Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

szczery

Co wy za brednie wypisujecie tutaj! To nie jest zla firma, tylko wam sie robic nie chce. Najlepiej tylko spac , to by wam odpowiadalo, a co do koordynatorow, to zrobcie licencje wiesniaki i sami nimi zostancie jak myslicie, ze to tak latwo. I pracowac, a nie grac w [usunięte przez moderatora].

t.

Ha, ha, ha. Wiesławie. Wszyscy widzą że to twój wpis. Najwięcej ty się tu produkujesz tylko nieumiejętnie. Nerwy ci puszczają, bo na forum ktoś opisał twoją osobę? Teraz będziesz na oślep atakował tych których uznasz za zagrażających twojej pozycji? Kogo następnego wynajdziesz aby go obsmarować? Zwolniłeś tu tylu, że sam się w tym pogubiłeś. Jeszcze nie wszyscy zwolnieni o tym forum wiedzą. Jak się dowiedzą, to dopiero tu wywalą o twoich sprawkach. Robisz podjazdy, i przygotowujesz grunt, żeby szczuć Kotów na tych którzy są dla ciebie zagrożeniem? Jeśli chodzi z kolei o „łysego” z bms tysiąc, to o ile wiem on ma w [usunięte przez moderatora]zarówno twoje stanowisko jak i karierę w firmie SOS. Inna sprawa że to jedyny znany mi fachowiec na kbp. Zamiast go zwalczać bez sensu idź do niego może udzieli ci kilku dobrych rad jak powinna wyglądać ochrona.

ale jaja ha ha ha ha

chciałem się zatrudnić w tej firmie, ale gdy dostałem od kolegi link na to forum to odrazu zmieniłem zdanie bo to by tylko była strata czasu ha ha ha ha:D prześle go innym ha ha ha ha:D dobre

PoStUkAnA

he nie sądziłam że dając znać o istnieniu takiego forum w późniejszym okresie przeczytam tak niesamowite opinie thx wszystkim dzięki którym zakręciła mi się łezka w oku (oczywiście ze śmiechu) i cieszę się że moja przygoda z SOS była przelotną znajomością ;-) więcej.................

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
boczkiem

No to już teraz zostały już tylko sprzątaczki z kbp czekamy , czekamy .... na niusy.

życzliwy

bob - 2010-01-27 16:40:00 Ale kretyn. W tym S.O.S. tacy ludzie to u was standard, czy to jakiś kret z Solidu?

bezstrony

Banda mocherow tylko pacza jak komus [usunięte przez moderatora]obrobic!!! Zacznijcie od siebie a potem paczcie na innych.!!! Czytajac to forum az sie zygac chce. Szok jak was mogli wogole zatrudnic w tej firmie. Katastrofa!!!

MYSIOR

Czytając wasze opinie brakuje słów ..jedno jakie przychodzi mi w tej chwili do głowy to buraki. Nie uważacie że idealnie do was pasuje?Najgorsze jest to że technicy są już uzależnieni od waszych opinii a w szczególności p.[usunięte przez moderatora].-szef techników Pierwsze co robi zaczynając pracę to sprawdza czy jest coś nowego.(.....aż strach pomyśleć co będzie dalej )a potem razem ze swoimi współpracownikami śmieje się po kątach .PANIE [usunięte przez moderatora]PROSZĘ ZAJĄĆ SIĘ SWOJĄ PRACĄ A W SZCZEGÓLNOŚCI PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ ZAWSZE GDY JEST JAKAŚ AWARIA A NIE W MOMENCIE KIDY ZOSTANIE JUŻ USUNIĘTA BO CHODZĄ SŁUCHY ŻE PAN NA NICZYM SIĘ NIE ZNASZ........................

gem

Oczywiście jesteś jedynym sprawiedliwym w tej firmie i nie masz sobie nic do zarzucenia.Obłudniku przejżyj na oczy abyś mógł osądzać innych!!!

Szakal

Nie on jeden jest [usunięte przez moderatora]olizca i kablarzem jest ich wiecej ale o nim to malo kto wiedzial. Taka jest sprawiedliwosc w tej firmie jeden siedzi i nic nie robi przy tym sie wysypia na recepcji a drugi popierdziela jak glupi na zimnie i deszczu po polu. Za marne 5zl na godz. Ale sprawiedliwosc niech ich szlag. Moze tak wkoncu ktos zrobi z tym porzadek? Koordynatorzy nadal ucinaja sobie nocna drzemke i nikt z tego nic nie robi moze tak troche sprawiedliwosci? Firma oparta w 90% na kapusiach i niekumatych debilach. Zaklad psychiatryczny a nie firma ochrony.

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.