Wenet

Opinie o Wenet

ssmm

Ciekawe że oferty pracy na pracuj.pl wystawiają anonimowo , tak jakby pośrednik, potem dzwonią i mówią że z Eniro. Zawracają d.. jak nikt inny. Jakiś powód dla ukrywania nazwy firmy jest. Wewnątrz odniosłem wrażenie że bardzo urzędniczo, dużo stołków robota kiepska, przeżerani forsy inwestora czy kto ich tam finansuje Ta firma zniknie wkrótce z krajobrazu, albo i panoramy warszawy :) w konkurencji z google niestety albo co tu widzę to i stety.

Firma

przynajmniej kolega z wpisu wyżej nie ufajdoli swojego cv wpisem nazwy eniro

Skania
@Firma

Szkoda ludzi pracujących w Eniro.... Szczególnie tych których poznałem pod przywództwem Pana Paw.... Ludzie zajebiści, otwarci mili sympatyczni. Patrzyłem na nich z zajebistym podziwem.... Ci ludzie potrafią sprzedać wszystko ich umiejętności mnie zawstydzały (pracowałem jako handlowiec dobre 6lat) ale oni są jak by robili w tym przez jakieś nawet 30 lat... Szacun dla nich.... Zajebiści handlowcy i nie tylko.... zajebiści ludzie którzy faktycznie pragną żeby klient nie był tylko frajerem do podpisania ale i też partnerem do współpracy. Patrząc na to wszystko chciałem zrobić też wszystko żeby zostać w tej robocie. Podobało mi się.... Już tam nie pracuje... spokojnie nikt mnie nie zwolnił... sam odpuściłem.... Chociaż nie wiem co byłoby dalej bo nie byłem tak zajebisty jak inny... Do tej pory podziwiam na maxa Pana Li..., Panią Ca... i jednego SV e.dZ Ludzie magiczni. Kiedyś było to dla mnie całkowicie opce że ulegają takim presją szacun ja uważam to za zwykły mobbing i tak niestety jest Pan Paw... zapomina o wszelkich normach.... życie. Wydawało mi się zawze, że bycie dobrym handlowcem to pstryk i masz innego pracodawce, tak nie jest najlepsi z nich dostają może i propozycję pracy na najniższą krajową od psełdo GDP czyli g.do pod. czyli od ich potencjalnych klientów których nie stać na reklamę, a co dopiero na dobrego handlowca. Szacun dla was drodzy klienci... pomiatacie tymi ludźmi jak by byli gorsi od was... Ale jak to teraz czytacie to powiem wam jedno. Są to ludzie którzy są na maksa inteligentni, obyci,mądrzy, doświadczeni.... i przykro to stwierdzić ale często zarabiają miesięcznie więcej niż największe sknery (ich klienci) tro są ludzie którzy potrafią rozłożyć skrzydła. Ktoś to może traktować jako reklamę lub anty reklamę lub nie wiem co. Ja tam już nie pracuje poprostu opisałem odczucia. Szanuje tych ludzi są warci dużo i jeszcze więcej.... napewno nie zasłużyli na mobbing który dostają od pana paw.... który po za jeba... nich nic tam więcej nie robi

Rafal318

O ENIRO najlepiej świadczy ILOŚĆ OFERT PRACY jaką wystawiają w ciągu miesiąca. Ja tam byłem na 2 rozmowach kwalifikacyjnych które były prowadzone przez dwie Panie ala-pseudointelektualistki. Kasa tragiczna najniższa krajowa + premię które będzie wam bardzo trudno wyrobić gdyż ENIRO jest konkurentem Google AdWords i dla takiego GIGANTA to konkurencja to to jest taka że ... już nie będę się rozpisywał. Panie pseudointelektualistki nie odezwały się po tych rozmowach do Mnie a ja znalazłem pracę w której postawa to 2500tyś na rękę plus prowizje w granicach 300-1500 na rękę. A wcześniej pracowałem w pracy w której zarabiałem 4000-6000 z czego 1800netto było podstawą reszta prowizją. Mam smykałkę do sprzedaży no ale PANIE PSEUDOINTELEKTUALISTKI ... widziały co innego BRAWO ZA TEM kadry która NIE WIE CO TO znaczy dobre oko do szukania sprzedawców... Ale nie ma się co denerwować pseudointelektualizm tak czy inaczej sam wymiera i się rujnuje ;)

PJ
@Rafal318

Brawo! Również byłem tam na rozmowie, ale pierwszy raz spotkałem się z rekrutacją grupową - totalny idiotyzm.

Omega

@Alfa, twój wpis widziałem na innym forum gdzie z pewnością zapoznałeś się z cennymi uwagami. Skoro jesteś osobą która ukończyła prawo pracy, to teraz my będziemy oczekiwać twoich cennych rad mniej więcej za trzy miesiące!

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

Alfa

Byłem dziś na szkoleniu , produkt ok , wymagania jak to w Korpo , standardy jak to w Korpo.... ale to Tyle z moich obserwacji , opinie ludzi na tym forum są skrajne do tego stopnia że jak to czytam to mam wrażenie jakbym czytał Książkę o Oświęcimiu ..... Daje to na pewno do myslenia .... Ale wychodzę z załorzenia iż kto nie ryzykuje nie pije szampana ..a ja lubię :D Pytanie moje natomiast tyczy sytuacji ...Ok podpisuję umowę ...i buuummm! Skrajne opinie staja sie faktem ? Co wtenczas? Jak się wymiksować? Oczywiscie z góry zaznaczę iż jestem osobą która ukończyła prawo pracy wiec zadnej lojalki nie podpiszę ..z reszta nie było o niej mowy na rozmowie kwalifikacyjnej ......... Czekam na cenne uwagi byłych , obecnych pracowników Eniro Poland. ;)

K.W.

Ludzie,co wy piszecie? ta praca jest spoczko i da się zarobic dobra kasę :) To co mowia niektore osoby,ze firma firma jest bankrutem i juz niedlugo zbankrutuje,to zwykle plotki są!

W.K.U
@K.W.

Poczytaj co ludzie piszą. A swoją drogą masz rację: "złego licho nie bierze!" ;)

zak

ludzie jesteście durni. Firma jest tragiczna to fakt , panuje tam mobing to fakt , zarabiają tam tylko wyrachowani oszuści to też fakt. Ale kto do jasnej cholery każe wam tam pracować ?! Lojalka ? heh jak widzicie czym to pachnie to l4 i tyle was widzieli. Takich firm by nie było gdyby pracownicy traktowali ich tak jak oni wszystkich,

prorok

jeden z nejwiekszych spamerow w necie

firma

TO HANDLARZE DANYMI OSOBOWYMI sprzedali dane do firmy Sanmarks Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaczowie

kate

jaką dają umowę, ile wynosi okres próbny, potem jaka umowa, ile realnie się zarabia na rękę widełki proszę, teraz w ogłoszeniu piszą piszą od 299 do 5200 brutto, dni i godziny pracy proszę, dzięki z góry

etka
@kate

Odpowiedź masz powyżej, poczytaj z uwagą!

Edi

mieć eniro w cv to obciach

Never more Eniro

poniewierka za grosze, dobry handlowiec powinien omijać szerokim łukiem ta firmę, początkowe opowieści o podwyżkach po pewnym okresie pracy to zwykły bajer, więc jaką podstawę wynegocjujesz na samym początku taka ci zostanie. (usunięte przez administratora) Ja szukam robo i wyfruwam stąd.

xyx

1. Mało 2. Dużo 3. Bardzo!

xyz
@xyx

2000 brutto, czyli 1400 na rękę. Umowa o pracę.

xyx
@xyz

Jak dobrze pójdzie i będą wyniki na tablicy! Pamiętaj jednak, że od 25 XII 2014r wchodzi w życie nowa ustawa!

xxx

Witam. Mam trzy pytanka. 1.Ile płaci firma? 2.Jakie godzin pracy są i na ile zmian? 3. Jaką dają umowę i na ile? Czy cisną bardzo na sprzedaż?

lokolspoko

@Muluf123 jak to czytam to śmiać mi się chce. idź do innej fabryki.. nikt cie nie trzyma siłą w eniro. przy obecnych stawkach za połączenia tel 50pln to mało? to co ty chcesz gadac non stop? poza tym z tego co wiem to masz tez stacjonarke bez limitu! demonizujesz i piszesz farmazony niestety. bo jest gro ludzi pracujących tam od lat i c. zawarli pakt z diabłem? nie. zależy im i się starają, dzięki temu wyrabiają normy i nikt im nie stoi nad uchem. jakby było tak jak piszesz, to po 2mscach biura stałyby puste

Xxx

Muluf123 oraz Att calkowita prawda!!! Ta praca to nie wakacje to (usunięte przez administratora)

kamil

Dzieki za infor, fajnie opisane trzeba sie zastanowic nad nimi, chociaz to duza firma i myslalem ze jest troche bardziej racjonalnie

AC

nie dawno do tej firmy poszedł pracowac mój były lider ale niestety był tak słaby ze poszedł jako zwykły pracownik (tutaj szacun dla innych na tym stanowisku, ale on poprostu jest wredny) pracował w cc i tylko nadawal na innych nie przestrzegal procedur w koncu go wywali ale on twierdzi że odszedl sam PRACOWNICY ENIRO uważajcie na niego to wredna osoba nawet sekrety swoich tzw [przyjaciól pracujacych w firmie gadal do innych wyszło dopiero jak odszedl z firmy) poniewaz nie moge tutaj pisac nazwisk dam inicjaly MK

DC
@AC

Eniro takich jak MK przyciąga, w zasadzie większość takich tam pracuje.

anoNim

@lalala w takie rzeczy nie uwierze, ze nei wyplacili prowizji, bo oni akurat tego pilnuja.. ja odchodzilem i dostalem wszystko co do zlowtowki. a wymagania sa jak wszedzie. to robota nie wakacje (rofl)

korporacjiNIE

Wymagania z kosmosu w tej firmie, jak nie masz codziennie kontraktu to odrazu kierownik(usunięte przez administratora)dobrze zarabiają tylko ci na górze, reszta misi ostro (usunięte przez administratora)ogólnie beznadziejna atmosfera w Katowicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Wenet - Warszawa

• Jak się pracuje w Wenet?

Zobacz opinie na temat firmy Wenet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wenet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wenet?

Kandydaci do pracy w Wenet napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wenet