Opinie o Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk w Elbląg

counter
2 4 19 5 1
Ewa

Firma sprząta na Skrzydlatej najpierw sprzątały trzy Panie, teraz sprząta jedna. Jest masakra brudne toalety, obecną Pani ogarnia tylko pokoje ale i tak jest brudno. W ubiegłym roku jak sprzątały dwie panie D i A. bylo czyściutko i pachnąco. Czy te Panie. nie mogą dalej sprzątać???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jaga Nowy wpis

@Klient serio taki problem z otrzymaniem umowy ?

TakNie

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk?

@Pytanie

Nadgodziny , owszem , ale o zapłacie za nadgodziny zapomnij, i najlepiej bez umowy , na czarno. Aż się dziw2ie, że taka firma istgnieje w Elblągu, ze jeszcze nie została zrównana z ziemią przez Inspekcje Pracy.

Tak1Nie
Taaa Nowy wpis
@Klient

Niby nadgodziny płacą 10 na godzinę a wymagania jakby za 30 dychy nie polecam tej firmy śmiech na sali

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ewa

zainteresowana
@Ewa

informuję,że na Skrzydlatej zamawiający zmuszony był w ramach oszczędności zmniejszyć zakres usługi;tj.zlikwidowano dyżur dzienny,biura sprzątane są teraz dwa razy w tygodniu.tak to wygląda.

@Ewa

BŁ, firma krzak. Zatrudnili sprzataczke na czarno bez umowy, po operacji kregoslupa, ktora powinna byc na chorobowym i rechabilitacji. Nie polecam usług tej firmy. Lepiej sprzątac sobie samemu niż brac zamowienie z tej firmy , bo kasa wywalona w błoto, a (usunięte przez administratora) jak był , tak jest.

Tak1Nie2
Klijet
@zainteresowana

To są Bzury co opisują zwolnione pracownice. Panie trochę honoru,jak byś dobrze pracowała to by Cię nie zwolnili! Jaką opinię dajesz dla tej firmy trochę godnosci

Klient

Coś potwornego!!!! Dywan po wykonanej usłudze trafił od razu na śmietnik. Bezczelność brak profesjonalizmu i co najważniejsze brak jakiejkolwiek ogłady szefa oraz Żądanie zapłaty za zniszczenie dywanu WSTYD!!!!!!!!!! I żenada. OSTRZEGAM INIE POLECAM!!!!!

Wieslaw

Firma bardzo solidna i dokladna. tylko pracownice są bezczelne i zarozumiałe. Dotyczy się Pan pracujących w Urzędzie Paszortowym jedną zwolilem za kradzież kilka lat temu. Niech pracodawca bardziej dokładniej. dobiera osoby które zatrudnia!!!

zainteresowana

brak zastrzeżeń .dobra firma.

Urszula
@zainteresowana

Zainteresowana, krótka i konkretna odpowiedź. Czy możesz podać powody, dla których masz pozytywną opinię o tej firmie? Na pewno wiele osób, które szukają informacji o tej firmie będzie mogło dowiedzieć się czegoś użytecznego, chociażby w kontekście procesu rekrutacyjnego, w którym biorą udział.

TakNie1

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

tylko umowa o prace.dbają o swoich pracownikow .mają wymagania ale jest ok.mam porownanie ,pracowalam w innych firmach.

TakNie2
klient

super ludzie.solidna firma polecam.

Tak1Nie2
anonymous

Chciałem poinformować ze Pani z drugiego piętra z Urzędu na Woj Polskiego jest wulgarna i moim zdaniem nie nadaje się na sprzątanie. Proszę zobaczyć jak wyglądają schody ?Masakra

Tak2Nie1

Ela

Pracownica z Urzędu pracująca na dole jest bardzo bezczelna .Pani ma czarne i długie włosy ,ma konflikt z dzienna i ze mna ?

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk - Elbląg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad