EKO PRALNIA Jerzy Bojczuk

Elbląg

Opinie o EKO PRALNIA Jerzy Bojczuk

Marcin

Pan Bojczuk robi sobie żarty z klientów. Odradzam z nim jakąkolwiek współpracę. Takie świństwo, jakie ten człowiek mi zrobił, przekracza wszelkie wyobrażenia. Najpierw nie prał mi długi czas pościeli - zabraniał to robić swoim pracownikom, potem w środku wakacji - dzisiaj, nie pozwolił swojemu kierowcy zabrać ode mnie pościeli. Po moim telefonie, w okresie największego ruchu, facet mi mówi, że rezygnuje z prania "sezonowcom". Podły typ, odradzam wszystkim, jeśli nie chcecie sobie narobić dzięki niemu kłopotów. Facet czuje się monopolistą, dlatego uprawa takie podłe praktyki. Takich trzeba omijać z daleka, poszukajcie sobie od razu kogoś innego jak nie chcecie być w ten sposób potraktowani przez tego podłego pana. Opinia może nie na ten serwis, ale wiem, że pracownicy mają z nim bardzo ciężko. Nie będę się rozpisywał, żeby ktoś nie miał z tym panem problemów, bo będzie się na pewno mścił.

Zostaw opinię o EKO PRALNIA Jerzy Bojczuk - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO PRALNIA Jerzy Bojczuk