Opinie o Intra S.A. w Iłowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Intra S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intra S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intra S.A. w Iłowa

Kichu

Nie polecam, niby wszystko cacy pięknie, rozmowa telefoniczna ok stawka ok, tylko że trzeba jechać na 2 dniowe szkolenie do Iłowy. Na miejscu okazuje się, że owe szkolenie jest płatne około 3tys zł, i żeby za nie nie płacić trzeba się sprzedać do nich na 2 lata. Szkoda, że osoba która rekrutuje nie poinformowała mnie o tym fakcie bo od razu bym podziękował, a tak straciłem cały dzień i kasę na paliwo i na lekarza. NIE POLECAM

@Kichu

Niestety właściciel zaczynał od czyszczenia szamb i rozlewania gowna po okolicach Ilowej .Zasmrodzili całe okolice.Ciekawe jakim cudem i skąd miał kasę na firmę ?

Kunta kinte

Nie polecam firmy Intra niemiecka umowa śmieciowa zjazdy po 12 h w busie za jazdę busem nie masz płacone ,diety wyjazdowe i zjazdowe połowa, płacą tylko za jazdę+1h pracy myjki, załadunki,rozładunki powyżej 1h piszesz oświadczenie z nadgodzinami bardzo często się zdarza że,robisz to za darmoszke gdyż pani księgowa ci tego nie wliczy,wypłaty liczone nie wiadomo jak nigdy nic się nie zgadza.Brak kierowców firma zatrudnia już Filipińczyków Rozmowa rekrutacyjna pączki z lukrem nie dajcie się nabrać płaca tylko za jazdę i 1 h pracy nie płacą ani za dojazdy ani nie dają kasy jak to rekrutant obiecuje .W firmie są obciążenia,koła zmieniamy sami brak serwisu. W tamtym roku odeszło około 60 kierowców więc się zastanówcie .

Tir_Włoc

Witam ta firma to jakiś koszmar obiecują wynagrodzenie nawet 2600 e a w rzeczywistości wychodzi od 1600 do 2000 żądło kiedy kto ma pełną kwotę 2600e Wszystko zależy czy dostaniesz pracę na max godzin czy tylko diety jak nie ma pracy to siedzisz w domu w pl lub w wynajętym mieszkaniu w Niemczech Tyle co oni oferują to zarobię w kraju Tam pracują ludzie którzy nie radzą sobie na rynku pracy w Pl i wstyd im zjechać do kraju i przyznać że niczego się nie dorobili taka jest prawda

@Tir_ Włocławek

Brak udzielonej koledze odpowiedzi na te kary i ich obecność na umowie jak należy intepretować? Podczas nawiązywania współpracy warunki są mimo wszystko jasno przedstawiane? Co do tych szkoleń jeszcze ze dwa lata temu ktoś pisał, że z pół tysiąca euro zyskał za to, że nie trzeba było go szkolić. To jak z tym w końcu jest?

A co firma rozumie przez najlepsze wyniki u kierowcy CE? Bo ponoć tylko takim wypłaca premie, jak czytałem na jej stronie. Poczytałem też opinie na ukraińskim forum i mowa tam o tym, że jeden w weekend w miesiącu w domu, to już dobrze. Co Wy na to?

Czy w Intra S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca c umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 2 listopada na Lento.pl.

Firma na swojej stronie dała info że szuka pracowników na stanowisko kierowcy C+E. Podobno jest elastyczny systemy pracy t2/1, 3/1 lub bez systemu. Ten ostatni mnie zainteresował. Jak bez systemu to można z doskoku brać zlecenia według swojego wolnego czasu? Jak to wygląda?

Driver

Firma intra nie płaci za chorobowe jak pójdziesz na chorobowe to od razu cię zwolnią

@Driver

Mówią o tym na rozmowie o pracę? Albo jest taki zapis w umowie? Czy pracownik dowiaduje się o tym dopiero wtedy, gdy zachoruje? No w szoku jestem...

Pracodawca Nowy wpis

My też jesteśmy w szoku, że niektórym chce się pisać takie bzdury. To oczywiście nieprawda. INTRA jest spółką akcyjną z ponad 30 letnim doświdzceniem na rynku europejskim. Wszystkie wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z literą prawa, więc również z uwzględniem chorobowego. Pozdrawiamy

Rafał P.

Ciekawi mnie jedna rzecz jak to jest że firma Intra dopuszcza ludzi do pracy bez żadnych wstępnych badań medycyny pracy jak i bez szkolenia stanowiskowego BHP Co też jest wymagane w prawie pracy w Niemczech Powinien tym faktem zająć się odpowiedni urząd w Niemczech chyba

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA C+E – silos – trasy międzynarodowe – Włocławek w firmie Intra S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Tir_Włoc

@Tir_Włoc

To skąd te różnice, na zachętę? Od czego zależy wymiar godzin, bo mnie interesuje jak właśnie można załapać się na ten max godzin?

Tir_ Włocławek

Umowa jest na 33 h tyg to już jest wałek w umowie straszą karami jak chcesz się zatrudnić to zażądaj najpierw umowy na meila i idź z nią do prawnika . Nie ma słowa w umowie o szkoleniu a płacą ci za cały miesiąc ledwo 1000 euro to dam odpowiedź sobie czy firma gra fer zjazdy to katastrofa. Cały dzień na nogach i noc w busie nad ranem w domu

@Tir_ Włocławek

Jakimi karami straszą? Za co można dostać karę i ile tej kary jest? Jest to jakoś jasno rozpisane w tej umowie?

Kunta kinte

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Intra S.A. na stanowisko Kierowca c?

Szymon

2900 brutto na poczatek...dobrze ze mam abonament bo szkoda impusow na takie propozycje

Michal

Bardzo dobra firma. Wszystko płatne na czas, nowe auta atmosfera też ok

@Michal

A co przed Laty przewoziliscie w tych autach???Wiecie ?Co przewoziliscie ,skąd i gdzie?????

Kichu

Richi
@Kichu

Jeżeli przyjdziesz jako świeży kierowca bez doświadczenia na przyuczenie to taki jest.ja przyszedłem z doświadczeniem na silosie i dostałem za to 500 € że nie trzeba było mnie szkolić

Pietrek
@Kichu

Nie do końca. Też miałem tę wątpliwą przyjemność pracować tam pół roku. W momencie kiedy zrezygnowałem pańca z kadr do mnie z tekstem , że za szkolenie trzeba zwrócić, ja na to że ok. ale proszę mi to szkolenie do świadectwa pracy wpisać, to zapłacę. No i się zaczęło, wrzaski, krzyki, awantura, straszenie Tymczy.....a i inne pierdoły, więc powiedziałem kulturalnie "do widzenia" i proszę mi przesłać pocztą świadectwo. Jeszcze jakieś straszenia sądem pracy itp, po kilku dniach poleconym przyszły wszystkie dokumenty :). I te komunistyczne tablice z przepałami kierowców które wiszą na korytarzu... Porażka. Nie polecam. Kierowca jest tylko numerkiem....

@Richi

Też tak miałem

@Kichu

Pracuje w firmie już ponad 5 lat, płacą zawsze na czas i dobre stawki. Auta bardzo dobrze wyposażone i komfortowe. Polecam

@Andrzej

Ktoś kiedyś pisał, że od km płatne było 40 gr, dalej tak samo wychodzi?

@Barbara

Są dniówki i wysoka podstawa

A podasz szczegóły? ;)

Janusz
@Barbara

Na start dostajesz 5000 zł na umowie o pracę. Kierowcy z dłuższym stażem dostają więcej.

@Janusz

No to brzmi dobrze. A same warunki już w trakcie to jak oceniacie?

Błyskawica
@Andrzej

Weż (usunięte przez administratora) andrzej (usunięte przez administratora) że firma płaci na czas non stop spóźniają się z przelewami. Podstawa do 3 przychodzi 7. Dieta do 21 przychodzi 25. I pieniądze nje zgadzają się non stop oszukiwanie i wmawianie że przelew jest ok. Na niemieckich umowach to samo. Jeżdżę bo nie mogę znaleźć innej firmy w miarę blisko mnie, a jak sami mnie zwolnią to też się nic nie stanie. Odradzam.

@Błyskawica

A to jakiś większy problem w firmie czy tylko ty masz takie problemy z tymi przelewami? Po którymś razie już warto chyba zainterweniować i zapytać w księgowości z czego to wynikają chociażby te opóźnienia. Próbowałeś? A tak w ogóle to jak niby oszukują na kwotach, jak podstawa przecież na umowie jest wpisana. Czy chodzi ci raczej o te diety?

xx

Witam, jaka podstawa jest na umowie?

Zuzanna
@xx

Ale o jakie stanowisko Ci chodzi? O kierowcę? Czy może jest rekrutacja do biura albo coś?

@Zuzanna

Chodzi mi o pracę kierowcy.

kadry
@xx

dzień dobry, podstawa to 5000 zł

@kadry

Dziękuję za odpowiedź :)

@kadry

Była tu wcześniej informacja, że osoby z dłuższym stażem otrzymują więcej. Jest jakiś przelicznik czy jak to w praktyce wygląda?

Barbara

A gdzie tu skryło się coś dobrego? Chyba, że w tej treści ukrytej to ok... Tak w ogóle to pisali przecież, że jest dobra podstawa, to zastanawiam się w czym widzisz tu problem?

Kierowca

350 dniówki, dziwicie się że nie macie kierowców. Nie wspomnę o opiniach.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca w firmie Intra S.A.?

Co wchodzi w socjal Intra S.A.?

Krzysiek

Jest podstawą 2000zl 45zl za każdy nocleg i 0.09 E za kilometr.

Krzysztof J

Nic brak socjalu Nie ma dodatków Wczasy pod grusza zapomnij Na święta nic Płatne z kilometra 40 gr Soboty za darmo Tyle w temacie

Dziadek

Taka firma że wykorzystują pandemie aby (usunięte przez administratora) kierowcom 20 procent podstawy chociaż frachtow mają od groma po prostu (usunięte przez administratora) nic więcej

wnuczek
@Dziadek

Ty dziadzia a może te frachty są o 30 % niższe ale na to już nie spojrzysz. Typowy siofer.

Spedytor
@wnuczek

Ty wnusio... ale ja widzę co innego za ile sprzedaje frachty No i na pewno nie taniej niż przed pandemia więc wyluzuj (usunięte przez administratora)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Intra S.A.?

Max

Firma nie docenia swoich pracowników. Np. zwolnił się bardzo ceniony przez szefostwo mechanik z warsztatu w Borowym. Pracował prawie 25 lat. Nigdy nie było na niego żadnych sksrg. Dostawał nawet pochwały podczas imprez firmowych. Okazuje się, że jego decyzja, że odchodzi jest jak policzek wymierzony w szefa. Szef nie może się z tym pogodzić, ma wręcz chyba traumę, zwłaszcza, że ma rolnictwo i nie będzie miał kto jemu w polu narabiać a do tej pory właśnie ten pracownik ogarniał jemu gospodarkę. Szef teraz sam tego nie ogarnia, bo pewnie musi fizycznie popracować. Wie, że stracił najlepszego pracownika, który naprawiał też jego prywatne auta. A wystarczyło tylko docenić pracownika. Nie chodzi o kasę, ale przede wszystkim o atmosferę w miejscu pracy, szacunek i podejście do pracowników. Pomimo, że mechanik ma już inną pracę, to ten były już szef jest tak dotknięty swoją porażką, że próbuje bruździć chłopakowi i nawet wpływać na jego obecnego pracodawcę żeby chyba go zwolnił. A że już sam nie ma siły przebicia, to nasyła prezesa Z.

Irna
@Max

Szef firmy mały (usunięte przez administratora). Na głównie się dorobił t (usunięte przez administratora) wylewał w okoliczne lasy. (usunięte przez administratora) kila i mogiła. A małe to ma odbyt blisko mózgu. Omijajcie ta firmę. Niech (usunięte przez administratora)sam (usunięte przez administratora)

fizol
@Max

Max* można prosić o inicjały pracownika i szefa no niewiele

Mariusz

A na warsztacie macie organizowane praktyki ?

Czarny

Jeśli nie ma się doświadczenia na silo to jest możliwość przyuczenia???Z góry dziękuję za odp.

Intruz
@Czarny

Tak przyuczają na luzie

Zostaw merytoryczną opinię o Intra S.A. - Iłowa

• Jak się pracuje w Intra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Intra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intra S.A.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Konopnickiej 5 lok. 5
    68-120 Iłowa