DOLLE

Żory

Opinie o DOLLE

zainteresowany...

Ile zarabia handlowiec srednio?

j
@zainteresowany... 24.04.2017 23:11
Ile zarabia handlowiec srednio?

j
@j 18.06.2017 12:18

To co to za handlowcy...na targu sprzedaja czy w tesco??!

kolo

dziwna ta firma, wymieniają pracowników jak skarpetki.

Znajoma
@kolo 23.11.2016 13:29
dziwna ta firma, wymieniają pracowników jak skarpetki.

Dlaczego uważasz ze wymieniają jak skarpetki? Jakieś konkretny może? czy takie wpisy dajesz pod każdym pracodawca?

niki

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę. Czy wiecie może jakie zarobki, samochód, atmosfera?

Hmm

Pozytywne zniknęły? A to nie wiedziałem, że jest coś pozytywnego w tej firmie, ale ok. Kwestia interpretacji :)

obecny

no dziwne to,ze wpisy zniknęły .Ale najdziwniejsze jest to,że zniknęły te nowe pozytywne po zmianach jakie zaszły :)) Ciekawe czy to firma czy możę jeszcze duchy starego prezesa.....

BB

A dlaczego wpisy zostaly usunięte? Widzę,że firma dba o swój wizerunek, ale przecież to była prawda...

PHI

No, i jak tam nowy własciciel, dalej chce się wstawać do pracy? teraz musi się starac, walczyc itd. ale to i tak na nic. Karty rozdane na wiekszosci rynkow.(usunięte przez administratora)Sorry!

Zostaw opinię o DOLLE - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOLLE