że powiem i odradzę każdemu kto będzie chciał dokonać u was zakupów. Tak się po prostu nie robi !!!!!! Wiem, że ta informacja niewiele zmieni ale po prostu jestem zażenowana zachowaniem firmy o takiej renomie.

NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

I zaczął się kolejny miesiąc grudzień gdzie wyścig szczurów pozwala skutecznie zapomnieć o zbliżających się świętach, o rodzinnych przygotowaniach, o radosnym spedzaniu czasu z rodziną.... dla Apartowych poganiaczy liczy się teraz to ile wycisną z tego nieszczęsnego miesiąca a nie to że tracą czas na firmę która ma ich w (usunięte przez administratora) zamiast na dzieci, rodzine... Ale pamiętajcie że NIE WSZYSTKO DA SIĘ KUPIĆ ZA TE GRUDNIOWE śmieszne PIENIĄDZE ... I im wcześniej zmienicie prace tym szybciej będziecie wiedzieć co znaczy grudzień i święta bozonarodzeniowe....

Yt
@NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

Jeśli jesteś już poza Apartem to żyj człowieku swoim życiem a widzę ze żal ci . Żenada

@NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

Popieram! Kolejne święta spędzam z rodziną a nie wśród niezdecydowanych i marudzących klientów, którzy za 50 zł chcieli by co najmniej kolie z brylantami. Stop wyzyskowi w aparcie i stop kierownikom-poganiaczom itd

@NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

A i jeszcze jedno,mimo odejscia z tej firmy,nadal mnie ona prześladuje swoimi niekończącymi się reklamą w TV, jak słyszę poraz tysięczny, że sponsorem była firma apart to mi się już ulewa...

Eve

To wyłącz TVN

Iza
@NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

A co Panią tak dziwi? Nie mam nic wspólnego z firma Apart, ale kazda osoba, która ubiega się o prace w takim sektorze handlowym ma chyba ukończone 18 lat i wydawać by się mogło , ze powinna sobie z tego zdawać sprawę . To co Pani Pisze świadczy o całkowitej nieznajomości rynku. Zapraszam wszystkich , którzy tak chętnie komentują, ze „ trzeba sprzedawać, proponować dodatkowe produkty, uśmiechać się , centrala ciśnie na wyniki” do założenia własnych biznesów, ciekawa jestem czy wtedy tez nieważne będzie jaki jest obrot. Na każdym wątku w sektorze retail to samo . Ludzie obudźcie się!

@Iza

No to chyba daje do myślenia? Sektor handlowy= wyzysk pracownika,na wszystko znajdują się pieniądze tylko nie ma godziwe wynagrodzenie,ale jak widać wielcy biznesmeni i przedsiębiorcy zapominaja o tym,że wydajny pracownik= zadowolony pracownik,a kiedy pracownik jest zadowolony? Kiedy jest godziwie wynagradzany!!!! Aczkolwiek na rynku teraz dobre zarobki to nie wszytko co jest doceniane przez pracownika. A co daje Apart oprócz wypłaty na czas?????

Yyy
@Mikołaj

No cóż trzeba zadbać o podwyżki ja dostałem i to fajna kasa nie umiesz się odezwać twoja strata

@Yyy

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział,że Apart dla mnie to już przeszłość. I nie wierzę,że dostałeś podwyżkę jak w tej firmie wiecznie były cięcia tylko ,od wynagrodzeń po oszczędzanie na papierze do urządzenia wielofunkcyjnego.

niezadwolony
@NaMojeSzczescieJuzPozaApartem

...teraz ci którzy mało sprzedają tylko siedzą na zapleczu na telefonach...rusza tyłki....aby nabic tokena....Tak się dzieje a później....Wielka obraza....

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 14 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.