Opinie o Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o. w Zielona Góra

Joanna Nowy wpis

Witam związałam się z Efo jako klientka trafiając do biura na Kupieckiej . Efo wywalczyło dla mnie odszkodowanie za wypadek na nie równym chodniku. Ubezpieczyciel zaproponowało kwotę odszkodowania 3500 zł twierdząc że przyczyniłam się do winy. Po zdecydowanych działaniach Efo finalnie otrzymałam 12000 zł odszkodowania. A na końcu Pan Paweł namówił mnie abym zaczęła współpracę z ich firmą z czego jestem bardzo zadowolona. Mam już kilka własnych sukcesów dzięki współpracy z Europejskim Filarem Odszkodowań.

Klient Nowy wpis
@Joanna

Co za bzdura zadne TU nie wyplacilo nigdy za upadek na chodniku 12000 zl ludzie to sciema

Bronisław Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery i warunki zatrudnienia w firmie EFO? Na swojej stronie mają informacje o rekrutacji.

Włodek Nowy wpis

Polecam EFO chcącym dobrze zarobić. Płacą wysokie prowizje właśnie dostałem pierwszą prowizję i jest na prawdę imponująca. Mam 52 lata i nie myślałem że w tym wieku mogę jeszcze finansowo polepszać swoje życie. Firma super bardzo dobra atmosfera zawsze skłonni do pomocy. Szczególnie cenie sobie współpracę z Panią Sylwią. Pozdrawiam Panią Sylwię i Panią Prezes Mirellę robicie znakomita robotę.

Witam polecam wszystkim Europejski Filar Odszkodowań. Ludzie uczciwi bardzo profesjonalni pełne wsparcie choć jestem z Białegostoku a firma z Zielonej Góry . Biuro i właściciele do dyspozycji każdej porze zawsze odbierają telefon. Pracowałem już w dwóch firmach odszkodowawczych ale takie dbanie o ludzi to widzę po raz pierwszy . Bardzo skuteczni w odzyskiwaniu odszkodowań.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Krzysztof

Firma warta współpracy może nie jest największa ale bardzo dba o klientów i swoich agentów polecam.

Jolanta

Witam z czystym sumieniem polecam firmę Europejski Filar Odszkodowań. Jasne przejrzyste zasady dobre prowizje a przede wszystkim wypłacane tak jak się umówiliśmy bez żadnego kombinowania. Bezpośredni kontakt z właścicielami pani Mirella i pan Tomasz zawsze do pełnej dyspozycji nawet w godzinach wieczornych i weekendy.Kolejnym powodem który mnie bardzo przekonał do współpracy z Europejskim Filarem Odszkodowań są możliwości których nie ma u większości firm konkurencyjnych . Firma ma grupę ponad 40 pełnomocników która ciągle rośnie i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy w firmie w której bardzo ważny jest człowiek a nie cyfra. Jeszcze raz czystym sumieniem polecam pracę w EFO. Pozdrowienia dla pań z biura przy Kupieckiej robicie super robotę.

Jestem od nie dawna agentem terenowym firmy Europejski Filar Odszkodowań . Firma bardzo rzetelna mogę liczyć na wsparcie praktycznie o każdej porze. Co do zarobków prowizje bardzo wysokie i bardzo mocny system motywacji . Dziewczyny z biura tak samo jak właściciele do pełnej dyspozycji agentów. Jestem bardzo zadowolony z pracy w EFO i gorąco polecam tą firmę. Muszę się odnieść również do wpisu Adama najwyraźniej jest to wpis nie radzącej sobie w tym biznesie konkurencji więc nie jest prawdą na pewno że jest to firma widmo biuro mieści się w samym centrum Zielonej Góry na ul. Kupieckiej 40 .Co do odbierania telefonów to EFO posiada profesjonalną infolinię o nr 801-05-05-95 więc nie możliwości aby nie można było się dodzwonić. Jeszcze raz bardzo polecam współpracę z tą firmą.

Firma widmo! nikt nie odbiera telefonów!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o. - Zielona Góra

Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o.

Europejski Filar Odszkodowań Sp. z o.o.