Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Pan prawnik

Z badań ekonomistów Simona Jägera z MIT oraz Jörga Heininga z IAB (“How Substitutable Are Workers? Evidence from Worker Deaths”) wynika, że gdy odchodzący pracownicy mogą być łatwo zastąpieni, to wynagrodzenia rosną, jak ich koledzy mogą przejąć ich dawne zadania. Gdy z kolei pracowników trudniej jest zastąpić, to ma to negatywny efekt na płace tych, którzy zostali. Czy podobne odczucia mają pracownicy z lubelli??

Leon
@Pan prawnik

W dn dzisiejszym występuje z wnioskiem do pani grygiel aby zatrudnić ciebie na stanowisko radcy prawnego w lubelli. Twoja wiedza, umiejętności pisania tekstów i przekonywania przyda się takiemu mocnemu zespołowi na 1 pietrze.

@Leon

Panie kolego,czekam na informacje kiedy mogę przyjść na rozmowę...ale obawiam się że firma Lubella raczej mnie nie zatrudni bo jestem zbyt drogi dla nich i napewno im moje wykształcenie wyższe prawnicze nie będzie pasowało. Mimo to, dziękuję za chęci szczere.

Leon
@Pan prawnik

Na miejsce personalnej nadajesz się idealnie. Musisz tylko opanować wiedzę z zakresu kto z kim pije i wciąga, kto z kim śpi, kto z kim się prowadza bo to jest najważniejsze. Siedzenie w net masz opanowane do perfekcji i nie boisz się wychodzić do ludzi na zakład. Zapraszamy.

@Leon

Kolego kto co robi i lubi to jest jego prywatna sprawa. Nie siedzę na necie jak to określiłeś, tylko wyrażam swoje zdanie i opinie na temat nie tylko pracy w lubelli ale i ogólnie na świecie. Firma Lubella jest najlepsza w województwie lubelskim ale ostatnia w Polsce jeśli chodzi o wynagrodzenia gdyż mało płaci ludziom. I każdy kto odszedł do innej pracy może stwierdzić że to wyszło jej na najlepsze pod względem finansowym.

Kartoniarz

Mimo że dziś jest święto, powinno być święto (usunięte przez administratora) Lubię pracować kiedy trzeba. Lubię spac w pracy zawsze jak jest możliwość. Czy lubię pracować lubię jeść food for u. Lubię brać wypłatę za nic,za to że pracuję. Czy jest ok to dla firmy,tak. Bo lubię ogólnie nic nie robić. Czy coś biorę przed pracą,no tak. Śniadanie biorę z Orlen. Czy kogoś lubię, lubię tylko kogo lubię to lubię. Co robię w lubelli, czasami pracuję więcej czasu nic. Czy kawa jest dobra,no jest z cukrem i z mlekiem. Płatki śniadaniowe są ok, jeśli są ok. Makarony też tylko muszą być dobrze zrobione. Imprezy integracyjne też są ok,jak ludzie są ok i piją różne trunki. A jakie to są, różne. Piwo z wódką jest ok, boli głowa i rzygać się chcę ale to jest ok.

Z wgs

Wielu Polaków na etatach się po prostu nudzi. Inni chcą pracować dla firm z Lublina,np.dla perły, herbapolu czy były pracownik z magazynu..... dla wojska. Jeszcze inni zaczęli dorabiać podczas pandemii i stwierdzili, że nie warto pracować tylko dla jednej firmy. Te wszystkie grupy łączy freelancing. prezes przeznaczonej dla freelancerów platformy Useme, ostrzega jednak, że nie zawsze jest różowo. Choć przyznaje – można zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i pracować z Bali. Zdarza się to ponoć coraz częściej. 3 firmy z Lublina trzymają stawkę godzinową w regionie,a w innych miastach jest większa. Tylko Lublin jest ostatnim miastem gdzie mało się zarabia.

Pan prawnik

1 stycznia 2023 r. wynagrodzenie minimalne wzrośnie do 3490 złotych brutto, czyli 2700 zł netto. Natomiast od 1 lipca przyszłego roku będzie wynosiło 3600 zł brutto, czyli ponad 2780 zł netto. Tym samym w lipcu przyszłego roku płaca minimalna będzie o 590 zł brutto wyższa niż minimalne wynagrodzenie za pracę w 2022 roku

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant/Konsultantka w Zespole Doradztwa Podatkowego
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Pan prawnik

Firmy chcą zwalniać, a pracownicy to widzą Nastroje przedsiębiorstw i konsumentów w Polsce w październiku minimalnie się poprawiły, ale nadal były niewiele lepsze niż w pandemicznym 2020 r. Firmy czarno widzą perspektywy rozwoju i planują zwolnienia. To z kolei, wraz z najwyższą od ćwierćwiecza inflacją, negatywnie wpływa na nastroje w gospodarstwach domowych. Rozmawiałem z kilkoma osobami z magazynu op i centralnego na temat że jedna osoba odeszła do innej pracy mając stałą umowę i bardzo dobrą stawkę godzinową...ale odeszła. Jaki jest powód,przyczyna?? To pytanie do zarządu kieruje lub do was?

Z wgs

Koledzy i koleżanki, kończąc wczoraj pracę o 14 zdziwiłem się oraz byłem zaskoczony pewną sytuacją a mianowicie... Było wczoraj święto makaronu i dostaliśmy po...............1 paczce. Czytacie to i rozumiecie???? Po 1 paczce,ta firmą już zeszła na (usunięte przez administratora)niestety,bo jeśli tak się zachowuje w stosunku do nas oznacza to że nie szanuje nas. Rok temu dostaliśmy po 2 paczki,w tym roku po 1!!! Można by napisać,WTF?? Wstyd dla was że się tak zachowaliscie,wi że chcieliście dobrze. Ale nie wyszło wam to. Każdego stać by kupić sobie po 10 paczek makaronu ale nie........1. I jeszcze te śmieszne podwyzszki.......50 groszy brutto. Mam nadzieję że od przyszłego roku dacie nam konkretną podwyzszke tzn.w styczniu oraz w lipcu według tego co rząd piszę??? My nie chcemy pracować za (usunięte przez administratora) jak to powiedział jeden z polityków.

@Z wgs

Nadzieja matka (usunięte przez administratora) Dajcie się tylko upokarzać jak przyjmujcie takie podwyżki. Rzad da podwyżki płacy minimalnej a w innym miejscu wam 2 razy więcej zabierze w postaci wyższych cen w sklepach, podwyżkach paliwa energii itd. Ślepy i (usunięte przez administratora) ten który tego nie widzi. I będzie wam wciskał ciemnote ze inflacja przez Ukrainę jest.

Pan prawnik

– Odkładanie pieniędzy na czarną godzinę od kilku lat utrzymuje się na pierwszym miejscu naszych oszczędnościowych celów. Możemy zaobserwować jednak, że pesymizm Polaków rośnie, a inflacja oraz rosnące stopy procentowe wywarły znaczący wpływ na naszą niepewność finansową – mówi rzeczniczka Provident Polska. – W ubiegłorocznej odsłonie badania konieczność odłożenia pieniędzy na cięższe czasy deklarowało 54,2 proc, a więc o 10 pkt proc. mniej niż w najnowszej edycji

Wózkowy

Znalezionemu jeżowi można podać wodę, ale nie powinno się go karmić. Zwierzę nieodżywione, wyziębione lub w szoku, może bowiem źle zareagować na pokarm. Taki posiłek z pewnością w ogóle mu nie pomoże, a może doprowadzić do jego padnięcia — ostrzega weterynarz. — Do czasu przyjazdu służb — zwykle jest to Straż Miejska, trzymamy się zasady 3xC: ciepło, cicho, ciemno. Zwierzę możemy przenieść w ciche miejsce i jeśli to możliwe — zakładając grube rękawice! — umieścić np. w kartonie wyłożonym papierowymi ręcznikami. Karton można postawić w ciepłym miejscu lub umieścić w nim butelkę z ciepłą wodą" — tłumaczy weterynarz z UPP. My z magazynu op znamy też jednego jeża. Nie taki jeż groźny jak go widzą.????????????????????????

Pan prawnik

Rząd chce zezwolić na nietypową przerwę w pracy. Zapłacą za nią pracodawcy. Nadciąga nowelizacja kodeksu pracy, choć ponad połowa Polaków w ogóle o niej słyszała. Tymczasem w planach jest wprowadzenie dość innowacyjnego rozwiązania. Niektórzy będą mogli wnioskować o przerywany czas pracy, aby zająć się dzieckiem. Za tę przerwę zapłacą pracodawcy.

Pan prawnik

Na pisemny wniosek pracodawca może w zamian za przepracowanie nadliczbowych godzin udzielić podwładnemu w tym samym wymiarze czasu wolnego. Może to nastąpić także bez wniosku zatrudnionego, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego. Konsekwencje dla pracodawcy Za przekroczenie ograniczenia wysokości liczby nadgodzin może być naliczana kara od 10.000 do 30.00.zlotych.

Pan prawnik

Szykują się zmiany w kodeksie pracy: Nawet 5 godzin przerwy w ciągu dnia Planowane zmiany w kodeksie pracy przewidują, że pracownicy wychowujący dziecko, do ukończenia przez nie ośmiu lat, będą mogli wnioskować o przerywany czas pracy, nawet do 5 godzin dziennie. Firmom będzie trudno odmówić takim żądaniom, a za naruszenia w tym zakresie czekają je drakońskie kary - informuje serwis Prawo.pl. Nawet 30.000 złotych kary.

Pan prawnik

Nie tylko trzydniowy weekend. Przed nami duże zmiany w przepisach prawa pracy. Obejmą m.in. nowe dni wolne, zasady zawierania umów o pracę, pracę zdalną, urlopy macierzyńskie, ojcowskie i rodzicielskie, sposoby wypowiadania umów, zatrudnianie cudzoziemców czy kontrolę trzeźwości w miejscu pracy. Nowe prawo będzie również obowiązywać umowy o pracę zawierane obecnie,oraz badania pod kątem substancji psychoaktywnych. Większość zmian w kodeksie pracy ma wejść w życie na przełomie 2023 roku. Czyli zamiast na dobre to na gorsze.

Z wgs

38 procent zatrudnionych Polaków aktywnie poszukuje nowego pracodawcy, a 57 proc. osób szukających nowej pracy motywuje to niskimi zarobkami - wynika z czwartkowej informacji serwisu (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora), poświęconej badaniu "Praca w czasach zmian" Czy pracownicy z lubelli też dążą do tego??

Pan prawnik

Krótszy tydzień pracy – projekt ustawy w Sejmie. Ile czasu mamy pracować i dlaczego krócej? Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 godzin trafił już do Sejmu. Skrócenie norm czasu pracy nie powoduje zmian w wysokości wynagrodzenia, co oznacza, że nie będzie ono niższe niż dotychczas otrzymywane. Projekt nie przewiduje także ograniczeń w sposobach organizacji czasu pracy w okresie rozliczeniowym i umożliwia prowadzenie systemu pracy w trzech ośmiogodzinnych zmianach. Drogi zarządzie jak to będzie w lubelli??

Z wgs

Hmmmm, jeśli do tej pory firma Lubella dawała świadczenie motywacyjne w wysokości 150 zł.za brak absencji czyli mogłeś być chory itp...to od nowego roku muszą dać o 100 złotych więcej!! Za szczepionkę na covid 19 płacili 500 złotych, idzie prawdziwa jesień i zima i proponują by się szczepić na grypę ale nic nie piszą ile płacą!! Podkreślam że covid 19 nie jest wpisany w listę chorób zakaźnych.

@Z wgs

Muszą to zapłacić pensje i tyle. Reszta to ich dobra wola. A wiedząc że mają węża w kieszeni to(usunięte przez administratora)zaplaca kolego

Pan prawnik

Prawdopodobnie już w 2023 r. mogą wejść w życie nowe, unijne przepisy, które z kolei mogą wymusić na członkach UE wprowadzenie zmian w krajowej legislacji. Chodzi o potencjalny zakaz wysyłania e-maili i dzwonienia do pracówników po godzinach ich pracy. W ten sposób wreszcie egzekwowane mogłoby być prawo pracownika do bycia offline.jak to będzie w lubelli??

@Pan prawnik

Jak będziesz offline bedziesz kick off hheeh

Pan prawnik

Koledzy i koleżanki,od kilku dni poczta Polska próbuje zarobić że współpracy z KRRiT na nas wszystkich. Tzn.jesli masz opłacony nadajnik radiowy lub telewizyjny nie wystawi mandatu. Jeśli nie masz, płacisz i to nie małą karę. Pracownik poczty robi zdjęcia np.naszego samochodu zaglądając przez szybę i odbiornik w samochodzie działa.Zdjęcie nie wystarczy jako dowód. Trzeba fizycznie sprawdzić, czy np. radio w aucie jest sprawne. Prawnicy wspomnianej kancelarii przytaczają wyrok NSA z 29 czerwca 2020 r. (sygn. akt: II GSK 325/22), w którym podtrzymano stanowisko, iż okoliczność posiadania niezarejestrowanych odbiorników radiowych nie może być wykazana jedynie na podstawie oświadczenia pracownika organu kontrolującego. Pracownik Poczty powinien sprawdzić, czy odbiornik działa i możliwe jest słuchanie stacji radiowych. Podsumowując – póki kontroler nie potwierdzi, że radio w aucie odbiera stacje radiowe, nie ma pełnego dowodu w sprawie. A to z kolei oznacza, że bez udziału kierowcy czy też właściciela pojazdu niemożliwe jest takie sprawdzenie. Tyle tylko, że kierowca czy właściciel nie ma obowiązku wpuszczania kontrolera do auta, ani pokazywania mu czy radio działa. Nie ma też obowiązku odpowiadania na jakiekolwiek pytania. Teraz do was pytanie, jeśli takiego pana zauwazylibyscie jak zareagowaliście?? Ktoś zagląda od strony kierowcy do waszego pojazdu,pierwsza myśl.. ktoś chce mi samochód ukraść wybijając szybę,nie?? Na odpowiedź nie trzeba długo czekać.

Audyt super. Wszystko ładnie i pięknie. Ponad 95%. Podziękowania od preze...sorki dyrektora. Jeden niesmak ,że z podziękowań wynika,że w lubelli są wolne weekendy. Skoro prezio pisze ,że teraz czas na odpoczynek weekendowy. Produkcja znów jakby pominięta. Swoją drogą najlepszym podziękowaniem mogłaby być jakaś symboliczna premia dla obiektów z najwyższą oceną.

Miki

Ten pan jest zawsze chętny do a nie do dawania. Zapamiętaj. W jego mniemaniu wydziały produkcyjne mało się liczą. Rodzynkiem jest techniczny z pierwszym strzalajacym z ucha.

Pan prawnik

Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 godzin trafił już do Sejmu. Skrócenie norm czasu pracy nie powoduje zmian w wysokości wynagrodzenia, co oznacza, że nie będzie ono niższe niż dotychczas otrzymywane. Projekt nie przewiduje także ograniczeń w sposobach organizacji czasu pracy w okresie rozliczeniowym i umożliwia prowadzenie systemu pracy w trzech ośmiogodzinnych zmianach. Czy tak będzie w lubelli??

Pan prawnik

„Projekt ustawy zakłada stopniowe skrócenie normy tygodniowego czasu pracy z przeciętnie 40 godzin do przeciętnie 35 godzin przy zachowaniu dotychczasowej wysokości wynagrodzeń. Skrócenie tygodnia pracy pozwoli na zwiększenie czasu, który pracownicy i pracownice mogą przeznaczyć na odpoczynek. Przyczyni się to do poprawy stanu zdrowia Polaków i zapobiegania wypaleniu zawodowemu. Krótszy tydzień pracy pozwoli pracownikom spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Mniejsze zmęczenie pracą zachęci do częstszego kontaktu z kulturą i większej aktywności fizycznej oraz ułatwi naukę, w tym zwiększanie kompetencji zawodowych. Dodatkowe godziny wolne od pracy pozwolą na większe zaangażowanie społeczne, w tym w formie wolontariatu. Spodziewanymi skutkami skrócenia czasu pracy są również wzrost wydajności pracy i nieznaczne zwiększenie zatrudnienia.” – czytamy w uzasadnieniu projektu ustawy. Jak to ma w lubelli, panie i panowie?(

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 95 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.