Opinie o Medicover w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Kielce

Chuck

To co si ostatnio dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora) wprowadzanie irracjonalnych zmian kadrowych podyktowanych własną potrzeba przypodobania się przełożonym w celu osiągnięcia korzyści, nie kierowanie się żadną z tak szumnie głoszonych wartości firmowych. Brak szacunku działa w dwie strony(usunięte przez administratora)To nie była jedna z wielu korporacji z Mordoru, tutaj pomimo wszystko ludzie byli dla siebie ludźmi, byli. Wystarczyło kilkanaście dni aby zamienić to wszystko w ruinę, chyba że o to chodziło - zamknąć oddział w Kielcach. Firmę polecam, ale nie z takimi "włatcami". Miejmy nadzieję że dla pracujących tam osób los będzie łaskawy i dość szybko wymieni menadżera, karma wraca.

Wiecie czy w Medicover szukają chętnych na staż?

Anka

A po co Ci staż tam, od razu zatrudniają na umowę zlecenie praktycznie każdego. Jeśli zgłosisz, że możesz pracować 160h miesięcznie, to tyle mniej więcej dostaniesz. Za stypendium stażowe nie opłaca się znosić różnych uroków tej pracy xD

Henrykcx
@Anka

Hehehehe jak zglosisz 160 dostaniesz 100 i zarobisz 1100 zł

Ktoś tam..

Ludzie czego Wy wymagacie, przecież nikt Was nie będzie na siłę trzymał. Skoro tak Wam ciężko to przecież możecie pracy poszukać w każdym innym miejscu w Kielcach. Prawda jest taka, że jak się trafi okazja, żeby iść do innego działu lub zgłosić się na wyższe stanowisko to wszyscy mówią że się boją bo za duzi obowiązków. Jakbyście byli z drugiej strony to wtedy trochę inaczej spojrzelibyscie na pewne rzeczy. Owszem praca jak każda ma plusy i minusy i od każdego się czegoś wymaga od tych wyżej i niżej... Ale Wam z pokolenia młodego nie chce się pracować, chcecie zarobić, ale się nie narobić i najlepiej wyspać, no i żeby każdy weekend był wolny. Ot taka rzeczywistośc. dzisiejszej młodzieży, która wymaga, ale od siebie nic...

gps
@Ktoś tam..

Wolny weekend to aż takie dziwne oczekiwanie wobec pracodawcy i spotyka się z aż takim niezrozumieniem? Może jeszcze z wypłaty zrezygnować, bo ktoś mi zarzuca, że przychodzę po zarobek? To już wiem, skąd takie złe zdania o firmie, skoro podstawowe warunki pracy są uważane za dziwne...

No pewnie
@Ktoś tam..

Weź nie żartuję, masz może umowę o pracę i gadasz że ktoś nie chce za 100p czy 600 zł pracować, sama sobie pracuj za takie grosze i nie opowiadaj głupot.

Ktoś tam...
@gps

Podstawowe warunki pracy masz przedstawione na początku więc decydując się na pracę wiesz na co się piszesz. Mamy 21 wiek więc to całkiem normalne, że w weekendy się pracuje. Nie Ty jeden /jedna chcesz mieć wolny weekend, ale dlaczego inni mają (usunięte przez administratora) soboty i niedziele bo inni to nie mogą. Powodzenia w szukaniu pracy z takimi wymaganiami...

Na pewno
@Ktoś tam...

Żadnych warunków na wstępie nie są ustalone. Na wstępie bajeczki o ustaleniu grafiku, a co do czego przychodzi, to śmieszna ilość godzin ustalona od górnie, w jakiś dziwnych zmianach. To się kupy nie trzyma i nie dziwne, że nowi uciekają. Na wstępie powinno być wyjaśnione ile godzin można przepracowac, ja wyglądają zmiany oraz jak jest narzucony grafik.

Jan
@Na pewno

W firmie rzeczywiście jest aż tak duża rotacja pracowników? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Pracownik zupełnie nie ma wpłuwu na grafik? Dziękuję Ci z góry za odpowiedź.

Tak było
@Jan

Umowa zlecenie. Stawka minimalna 10.73 netto, godziny? Różne w wakacje jedna dostała 60 w miesiącu, śmiech na sali, jeszcze jedna 110 i następna 140, mało tego te osoby dojeżdżały. godziny pracy śmieszna, jednego dnia 10h drugiego 4 H od 16 do 20 albo w środku dnia. Samemu nic nie ustalasz. Wszystko przychodzi Ci na pocztę. Nic nie podajesz ani godzin, ani dni nic....

@Tak było

Dokładnie tak było!!! Ja się dziwiłam osobom, które dojeżdżały spoza Kielc że im się chciało na 4h przyjeżdżać.

Magda

Ja wytrzymałam zaledwie 2 miesiące w medicover, nie polecam nikomu!!! Omijać szerokim łukiem, te wszystkie negatywne komentarze to niestety smutna prawda o tym co się tam dzieje... mogę jedynie dodać, że „dział wparcia” (nie pamietam jak już się to nazywa) nabijają się ze świeżaków jak tylko się do nich zadzwoniło o pomoc to potem się nabijali z nas... strasznie to było słabe! A Ci liderzy to zwyczajne niedouki, mało sympatyczni i opierdzielają się tam jak tylko mogą, Pozdro dla Madzi, która jak prowadziła zmianę to się nie dało jej o nic zapytać, wredna i głupia jak wszyscy....

Magda
@Magda

Dodam jeszcze, ze straszna presja i niestety mobbing.... po odsłuchu moich rozmów, dostawałam screeny ekranu na maila co zrobiłam nie tak zaznaczone na czerwono, lecz nikt mi nie wytłumaczył jak powinnam postąpić „dobrze” na następny raz !!!!! Wytykanie, wytykanie i jeszcze raz wytykanie....

Rejestratorka Medyczna

Witam Wszystkich serdecznie. Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po rozmowie o pracę w firmie Medicover w Kielcach. Muszę z przykrością stwierdzić, że było to najbardziej zmarnowane pół godziny mojego życia. Firma poszukiwała osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Ładnie brzmi, ale niestety nie jest to nic innego jak zwykłe call center. Kiedy weszłam do siedziby firmy od razu rzuciło mi się w oczy pełno boksów, w których siedzieli młodzi ludzie ze słuchawkami na uszach. Wiedziałam, że nie takiej pracy poszukuję, ale skoro już tam byłam postanowiłam posłuchać co nieco o pracy w tej firmie. To czego się dowiedziałam zwaliło mnie z nóg (dobrze, że siedziałam :P). Na początku „miła” Pani poinformowała mnie czym Medicover się zajmuje. Moja praca polegałaby na tym, że siedziałabym sobie przed komputerem, dzwoniliby do mnie ludzie i rejestrowałabym ich do lekarzy np. w Warszawie czy Krakowie, ale też nie tylko na tym. Ogólnie rzecz biorąc nic innego tylko siedzenie na słuchawce i odbieranie telefonów. Niby wszystko ładnie-fajnie, ale kiedy usłyszałam stawkę jaką proponują po prostu mnie zamurowało!!! W godzinach 7.00 – 12.00 i 16.00 – 21.00 stawka jest 10 zł brutto, a w godzinach 12.00 – 16.00 7,5 zł brutto!!! Patrząc na charakter tej pracy, rodzaj umowy jaką proponują (zlecenie) i ilość materiału jaki trzeba przyswoić, można powiedzieć, że jest to praca za darmo. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że rozpoczynając pracę 8 lat temu też pracowała prawie za darmo i że przecież to są Kielce, więc czego ja się spodziewam. To, że ta Pani lubiła bawić się w wolontariat tak naprawdę mnie nie interesuje, ponieważ to jej sprawa, że dawała się wykorzystywać. Do mnie jakoś ten argument nie przemówił. Ja chciałabym zarobić chociaż najniższą krajową, a w tej firmie byłoby to możliwe chyba tylko wtedy, gdybym ciągle brała nadgodziny. O jakimkolwiek życiu rodzinnym mogłabym zapomnieć. To, że w Kielcach jest bardzo ciężko o pracę naprawdę nie oznacza, że można tak wykorzystywać młodych ludzi. Stawki, które mi zaproponowano, jak dla mnie są po prostu nie do przyjęcia. 5 i 7 zł na rękę dostawałam, kiedy dorabiałam sobie na studiach ok. 6 lat temu. Kiedy zauważyłam jaki rozmowa obrała kierunek, przestałam się po prostu starać. Wiem, że nie było to profesjonalne z mojej strony, ale wiedziałam już, że nie zwiążę przyszłości z tą firmą. Za to Pani, która ze mną rozmawiała, miałam wrażanie, że gdyby mogła to by ciskała we mnie piorunami. Nie wiedziałam, że kilka słów prawdy i pytań, może tak wyprowadzić z równowagi. Jak widać "odpowiednia" osoba na odpowiednim stanowisku :P Podsumowując, doszłam do wniosku, że praca w firmie Medicover jest nie dla mnie. Jeśli ktoś jest desperatem albo nudzi mu się w domu, niech się tam uda, może mu się spodoba. Na pewno nie jest to praca, którą można traktować jako stałe źródło utrzymania. Można to nazwać jako pracę bardzo dorywczą. Jestem pewna, że znajdą się osoby, które dobrze się odnajdują w call center i może ta praca by im przypadła do gustu, mnie niestety nie. Nie chcę nikogo zrazić, to są po prostu moje spostrzeżenia po rozmowie o pracę. Czas stracony, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ze znajomymi :) Pozdrawiam Wszystkich poszukujących pracy i powodzenia.

Żadnych nadzwyczajnych. Normalna rozmowa.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Proplastica Sp. z o.o.
Ghost

Komu jest w Medicover źle, tego zapraszam do pracy w innych punktach obsługi klienta. Np. w galerii. Tak żeby nachodzili was tajniacy, szef patrzył przez ramię czy na pewno nie kradniesz, a klienci pyskowali prosto w oczy. Będzie na pewno fajniej.

@Ghost

Nie wiem gdzie ty człowieku pracowałeś i co za brednie wypisujesz porażka! W Medicover jest jedna z najgorszych płac w Kielcach to są ochłapy jeśli chcesz mi wmówić że 1700-1900 netto na rękę to są dobre pieniądze to sorry z sekty jakieś jesteś? zmień dilera bo wielu pracodawców w CK płaci więcej pracowałem tam więc wiem i to nie krótki okres

Atkowe
@Marek

O jakich Ty 1700 zł netto mówisz, grafik przyszedł dla jednej osoby ok70h, dla drugiej 110 a dla trzeciej 140 pomnoz prze 10,73 i powiedz gdzie tu masz 1700??? No sorry dla mnie to był szok, że tak mało godzin a tyle obowiązków i jeszcze taka odpowiedzialność, praca za taką kasę jeszcze jak ktoś dojeżdża no to jest śmieszne, ogólnie psychicznie nie jest źle, nie wciska się nie potrzebnych produktów jak w innych call centrach, może dobra dla mam albo dla tych co są w ciąży? No nie wiem czy takie zarobki 0d 600 do 1400 zł kogoś satysfakcjonują

terminator.

Pracowałam w tej firmie. Przez pól roku, odbieram tzw Front ( czyli wszystkie połączenia przychodzące). Po tym czasie przeszłam do działu BO. I szczerze była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w tej pracy. Moja Liderka - osoba o złotym sercu, zawsze chętna do pomocy. Co do zespołu, podobnie. Młody, zwariowany zespół, pełny pozytywnych ludzi. Bardzo sympatyczni. W takiej atmosferze, czas w pracy to nie kara a przyjemność. Czas pracy : w dziale BO , za równo na Umowie zlecenie oraz Umowie o pracę - pracownicy mają pełny etat, czyli czas pracy to 8h/dziennie. Jeśli ktoś studiuje dziennie, może mieć tzn ' dzielonkę' czyli przychodzi do pracy po czym ma okienko i wraca. Więc wszytko jest kwestią dogadania. wynagrodzenie : kazdego 12stego i pamietaj o premiach :D Ja jestem bardzo zadowolona, ale z pracy w zespole BO i ten zespól szczerzę polecam !

Miśka

Praca jak praca w moim zawodzie. Plis taki że jest bezproblemowy kontakt z przełożoną i można mówić co się mysli bez stresu. Sama sobie ustawiam dzień pracy, nie ma takiej kontroli, nikt nade mną nie stoi. Ważne żeby robota była ogarnięta na czas.

Martyna

Jak przebiega rekrutacja w firmie? Interesuje mnie praca więc lubię mieć wiedzę.

ja pracowałam w firmie w CK gdzie szefowa na 5-dniowe L4 innej pracownicy potrafiła nasłać kontrolę, zwolniła mnie po miesiącu mimo że brała mnie z Urzędu Pracy, a ostatniej pensji doczekałam się po 3 mies od zwolnienia i to zaniżonej- co wy wiecie o mobbingu dzieciaki...

Więcej niż Ci się może wydawać dziecko. Chyba Ty to jakiś lider co go (usunięte przez administratora) boli... Mobbing w MCOVER jest i to bardzo duży. Skończy w końcu jakiś lider w sądzie i się nauczą szanować ludzi!

Kojot
@Marek

Ja to życzę powodzenia przed tym sądem. Tobie. Sprawa na lata, dowody, świadkowie a wyrok wcale nie jest taki pewny. Plus koszty. Ale oczywiście zrób to. To zawsze coś więcej niż pisanie anonimów na forum.

Nikt ważny
@Marek

w Medicover sprawy mobbingowe są zamiatane pod dywan. Jedna dyrektor z biura firmy 2 krotnie zmieniała stanowisko, ale nadal trzyma się w firmie pomimo zgłoszeń jej pracowników. Co do samej pracy w CC w Kielcach, praca dobra dla dzieciaków, które zamiast na kasie w dyskoncie wolą odbierać połączenia i chcą pogodzić grafik z uczelnią, szczególnie na zleceniu wyrabiając tyle godzin, ile Ci potrzeba kasy. Niestety firma wymaga wysokich standardów obsługi, a w zamian nie nagradza równie dobrym standardem wynagrodzenia. Nie ma co się dziwić firmie, która przeniosła CC do Kielc z Warszawy już dawno temu, w celu obniżenia kosztów.

@Nikt ważny

Pracownicy 40-50+ w tej firmie to również dzieciaki i studenci?

Krzychu

Lokalizacja jest dobra dlatego jednak zostałem w medicover pomimo że nie dostałem samochodu służbowego, gdzie wcześniej w firmie miałem przyznany. Może i nawet na lepsze wyszło bo zacząłem jeździć rowerem do pracy - wkręciłem się i od zeszłego sezonu działam w grupie rowerowej. Dobrze integrują takie akcje firmowe a tutaj są różne grupy sportowe, biegowa chyba też z tego co kojarze

Konsik

Witam. Dziwie sie troche opiniom typu " najgorsza praca, najgorszy pracodawca". To ze na dziendobry konsultant dostaje najnizsza krajowa- pokazcie mi pracodawce u ktorego bez doswiadczenia dostaje sie srednia krajowa. Fakt nie takiej kwoty sie oczekuje ale w zaleznosci od zaangazowania i wynikow pracy mozna nawet dwa razy w roku dostac podwyzke. Dodatkowo co miesiac premia do zgarniecia- zdarza sie ustukac niezla sumke:) praca marzen? Zalezy jakie ktos ma oczekiwania i co chce w zyciu robic. Na start w zdobyciu doswiadczenia praca idealna, mozna poznac wiele sposobow prowadzenia roznowy, poznac " typy Pacjentow", nauczyc sie popularnego w tych czasach bycia asertywnym. Ciezko jest, jak wszedzie. Ale prawda jest taka ze znaczna czesc konsultantow to konsultanci z paroletnim stazem, ktorym jest tu po prostu dobrze:) Liderzy? To tez ludzie czasem maja lepszy czasem gorszy dzien. Ale jak jest potrzeba to naprawde pomoga. Jak podpadniesz za bledy, spoznianie czy inne rzeczy to nie dziwne ze zaufanie do Ciebie spada. Czytajac ponizsze wpisy juz widze jaka fala hejtu sie na mnie wyleje...coz jestem konsultantem CallCenter i lubie ta prace! Ceniacym sobie atmosfere i wynagrodzenie adekwatne do wkladu pracy POLECAM:)

Nikita
@Konsik

Popieram w 100%, a pracuję tu 10 lat :D

Marian
@Konsik

Chyba nigdzie indziej nie pracowałaś/pracowałeś albo w ogóle nie potrafisz się zaprezentować na rozmowie rekrutacyjnej w Kielcach znajdziesz masę pracodawców którzy płacą 2700-3000 brutto na początek więc nie pisz głupot bo ewidentnie nie znasz rynku pracy a w Medicover dostaniesz 2250brutto i to po 6-12 miesiącach na umowie o pracę to Tylko wyzysk nic więcej

Chomik

Jestem zaskoczona tak wieloma negatywnymi opiniami na temat Medicover. Pracuje tutaj ponad rok. Pracuje w zgranym zespole, w którym panuje dobra atmosfera. Każdy jest pomocny. Po roku nie było problemu żeby otrzymać umowę o prace. Dużym plusem pracy jest elastyczny grafik - praca dobra dla studentów, jak i dla osób szukających stałego zatrudnienia.

md
@Chomik

Masakra... Po roku umowa o pracę???? To chyba tylko studentom to odpowiada, bo nikt inny szukający stałej pracy, nie zgodzi się na takie warunki...

Katy Perry

Najgorsza praca

Jedna z najgorszych firm w Kielcach, mamy XXI wiek w większości firm coraz bardziej dziś docenia się pracowników podnosi pensję w Medicover tego nie doświadczycie najniższa krajowa 1630zl na rękę umowa o pracę i wymagają cudów od Ciebie totalne nie porozumienie to całe Medicover i Ci cali pseudo menadżerowie dziwić się Tylko pracodawca którzy wykupują w firmie, która nigdy nie ma wizyt opiekę medyczną dno dno dno ot praca w Medicover w Kielcach

XXX

Pracuję w tej firmie długo, ostatnio myślę, że za długo na umowie zlecenie, bez żadnego zaangażowania przełożonego w to by ta umowa stała była. Niestety to co piszą o liderach to prawda, wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają szczególnie Ci z Kielc. Liderzy w Radomiu są o wiele bardziej empatyczni i pomocni niż Ci z Kielc. Brak jakichkolwiek perspektyw w rozwój. Firma niby taka cudowna i stabilna, że nawet dyrektor call center odszedł po długich latach pracy, notorycznie też odchodzą ludzie pracujący na słuchawce, nie koniecznie są to ludzie ledwo co przeszkoleni lub w trakcje szkolenia bo Ci starsi pracownicy stażem też przy pierwszej lepszej okazji uciekają gdzie pieprz rośnie. W tej firmie jest mnóstwo nie poprawności, wymagania jakby płacili złotem, a za te grosze nie warto przyswoić tak dużej wiedzy jaką trzeba mieć, żeby Warszafce w (usunięte przez administratora) wchodzić i wielu innym miastom. Non stop dorzucają nowych obowiązków i wymagań, a priorytetem firmy jest odsyłanie pacjentów na TPM-A, zgłoszeń na BO tyle, że czasu brakuje na oddzwonienie w czasie określonym pod warunkiem, że jest z czym oddzwonić jak nie ma to i tak trzeba oddzwonić i świecić oczami w słuchawkę, iż termin jest na za miesiąc albo wcale go nie ma. Warunki umów i opieki mijają się szerokim łukiem z rzeczywistością, pacjenci roszczeniowi non stop drą i wyżywają się na bogu ducha winnym konsultancie. Podsumowując moją opinię, stwierdzam że to firma (usunięte przez administratora).

@XXX

Zgadzam się w 100 procentach i podpisuję obiema rękami

Xx

CKZK Medicover na Tarnowskiej nie jest idealne, ale i nie tragiczne. Część opinii przesadzona.

Zdrowy rozsądek

Chyba sobie żartujecie. Praca nie jest lekka, ale przy odpowiednim samozaparciu mozna sobie z nią poradzić. Owszem są w firmie rzeczy do poprawy, np. można by się szybciej doczekać długoterminowej umowy. Ale z drugiej strony to się firmie nie dziwię, że nie chce przedwcześnie zapewniać stałego zatrudnienia dzieciom z 3 roku studiów , które i tak się prędko zwolnią, bo zapewne lider 1x zwrócił uwagę i chce im się płakać. Pracę w Medicover krytykują takie właśnie osoby. Akurat ja po przejściach z kilkoma kieleckimi prywaciarzami bardzo dobrze wiem, czym jest mobbing, podważanie L4 i patologiczne relacje z szefami. W Medicover odpoczywam psychicznie, tu się nikt nade mną nie znęca. Pacjenta, który obraża i wyzywa konsultanta, można zgłosić przełożonemu, ale taki zdarza się raz na miesiąc? Pracuję, nie popełniam rażących błędów i nikt nie odgraża mi się zwolnieniem. Awans też przyjdzie. Osoby, które po kilka lat pracują na słuchawce, są opiekunami do szkolenia nowych konsultantów, siedzą na pomocy merytorycznej - to chyba coś ponad zwykłe odbieranie? Ci wyróżniający się otrzymują propozycje stanowiska liderskiego lub wewnętrznego w innym dziale. Ostatnio rekrutację na spec.ds szkoleń wygrała dziewczyna z 3-letnim stażem. Zglosiłeś się jeden z drugim krytykantem czy jednak kompetencje za słabe? Zanim zaczniecie jechać po pracodawcy, zastanówcie się nad sobą.

Luk

Podzielę się z Wami opinią dotyczącą atmosfery w Medicover w dziale BO. Uważacie, pracują tam dzieci rodem z podstawówki, którym nie można zwrócić uwagi jak zrobią cokolwiek źle bo lecą na skargę jak w szkole do lidera ludzie , którzy mają 20,30,40 lat totalna porażka uważacie co mówicie bo konfident czai się za rogiem. Tylko dziecko tak może się zachować robi źle opierdzielasz idzie na skargę a Tobie uwagi nie zwróci z czymś takim spotkałem się w szkole i Medicover na szczęscie już mnie tam nie ma i decyzja o odejściu była najlepszą. Także atmosfera... Brak słów, zarobki najniższa krajowa a wymagają o Ciebie jak byś zarabiał/a 5tys na rękę. A po kilku latach pracy nawet nie usłyszysz słowa dziękuję.

Maciek

Kolegę(usunięte przez administratora) poniosło artykuły.212. kk szanowny kolego mówienie prawdy obala i zwalania z artykułu 212. KK za mobbing to pracodawca może mieć spore problemy po trzecie wpisy na go work są weryfikowane przez administratora także pod kątem prawnym więc jeśli naruszają czyjeś dobra nie są publikowane po moderacji po czwarte każdy ma prawo do swojej opinii a czy jest trafna czy mniej trafna życie to pracodawca powinien wyciągać wnioski czemu ma takie a nie inne opinie! Czy ty myślisz że mobbing to co bicie kogoś w pracy?? Wytykanie błędów jak pisze (usunięte przez administratora)ciągle pretensje, podważanie zwolnień lekarskich przez pracodawcę, mówienie że się nie nadajesz, że rozwiążemy z Tobą umowę itd bez jasnych przesłanek tak to są działania mobbigujace od kontroli L4 jest ZUS a pracownik jak ma problemy to według Ciebie ma je wypisać na czole??

Paula

Niestety zgodzę się z Tobą Stasiak! To co napisałeś jest w 100% prawdą. Pracowałam zaledwie kilka miesięcy, ale nie dałam rady złościć ciągłego stresu i presji. Po pierwsze Liderzy wyżej sra..ją niż du.pe mają, jeśli danego dnia są na prowadzeniu zmiany to nie da się do nich podejść i zapytać o nic, bo chcą zabić człowieka wzrokiem. Nawet nie zwracają na Ciebie uwagi po podejściu do stanowiska prowadzenia zmiany, siedzą tam i w zasadzie nic nie robią, śmieszkują między sobą i uważam że nie są wcale pomocni!!! W firmie panuje jeden wielki mobbing, wytykają Ci błędy nie tłumacząc/wyjaśniając jak na następny raz nie popełniać tego samego błędu. Generalnie pensja nie jest adekwatna do wiedzy jaką tam trzeba nabyć odnośnie specjalistów, skierowań, badań itp... to jest śmieszne, 10 zł na godzinę przy takiej odpowiedzialności za wizytę, pacjenta jaka ma konsultant. Nie wspomnę już, że jest brak dostępnych wizyt do lekarzy specjalistów, ludzie codziennie dzwonią wkurzeni, wyzywają że nie mogą się umówić do lekarza, a konsultant musi świecić oczami albo wciskać czat albo poradę telefoniczna, kiedy pacjent chce odbyć wizytę. Generalnie w firmie nie ma żadnej ścieżki rozwoju, niektórzy pracownicy od 10 lat pracują na słuchawce, mało kto ma szanse na awans... Nie polecam tej pracy ludziom, którzy szykają stałej pracy, w tej firmie dostajesz UZ na okres 12msc i najniższa krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Kielce

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover