Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

haha

cała administracja jeszcze się nie zwolniła... ostatni nie mierni nie bierni i nie wierni ze starego zaciągu jeszcze szukają dla siebie lepszych miejsc:) a o wymianie zarządu mówi już głośno większość

Luck Pery
@haha

Szacun za odwagę... Masz rację reszta administracji JESZCZE sie nie zwolniła, ale jak to niektórzy mówią... trudno, chcesz się zwolnić twoja sprawa, nie ma ludzi niezastąpionych...

@haha

Planowana jest wymiana całego obecnego zarządu firmy VOSS Automotive Polska? Jeżeli rzeczywiście ma dojść do takiej wymiany, to wiesz może, czy w związku z tymi zmianami mogą również zmienić się warunki zatrudnienia dla zatrudnionych pracowników? Słyszałeś coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

alf

mam pytanko - to 2300 to jest netto czy brutto? I czy to jest podstawa czy łącznie max z premią?

Pracownik Voss
@alf

Teraz w VOSS możesz zarobić 2600 brutto. To podstawa. Do tego jest premia łącznie 730 zł jeśli masz wydajność 103 % . Ogólnie zarobki są moim zdaniem niezłe. Jedyny problem że od kilku miesięcy w księgowośći ciągle się mylą przy naliczaniu kasy w obie strony, jednak najczęściej na niekorzyść pracowników. Ciekawe kiedy wreszcie poprawią jakość swojej pracy. Skoro umieją wymagać od produkcyjnych od siebie też powinni.

???
@Pracownik Voss

Co ma do tego księgowość? Oni nie mają nic wspólnego z wypłatami. Tym zajmuje się całkiem inny dział. A zarobki jak w każdej firmie na strefie. Jednak firma daje możliwość pracy w weekend za dodatkowe wynagrodzenie.

@Pracownik Voss

Dział Pracowniczy(usunięte przez administratora)obojętnie nie są przyjazne wobec pracowników z produkcji.Wszystko robią z łaską,udzielają odpowiedzi jakby robili nam wielki zaszczyt że Nas pracowników zauważają za tych monitorów.A odbiór "fiszek"to już całkowita porażka!!!!(usunięte przez administratora)

Agrest
@G.M

Przełożeni w niczym nie widza problemu ... zawsze człowiek i tak usłyszy nie podoba Ci się to możesz się zwolnić. A to co piszesz z działem personalnym to święta racja , jeszcze z jedną osobą to coś załatwisz, a reszta to ... bez komentarza

Sylwester

Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku????

blady
@Sylwester

Fajnie. Tylko po co znaki zapytania?

Może ktoś się wypowiedzieć na temat voss fluid? Chciałbym się przyjąć ale dotarły do mnie jedynie negatywne opinie i nie wiem czy się opłaca poświęcać czas tej firmie

Fluidowiec
@Nowy

Pracowałem nie polecam. Kasa słaba, do tego mówią że są premie itd. a nigdy premi nie dostałem tylko to co masz na umowie. Robota ciężka, szef wulgarny wobec pracowników. Jeśli chcesz (usunięte przez administratora) jak beduin za 2200 to lepiej iść na inny zaklad

Sram na voss
@Nowy

Pracowałam tam około pół roku, atmosfera w pracy jest wporzadku natomiast organizacja, wypłata to porażka. Wypowiedzenie dostałam z dnia na dzień, bez podania przyczyny, bo byłam zatrudniona przez pośrednika. Nie wiem jak się odnieść do tego, nie wiem czy poleciła bym tam prace ponieważ ja tak jak wiele osób zostałam źle potraktowana. Jednak nie polecam tam pracy, bo nie szanują pracowników. Wypłata 2000-2300max. Lepiej nie marnować czasu na tą firmę, wiele firm typu Gates oferuje lepsze warunki pracy i lepsze pieniążki. Szkoda słów i czasu na nich. NIE POLECAM

@Sram na voss

Czy przez pół roku pracy na rzecz firmy VOSS Automotive Polska miałaś może okazję brać udział w jakiś szkoleniach, bądź kursach, które organizowała firma dla zatrudnionych osób? Napisałaś o niskim wynagrodzeniu za prace, którą wykonywałaś, czy możesz napisać konkretnie, ile godzin dziennie obowiązkowo, należało przepracować w tej firmie? Opisz, jak to dokładnie wyglądało.

Sram na voss
@Damian

Nie ma czegoś takiego jak kursy i szkolenia.. Jak zrobisz je na własną rękę to owszem, ale firma voss nie daje żadnych możliwość rozwoju i awansow. Dziennie pracuje się po 8h, normalny etat. Pracujesz jak robót na lini produkcyjnej i tyle, robisz jak maszyna, a w dodatku traktują Cię jak "psa"

@Sram na voss

Zastanawia mnie jeszcze, czy są możliwości, aby zostać dłużej w pracy, aby móc otrzymać wyższe wynagrodzenie? Firma VOSS Automotive Polska daje możliwości pracy w godzinach nadliczbowych, czy może 8-godzinny system pracy jest stały i niezmienny? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Jasiu_2_6_6
@Damian

Można można ale trzeba to dogadać i wpierw zgłosić.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hala1

Masakra Co za brygadziści tam pracują w tym całym Voss-ie , tragedia jednym słowem. Brygadzista E.St..... porażka, co za kobieta , wiecznie się o wszystko czepia , wiecznie jej nic nie pasuje, wydziera się jak porąbana. Ogólnie mówiąc jeśli chcesz coś załatwić u brygadzista to nawet nie marnuj czasu, olewają ludzi i mają wszystko gdzieś, tylko "wydajność " się liczy . Nie ważne że nie masz z czego produkować. Nic nie potrafią załatwić, cały dzień się tylko lampią w te monitory . Mając takich brygadzistów jak wyżej wspomniana "Pani" nie dziwię się że ludzie nie wytrzymują nawet okresu próbnego. Powodzenia !

Qqqqqq
@Hala1

Jeszcze trochę i dadzą sobie spokój z tymi celami , nawet Ukraina ma (usunięte przez administratora) będą nawet potrzebni żòłci bo tyle ich jest, kręcą się jak smrody latają na papierosy , sztuczne udawanie że coś robią .Jak może być tyle zarządzających ludzie !!!!!!!!!!!!!!!,planiści brygadzisci,skoczkowie, grupowe,kur.........kto na was pracuje jak nie my produkcja i dziwić się że w głowie im odp.......

prawda
@Qqqqqq

Atmosfera co raz gorsza. Ci co zmienili pracę nie mają czego żałować.

Młoda
@Hala1

Niestety prawda , to jak brygadziści odnoszą są do ludzi pozostawia wiele do życzenia... zero szacunku dla ludzi... Wyżej wspomniana Pani E.S jest tego przykładem. Naprawdę atmosfera w tej firmie nie jest warta tych 2000/2300 zł.

blady
@Młoda

Wszyscy? Wydaje mi się , że są wyjątki. Nieliczne, ale jednak.

nowe
@Hala1

A kto jest najlepszym grupowym lub brygadzistom na Hali 2 bo mamy tam z koleżankami trafić prosimy o podpowiedzi z góry dziękujemy

4 brygadowka
@nowe

Naszym zdaniem najleprza zmiana to A Brygadziści spoko a grupowi pomocni pracujemy na cztero brygadowce wiec mamy porównanie a grupowy czy brygadzista który najleprzy ciężko określić bo wszyscy są wpozadku

Plebiscyt roku2018
@Hala1

Prosimy o opisanie gdzie najlepiej trafić odnośnie H 2 i do Jakich Brygadzistów czy grupowych zobaczymy kto wygra plebiscyt mamy swojego faworyta a wy czekamy na duży odzew konkurs trwa do końca tygodnia

@Plebiscyt roku2018

Konkurs? Widzę że coraz lepiej się w tej firmie robi, gdzie trafisz to trafisz są różne opinie na temat danej zmiany więc po co taka idiotyczna zabawa ????

????????????????????????????????

No to Zarząd się pokazał ????????????????????????????????bonus podnieśli

przyszly

Dzien Dobry, czy mimo pracy na zmiany , ktore stanowiska sa tylko na 800-16:00?

Ciekawski

Czy to prawda, że kierownikiem działu zakupów została sekretarka? To ja proponuje kolejne awanse stanowiskowe: - Pan z ochrony: na kierownika logistyki. - Pani z kantyny: na kierownika produkcji. - Pani sprzątaczka: na dyrektora finansowego.

Luck Pery
@Ciekawski

To prawda... ale nic więcej nie nadaje się do komentowania

@Luck Pery

Ciekawi mnie, dlaczego tak szokujący jest dla Was awans ze stanowiska sekretarki na kierownika działu zakupów? W ogóle możecie przedstawić, czy często w firmie VOSS Automotive dochodzi do awansów w strukturach pracowniczych? Firma potrafi docenić zaangażowanie poszczególnych pracowników i docenić ich poprzez awans, czy może opisana przez Was sytuacja jest sporadyczna i raczej nie należy zbyt często spodziewać się awansów? Napiszcie proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

Pracownicy

Może jakaś zmiana trasy od Nowego Roku w kursowaniu VOSSOBUSA.Dajcie możliwość darmowego dojazdu innym pracownikom.Proszę pomyśleć o trasie Chojnów-Goliszów-Niedzwiedzice-Miłkowice-Jezierzany-itd.Bylibyśmy wdzięczni że o Nas firma też pomyślała.

witness

Brawo dla grupowego Patryka D. i jego ekipy z odizolki za dzisiejszy pokaz talentu , zmarnować tyle metrów taśmy izolacyjnej żeby wykonać z niej męskie narządy płciowe to trzeba mieć bardzo nierówno pod sufitem . Niezle musisz się nudzić w pracy , skoro masz czas na takie prace manualne i chwalenie się innym swoją nową zabawką .

$$_$__$$
@witness

Monitoring pokaże????

grey
@$$_$__$$

Rowery kradną z parkingu nr. 1 szyby wybijają w autach na drugim , pod nosem ochrony , taki mamy super monitoring w firmie .

@witness

Co jest z tym odizolowaniem nie tak. Tam robią genitalia z taśmy ale to chyba lepiej niż zrobić ten organ z nowego brygadzisty Grze..... Nie często mamy okazję obserwować tą zmianę ale tam żółte koszulki powinno założyć największą leserka K... i donosicielka Goo... Jeczcze trochę to dzięki zachowaniu tych dam spowoduje hejt na brygadzista tak jak ostatnio było na R. Ś.

@4.,ka

Nie ładnie tak pluć na swoje koleżanki i kolegów.............A co się dzieje to sama dobrze wiesz, a chcesz wiedzieć wszystko co się dzieje w Voss-PRAWDA?

C.M.
@4.,ka

Dwie- trzy osoby a potrafią tak skutecznie zniszczyć atmosferę i wiarę w ludzi...........

Obserwator

Mięta co ty piszesz od dna. Zastanów się od czyich pleców się odbił. Każdy ma swoją pojemność stąd takie wpisy.

Jzbzbsnn

Widze na każdej zmianie na przedprodukcji są cyrki grupowi bawia się chodza nudza sie kręca z facetami zamiast wziac się za robotę żeby zeszło jak najwięcej przewodów coraz gorzej w tej firmie jedno donosi na drugiego zamiast trzymać się razem jak prawdziwy zespół. Jedni się angażują starają się żeby były wyniki ale skoro grupowi maja gdzieś to jak ma być dobrze

@Jzbzbsnn

Masz rację tak właśnie jest na tej zmianie. Dobrze że utworzono 4 brygadowke to nie musimy codziennie tam być. Mamy porównanie jak pracują grupowi na innych zmianach. Ludzi między sobą się żrą bo mają dosyć układów i lekceważenia. Tam naprawdę grupowi ibrygadzista nie dźwigaja. Bardzo źle się tam pracuje Z całą pewnością zmiana B przedprodukcja nie polecam. Bardzo polecam zmianę, A każde stanowisko od przedprodukcja po ramy. Brawa dla grupowego przedprodukcja Krzyśka wszystkie zmiany go chwalą.

Smakosz
@4.,ka

Jak dla mnie zmiana B jest najbardziej rozgarnieta zmiana. Jedynym problemem tej zmiany jest donosicielstwo na swoich przełożonych. Sa osoby, które zamiast wziąść się do roboty to tylko narzekają i uzalaja się nad sobą. Skoro tak źle to nikt na siłę ich nie trzyma. Zawsze można zmienić pracę bądź zmianę. Brygadzisci i grupowi nie mogą zmienic procesu produkcyjnego. Od 4 miesięcy w końcu zmiana B zaczęła się liczyć w firmie. Wielki szacunek dla Brygadzisty i Grupowego za pomoc pracownikom przy pracy (sami stoją przy maszynach aby ludzie mogli zrobić swój cel).

@Smakosz

Ty tak serio?

Smakoszka
@pracownik

Taka jest prawda wystarczy popatrzeć na wyniki. Grzesiek z Robertem dwoi się i troi by ludzie mieli co robić. Cały czas na maszynach i pomagają jak mogą. Widocznie jesteś z tych co tylko narzeka i donosi

@Smakoszka

No nic dziwnego, że muszą stać przy maszynach i pomagać, skoro ty śledzisz forum.

Zakreslacz
@pracownik

Do pracownika. Widać robota na nocce Ci się paliła w rękach skoro aż dwa jadowite komentarze napisałeś/aś :) Typowo "januszowskie" podejście. Chłopaki się starają. Robią co mogą. A z ludzi wylewa się tylko "jad nienawiści". Ciekawe co jest tego powodem? Moze trzeba wziąść się za robotę zamiast w pracy "dbać o swoją drugą polowke"? :p w ogóle.... Dziwię się, że osoby, które w życiu prywatnym są para jeszcze RAZEM pracują. W każdej szanujacej się firmie, zaraz by to towarzystwo rozgonili. Brygadzista i grupowy nawet na przerwy nie chodzą żeby ludzie typu "pracownik" mieli szansę wyrobić swój cel. Chlopaki chcą dobrzedla ludzi i tak robią. Ale każdy ma swój limit "przyjmowania jadu". Wkurza się. Zaczna TYLKO wymagać. I będziecie sami (usunięte przez administratora) Myślicie, że jak dalej będziecie na nich najezdzac to dalej będą wam ratować tyłek i dbać o to abyście mogli wyrobić cel co wiąże się z pełną premia? Inteligentni zrozumieją o co chodzi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :p

@Zakreslacz

Nadałeś/łaś sobie tak oryginalny nick, więc weź ty zakreśl dziś sobie nr lotto, może nie będziesz już musiał/a pisać tak durne komentarze.

Zakreslacz
@pracownik

Zazdrość widać bije po uszach :) smutnym człowiekiem musisz być.

NIKI

JAK DLA MNIE ZAKREŚLACZ DOBRZE MÓWI

NIKI
@NIKI

PRACOWNIK NIE TRZYMASZ CIŚNIENIA

Lady
@4.,ka

Trzeba przyznać, że zmiana B się wyrobiła. Widać po wynikach. Brawa, nie dajcie się chłopaki!!!!!!!!

@Zakreslacz

O jakiej zazdrości ty mówisz? Uodpornijcie się trochę na pracę, bo sądząc po wpisach, sami macie problem z ciśnieniem. A smutek to mi doskwiera, bo tak łatwo dajecie się sprowokować, a w rezultacie sami wylewacie z siebie jad. No ale skoro lepiej się przez to czujesz, to poprawiaj sobie dalej samopoczucie ciągłym nakręcaniem. Twój wybór.

4..ka
@4.,ka

Zmiana A chylę czoła zeczywiscie jedzie na max od przedprodukcji aż do ram i to jest fakt bo rozmawiamy ze wszystkimi i to jest opinia dużej ilości osób Kierowniczka Agnieszka jest bardzo wymagająca jak i Brygadziści oraz grupowi ale dają z siebie wszystko co przy tym idzie robi się zgrany zespół jeden pomaga drugiemu .A co do Krzyska jest bardzo skromny widzimy go wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc komuś z nas i mamy nadzieje ze to on zostanie teraz Brygadzista

@Smakosz

Smakosz ty się lepiej nie wypowiadaj. Tylko pograzasz przełożonych. 30 osób na zmianie a oni ratują produkcję. Polecamy literaturę fachową Zarządzanie Produkcją rozdział Zarządzanie Zasobami ludzkimi. Z tego co wiem ludzie u prezesa byli w sprawie czasów i wyższych celi trochę mijasz się z prawdą. Brygadziste postawili na baczność więc teraz daje im do wiwatu,nie miał kokones przedtem nie ma i teraz.

@Zakreslacz

Co ty piszesz jaka praca. Kombinują bo jak połowę zespołu pół zmiany kombinują jak robić aby się nie narobić tylko pogaduszki, kawa,facebuk, rozmowy na skeypie i to za ich pozwoleniem i w ich towarzystwie to później trzeba kombinować.

Obserwator

Bardzo źle to świadczy o brygadzisci zmiany B że ludzie tak do siebie piszą. Powinien łagodzić spory, a on słuchając go jeszcze te spory podsyca. Może trochę zawalcz o Wszystkich swoich pracowników, a nie tylko tych od kawki Miło się czyta wypowiedzi ludzi ze zmiany A. Szkoda że tam nie ma miejsca bo pewnie kilkanaście osób by się przeniosło. Ktoś tam pisze o parach pracujących razem. No to firma miałby problem bo kilku brygadzistow, grupowych i kierowników Trzeba by było zwolnić. Ludzie trochę więcej pracy bo 2 osoby nie uratuj waszej zmiany????????????????

Kolega
@Obserwator

Popieram obserwatora. Więcej zrozumienia że strony brygadzisty przydało by się. Jeżeli potrzebujesz pomocy jak z twarzą wyjść z konfliktu między pracownikami to tego konfliktu nie zaogniaj. Nie zwierza się innym co zrobisz pracownikom bo ci się stawiają. Nie wszyscy cię w tym popierają. Te wpisy czyta cały zakład i śmieją się z was. I nie ratuj produkcji pracując na maszynie bo źle to działa na twój wizerunek. Więcej zdrowej kontroli wszystkich pracowników _wszystkich, i konflikty ustania. Zaangarzuj grupowego do rządzenia ma duże doświadczenie tylko musisz wydawać polecenia i być konsekwentny bo to też twój podwładny, a kolega po pracy.

Mięta
@Obserwator

Ale obiektywnie patrząc... Brygadzista wyciągnął zmiane z dna. Dopiero teraz znaczya to wszystko funkcjonować.

PAWEŁ

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE MAM PYTANIE - BARDZO CHCIAŁBYM PRACOWAĆ W WASZEJ FIRMIE VOSS AUTOMOTIVE... ZNAM M.IN. BARDZO DOBRZE 4 MODUŁY SYSTEMU SAP. ALE MAM JEDEN PROBLEM - JESTEM Z LUBINA. I WŁAŚNIE MÓGŁBY MI KTOŚ Z WAS PODPOWIEDZIEĆ, CZY WASZA FIRMA ORGANIZUJE JAKIEKOLWIEK PRZEWOZY PRACOWNICZE Z LUBINA I Z POWROTEM? CZY NP. GDYBYM ZOSTAŁ ZAPROSZONY NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO WASZEJ FIRMY, TO CZY W OGÓLE JEST JAKIKOLWIEK TRANSPORT DO WASZEJ FIRMY Z LUBINA, NP Z PRZYSTANKU SPOD JAMNIKÓW?... BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY ZA PODPOWIEDŹ POZDRAWIAM

@PAWEŁ

Dojazdu z Lubina chyba nie ma ,ale parę osób dojeżdża autem więc chyba idzie się dogadać co do dojazdu .

PAWEŁ

A TO OK

Bogdan

A jak wyglada sytuacja na liniach ?gdzie najlepiej trafić ?do kogo ?

Zawiedzione
@Bogdan

Ja chciała bym trafić w raz z koleżankami na zmianę A na przedprodukcyjne grupowi robią tam kawał dobrej roboty wyrazy uznania dla grupowej od stołów i Laserów i tego nowego chłopaka co wszystkich uzupełnia i chce coś zrobić lecz niema tam miejsca bo się pytaliśmy

H 2
@Zawiedzione

Kierowniczka tam jest wymagajaca ale za swoimi pracownikami stoi murem i nie da bez powodu zrobić krzywdy

Bogdan
@Bogdan

Czy nikt nic nie ma do napisania o liniach i zmianach ?która najlepsza ???

:D

Najlepsza jest linia...prosta

xxx
@:D

najlepiej to na starej hali SCR chodzą jak chcą są bardzo elastyczni

4.,ka

Ale było wesoło, a na innej zmianie 2 koleżanki robią ten (usunięte przez administratora). I tam jest nerwowo i nieprzyjemnie. To gdzie jest lepiej.

scr
@4.,ka

Może i było , ale cudzym kosztem, bo ten grupowy po wykonaniu tejże zabawki podszedł do pracownika z pieca PKW pracującego obok i zapytał czy chce tą zabawkę ... , cokolwiek miał na myśli grupowy , każde takie zachowanie w pracy wobec drugiej osoby nosi oznaki molestowania seksualnego w pracy . Noszenie żółtej koszulki nie upoważnia absolutnie nikogo do takich skandalicznych zachowań w pracy .

Pracuje z brygadzistą Wojtkiem J.na linii SCR i nie mogę słuchać jego wulgarnych odzywek i ciągłego przeklinania na linii w obecności kobiet , a kierownik Jarek siedzący obok pozwala brygadziście na takie zachowanie. Czy tak ma wyglądać kulturalne zachowanie w miejscu pracy ?

#####

Li...ale się rozkręciła???

100-ki?????

Wulgarne odzywki i przeklinanie to norma.A jak to jest z kumoterstwem?Z 100-mi dla wybranych w sobotę za przyzwoleniem brygadzisty a wypisuje się niedzielę!Czy tak można,czy to jest zgodne z prawem i co na te machloje dyrekcja! Miało być-Sobota w pracy -dzień wolny do odbioru!!!!! Niedziela-100 ka.To jest uczciwe!!!

G.M

Co tam słychać w sprawie podwyżek?Coś się szykuje czy czekają aż wszyscy opuszczą ten"okręt"

Tak powinno być!

I wyleciała z hukiem (usunięte przez administratora)-która następna?

@Tak powinno być!

Szkoda,kobieta z jajami dobrze znająca się na swojej pracy a że mówiła prosto w twarz , tym co po znajomości i bez szkoły próbują rządzić grupą ludzi na hali ,że na niczym się nie znają i są z przypadku na zajmowanych stanowiskach... no cóż zabolało parę osób i trzeba było się pozbyć niewygodnej osoby !

M.M
@xxxy

Masz rację,mówiła prawdę która nie wszystkim się podobała.Mam nadzieję,że tego tak nie zostawi a ci co podjęli taką decyzję i przyczynili się do jej zwolnienia mogą sobie "pogratulować"Prawda boli i kłuje co poniektóre osoby na "stanowiskach" i będzie długo boleć a pracownicy i tak widzą co się dzieje na hali.Nie wspominając o upadających Związkach które nic nie robią w obronie pracownika!!!

H 1
@Tak powinno być!

Jako pracownica ok ale podejście do drogiej osoby pozostawia dużo do życzenia

Xxxxxxx

Czas najwyższy ????

Pracownik Voss
@Tak powinno być!

Pracuje niedaleko montage. Wiekszych bzdur nie czytalam. To pisza chyba zaslepieni ludzie swoja pycha. W koncu ktos zaczyna robic porzadku na h1. Jako pracownik tak slyszalam, ze byla niezla ale jako czlowiek byla wulgarna i nie szanowala drugiego czlowieka. Brawo.

????????????????????????????????
@Pracownik Voss

Wulgarna ,chamska ,paskudna i na dodatek z diabłem na plecach ciekawe czy Pan Damian wie?

@????????????????????????????????

Drogi Mariuszku a o czym ma wiedzieć Pan Damian ???

????????????????
@xxxy

Droga koleżanko nie bież wszystkich jedna miarą -Pan Damian wie ??????to gadane było do każdej osoby na hali ,która była zagrożeniem dla ........a tylko jeden Mariusz miał odwagę napisać .I trzeba przyznać atmosfera się oczyściła a Pani ......życzę powodzenia w następnej pracy????

Weronika

@emil2 udało Ci się znaleźć informacje na temat warunków pracy w tej firmie? Jeśli ostatecznie zaaplikowałaś do nich, to podziel się proszę swoimi odczuciami na ten temat. Czy oprócz podstawowej pensji firma oferuje dodatkowe benefity? Jeśli macie informacje na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie, proszę podzielcie się nimi.

@Weronika

Aktualne warunki są takie że na hali jest gorąco, jest brak wiatraków na stanowiskach ponieważ niektórzy to muszą mieć aż 2 wiatraki dla jednej osoby a inni niech się gotują , przerwy co godzinę robią nam z łaską ponieważ oni uważają że skoro nie ma celu to nie należy nam się przerwa, w innych firmach albo wychodzą godzinę wcześniej albo są przekładni na 1 lub 3 zmianę rozumiem że u nas jest to nie możliwe przez duża ilość pracowników ale powinno być coś aby lżej się nam pracowalo bo niestety cele są takie same.

!!!

Zgadza się, na hali ukrop a ludzie traktują wiatraki jak swoją własność. Banda wariatów. Jak chcesz poznać bliżej człowieka, to tylko z nim pracując. Wychodzi wszystko. Ludzie już tak głupieją, że ręce opadają.

Marco
@!!!

A słyszałem że u was tak fajnie, kicha tak jak wszędzie

samotna
@Weronika

Jeszcze jeden benefit to obiady dofinansowane przez zakład tyle tylko, że jak nie masz karty skoczka czy brygadzisty to nie wejdziesz na zakład wcześniej, żeby zjeść obiad tylko pół godz przed. A jak już wejdziesz to nie wiem czy zdążysz iść na górę do szatni i się przebrać a potem w ciągu 10 minut zjeść obiad , pod warunkiem, że nie będzie kolejki. Obiady zatem są tylko dla lepiej zarabiających, ci biedni nie zjedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska