Qualitychamp

Opinie o Qualitychamp

użytkownik zarejestrowany

tisto
użytkownik zarejestrowany

najbardziej własnie podobają mi się osoby, które podpisują to co im się pod rękę nawinie nie bacząc na to co własciwie podpisują. Gratulacje dla takich

anonimka

witam ja również przestrzegam przed tą firmą [usunięte przez moderatora] W dniu wyjazdu wszystko podpisywane na hura nawet przeczytać nie ma jak tego co się podpisuje takie tempo. Po drugie kasa za wyjazd śmieszna nawet ile na godzine nie jest ujęte w umowie o prace. Po trzecie dlaczego tak jest ze na rozliczeniu delegacji odciągane sa nasze pensje wypłata to wypłata każdemu się pracującemu należy, przy rozwiązywaniu umowy nawet urlop odciągną od rozliczenia delegacji zaliczki rozumiem ze powinny być ociągane. Po czwarte zero odzieży ochronnej przy pracy. Sama prowizorka mam nadzieje ze państwowa inspekcja pracy w końcu dobierze się im do [usunięte przez moderatora] . Pozdr

xxx

pracowałes dla nich? [usunięte przez moderatora]

xxXxx

Przestrzegam przed nimi [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Qualitychamp - Letnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qualitychamp