Agencja "Metropolis"

Opinie o Agencja "Metropolis"

Misia

Jeżeli chcecie harować na"krowy"z biura,jezeli chcecie harować kosztem waszych składek ZUS,zdrowotne idt.,jeżeli odpowiada wam wzbogacanie innych kosztem waszych umów i praw pracowniczych(praca na czarmo,albo na pseudo umowy,brak urlopów płatnych)Jeżeli chcecie płacić z wlasnej kieszeni za paliwo do pseudo służbowych aut,jezeli chcecie byc pomiotami dla innych,to serdecznie polecam pracę w Agencji Metropolis BTL.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Poszukiwali wcześniej a obecnie? Może rekrutacje się już zakończyły? Agencje pracy, zazwyczaj mają kilka ofert pracy dla kandydatów, jak obecnie wygląda ta kwestia? Czy tylko na sezon poszukują pracowników?

rtg
użytkownik zarejestrowany

wize ze szukaja od kwietnia pracownika recepcji- restauracji wymagane jest wykształcenie min. średnie znajomość języka angielskiego, znajomość programu KW

Perfekcjonista

Agencja i ich właściciele robią sobie z pracowników żarty. Nie dają umowy pracownikom i obiecują im wyższą stawkę za pracę bez umowy. Niewolnictwo 21 wieku.

alinka
użytkownik zarejestrowany

dlaczego uważasz @multi że słabiutkie zarobki? to jakie według Ciebie nie były by słabiutkie? bo ja się szczerze mówiąc nie bardzo orientuje w temacie i dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś od kogoś bardziej doświadczonego no nie. Bo ogólnie z tego co czytałam to warunki pracy w tej agenci to są dobre, prawda ?

Krzysiek124

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! W ogłoszeniu na portalu trojmiasto.pl było niejednoznacznie napisane o 220 zł za tydzien (3 dni po 2h od 6-8 lub 9 ). Z początku koordynatorka nic nie mówiła jasno o płacach , że będzie wypłacane regularnie. Pracowałem uczciwie i wywiązywałem się ze swoich obowiązków ( choc musiałem się 'użerac' z wrednymi paniami , które utrudniały mi pracę) . Po dwóch miesiącach pracy i ciągłym przypominaniu o wypłacie zamiast dostac ok. 1600 zł dostałem lekko ponad 400 i dopiero wtedy koordynatorka raczyła wytłumaczyc, że to płaca miesięczna. JESZCZE RAZ przypomnę , że w ogłoszeniu było słowo w słowo - praca 3 razy w tygodniu po 2h od 6 do 8 : 220 zł. Nie było słowa o miesiącu w całym ogłoszeniu. Dodam , że w wyszukiwaniu widniało umowa zlecenie! Kompletne oszustwo i złodziejstwo, żałuję , że nie zrezygnowałem zanim się zapisałem i nie spytałem dokładniej i nie poprosiłem o potwierdzenie na piśmie co do wypłaty. Najpierw mówiąc pół gębkiem o wypłacie , czekają aby jak najwięcej wypracowac i dopiero się za późno okazuje , że pracujesz za psi grosz! JESZCZE RAZ APELUJĘ - TO OSZUSTWO!!!! NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ JAK JA!

dominika

Jak na razie pracowałam dla nich na pierwszej promocji, ale we wtorek, czyli 2 dni po skończonej akcji dostałam wypłatę.Jak dla mnie ok:)

Agnieszka Zabłocka

firma, jeżeli można tak w ogóle nazwać ową 'agencję' robi sobie z ludzi żarty. po podpisaniu umowy, udałam się na inwentaryzację, na którą 'organizatorzy' spóźnili się dobre pół godziny. do tego okazało się, że ludzi jest za dużo i niestety muszę wracać do domu po straconych przedtem 5h i odrzuceniu innej, zapewne poważniejszej oferty. najwidoczniej to pewnie moja wina, gdyż mam nazwisko na "z" i nie zdążyłam być przeczytana do podpisania się i udania na inwentaryzację.. skutkiem tego było odprawienie około 15 osób do domu, bez większych wyjaśnień i bez najmniejszego poczucia winy. FIRMY ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, N(usunięte przez administratora)

kompetencje

olka moim zdaniem ludzie chca zarobic kase nie koniecznie maja pojecie o prowadzeniu firmy jest jednostka jest kasa ..... i co najwazniejsze NIEM LUDZI NIEZASTAPIONYCH ..Firma niczym mnie nie zaskoczyła prócz niekompetencjii

goska

ja pracowalam juz pare razy i kasa zawsze na czas moze kwestia koordynatora bo w warszawie jest ok, no moze mogliby placic wiecej ale tak chyba wszedzie placa

Do Chrisa
użytkownik zarejestrowany

Jeśli jest tak z kasą jak piszesz to ja rezygnuję, a jest ogłoszenie u mnie w Łodzi. Skąd piszesz?

dora

Jeśłi chodzi o wypłacalność wynagrodzeń tej agencji to nie można nic jej zarzucić no chyba, że coś przeskrobałaś ; -)

Agnieszka Walik

Dlaczego nie podpiszesz sie imieniem i nazwiskiem ? Osobiscie nie mam zastrzezen, jako jedyna agencja wyplacaja pieniedza tydzien po wykonaniu pracy.

sdjkfl

jakos mi jeszcze nie wyplacili kasy,w umowie jest napisano od 3 do 15 dni a juz minelo 3 tygodnie i nie odpisuja na maila

Amulecik

To chyba tylko opinia któregoś z pracowników biura Metropolis

użytkownik zarejestrowany

Agencja Metropolis współpracuje z kilkoma dużymi frmami z różnych branż - Ferrero, Maspex, Gillette, Unimil. W agencji moim obowiązkiem jest wykonywanie pracy przedstawiciela na rzecz firmy Ferrero Polska. Firma Ferrero Polska, jak również i Agencja Metropolis są to firmy solidnie, uczciwe i stale zwiększają swoje wymagania wobec siebie, co pomaga i się bardzo szybko rozwijać. Firma Ferrero, jako lider rynku słodyczny współpracuje tylko z najlepszymi - co mówi samo za siebie. Obie te firmy bardzo cenię.

Zostaw opinię o Agencja "Metropolis" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja "Metropolis"