sos

Kraków

Opinie o sos

T.G

Pracuję w s.o.s. i zlego slowa nie powiem wyplaty na czas umowę szybko dostalam potrzebowałam zarobek to 3 dni czekalam po co obrazacie s.o.s jak wam się nie podoba to sie zwolnijcie nikt na siłę tu nikogo nie trzymie

kris wroclaw

nie wyplacaja w terminie oszukuja na godzinach mialem 240 zaplacili za 150 to jest dawna firma fenix

wer

no hej hej widze ze spora rekrutacja jest o nich..szukaja miedzy innymi na stanowisko pracownika ochrony wiaodmo ze trzeba miec odpwieidnie kwalifikacje lecz zatrudenie moga znalezc takze ossoby niepelnosprawne

byly

Witam. Ten caly szef ochrony to nieporozumienie. Gosciu nie zna sie na rzeczy, nie ma pojecia o pracy w ochronie. Jezeli chodzi o moja opinie jak i kolegow nie dorasta (usunięte przez administratora) do piet.Totalna porazka, ktora ma na imie (usunięte przez administratora). LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEJ "firmy" BO TEN CHLOP TJ NIEPOROZUMIENIE BEZ BARIER. Panie kierowniku niech pan zacznie myslec bo to co jest obecnie to zal pl. Przykro mi. ze calym KBP nie kieruje osoba, ktora jest profesjonalista w swoim fachu tylko chlop, ktory nie ma o niczym zielonego pojecia.

ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem,zero szacunku dla ludzi pracujacych zarabiaja krocie na pracownikach a placa im gfowniane pieniadze taka jest prawda

Zostaw opinię o sos - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sos