"Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Rufus

Nie podobało mi się, że gdy miałem podany czas pracy, i z powodów zamieszek i policji zostawałem godzinę dłużej z paroma innymi osobami, to nie wypłacali za tę nadgodzinę kasy. Każą przychodzić pół godziny przed pracą na zbiórkę, a po zakończeniu pracy trzeba czekać w kolejce by podbić obecność. Śmiesznie tez jest sprawdzana obecność - nigdy nie jest w jednym miejscu, nie wiadomo kto ją ma, ja ktoś się np. spóźni, to dodatkowe 15min musi szukać listy - chaos i zamieszanie, pracownik upominając się o wpis słyszy ciągłe 'później'. Kierownicy są różni, niektórym niestety brakuje kultury osobistej, szanowania innych pracowników, wywyższają się, nie tłumaczą, wyśmiewają się, krzyczą, zapominają ze są takimi samymi pionkami jak inni.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.