Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

abstynent

Do drucika, przykład idzie z góry, tyn z Mysłowic non stop nawalony.

maszynowy
@abstynent

Wszyscy pijom tylko jedyn sie ukrywo a drugi nie

zszokowany
@maszynowy

Z tego co tu czytam, to firma alkoholików a ci co się nie kryją to muszą mieć plecy u prezesów.

drucik

A nadsztygary to pijoki zwłaszcza elektryczne hehehe.....

Lukasz

Ja do Nie wielbiciela Chciałem się odnieść jak wam niepasuje maszynowy na boryni to proszę zwolnić jestem slusarzem na tym rejonie proszę mnie zwolnić jeśli ktoś ma jakieś obiekcje niewidze problemu

W innej firmie

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gk

Kprgibsz było jest i będzie.

@Gk

I to jest cala prawda co napisal Pracownik nic dodac tylko czy ktos to czyta szkoda firmy

Firma jest źle zarządzana i od dawna było wiadomo,że chyli się ku upadkowi,no chyba że znajdzie się ktoś mądry ,a nie "mądry", który coś zrobi by firma odzyskała dobre imię i kondycję. Smutne jest jednak to,że nikogo takiego nie widać na horyzoncie więc już niedługo nastąpi koniec. A kiedyś to była całkiem fajna i przyjazna firma.Szkoda.

wielbiciel

A ja uwielbiam Pana Mariana P i nie jestem kobietą, mogę ? to nie są głupoty.

Olo

Ta strona nie jest po to żeby takie pierdoły pisać.Firma nie jest zła tylko jak ktoś nie chce pracować to nie dla niego... Wiem co piszę Górnik z papierami ma dobrą kasę.Więc jeżeli ktos tylko chce pracowac to Firmę Polecam .Wszędzie mowia ze jest lepiej a to głupoty .W kazdej firmie jest to samo są metry jest kasa tak też jest w Konsorcjum.

kuku
@Olo

Olo weź sobie koło i się pie..nij w czoło

Pracownik prg

Na Pana to trzeba mieć jeszcze wygląd a nie tylko pieniądze

Pracuś

Niewiem czy tu pora na uzdrawianie bo resztka bardzo wykwalifikowanej załogi od nowego roku ma zamiar dać wypowiedzenia

pracodawca

Pytasz, kim jesteś. Jestem Prezesem.

Pracownik prg

A kto to jest Pikul z Mysłowic ?

Pracownik prg

Ktoś napisał ze bedom stawki jak bedom metry pracuje na KWK borynia jak mają być metry jak w nic się nie inwestuje jak robić postęp sprzętem do którego kiedyś co rok dawało się nowom pompę albo silniki a teraz już od dawna wymienia się podzespoły ze złomu na złom kiedyś wymienialo się pompę w ladowarce co rok wiem bo pracuje tu 9 lat teraz chce się coś z niczego TAKA POLITYKA ZARZĄDZANIA ludzie się zwalniają ale nowych się nieprzejmuje pytanie moje JAK ROBIĆ METRY JAK NIEMA KIM I CZYM

Pracownik prg

PRACUŚ do ciebie mam pytanie kim jesteś związkowcem nadsztygarem kim? ????????ze piszesz takie zeczy ze super firma

Pracownik prg

Smutno się robi jak ktoś opisuje ze super tu jest pracuje tu 9 lat i jeszcze tak źle niebylo jak jest panowie z biura przestańcie się podawać na tym forum za fizycznych pracowników i pisać głupoty jak tu dobrze stawka na czas ale premie i bony na koniec miesiąca jedyne co mnie tu trzymie to ze zna się tu ludzi ale to kwestia tygodni jak złoże wypowiedzenie i pujde do innej firmy jakiejkolwiek bo z tego co się orientuje to wszędzie mają lepiej niż tu

loki

Ludzie jak dalej bedzie takie dowodzenie na Janinie to to wszysko szlak trafi wszyscy generalowie maja to w (usunięte przez administratora) Prezesie obudz sie bo twoja robota tu na nic

zbyszek
@loki

Paradoks, Janina do likwidacji, produkcja w Rybniku a dyrekcja Konsorcjum PRGiBasiSz w Mysłowicach.

Olo

Panowie strzałowy stawka 3000 plus premia dodatki itp..wypłaty zawsze do 10 wyplacone bon towarowy po 30.Pracuje juz 11 rok atmosfera ok.Normalne że nowo przyjęty bez uprawnien nigdzie nie zarobi!! Dla doswiadczonych górników ktorzy nie boją sie roboty.Polecam tę firme!!!!!!

Kr

Kprgibsz firma która mnie wykształcił i dała mi kwalifikacje.

bory

czy prezes bułka podpisze wypowiedzenie za porozumienie stron

Janina

Haha ciekawe... żadnych nowych stawek na janinie nie ma...

Święty
@Janina

Będą jak będą metry

pracuś

Super firma z tradycjami, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik