Tofama S.A.

Opinie o Tofama S.A.

paro letni pracownik

Kowal12 masz w 100% racji natomiast branża jest dosyć specyficzna i zanim się przyuczy nowego pracownika mija sporo czasu. Sęk w tym, że gdyby nie Ci dziadkowie z Tofamy, którzy mają ogromny staż i wielką wiedzę to młodzi nie mieli by czego szukać bo nie miałby kto ich przyuczać, a jak wiadomo o dobrego tokarza, frezera jest bardzo ciężko w większości przypadków te młode osoby, które niby maja wykształcenie kierunkowe to tak naprawdę gów## potrafią niejednokrotnie jest tak, że młodzi po technikum nie potrafią nawet czytać rysunku technicznego, a jedyne co z niego znają to rzuty. Dlatego dziwi mnie sytuacja gdzie nowo zatrudniony pracownik dostaje większą stawkę godzinową niż pracownik Tofamy z 25 letnim stażem pracy. To nie jest typowa produkcja gdzie skręca się śrubki i nie ma tak naprawdę znaczenia kto to będzie robił, parę ładnych lat trzeba pracować żeby się usamodzielnić.

spaw

Zgadzam się z tym co powyżej. Jest dużo roboty. nie pamiętam w czasie ostatnich lat żeby było aż tyle. Jeszcze niedawno baliśmy się że Tofamy nie będzie, widać że jest ok. mamy nowe zlecenia, roboty końca nie widać. wypłata też lepsza. Pozdro

Kowal12

To co napisał „ paroletni pracownik Tofamy " to tak jest. Osobiście wolałbym dostać zamiast dofinansowania do wczasów pod gruszą, taką stawkę, żeby zakład nie musiał dopłacać do najniższej krajowej. Skoro jest tak dobrze, a jest dobrze, to pewnie Wiesz, że zwolniła się już kolejna osoba, tym razem z obrabiarek numerycznych. Jestem ciekawy dlaczego ???.

koala
@Kowal12

W każdej firmie osoby się zwalniają, przyjmują nowe, znów się ktoś zwolni, inny przyjmie itd. itd. Pojedyncze przypadki nie mogą mówić o sytuacji w firmie. U nas każdy dostał podwyżkę, może nie wielką , ale jednak, jest więcej na godzinę. Najważniejsze że jest dużo roboty, nadgodziny, sytuacją moim zdaniem jest dobra.

paroletni pracownik Tofamy

Widzę, że jest sam hejt, a ja wam powiem tak. 1. Gdzie pracuję się od poniedziałku do piątku? 2. Która Firma ma godziny pracy od 5:40 do 13:40 lub 6:30 14:30. 3. Która firma zatrudni i przyuczy pracownika większość firm tylko wymaga. 4. W jakiej firmie są wczasy pod gruszą ? Panowie przestańcie stękać, a jak się komuś coś nie podoba to zmieńcie miejsce zatrudnienia.

Czy rekrutacja na stanowisko TOKARZ KARUZELOWY w firmie Tofama S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Kowal12

Jak długo pracuję to tyle jeszcze nigdy nie zarobiłem. Dużo poniżej tego co napisałeś średnio o kilka stówek mniej.

Nie polacam. Atmosfera nie ciakawa prezesy chodza i sie czepiają. pensje jak sa niskie tak są niskie. Kierownicy dziwni nie mający pojecia o robocie. fizyczni mają wiekszą wiedze niz kierownik.co przyjmą nowego to coraz głupszy :D im głupszy tym ma wyższe stanowisko :D. Drogi przyszly pracowniku nie masz pojecia o robocie to złóz papiery moze zostaniesz dyrektorem :D hahahahaha

TOFAMA SA

Witamy!Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Naszej firmie. Szanujemy Pański urlop, jednak forum publiczne to nie jest najlepsze miejsce do ustalania wynagrodzenia. Bardzo prosimy aby przesłał Pan swoje CV na adres sekretariat@tofama.eu z dopiskiem "gowork" a na pewno oddzwonimy i porozmawiamy o wynagrodzeniu. Pozdrawiamy TOFAMA SA

TOFAMA SA

Witam, dziękujemy za zainteresowanie. Niestety nie szukamy kierowców. Szukamy spawaczy, tokarzy, frezerów oraz pracowników działu marketingu. Warunki na zasadzie umowy o pracę, wysokość wynagrodzenia jest zależna od wielu czynników. Zapraszam do odwiedzenie firmy i złożenia dokumentów aplikacyjnych. O atmosferze pracy pisać nie będę, bo jak zawsze: jednemu się podoba a drugiemu nie. Bynajmniej na brak pracy nie narzekamy. Pozdrawiamy TOFAMA SA. AS

TOFAMA SA

Witam, jeśli jest Pan spawaczem i szuka Pan pracy zapraszamy na rozmowę. Proszę o przesłanie swoich danych kontaktowych na sekretariat@tofama.eu.

tokarz, frezer, spawacz obojętne jaki pracownik ma najniższą krajową :D. Chcesz więcej musisz robić nadgodziny, które są rzadko :)

Fizyczny

Panie Prezesie gdy pracownicy dowiedzieli się że mają byc zwolnienia to atmosfera w pracy zrobiła sie okropna. Byli kierownicy czyli obecni mistrzowie zrobili sie paskudni!!!! Gdy zauważą pracownika ktory zamieni choć pare zdań z kolegą z działu to zaraz w jego kierunku lecą teksty typu ty tak nie stój bo będziesz na liście i tez cie zwolnią. Niech ci mistrzowie się za robote wezmą bo rąk do pracy brakuje w gadce to każdy jest mądry!! Za każdym razem tylko panem prezesem straszą np ty tak nie stoj bo jak prezes przejdzie to cie zwolni. Jaki jest sens wprowadzania do firmy takiej atmosfery !?! Przecież przez takie cos się odechciewa pracować

ooo

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Tofamie jak usłyszałem ile będę zarabiał to stwierdziłem, że wolę podjąć się pracy w supermarkecie wykładając towar na półki :D bynajmniej więcej zarobie. Za zarobki dam ocenę 1

człowiek

na aparaturze jest AKORD za minimalną krajową ci co najmniej robią mają najwięcej do powiedzenia...jeden wielki mobing polecam

banderas

Portier czy ty kiedykolwiek pracowałeś w Tofamie ? Ja jestem pracownikiem Tofamy i co nieco moge powiedzieć. Młodych ludzi jak nie widac tak nie widać. Kierownik "kubi...." w kółko lata i pogania niepotrzebnie jakby człowiek nie wiedział co ma robić. Jak na chwile człowiek przestanie robić bo na chwilkę nie ma pracy to zaraz ta krzywa morda Gabrych przylatuje i każe robić coś bez sensownego bo przecież człowiek nawet na chwilę nie może przestać pracować. Wynagrodzenie wygląda jak jałmużna. Jeden drugiego najlepiej by podpierdzielił bo czemu 2 miałby mieć lepiej. Z tego co zauważylem to część młodych, którzy się zatrudnili w tofamie to długo nie wytrzymali zostaja tylko staruszkowie co nie mają innej możliwości zatrudnienia.

pewienktoś

Jeżeli chodzi o młodych pracowników to jest ich tylko paru, a dokładnie 4 hahaha jeden na aparaturze drugi na mechanicznym jako spawacz i dwóch na krajalni reszta to starsi panowie. W pracy jest zapierdol i niech nikt nie gada, że go nie ma portier niech się nie wypowiada bo cały dzień na tyłku siedzi i puszcza bąki. Do tego w pracy spora część osób pije alkohol są wtedy naprawdę nieznośni i strasznie nerwowi. Co do wynagrodzenia to jest to najniższa krajowa, a co niektórzy maja na umowie jeszcze mniej. Tak, że przyszłych niedoszłych pracowników serdecznie zapraszam :D

jhgki

jedyny plus ze jest praca...w kamieniołomach ale jest.Czytam wypowiedzi portiera i bez komentarza...gdzie jest ten szacunek dla ludzi o ktorych pisze?Wystarczy zobaczyc na kwitek z wyplaty...ludzie....opamiętajcie sie tokarze spawacze ślusarze z takimi pensjami pracodawca wie że 50+ sam się nie zwolni bo nie znajdzie pracy i pensje stoją w miejscu.

zenek

atmosfera na nie ktorych działach jeden drugiego podpie (usunięte przez administratora) wynagrodzenie jalumuzna brakuje do minimalnej pensji brak perspektyw na podwyzki tony papierow jak za komuny na kazda srubke 200 przywieszek powinni zmienic ten system zajmuje sporo niepotrzebnego czasu...plus dla prezesa ktory widac zaczal spacerowac i chyba interesuje sie tym co sie w firmie dzieje

portier

Jedna się nie pomyliłem co do osoby "obserwatora", jest to były pracownik Naszej firmy, a poznać to po zawistnych i niezgodnych z rzeczywistością komentarzach. Aby wydawać opinie na temat Tofamy, dzisiejszej Tofamy trzeba tam pracować i co najwyżej obserwować zmiany tam zachodzące. Ja w przeciwieństwie do "obserwatora" zamierzam strzępić klawiaturę i nie dopuścić do utrwalenia nieprawdziwego wizerunku Tofamy. I jestem pewien, że osoby chcące zatrudnić się w Naszej spółce znajdą ciekawą pracę, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

obserwator

I kto to to mówi? PORTIER? A jaką funkcję w tej firmie pełni portier? Czego strzeże? Przecież Pana koledzy już wszystko co wartościowe z firmy "wynieśli". O jakiej "fajnej" atmosferze Pan mówi? Niech Pan nie mąci ludziom w głowach. Firma na dłuższą metę, bez wsparcia technologicznego i zmiany "skrzatów" długo nie poegzystuje...A wypłata wynagrodzenia po wykonaniu pracy, to żadna łaska!!!! Oj chyba Pan Portier też należy do grona 50+ i nie zna dzisiaj panujących trendów, kultury pracy i kultury osobistej wobec pracowników. Pracowałem kiedyś w tej podrzędnej firmie i nikomu się nie przyznaję do "tej wpadki". A dziś z pewnej perspektywy mogę powiedzieć, że byłem i jestem wysoko wykwalifikowanym i wartościowym pracownikiem, zawsze sumiennie wypełniającym swoje obowiązki, ale dopiero moja obecna firma to doceniła. TOFAMA to "kolesi-owska" firemka. Bez przyszłości. Ile lat jeszcze będzie istniała???? Pozdrawiam tak czy inaczej i nie zamierzam już dalej strzępić sobie języka. Raz jeszcze odradzam wszystkim..........................

portier

Oj widzę, że ktoś dostał wypowiedzenie w ostatnim czasie kiedy pozbywaliśmy się obiboków i teraz sączy jad. Aby nie wdawać się w polemikę z tym byłym pracownikiem, który najwyraźniej nie może się z tym faktem pogodzić zwracam się bezpośrednio do zainteresowanych. Jak w każdej firmie są plusy i minusy pracy, ale firma jest OK, warunki pracy w porządku, szacunek dla ludzi, fajna atmosfera. Jak na toruńskie warunki, to jest naprawdę porządna firma, stabilne zatrudnienie, gwarancja wypłaty. Szczerze mogą polecić Tofamę, jako miejsce pracy. A wiadomo jak się komuś nie chce pracować , to zawsze znajdzie powód do narzekań.

Zostaw merytoryczną opinię o Tofama S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Tofama S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tofama S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tofama S.A.