Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Kartoniarz

Nowy rok przyniesie sporą porcję zmian w prawie pracy. Pracodawcy będą mieli możliwość przeprowadzania prewencyjnych kontroli trzeźwości pracowników. Kurcze, już nie będę mógł przed pracą walnąć sobie kielicha czy dwie perły!! Wprowadzone zostaną nowe zasady wykonywania pracy zdalnej. W górę pójdą stawki diet w podróżach służbowych. Zmienią się zasady zawierania umów o pracę. Niektórzy pracownicy zyskają dodatkowe dni wolne i dodatkowe przerwy w pracy. Czyli będę mógł sobie pozwolić na różne odchyły,kawa,kilka minut pracy, później kolejna kawa, kilka minut pracy...itp...Dwukrotnie w górę pójdzie też płaca minimalna.

Zły

Kto mi zjadł wczoraj obiad?? Pytam się was!! To ja ciężko pracuję na food for u nie dla kogoś. Gdzie jest mój obiad?? I dlaczego jedzą czyjeś posiłki z lubelli??

Z,,C,,

79 proc. respondentów chciałoby pracować dla firm z czterodniowym tygodniem pracy i pełnym wynagrodzeniem - wynika z badania “Praca w czasach zmian”. Prawie 60 proc. osób chętniej podjęłoby pracę, gdyby otrzymało dodatkowe wolne dni za bycie osobą niepalącą i niewychodzącą na "na papieroska. A jak ktoś chodzi na orlen na spotkanie pod chmurką i piję coś wspaniałego i smacznego to ile miałby wolnego??

Kartoniarz

100 tys. zł brutto. Tyle w 2026 r. będą wynosiły roczne zarobki statystycznego Polaka. Rząd przedstawił prognozy dotyczące najbliższych czterech lat. Sprawdziliśmy, jak w przyszłości będą wyglądały nie tylko nasze wynagrodzenia, ale również stopy procentowe czy inflacja. Oto pięć konkretnych liczb na 2026 r. Przecież Lubella nikomu nie da tyle zarobić!!! Średnia stawka godzinowa w lubelli wynosi koło 27 brutto. A ile wtedy wynosiłaby??80???? To ci co z ucha walą musieliby mieć więcej za to że walą z niego! Przynajmniej spotkania pod chmurką byłyby codziennie przez cały rok 7 dni w tygodniu po 6 rano po 14 i po 22 na Orlenie. Za parę minut kończę pracę i kierunek... Orlen. Chętnych zapraszam.????????????

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Stary pracownik

"Na starość, kiedy stałem się mądrzejszy, odkryłem, że jest sześć rzeczy, które naprawdę uwielbiam w swojej pracy. Dzień wypłaty, przerwę obiadową, chwilę wyjścia do domu, urlopy, święta i oczywiście przejście na emeryturę"

Pablo
@Stary pracownik

Ja się zwolniłem i najbardziej się cieszę ze nie musze oglądać tych zdradzieckich mord zarówno z dołu jak i góry. szczególnie z góry

Maczny

Pytanie kiedy pan prezes zwolni Pana Friday. Podejrzane ze znow szukaja inzyniera do technicznego.jakos nikt niechce tam pracowac

Ze sterowni.
@Maczny

Prędzej on ciebie zwolni niż jego. Jest on nietykalny, pamiętaj o tym. Jakbyś walił z ucha jak on też byś był nietykalny i wszystko było tobie wolno. Z tobą piję kawę czy zje food for u a za plecami tak obrobi ci pupę i w żywe oczy powie że to nie on. Taki jest on i co druga osoba we firmie.

Eks
@Maczny

Przecież friday bierze przykład od swojego góru glownego kablarza w centrali. Wiec czego się koledzy dziwicie.

Kartoniarz

Siedzę teraz na kartoniach i nic nie robię a biorę kasę za nic. Coś wspaniałego. Miłego dnia wszystkim życzę ci którzy pracują ciężko a mało zarabiają

Monitoring tv
@Kartoniarz

Jedni siedzią na kartonach inni grzeją cztery litery na fotelach w sterowni i jedni i drudzy ciężko pracują miłej nocy życzę.

Maria
@Monitoring tv

No to chyba fajne warunki tutaj oferują z tego co piszecie? A są miejsca gdzie lepiej nie trafić czy tylko te dwie opcje tu są obecnie dostępne?

Owoc ale nie gruszka.
@Maria

Lepiej iść na Orlen na spotkanie pod chmurką. Po 6 rano po 14 i po 22. Stała rodzina, coś do picia się znajdzie. Ciekawe rozmowy o wszystkim i o każdym...norma w tej pracy. A na drugi dzień, wszystko jest ok. Nic nie stało się i każdy,,Jest,, miły i kochany.

BBag.
@Owoc ale nie gruszka.

Na Orlen to wtedy kiedy sumienie ci dokucza po słowach ,,szefie ja Ok ej, a ten to ........****" " itd. I wszystko jasne. Prawda?

Pan prawnik

Jak wynika z badania, blisko 22 proc. ankietowanych nie pamięta, kiedy po raz ostatni dostało podwyżkę wynagrodzenia. Niespełna 20 proc. respondentów odpowiedziało, że było to około pół roku temu. — W związku z szybującą inflacją pracodawcy, chcąc utrzymać pracowników, przyznawali im podwyżki, dlatego wynagrodzenia blisko jednej piątej ankietowanych wzrosły właśnie ok. pół roku temu. Mogło to oczywiście dotyczyć osób zatrudnionych w firmach, które nie ucierpiały w wyniku pandemii oraz szalejącej inflacji, a wręcz poprawiły swoje wyniki finansowe – zaznaczył Paweł Kołodziej z UCE Research. 50 groszy brutto lub 1 brutto...hm to jest podwyzszka??? Odbyła się impreza integracyjna na której nie wszyscy byli obecni a wcześniej się zapisali u kierowników. Czy nie lepiej było zorganizować taką imprezę ale rodzinną nad zalewem niż pracowniczą?? Kilka naście osób siadło do stołu a później miało problem z utrzymaniem równowagi po niej, czyli było,, źle,, Toalety hmmm,dwa obzygane. Przynajmniej DJ starał się jak najlepiej dla wszystkich. No i płeć piękna,oczy skierowane na nie. Czyli wszystkie kobiety ładne i ładnie ubrane. Niedługo święta Bożego Narodzenia i każdy otrzyma 1000 przed nimi,no szkoda że tylko ta kasa jest jednorazowa. Czy wszyscy was, powinniście zarabiać więcej od angażowania się w pracę czy wolicie mieć tyle ile macie obecnie?? Ktoś ciężko pracuje czyli jego stawka powinna być większa zgadza się??

Oleg
@Pan prawnik

Czyzbys szukał kogoś inteligentnego do rozmowy bo widzę ze rozmawiasz sam ze sobą kolego ? Weź się lepiej do roboty bo nie zarobisz nawet na bilet autobusowy i Andrzej nie da ci nawet tych marnych 50 grosików podwyżki. No chyba ze wspierasz obecna rządowa władze to dostaniesz rozgrzeszenie i namaszczenie

@Oleg

Wspieram was wszystkich,bo przekazuje wam co się dzieje na świecie czy w Polsce. A 50 groszy to ja mam stawkę,ale co sekundę tyle zarabiam. Jestem apolityczny kolego. I jestem w temacie lepiej niż ty na temat inflacji covid 19 czy kredytów

Oleg
@Pan prawnik

Zacznij może wspierać swojego syna który okazuje się nieudacznikiem i nie ma własnego zdania. Ty go spowiadasz po powrocie do domu ? to jakaś żenada ? współczuje takiego ojca który chciałby być również prześcieradłem w sypialni syna.

@Oleg

Uważaj na słowa kolego. Po twoim wpisie widzę że jesteś maminsynkiem. Tak się zachowują dzieci małe. Ogarnij się wkoncu i przestań głupoty pisać i mówić. A nieudacznik to ty jesteś bo nic po za sciembianiem nie umiesz nic robić.

@Pan prawnik

Ej jaki z Ciebie prawnik jak Ty błędy ortograficzne robisz. Pan prawnik z koziej……… Wróć do szkoły kolego.

Z wgs

Od stycznia 2023 r. osoby rozpoczynające pracę na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od lokalizacji mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 4200 - 4800 zł brutto. Po roku pracy otrzymają wynagrodzenie w wysokości 4400 - 5000 zł brutto. A kiedy Lubella da podwyżkę pracownikom)? Coś wogole cisza jest o tym i nikt nie mówi o tym.

Pan prawnik

Mimo rosnącej inflacji Polacy akceptowali fakt, że za te same pieniądze mogą kupić mniej towarów. Jednak osiągnęli granicę, której nie przekroczą i ograniczają zakupy. Koszty nie przestały firmom rosnąć, dlatego te planują zwolnienia. - Do tej pory, gdy koszty firm rosły, te podnosiły ceny, a konsumenci to akceptowali, byli w stanie wydać więcej na zakup tych samych towarów. Teraz konsumenci ograniczają zakupy, więc firmy nie mogą nadal podnosić cen, oszczędności muszą szukać gdzieś indziej. Zwalnianie pracowników to ostateczność, firmy niechętnie to robią, niestety zaczynają się pojawiać zakłady pracy, które muszą zmniejszać załogę – mówił w programie "Money.pl", główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich. Czy będzie podobnie w lubelli??

Kartoniarz

W ostatnich tygodniach przybywa firm, które zapowiadają grupowe zwolnienia pracowników. Zakłady firmy MAN w Starachowicach zwolnią 860 osób, a firma Cerrad, producent płytek, ok. 350 osób. Wielkie redukcje etatów ma też przeprowadzić koncern Philips i bank Credit Suisse (odpowiednio 4 tys. i 9 tys. stanowisk), co oznacza, że o zatrudnienie mogą też martwić się pracownicy tych firm zatrudnieni w polskich oddziałach/jednostkach. Zwolnienia zapowiedziały też inni znaczący pracodawcy, m.in. VELUX (producent okien), Grupa Tubądzin i Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku. Wiele wskazuje, że to dopiero początek wzrostu liczby grupowych zwolnień w związku z coraz większymi problemami wynikającymi m.in. z inflacji i wysokich kosztów energii. W lubelli z czasem też może być podobnie,to tylko kwestia czasu.

@Kartoniarz

Na prawie 4 tys. zł na rękę (wypłacane pierwszego dnia miesiąca) będą mogli liczyć nowo przyjęci do służby strażnicy działu ochrony w jednym z zakładów karnych w regionie, czyli w Białej Podlaskiej, Chełmie, Hrubieszowie, Krasnymstawie, Opolu Lubelskim, Włodawie, Zamościu oraz w Areszcie Śledczym w Lublinie. – Dokumenty można składać w formie papierowej, osobiście lub za pośrednictwem poczty do 28 listopada – informuje kpt. Edyta Radczuk, rzecznik prasowy dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. Zaznacza, że na tych stanowiskach zmiany trwają nawet 12 godzin, ale po nich są 24 godz. wolne od służby albo nawet 48 godz., jeśli praca była wykonywana w porze nocnej. Można też pracować po 8 godz. dziennie od poniedziałku do piątku. Strażnicy co roku dostają trzynastą pensję, zwrot kosztów dojazdu do służby (kilkadziesiąt złotych miesięcznie), dofinansowanie do wypoczynku (1000 zł rocznie) oraz dłuższe urlopy: po 10 latach jest to już 31 dni; po 15 latach – 35, a po 20 latach – 39 dni. Jeśli ktoś zatrudni się w więziennictwie w wieku 25 lat, to już będąc zaledwie 50-latkiem będzie mógł przejść na emeryturę. Ale jeśli zostanie w służbie, to dostanie 1500 zł dodatku, a po 28,5 latach wysługi będzie to już 2500 zł. Nabór prowadzi też lubelski garnizon policji, w którym pracuje teraz 4949 funkcjonariuszy. – Prowadzony jest cały czas, przez cały rok – informuje nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. W każdej chwili można więc złożyć dokumenty rekrutacyjne. Wakatów jest 96. – Natomiast 29 grudnia planujemy przyjęcie do służby nowych funkcjonariuszy – dodaje rzecznik. Nowo przyjęty policjant kierowany jest na pół roku do szkoły policji. Tam ma zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie oraz otrzymuje około 3500 zł „na rękę”. – Po powrocie ze szkoły policjant zarobi ok. 4 tys. zł. netto. Kwota wynagrodzenia jest wyższa w przypadku policjantów, którzy nie ukończyli 26. roku życia – takie osoby są zwolnione z podatku dochodowego – zaznacza nakom. Fijołek. Mniej miejsc jest w straży pożarnej, ale i tu nabór jest prowadzony na bieżąco. – W tej chwili na stanowiska ratownik-kierowca szukają chętnych komendy miejska w Chełmie i powiatowa w Radzyniu Podlaskim. Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kategorii C – mówi Dziennikowi st. brygadier Michał Badach, naczelnik wydziału kadr Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Jak zaznacza, podczas naboru warto wykazać się m.in. uprawnieniami zdobytymi podczas służby w ochotniczych formacjach, a także wszelkimi dodatkowymi praktycznymi uprawnieniami i umiejętnościami, np. ratownika medycznego, obsługi dźwigu, elektrycznymi, motorowodnymi itp. Wynagrodzenie minimalne to 4172 złotych brutto, ale – jak podkreśla rzecznik – mundurowi nie płacą składek na ubezpieczenie społeczne, więc realnie dostają wyższe przelewy niż pracownicy innych zawodów cywilnych. – Rekrutację prowadzą poszczególne komendy i tam trzeba szukać informacji o wakatach – dodaje Michał Badach. – Zazwyczaj pojawiają się one na początku roku, w styczniu-lutym, bo wówczas najwięcej strażaków odchodzi na emerytury. Każdy nowo przyjęty strażak przechodzi obowiązkowy 3-meisięczne szkolenie. Na pierwszy realny awans można liczyć po 3 latach.

Pan prawnik

- W czwartek w Warszawie odbędzie się "Marsz Godności". Jeśli będziemy siedzieli w nieogrzanych mieszkaniach, jeśli nie będzie nas stać na rachunki, jeśli nasze wynagrodzenia nie będą nadążały za inflacją, to godności w Polsce nie będzie - powiedział w programie "Newsroom" WP Marek Lewandowski z NSZZ "Solidarność". – Spodziewamy się co najmniej 20 tys. protestujących. Wielkim problemem są koszty energii dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych energochłonnych, czyli hut, cementowni, firm z branży chemicznej. Rząd wymyślił system wsparcia każdej firm z osobna, a to jest pomoc publiczna, zgodnie z prawem. Tu jest potrzebna zgoda Brukseli. Z UE nie mamy dobrych stosunków i obawiamy się upadłości wielu zakładów. Z naszych danych wynika, że zagrożonych jest milion miejsc pracy. Wiele firm z branży chemicznej już ograniczyła produkcję nawozów, wygaszane są huty, załogi są na postojowych. Kaskadowy wzrost bezrobocia i upadłości – to jest to, co nam grozi. Nie ma ochrony miejsc pracy ze strony rządu. Chcemy tego, co jest w Niemczech: ustalenia ceny energii na poziomie, który jest do zaakceptowania i wspierania wytwórców energii. Jeśli to się nie stanie, będzie fala upadłości. Czas na lubelle??? Czy wy też będziecie na strajku czy dalej będziecie pracować za (usunięte przez administratora)??? Podobno kilka osób chciało strajkować?? Możecie się sprawdzić w realu a nie między sobą płacząc że mało zarabiacie!! Macie godność czy 50 groszy brutto do wypłaty?? Mój syn akurat będzie na strajku,a wy???

Pan prawnik

Sytuacja finansowa Polaków nie przedstawia się optymistycznie. Z najnowszego badania Pracuj.pl wynika, że posiadanie kredytu opartego o zmienną stopę procentową deklaruje 35 proc. Polaków. Z tej grupy 6 na 10 osób rozważa zmianę pracy na lepiej płatną. 18 proc. Polaków przetrwa jedynie miesiąc ze swoich oszczędności, jeśli stracą pracę. A 80 proc. zaczęło zwracać większą uwagę, na co wydaje pieniądze. Tak prezentują się skutki galopującej inflacji.koledzy i koleżanki jak jest w lubelli,czy ktoś szuka innej pracy czy chcecie pracować tylko na,, (usunięte przez administratora),,??

Pan prawnik

Największym wyzwaniem dla prowadzenia działalności obecnie, a także w perspektywie najbliższych miesięcy są rosnące koszty prowadzenia działalności Pracodawcy RP. Jednocześnie podkreśla, że kluczowy, zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników będzie początek przyszłego roku. – Zauważalne są pewne kroki niektórych firm, w szczególności tych większych do redukcji zatrudnienia. Panie i panowie z lubelli.... koledzy i koleżanki,szykujcie się za cięcia etatów. Praca po 12 godzin po 2 zmiany,i likwidacja dodatku za pracę w nocy plus dodatku za 4 brygadowke. Kosztem pracy od 6 do 18 i od 18 do 6. Urlopy???raczej dzień wolny do odebrania. Spóźnisz się o kilka minut i tak codziennie będzie,zrobisz out z firmy.. To was czeka od nowego roku.

Tacierzyński
@Pan prawnik

Nie chciałeś iść do personalnego panie prawnik to będziesz naginać po 12h na 2 zmiany :) hahahah

@Tacierzyński

Kolego drogi, prowadzę kancelarię prawną na krakowskim przedmieściu w Lublinie i zdarza mi się pracować od 8 do 18 tak więc nie musisz mi wmawiać po ile mam pracować.....bo wiem co to znaczy jest ciężko pracować. Mój syn pracuję w lubelli na jednym dziale produkcji i rozmawiamy razem na ten temat co dzieje co i jak. I mam wrażenie że wszyscy się boją inflacji,covid 19,itp...ale nikt nie chcę o tym otwarcie powiedzieć.

Pan prawnik

Pracownicy magazynów sieci LIdl, po podwyżkach otrzymają wynagrodzenie od 4800 do 5250 zł brutto. Bardziej doświadczeni mogą liczyć na pensję nawet przekraczającą 6000 zł brutto. Menadżerowie Lidla po podwyżce mogą liczyć na pensje nawet w granicach 7000 zł brutto, rozpoczynając pracę na tym stanowisku. A ile średnio zarabiają pracownicy poszczególnych działów w lubelli?? Podwyżka od stycznia i sierpnia nie będzie do zaakceptowania gdyż inflacja i ceny życia w Polsce nie pokryją się. Gwarantuję wszystkim że zarabiając 3500 na ręke wydacie dużo na życie. Na paliwo jeśli ktoś dojeżdża ileś tam km.zakupy, rachunki i daj boże kredyty mieszkaniowe jak ktoś ma lub inny kredyt.

Pan prawnik

Wsparcia ze strony pracodawcy w walce z efektami inflacji nie odczuwa 76 proc. pracowników, a 38 proc. aktywnie szuka nowego miejsca zatrudnienia . 44 proc. respondentów odbyło w ciągu roku rozmowę w sprawie podwyżki. Wśród badanych mających kredyty, 4 na 10 podejmowało się dodatkowych zleceń, by dorobić do pensji - wskazano w badaniu "Praca w czasach zmian" Dodano, że 18 proc. Polaków jest w stanie utrzymać się bez pracy z odłożonych środków przez maksymalnie miesiąc, a 36 proc. - najwyżej dwa miesiące. Ponad połowa pytanych ma środki, które pozwoliłyby się im utrzymać przez cztery miesiące Czy jest tak podobnie u nas w lubelli?? Są związki zawodowe które biorą zapewne nie małe pieniądze za co??? Za 50 groszy lub 1 złotych do tego brutto.??.

Chcę

Witam. Jak u was wygląda praca jako informatyk? Na jakie pieniążki mogę liczyć jako wyżej wymieniony?

@Chcę

Informatyk czyli (usunięte przez administratora) Co kolwiek zrobisz dobrze i tak będzie źle. Na wgs masz dużo,, informatyków,, Tam uderzaj, znajdziesz się.

Się.patrick

Domagamy się większych podwyżek i wysłuchania naszych postulatów przez rząd - mówią strażnicy graniczni,policjanci, straż miejska i pożarna,oraz służby celno skarbowej,którzy na 9 listopada zaplanowali protest przed Kancelarią Premiera w Warszawie. Do stolicy przyjadą autokary z całej Polski. A kiedy pracownicy wszyscy z każdego działu?? Dostaniecie po 200 brutto do wypłaty i to wam starczy?? Kilka miesięcy temu na tym forum kilka osób pisało,, że zrobią strajk,, I co??? Gdzie jesteście, coś zrobicie w końcu czy dalej będziecie płakać między sobą że mało zarabiacie?? Pisać umiecie wszystko na temat firmy, pokazywać że źle jest wam, że ktoś wali gaz, że ktoś kradnie jedzenie....ale odważni to jesteście na necie tylko wyłącznie na forum. W realu to ogon skulony jak mała bezbronna mysz w kościele.

Z wgs

Choć pracujemy średnio 39,5 godziny tygodniowo i jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów Europy, to już połowa z nas deklaruje, że rzuciłaby pracę, która negatywnie wpływałaby na zdrowie fizyczne lub psychiczne. Kiedy pracownicy z lubelli coś z tym zrobią?? Ktoś pisał dawno temu na forum że strajk itp... Każdy piszę że coś go boli, że Lubella zła,niskie zarobki ale kilka dni temu był audyt i nikt nie miał odwagi to powiedzieć.

@Z wgs

Pytanie kogo wzięli do odpowiedzi na audycie i czy ten pracownik miał powody do niezadowolenia z pracy w tej firmie?

Xxx
@Icek

To prawda. Wzięli kogoś ale wcześniej opłacili go niemałą kwotą i powiedzieli co ma powiedzieć i tyle.

Pan prawnik

Według rozporządzenia prezesa Rady Ministrów, które już zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw: od 1 stycznia 2023 r. minimalne wynagrodzenie będzie wynosić 3490 zł, a minimalne wynagrodzenie godzinowe 22,80 zł; od 1 lipca 2023 r. minimalne wynagrodzenie wyniesie 3600 zł, a minimalne wynagrodzenie godzinowe 23,50 zł. ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 13 września 2022 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2023 r. opublikowane zostało w Dzienniku Ustaw z 2022 r. pod numerem pozycji 1952.

@Pan prawnik

Dlatego nasza firma podjęła przemyślaną decyzję i wrzuciła nam dodatek za nie chorowanie w stawkę zasadniczą, czegoś nie rozumiecie? Żeby było tak jak było.

Fan audi
@Icek

Czyli jeśli ktoś jest chory na zakaźną chorobę to może przyjść do pracy w takim stanie i zarażać?? Jedna osoba z magazynu centralnego miała kontakt z osobą chorą na covid 19 i przez niego jedna zmiana poszła na kwarantannę. Czyli najlepiej jest przyjść zarażonym, zarazić wszystkich i być happy..... mając 150 złotych??

ogon
@Icek

aby zamydlić oczy tobie i takim jak ty

Fan audi
@ogon

Ok, tylko weź pod uwagę że przyjście w takim stanie wiąże się z odpowiednim paragrafem karnym. Jeśli jedna osoba przyjdzie z zaraźliwą chorobą i przez niego połowa zmiany lub lubelli pójdzie na kwarantannę to już nie będzie słowa,, sorry,, tylko machina pod postacią prokuratury i sanepidu łącznie z sądem zadziała. I ktoś konkretnie beknie.

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 258, z czego 96 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.