Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Afon

Napiszcie coś ciekawego !!!

wczoraj wieczorem byla imprezka na kbp 800 poraz kolejny zresztom

wena

A ja wolę być CIUMOKIEM za 1700!!!!

kajak

Co to za firma? Czy ktoś może mi napisać czy warto sie zatrudnić? Z tych bredni nic nie rozumiem... Nie znam żadnego z Tych nazwisk i nic mi one nie mówią. Może mnie oświecicie kto tam u was szefuje. Albo lepiej jak liste zrobicie kto jest kim bo straszny chaos na tym forum. Czy siedziba jest w tych biurowcach? Jesli tak to w którym i na którym piętrze? Chyba sie zatrudnie jeśli ta ofetra 8zł/h jest jeszcze aktualna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
bongo

Co w tym dziwnego? Wszystkie recepcje kapują... Ale żeby [usunięte przez moderatora] była taka nielojalna? Ja tam zawsze swoich informatorów kryję...

Wszechwiedzący

jest problem - 2010-05-20 19:19:09 ludzie nie macie innych problemow?? polowa pracownikow nie dostala premi przy wyplacie..w zasadzie nikt nie wie za co zostala im zabrana..taka jest w S.O.S sprawiedliwosc niestety..nic nie zrobisz albo ktos zrobi nie tak jak nalezy a obrywaja wszyscy. Jak to nie wiadomo za co pracownicy potracili premie?! Przez Panią [usunięte przez moderatora].Postanowiła poszerzyć swoje kompetencje na trzeciego koordynatora i posprawdzać obchody parkingowych. Niestety zrobiła to tak nieudolnie że odbiło sie to na premiach z tego względu iż pakingowi obchody robili ,a ten jej wydruk który przyniosła jest z księżyca wzięty ponieważ na kontroli dostępu wszystkie odbicia karty są. Za zabrane premie należy podziękować tylko i wyłącznie [usunięte przez moderatora].Niech sie zajmie w końcu swoją robotą a kwestie ochrony niech pozostawi osobą do tego powołanym i posiadającym na ten temat odpowiednią wiedzę. Na końcu pare słów do osób smarujących wszystkich parkingowych- jedziecie na jednym wózku więc nie skaczcie sobie do oczu. Kieruje to do wszystkich z firmy S.O.S

jest problem

poli

taka ochrone jak na KBP to o tylek rozbic..caly sklad do wymiany!! trzeba przyjac ludzi na poziomie a nie matolow ktorzy sa odważni tylko w gebie a prosto w oczy nie umieja nic powiedziec bo brakuje im slow bo sie na język polski nie chodzilo i sie nawet podstawowki nie skonczylo..a co do prezencji osob na recepcji i parkingu to zgadza sie trzeba miec jakies wymogi.a tak ich widocznie brak.

jj

nn dobre zwlaszcza tej z 1000czki dac miotle bo na recepcji tylko straszy heheh

cracovia

wiec proste podsumowanie miejmy chociasz my pracownicy dla siebie szacunek jak bo kazdy z nas na tym samym wozku jedzie i nie dajmy sie prowokowac byle wypowiedziom na tmym forum.strzaleczka dla wszystkich

ppp

popieram wypowiedź an:) świete słowa!!

ale jestescie glupki..nie ma ludzi do tej pracy bo zaden porzadny czlowiek nie da soba pomiatac tak jak sie dzieje na KBP..to kogo kierownik ma przyjmowac?? wiadomo ze takich, bo w razie "W" mozna na nich wszystko zgonic i obronic swoj tylek. wszystko co zle zganiacie na biednego [usunięte przez moderatora]..zastanowcie sie po co wy tam pracujecie, skoro jestescie sami matolami i nie zachwujecie sie lepiej niz wspomniany bolek.teraz sie sezon nowych ofert pracy rozpoczyna i zobaczycie jak ludzie beda uciekac stamtad..oczywiÅ�cie ci ktorzy sie szanuja i maja troche oleju w glowie. uciekajcie poki czas!!

buahaha

Chłopie, aleś [usunięte przez moderatora] z tym kablowaniem na ludzi ze swojego budynku obecnego 800.żeby inspektor musiał się specjalnie fatygować.ech..Sam nam robisz na złość, ale również sobie.Powinni cie już dawno zwolnic.bo udajesz głupiego i myślisz że to zabawne, hehe..pewnie jutro przy wypłacie nagrode dostaniesz??hihi i Chwała Bogu, że ci zabrali ten manipulator i za dużo nie widzisz..hehe i nie zepsujesz przynajmniej nic.hehe..asasasasa..inspektorowi sie może przypodobałeś, ale w naszych oczach jesteś zerem.. kompletnie nic!!!hahaha..miazga [usunięte przez moderatora] z tymi [usunięte przez moderatora]..Kiedyś się doigrasz za coś takiego, a parkingowy powinien zakablować na ciebie co Ty robisz na służbie.Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.

mucha

heheh jestescie smieszni wszyscy jak i ta cala firma faceci spuszczacie sie tam jak nie wiem zeby was tylko nie wyrzucili a tu smiejecie sie i udajecie bosow:) a laski heheh zal mi was szukacie ksiecia z bajki ale zapominacie o swoim wygladzie hehe pani [usunięte przez moderatora] no wyglada jak chlop pani [usunięte przez moderatora]. twarz ma jak by jej ktos dziury w niej wiercil heehh ale robi z siebie dame hehe do pani K zastanow sie kobieto nad soba albo idz do lekarza niech ci ten pysk wyleczy bo masz zryty i az niedobrze sie robi jak sie na ciebie patrzy

.a [usunięte przez moderatora] coraz bardziej nerwowy. Wyrzucą go Koty, czy nie wyrzucą? Oto jest pytanie. Za jego rządów nieustający (usunięte przez administratora) w kbp, nikt nic nie wie, wszyscy na siebie tylko donoszą, ludzi dobrych wyrzucił, pomysły ma coraz głupsze, ręce coraz bardziej się trzęsą... I jeszce [usunięte przez moderatora] traci cierpliwość. Wykończy się tutaj chłopina...Jeszcze teraz ten [usunięte przez moderatora]. mu udawadnia (zresztą słusznie) że nic nie wie i nad niczym nie panuje... Zaczynam mu współczuć, bo po tym jak tu kierownikował, nikt mu innej roboty w Krakowie nie da. I słusznie

NOWY INSPEKTOR

PODOBNO JEST NOWY INSPEKTOR? CIEKAWE CZY TAKI JAK [usunięte przez moderatora]. JESZCZE GO NIE SPOTKALEM, JUZ OSZCZE ZEBY.

xzxgzgf - 2010-03-22 21:53:18 widzialam jednego z tych dziadkow przy wyplacie dzisiejszej wygladal jak by wstal z trumny,sama skura i kosci,a oczy mial jakby pil przez tydzien. Hehe, bo jak taką wypłatę dostał, to jedyne, co z nią zrobić, to się napić. Za tyle godzin pracy, hehe. Utrzymaj z tego rodzinę.

xzxgzgf

MAGMA

80 PROCENT PRACOWNIKOW FIRMY SOS TO TRZESACE SIE DZIADKI.

-------

TA FIRMA SOS PRZEZ DLUGI CZAS BEDZIE MIALA OPINIE NEGATYWNA DOPUKI Z NALEZYTYM SZACUNKIEM NIE BEDA TRAKTOWAC SWYCH PRACOWNIKOW.BO CHYBA ZAPOMNIELI ZE PRACOWNIK TO TEZ CZLOWIEK ,A NIE WIEZIEN W CELI KTORY JEST KONTROLOWANY NAGMINNIE TAK JAK JEST TO ZWYCZJEM W TEJ FIRMIE.PS.JEDEN Z INSPEKTOROW W TEJ FIRMIE Z TEGO CO MI WIADOMO MA LICENCJE PIERWSZEGO STOPNIA WIEC JAK MOZE BYC INSPEKTOREM OCZYWISCIE MOWA O PANU .[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.