Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

hdjh

Nie w systemie: 28, 29, 30, 1 wolne w systemie, 29, 30, 1, 2 - wolne

s

a jak wyglada długi weekend w fpg ? jak to rozwiazali?

klhcfsdhf

przychodzę pracować, ale nie zaszkodzi pogadać, jeśli jest taka okazaja ;) nie przesadzajcie, że macie zakneblowane usta :D

równi, równiejsi

masz fajnie, bo przychodzisz do pracy pogadać. ja niestety przychodze pracować. prawie Ci zazdroszczę. hahahhahahahah

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Cy cu

Tym sposobem następuje nowy podział załogi: Kobiety, Mężczyźni, [usunięte przez moderatora].

beti

Ja składałam do jakości i tam oczekiwałam miejsca , ale już praca od 15.04 w innym zakładzie .Może i dobrze to forum mnie przeraziło bo przecież czas spędzony w pracy to drugi dom i powinno tak być .Czytając to raczej (usunięte przez administratora) z kilkoma wyjątkami , trzymajcie się dzięki za parę słów .

hahahahahha

to odrazu do jakosci cie wezma czy na produkcje do maszyn???

Beti

dzięki za opinie , złożyłam papiery mówili że przyjęcia może i będą jak produkcja się podniesie więc czekam to nie jedyny zakład gdzie moje papiery czekają .Czytając te opinie to jak z tą jakością spoko ludzie czy lepiej tam nie wchodzić ?? A jak z zarobkami w jakości , bo czytając produkcja ma cienko widzę .A co do zagadania z [usunięte przez moderatora] to szukam raczej na własną rękę pracy .

kunegunda

Muszę przyznać że osoba ukrywająca się pod nickiem \\\"smi\\\" trafiła w sedno sprawy .Wielki szacun, chylę czoła tak inteligentną wypowiedź , bo wiele w tym racji.

byly

ja pracowalem w FPG i jesli o mnie chodzi- nie polecam firmy. da sie wyczuc podzial na produkcje i na biuro, poprostu dwa antagonizmy. lacznikiem jest kierownik magazynow, ktory przychodzi na spotkania z tzw \"hakami\" na wszystkich. atmosfera donoszenia do szefa, powszechne komentarze kto byl - i co mogl powiedziec... firma , w kt praca polega na ciaglym ogladaniu sie na boki. bardzo stresujace srodowisko, do tego powszechne dokrecanie sruby produkcyjnym. odnosilem wrazenie ze niektorzy naprawde robili to z sadystycznem zacieciem.

hahahahahha

i nie polecam Fpg a w szczególności Jakości....

hahahahahha

Beti.... nie ma przyjec w jakosci.... wogole nie ma przyjec. Ale jak dobrze zagadasz z odpowiednimi ludzmi to moze [usunięte przez moderatora] Cie wezmie!!!!! Ale życze powodzenia....

Beti

Hej szukam pracy w dziale jakości , jak tam w waszym FPG jest szansa , jacy ludzie tam pracują a może wiecie jakie zarobki ?

smi

Widzę że nadal forum ma duży potencjał twórczy. Czyżby Fabryka nadal nie potrafiła wykorzystać swoich zasobów w odpowiedni sposób? :P Sięgając pamięcią pod koniec mojej współpracy, panował niezwykły brak tolerancji wśród współpracowników. Może to był tylko mój punkt widzenia ale poniekąd kiedyś była dobra atmosfera pracy, która panowała bez względu czy było ciężko czy lekko. Liczyła się wartość i cel. Bo zapewniali ją dobrzy ludzie kierujący tym cyrkiem. Z pewnością to pamiętają te osoby co pracowały od początku istnienia FPG i pamiętają doskonale cały dalszy przebieg historii. Ale myślę że obecnie to garstka ludzi tam została.:P Te osoby co teraz tam pracują są (bez urazy) wytworem rotacji by zastąpić tych dobrych ludzi którzy musieli odejść. Ogólnie mam na myśli pracowitych ludzi a nie cwaniaków i nierobów którzy pojawili się tworząc przykrą etykietę Fabryki i wprowadzali do niej chaos. Pod koniec mojej pracy wiele cennych atutów Fabryki gdzieś się zagubiło i tworzyło nowy jakiś sztucznie nagięty horyzont. Panujący brak motywacji i organizacji oraz tolerancji zabijał z dnia na dzień wartości z jakimi walczyło się na co dzień dla dobrego imienia Fabryki. Przepracowałem tam wspaniałych kilka lat i muszę przyznać że fabryka jak dla mnie była warta wysiłku ale do pewnego momentu gdzie zaczęło się wyczuwać te nieznośne zmiany oraz pozwolono niektórym ostro namieszać. Właśnie te czynniki miały przewagę i zaważyły nad decyzją mojego odejścia. Mogłem pracować tam dłużej ale nic nie trwa wiecznie! Więc trzymajcie się ramy to się nie [usunięte przez moderatora] ;) Pozdrawiam cały zespół FPG!!!

nowa

zadzwonili do mnie dwa dni temu, a poniewaz jestem jeszcze na wypowiedzeniu w poprzedniej pracy to zaczynam od poniedzialku. myslalam ze sie czegos dowiem, ale widocznie nie temu sluzy to forum :(

haheho

ps. za dobre obroty? haha, skoro tak (usunięte przez administratora) nam idzie to skąd te zwolnienia przy takim samym nakładzie pracy jak dotychczas?? No tak jednych trzeba zwolnić, aby drudzy jeździli na wycieczki, a my nędze 50 zł podwyżki dostajemy, śmiech na sali... te 50 zł to ja muszę wydać na przyrządy do pracy, o które nie da się doprosić w pracy, albo ich po prostu tam nie ma.

hehe

No na pewno NOWA bedziesz w poniedziałek w pracy lol, to albo jakiś podstępik hehe, jeśli nie to już nie rozumiem tej całej maskarady z redukcją etatów. A jeśli się pojawisz to nie zdziwię się, jeśli jesteś spokrewniona z kimś z admin. :D wielkie LOL

nowa

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś o brygadzie pierwszej bo od poniedziałku zaczynam tam pracę. Jaki tam kierownik jest? W porządku jakiś? Z góry dziękuję

hahahahahha

a ja wiem ze nie było duzo chetnych i [usunięte przez moderatora]zaproponował żeby nawet operatorzy pojechali z rodzinami..... ale kto by sie zgodził jechac z administracja w góry??? bo napewno nie ja!!!! wole robic swoje i nie spoufalac sie z nimi!!!!!!

goods

Ludzie,a co powiecie na temat weekendowego wyjazdu na 2 dni pracownikow administracji? Wycieczke zafundowal im John w nagrode za dobre obroty w firmie.Gdyby nie kilka osob,ktore byly w pracy w tamten weekend nikt by sie prawdopodobnie nie dowiedzial(taki byl cel Johna)o darmowych wczasach.Tylko ja sie [usunięte przez moderatora] pytam przez kogo firma miala dobre obroty i czy do (usunięte przez administratora) nedzy na taka wycieczke nie zasluzyli wszyscy!

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg