Opinie o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. w Imielin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wentylatory Wentech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. w Imielin

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracy szukam czegoś bliżej miejsca zamieszkania.Interesuje mnie praca na produkcji,zarobki, atmosfera w pracy, relacje pracownik-pracownik, pracownik-kierownictwo,czas pracy.Dziekuje.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie? Tak dobrze się pracuje?

Desperat

Zastanawiam się, czy aplikować-Elektryk? Po tym co czytałem, to ??? Jak z ZUS?Opłaca, czy tylko deklaruje?

Leniuszki

Narzekać to każdy chce ale robić to niestety nie ma komu ! LENIUCHY DO ROBOTY BO TERMINY GONIĄ.

S
@Leniuszki

Sam sie wez do roboty to bedzie szybciej

Bo

Pracownik pracujesz w zakladzie i sie pytasz? Chyba ze nie pracujesz juz i robisz zamieszanie na forum

Ciekawy

Uuuu jeszcze pare dni temu bylo cos kolo 104 opinie a teraz 91!! Reszte dopowiedzcie sobie sami.

myślący

Inni tez jadą godzinę samochodem w jedną stronę i nikt im nie dopłaca do dojazu. I co wy na to?

On

Mam pytanie dlaczego sa rowni i rowniejsi.Pewna grupa osob pracuje tylko na rano,maja do dyspozycji samochod sluzbowy czyli zerowy koszt dojazdow pensje te same.Ukraincom doplacaja do zakwaterowania.A co z innymi zatrudnionymi.Tez dojezdzaja i z tego tytulu zadnej ulgi nie maja.Jak to jest???

Zly
@On

No wlasnie. Nie jest to sprawiedliwe. Niby praca w tym samym zakladzie ale jednak na innych zasadach.

Prorok Banan
@On

Moze dlatego ze brakuje pracowników a w innym przypadku Ci pracownicy by pracy nie przyjęli ? Pracuja tylko na rano bo jeżdza z technologiem do pracy i w inny wariant nie wchodził w grę. Oni nie mają jak reszta fizycznych do pracy 5min samochodzikiem a jadą pełną godzinę w jedną stronę za którą NIKT IM NIE PŁACI. TAk więc nie wszystko jest tak czarno-białe jak niektórzy tutaj myśla.

dno i wodorosty zgliszcza i zagłada najgorszy zakład w okolicy OSTRZEGAM!!!!

ciekawy
@pracownik

dlaczego tak twierdzisz?

Zatruty chemią zakładu WENTECH

Hehe znowu widnieje ogłoszenie pechowe stanowisko widzę:) Karma zawsze wraca...

Ciekawy

Co tam słychać w Wentechu. Chyba wszyscy zadowoleni bo tutaj cisza i spokój.

Mixdamixx

Witam , jak z zarobkami w wentechu i czy jest mozliwosc robienia w soboty i niedziele?

Zatruty chemią zakładu WENTECH

ostrzegam jak najdalej od nich, to jedna z najgorszych firm w okolicy, żałuje roku spędzonego w tym zakładzie pracy, kierownik hmm wielokrotnie łamał prawo albo był niedouczony kodeksu pracy fałszywy i arogancki typowy frajer :) ostrzegam jeszcze raz omijać WETYLATORY szerokim łukiem

Do zatrutego
@Zatruty chemią zakładu WENTECH

To na co było czekać w tej "jednej z najgorszych firm w okolicy" aż rok? Trzeba było zwolnić się wcześniej a tak - trauma na całe życie... Jaka szkoda. Na szczęście w okolicy bezrobocie na rekordowo niskim poziomie, więc pewnie już Kolega udziela się w nowym miejscu. Poproszę o informację za kilka tygodni.

@Do zatrutego

Firma spoko,kierownik i majstrowie tez. Zywica smierdzi to fakt,nie kazdy jest w stanie sobie poradzic. Ten kto narzeka to pewnie chce lezec i kase zbijac,a za darmo nie ma nic.

bober

Taki dobry zakład że od zwolnienia pewnego szlifierza do tej pory nikt nie chce pracować na tym stanowisku :) na szczęście żyjemy w dobie internetu i wszystko wypływa :) ogłoszenie do tej pory widnieje i jeszcze będzie wisieć następne pół roku....

o patrzcie kierownik dostał kilka łapek w górę od swoich kolegów z zarządu, pewnie mu ego skoczyło, prestiż firmy +9

Szczesliwy

Napisze tylko ze syf, kiła I mogiła...Naszczęście mnie to już nie dotyczy.I ta atmosfera każdy interesuje się wszystkimi tylko nie sobą o kapusich nie wspomne.Pozdrawiam kierownictwo które wozi się na plecach fizoli

Zniewolony

Na produkcji smród i nic więcej, kierownictwo? tylko na papierze... Zarobki na produkcji śmieszne, w biurach zarabiają sporo. Ktoś na tych nierobów musi robić.

on

Dlaczego nikt nie wspomina jaka jest prawda,wszechobecny smród chemikali,konczysz prace w piątek,a smrod z ust czuc jeszcze w niedziele.No ale wszystko jest w normie...Tylko ze badania robia wtedy kiedy na produkcji nic się nie dzieje.Osobiscie za te pieniądze w takich warunkach nie polecam tej pracy.Wystarczy się zastanowić dlaczego w tej firmie jest taka rotacja pracowników..

pracus

Jak by bylo po 2 tys do reki to by sie tylu ludzi nie zwalnialo... 2 tys do reki to moze i masz jak przerobisz kilka sobot lub niedziel a to nie o to chodzi. Pozdrawiam wszystkich ludzi z HRu ktorzy tak pieknie mydla wam oczy ;-)

zal

Wie może ktos jakie zarobki maja w tej firmie monterzy-serwisanci?

szybki

W stosowanej technologii używa się żywice które maja swój zapach. Butapren tez ma i gumy gdzie robi się podeszwy ( to dopiero zapachy). Jednak z tymi warunkami bym nie przesadzał ( zawsze przynajmniej jest ciepło i nigdy nie pada). Jednym pasuje drugim nie jak w życiu. Zarobki od 2000-3000 w zależności co się potrafi zrobić samodzielnie. Dla ciekawych i niewyedukowanych co to laminaty - tak powstają: samoloty, zjeżdżalnie, tyczki sportowe, kajaki, łodzie, jachty z których Polska słynie, kiedyś trabanty :). Tyle w tym temacie ideę do roboty bo będę miał WRZ :). Pamiętajcie niezadowolenie się zawsze znajdą nawet w raju pewnym osobom coś nie pasowało :)

łysy

A ja pale faje za faja na których pisze - powodują raka i co mi zrobicie :) MOJA SPRAWA CO PALE I GDZIE PRACUJE

Zostaw merytoryczną opinię o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wentylatory Wentech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 202 ocen.

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.