Opinie o Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) w Wykroty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) w Wykroty

StrusPedziwiatr

Część wszystkim :) jeżeli chodzi o przesławna firmę TBAI. Pracowałem w firmie przez pewien okres czasu w biurze i stanowczo nie polecam. Wyysk jest w stopniu bardzo dużym. Nikt nie mówił że będzie łatwo ale bez przesady. Płaca ? Krytyczna... Prawda na rozmowie mówią stawkę i jak nie masz wyjścia to przyjmiesz ale mi by było wstyd oferować takie kwoty specjalistom w swojej dziedzinie no ale cóż. Rozmowa rekrutacyjne : - proste pytania techniczne - kilka pytań miękkich - 2 pytania po angielsku Generalnie prosta rozmowa. Na potwierdzenie zatrudnienia czekałem krótko ( z weekendem włączenie ) 4 dni. Czy polecam zakład? Zdecydowanie nie.

Jaka jest kultura pracy w Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)?

Zwykły

Kultura zależy na jakim dziale , ogólnie to taka powiedział bym normalna . Zależy jak się wpiszesz w grupę .

X

Witam, Chciałbym zapytac jak wyglada praca Formierza/Slusarza Narzedziowego, na jakie zarobki mozna liczyc ? Czy firma oferuje szkolenie ?

Życzliwa

To co się dzieje w tej firmie to jedna wielka patologia lider Paweł to świnia jakich mało dziwne ze jeszcze po pysku nie dostał . generalnie (usunięte przez administratora) dna i jeszcze mniej dziwę się ze ta firma jeszcze funkcjonuje i ze ktoś chce tam pracować . omijac szerokim łukiem .

Tak jest
@Życzliwa

Z tym się zgodzę walnięty zresztą jak każdy lider tam co wlazi w 4 litery każdy boi się odezwać

Desperados
@Życzliwa

Oczernianie po imieniu współpracowników na forum świadczy tylko o Twoim braku kultury. Gratuluję!

A...
@Życzliwa

Podejrzewam że nadal tam pracujesz a do powiedzenia masz bardzo dużo skoro oczerniasz innych ludzi w dodatku przez internet! Ale pamiętaj że w sieci nic nie ginie i nikt nie jest anonimowy. Pozdrawiam

Mały

Nie polecam zakładu w tym działu ned car . Moje lata pracy na dziale ned car to po prostu zmarnowane miesiące mojego życia. Pieniądze słabe bynajmniej nieadekwatne do pracy. Grup lider z ned cara ma swoich pupilków przy czym znęca się psychicznie więc tutaj powinna PIP wpaść lub ktoś powinien się tym zająć. Osoba która jest nad grup liderem z ned cara również powinna wylecieć za brak szacunku do pracowników, (usunięte przez administratora) i po prostu jedne wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam, ale tak to jest jak władza wyższym w TBPL odpowiada gnojenie pracowników m omijajcie szerokim

Spoko
@Mały

Pieniądze małe dlatego że firma woli zatrudnić Filipinczykow i Ukraińców docelowo tylko oni mają pracować w firmie .

Kochany chłopak

Jeśli chodzi o ten zakład to polecam każdemu, aby zdobyć cenne doświadczenie(Japońskie zasady produkcji i zarządzania tą fabryką są fenomenalne i uczą myślenia) a kiedy jest doświadczenie to uciekać jak najdalej od tego kolesiostwa. A jeśli chodzi o "jakość" to jakoś to będzie.

Jak wygląda praca na stanowisku logistyk, magazyn w TB?

Tonny

Zdecydowanie nie polecam tam jedno wielkie koleśiostwo chcesz być skoczkiem ,liderem ,a może TM liderem dobrze właz w tyłek a po za tym prawie sama Ukraina do tego liderzy sobie powybierali ukraincow za skoczków co taki Ukrainiec pracuję parę miesięcy cyrk n kółkach ,starych pracowników nie szanują i tekt jak ci się nie podoba to się zwolnij szkoda tylko że nikt z góry tam nie zagląda co tam się dzieje gówniarze rządzą i robią co chcą moze jakby szanowali ludzi to nie było by takiej rotacji ludzi i mniejsze byłyby koszty ale kogo to obchodzi omijać tą firmę !

Jeśli komuś nie przeszkadza (usunięte przez administratora) w pracy i poniżanie pracowników przez liderów i osoby z wyzszych stanowisk to praca idealna dla niego. Liderzy uważają się za (usunięte przez administratora) wie kogo a maja mniejsze komentencje niż operatorzy. Praca nie jest lekka i nie warta tych pieniędzy. Nie polecam i radzę unikać

Zwinteresowana

Jakie są u was zarobki

@Zwinteresowana

Na dzień dobry 2850 podstawy 400 premia za frekwencję za dojazd od 50 do 200 oczwiscie wszystko brutto. Jak sie sprawdzisz to po 3 miesiacach plus 100

Abc
@Operator 007

Czy to kwota netto czy brutto?

Zwykły
@Abc

Wszystko jest brutto .

Youlo

Premie 400 i za dojazd jest netto

Ana

Pracuję w TB i firmę oceniam bardzo słabo, podstawa tak jak napisano wcześniej 2850 plus 400 premii frekfrncyjnej, maszyny są stare i na większości ciężko wogle szyć taki skansen. Zespoły są niezgrane. Mechanicy to osobną historia, mistrzowie wymówek, nie ważne co się dzieje, ale tak ma być.... ubrania i buty, które pracownik dostaje na start nowe przeważnie w teorii, to samo z obcinaczkami itp. Źle zorganizowane miejsca pracy z praktycznego punktu widzenia. Brak dodatku za pranie odzieży z czym spotykam się po raz pierwszy, a mam ponad 10 lat pracy. Ogólnie szukam czegoś innego chociaż ponoć w okolicy wszędzie tak słabo...

Była pracownica
@Ana

Nie zgrane zespoły zmęczone maszyny i cała reszta... Nic się nie zmieniło.... Pracowałam i nie polecam

Abc
@Ana

Ta kwota to netto czy brutto?

@Była pracownica

Ja też a, 3 lata nie polecam niestety

A gdzie znajdę adres do tej firmy ?

Tytek

@Operator 007 od nowego roku coś wzrosło?

Olek

@Operator 007 a po dłuższym czasie, np. roku jest szansa na jeszcze większe podniesienie stawki ?

KaPe
@Olek

Tak

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)?

Zwykly

Ogolnie to kontakt i ogola atmosfera jest gorzej jak zla , liderzy sie maja za kogos wiecej niz operator . A maja tylko większą stawkę i więcej zarabiają A maja się za kogoś dużo lepszego .

Operator 007

Zarobki w TB Pracownik produkcyjny nowy dostanie po 3mię 2950+400 frekfencja +od 50 do 200 za dojazd Pracownik po 10latach ma 3575 Pracownik magazynu PC po 3mies 3100+dodatek na wuzki 300 reszta ta sama Pracownik jakości QS po 3mies tez 3100+ to co zwykły pracownik PC i QS mają max 4100 po 10 latach Nowy brygadzista TL ma 3800 Nowy kierownik wiem ze rok temu było to 5000 Jest uznianiowa premia roczna od 0 do 2300 zwykły pracownik Świadczenia społeczne około 1200zl Za nadgodziny jak w kodeksie od 6 do 22 50% po 22 100% jak i soboty

Jaro

Chyba masz zle informacje

@Jaro

A co niby jest zle ?

Jaro
@Operator 007

Nowy pracownik dostaje inne zarobki. Po roku czasu może oczekiwać na podwyżkę w związku z umiejętnościami

@Jaro

Domyślam się, że jesteś pracownikiem w Toyota Boshoku, zechcesz opowiedzieć coś więcej o pracy? Napisałeś, że pracownicy mają szansę na wyższe wynagrodzenie, a jakich umiejętności oczekuje pracodawca? Są jakieś szkolenia, dzięki którym mniej doświadczone osoby mogą się rozwijać? Ciekawi mnie też atmosfera i dodatki socjalne. Daj znać, jak to wygląda.

Nie polecam. Radzę się kilka razy zastanowić zanim przyjdzie się tu do pracy, od nowego pracownika oczekuje się po tygodniu, że wyrobi normę nie psując żadnej sztuki. Nie mam pojęcia jak jest na innych działach(usunięte przez administratora)

Jak jest z premią roczną? Liczy się od września do września czyli caly rok. Zakonczyłem pracę w październiku. Powinnieniem dostać tę premię roczną a nie dostałem. Czy ktoś wie lub zna podobny przypadek?

Majster

Żeby dostać premię nie możesz być na wypowiedzeniu

były

Jakie podwyżki w tym roku macie

Xx

Ile u was się zarabia

m
@Xx

lipa tuz obok za granica mam duzo wiecej i mniej sie na wku...am ..

Xx
@m

Czyli gdzie i ile a język obcy cza znac

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) - Wykroty

• Jak się pracuje w Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)?

Kandydaci do pracy w Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o (dawniej TBAI Poland)