Opinie o Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk w Elbląg

Zastanawiam się jak do teraz jest w końcu z tymi wypłatami, czy w tym roku ktoś miał w ogóle jakieś opóźnienie? Pewna pani pisała, że przez 10 lat stażu nic takiego jej nie spotkało, a liczę na sprawdzone miejsce pracy. czy cokolwiek do dziś zmieniło się w warunkach przy sprzątaniu?

Ukrainek nie potrzebują jestem z Ukrainy

Gośka Nowy wpis
@Ewa

A ja powiem tak pracowałam 10lat w tej firmie i nigdy nie było opóźnionych wypłat,a charakter każdy ma lepszy i gorszy dzień.

Wiecie może, czy w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk szukają chętnych na staż?

Jewgenija

NIE POLECAM w żadnym wypadku tej firmy! Właściciel tej firmy Mariusz Grzegorczyk jest rasistą i (usunięte przez administratora) Nie zapłacił za miesiąc pracy. Zmuszał do pracy. Przez miesiąc pracy nie pozwolił nam odejść z pracy, grożąc, że nie zapłaci, jeśli nie zostaniemy. Umowę o pracy albo umowę zlecenia Mariusz nie dał. Argumentując, że przywiozę za tydzień, za kilka dni i tak ciągnął czas. Pracowaliśmy bez dokumentów, na chorno. Mariusz Jest rasistą, pozwalał sobie krzyczeć, wzywać, wzywać, że jesteśmy Ukraińcami, poniżał. Nie wytrzymaliśmy i odeszliśmy od niego. Nie zapłacił pieniędzy za miesiąc czasu. I śmiał się z tego, że zostaliśmy bez pieniędzy i pracowaliśmy za "dziękuję". Jeśli Ty też zostałeś (usunięte przez administratora) przez tę osobę, nie zostawiaj tego. Złożyliśmy na niego skargi we wszystkich odpowiednich służbach.

Zofia
@Jewgenija

No jeśli to prawda to ciekawa jestem reakcji służb, chociaż z drugiej strony gdyby był rasistą to po co miałby chcieć dać wam pracę?

Jewgienija
@Zofia

Ja też czekam na wynik. Na takich ludziach zarabia. Pracowaliśmy, nie zapłacił, zostawił sobie. A to 7000 zł (2 os.). A co go obchodzi, kto będzie dla niego pracował? Jeśli na nas zarabia.

Hanna
@Jewgenija

przyjaciółce ten gość Też nie zapłacił

Zainteresowana Nowy wpis
@Jewgenija

Panie z Ukrainy wymysliły całą tą dziwną akcje lub ktoś je (usunięte przez administratora) podając się z firmę ,,Błysk,, nie koniecznie z Elbląga. Firma zaprosiła Panie do swojej siedziby na 12 lutego 6 w celu wyjaśnienia tej sprawy ,oczywiście nie zgłosiły się. Pisały ze świadczyły usługi dla firmy ,,Błysk ,,w Krynicy Morskiej co również okazało się kłamstwem(firma nie sprząta w Krynicy) Okazało się również ,że Panie nie są z Elbląga ani okolic lecz z drugiego końca Polski. Wszystko to bardzo dziwne.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY-SPRZĄTANIE TABORU TRAMWAJOWEGO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Medium

Mam koleżankę, która chwaliła tę firmę, dlatego tu zajrzałam. Zmieniła miejsce zatrudnienia z powodu niepełnosprawności. Ponoć firma jest uczciwa w kwestii zaopatrzenia w środki czystości, narzędzia do pracy oraz w kwestii naliczania płac. Przy okazji pytanie: czy Firma zatrudnia osoby z niepełnosprawnością? Czy poszukuje uczciwego pracownika na pełny etat (taki 7-godzinny, dla niepełnosprawnych)?

Irena
@Medium

Też chętnie dowiem się czegoś w tej kwestii. Czy jest tu może osoba z niepełnosprawnością, która jest zatrudniona w Zakładzie? Jak wygląda traktowanie w/w osób w porównaniu do innych pracowników?

Monia
@Irena

Pracodawca jak każdy inny , zatrudnia osoby z niepełnosprawnością , dobrze by było gdyby kandydaci do pracy mieli jeszcze chęci by pracować . Jest mnustwo osób zatrudnionych , przychodzą byle tylko być i wziąć za to pieniądze , co negatywnie wpływa na opinię zarówno samej firmy jak i tych którzy przykładają się do pracy . Nie wypowiem się na temat sprzętu , środków . Co do traktowania pracowników każdy ma dobre i złe strony , różnie bywa , firma daje ludziom szansę i pracę , nie każdy docenia tę możliwość . Pracodawca ma wymagania , pracownik chciałby więcej zarabiać ale się nie narobić cóż realia dzisiejszych czasów . Trochę tu już pracuję i powiem tak wiele osób trzeba by stać nad głową , pokazać palcem co ma robić a i tak tg nie zrobi i powie że pracodawca jest nie normalny . Tylko po co taka osoba tu pracuje , zwolnij się , zrób miejsce dla kogoś kto bdz pracował uczciwie i wykonywał powierzoną pracę należycie. Mam swoje uwagi i tak zostanie ale nie mam zastrzeżeń do pracodawcy , dostarcza mi to czego potrzebuję , nie jestem lizusem , może nie wyróżniam się z tłumu ale nie cierpię lenistwa w pracy .

Zofia
@Monia

Czyli faktycznie szef tutaj jest dość wymagający? Ale czy mimo to zdarza się, żeby szedł pracownikowi na rękę w pewnych sprawach?

Dominika

@Nie doszła pracownica a byłaś umówiona na pełen etat i to zmienili w ostatnim momencie na pół?

Nie doszła pracownica

Pracodawca bezczelny arogancki nie mający zielonego pojęcia o pracy osoby sprzątające.. obiecują pracę A w ostatnim dniu odwołują albo proponują 0,5 etatu gdy tam jest potrzebny cały. Wiem co mówię bo pracowałam tam kilka lat na pełnym etacie. To banda (usunięte przez administratora)

Jaga

@Klient serio taki problem z otrzymaniem umowy ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk?

Klient

Nadgodziny , owszem , ale o zapłacie za nadgodziny zapomnij, i najlepiej bez umowy , na czarno. Aż się dziw2ie, że taka firma istgnieje w Elblągu, ze jeszcze nie została zrównana z ziemią przez Inspekcje Pracy.

Taaa
@Klient

Niby nadgodziny płacą 10 na godzinę a wymagania jakby za 30 dychy nie polecam tej firmy śmiech na sali

Firma sprząta na Skrzydlatej najpierw sprzątały trzy Panie, teraz sprząta jedna. Jest masakra brudne toalety, obecną Pani ogarnia tylko pokoje ale i tak jest brudno. W ubiegłym roku jak sprzątały dwie panie D i A. bylo czyściutko i pachnąco. Czy te Panie. nie mogą dalej sprzątać???

zainteresowana
@Ewa

informuję,że na Skrzydlatej zamawiający zmuszony był w ramach oszczędności zmniejszyć zakres usługi;tj.zlikwidowano dyżur dzienny,biura sprzątane są teraz dwa razy w tygodniu.tak to wygląda.

@Ewa

BŁ, firma krzak. Zatrudnili sprzataczke na czarno bez umowy, po operacji kregoslupa, ktora powinna byc na chorobowym i rechabilitacji. Nie polecam usług tej firmy. Lepiej sprzątac sobie samemu niż brac zamowienie z tej firmy , bo kasa wywalona w błoto, a (usunięte przez administratora) jak był , tak jest.

Klijet
@zainteresowana

To są Bzury co opisują zwolnione pracownice. Panie trochę honoru,jak byś dobrze pracowała to by Cię nie zwolnili! Jaką opinię dajesz dla tej firmy trochę godnosci

Klient

Coś potwornego!!!! Dywan po wykonanej usłudze trafił od razu na śmietnik. Bezczelność brak profesjonalizmu i co najważniejsze brak jakiejkolwiek ogłady szefa oraz Żądanie zapłaty za zniszczenie dywanu WSTYD!!!!!!!!!! I żenada. OSTRZEGAM INIE POLECAM!!!!!

Wieslaw

Firma bardzo solidna i dokladna. tylko pracownice są bezczelne i zarozumiałe. Dotyczy się Pan pracujących w Urzędzie Paszortowym jedną zwolilem za kradzież kilka lat temu. Niech pracodawca bardziej dokładniej. dobiera osoby które zatrudnia!!!

zainteresowana

brak zastrzeżeń .dobra firma.

Urszula
@zainteresowana

Zainteresowana, krótka i konkretna odpowiedź. Czy możesz podać powody, dla których masz pozytywną opinię o tej firmie? Na pewno wiele osób, które szukają informacji o tej firmie będzie mogło dowiedzieć się czegoś użytecznego, chociażby w kontekście procesu rekrutacyjnego, w którym biorą udział.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

tylko umowa o prace.dbają o swoich pracownikow .mają wymagania ale jest ok.mam porownanie ,pracowalam w innych firmach.

klient

super ludzie.solidna firma polecam.

Chciałem poinformować ze Pani z drugiego piętra z Urzędu na Woj Polskiego jest wulgarna i moim zdaniem nie nadaje się na sprzątanie. Proszę zobaczyć jak wyglądają schody ?Masakra

Ela

Pracownica z Urzędu pracująca na dole jest bardzo bezczelna .Pani ma czarne i długie włosy ,ma konflikt z dzienna i ze mna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk - Elbląg

• Jak się pracuje w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk?

Zakład Sprzątania I Estetyzacji Błysk Mariusz Grzegorczyk
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 12 Lutego 6
    82-300 Elbląg