Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

obiektywny

Jest super, wypłata w całości do 10, kartki po 30 zł za dniówkę, tydzień po wypłacie. Zarobki w zależności od kwalifikacji od 3 do 4,5 tyś. zł. Nowe roboty za dobrą kasę, perspektywa dorobienia do emerytury. Wspaniali prezesi, dla poprawy sytuacji finansowej obcięli sobie pensję o ok. 30/40%. Polecam i zachęcam do podjęcia pracy w Konsorcjum PRGiBSz

ali
@obiektywny

Potwierdzam w 100% jest zaje....ie dobrze. Aż chce się pracować.

loczek
@obiektywny

Cos Ty czlowieku szaleju sie najadl w KPRG takie zarobki robie w tej firmie 10 lat i moze przez 6-7 miesiecy szlo zarobic a tak lipa i idzie to wszystko ku gorszemu.

górnik normalny
@loczek

Zależy gdzie pracujesz, na Zofiówce dochodzimy do piątki

Maja

@Ryszard, wspomniałeś w swoim komentarzu, że Konsorcjum PRGiBSz rozwija się. Będziesz w stanie opisać tu zmiany z ostatnich paru miesięcy bądź też roku jakie zaszły w firmie? Co konkretnie się zmieniło na lepsze? Czy ktoś posiada tego typu informacje?

Jaka macie atmosferę? Warto tu starać się o pracę?

Przemek

Wiecie ile można zarobić w tej firmie jako sztygar???

sztygar
@Przemek

Proponuję GPI w Rybniku za dobre pieniądze. Pracuję tam od roku jako sztygar zmianowy, kasa się zgadza i najważniejsze że płacą w terminie.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
wasz Król

Pozdrowienia z USA, trzymajcie się.

Ryszard

Jeśli firma się rozwija to tylko można się cieszyć!!

Maja

@pracownik, może spróbuj opisać własne doświadczenia w Konsorcjum tak,aby były one rzetelne i tym samym pomożesz innym w podjęciu właściwej decyzji.Jak widać opinie są różne,ale właśnie dlatego warto się nimi dzielić, bo dają pełniejszy obraz sytuacji w firmie. Jednostronność zawsze budzi podejrzenia i wątpliwości.

Irek

Słyszałem sporo dobrego firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Irek

Spróbuj,to się dowiesz. Lepiej nie opierać się na opiniach na takich forach ,bo nie zawsze są one rzetelne.

szwagier

Mam 3 bańki do zainwestowania, czekam na propozycje.

Ślusorz

Jak aktualnie z przyjeciami slusorzy i kasa na szczyglowicach?

bir

W byłym RZRG też była jedna osoba która załatwiała sprawy płacowe dla ok. 400 pracowników ale widocznie była za dobra bo ją zwolnili.

peergowiec

Tylko GPI żadne inne dziadostwo.

mer

Słyszałem że w Górniczym Przedsiębiorstwie Inwestycyjnym w Rybniku są nowe roboty na Jankowicach, Chwałowicach, Boryni. Znajomy mówił że zarobki dobre, lepsze jak w firmach konkurencyjnych. Mam pytanie, czy są przyjęcia.

Pracownik GPI
@mer

Firma właściwie zarządzana. Polecam. Proszę nie pomylić, chodzi o GPI oczywiście z Rybnika.

Erwin

Wydaje mi się, że lepiej będzie jak każdy zajmie się swoja pracą a nie pilnowaniem innych.

Mon

O widze gosc ma pojecie taki idiota a utrzymał sie tyle lat kolesiostwo :)

loki

Jest male pytanko do pana prezesa czy oddzial na Janinie zostanie zamkniety. Bo to wszysko do tego prowadzi 1. Brak ludzi 2.Zle decyzje dozoru 3.male pieniadze Pewnie wszyskiego niewiem ale ludzie sa zli i zamiast myslec o pracy mysla co z tego wyniknie

były
@loki

Może w końcu ktoś zacznie myśleć w tej firmie, ludzi z inicjatywą zwalniają a tępych zostawiają, tak stało się na brzeszczach. Jak to wyszło wszycy widzą...... nieudolność władzy widać wszędzie...

maly

Panowie a jak zarobki ZG JANINA?

loki
@maly

Szkoda gadac bida jak wszedzie

Igor

Konsorcjum PRGiBSz ma opinię dobrego pracodawcy. Mo ze podpowiecie czy potrzebni są nowi pracownicy?

Ciekawski

Witam Panowie jak jest na szybie na Zofiówce? Jak atmosfera i kasa? Pozdrawiam :)

niezadowolony
@Ciekawski

A na szybie ciulato. Stawka 3 tyś., premia 2,5 tyś., kartki 600 do 700 zł., no i parę dodatków dla fachowców.

AA

Nowy oddział energomechaniczny w Gorzyczkach.

ełektłyk
@AA

Dobre to władzia w AA może przestaną ludzi gnoić a sami się otrząsną

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik