Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Fan motoru

Przejęciem Wisły Kraków miałby bowiem być zainteresowany koncern Maspex, który jest wielkim przedsiębiorstwem w branży spożywczej. Prezesem spółki jest Krzysztof Pawiński, który znajduje się w czołówce najbogatszych Polaków według zeszłorocznego rankingu "Forbesa". Z informacji sport.pl wynika, że Pawiński doskonale orientuje się w sytuacji finansowej klubu.

ojciec pio
@Fan motoru

Dźoana na bramce bedzie stać wieksza czesc bramki bedzie zaslaniac

@ojciec pio

Jest na macierzyńskim. Gratulujemy jej.

Pan prawnik

Tysiące pracodawców w pułapce, grożą im wysokie kary. Skarbówka nieugięta. I bezduszna Tylko do końca stycznia pracodawcy mogą przesłać PIT-11 za pracowników, których zatrudniali w 2022 roku. Mają jednak problem, bo elektroniczne formularze już nie pozwalają wpisać ciągu takich samych znaków w polu „PESEL”. Tymczasem wielu cudzoziemców tego numeru nie posiada, a część z nich już nawet wyjechała z Polski. W tej sytuacji PIT-11 nie da się złożyć. Organizacje biznesowe zaapelowały do Ministerstwa Finansów, by przywrócić możliwość wpisania dowolnego ciągu liczb, ale resort pozostał głuchy na ich prośby. Czyli wszystko idzie w tym by wielkie firmy lub przedsiębiorstwa różne, zbankrutowały. I to w niedalekiej przyszłości, kilka miesięcy i zacznie się dziać coś złego Wspomniecie moje słowa pracownicy z lubelli.

Natalia
@Pan prawnik

O jakich karach mowa? Jesteś w stanie napisać kwoty? Kiedy te zmiany zostały dokładnie wprowadzone? Możesz dac informacje?

Un
@Natalia

Nie licz na odpowiedź. To nieudacznik którego jedynie stać na to żeby przeklejać znalezione w internecie treści. Ktoś wierzy że ten ktoś jest naprawdę prawnikiem? Przecież widać że to sfrustrowany pracownik produkcji którego jedyne na co stać to udawanie kogoś innego żeby poczuć się lepiej i płakanie w rękaw w domu.

Kawosz
@Un

Ja wiem nawet kto to jest!! Złapałem kilka razy pewnego klienta od mechaników, siedzi co kilka minut na necie i pisze cokolwiek....z nudów. Nawet jak idzie z tobą na food for u to w telefonie siedzi i pisze. Podpisuję się on pan prawnik a nawet z wgs. Był on na imprezie integracyjnej w firmie i dał nieźle w palnik a na drugi dzień mówił i opisywał innych, kto ile,itp... A sam się wypierał że on w ogóle nie pił. O innych umie mówić ale o sobie to już nie.

Kartoniarz

Jedna ze zmian, które ma wprowadzić projekt ustawy, dotyczy przerw w pracy. Obecnie, jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, to ma on prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Pracodawca może także wprowadzić jedną przerwę w pracy niewliczaną do czasu pracy, w wymiarze nieprzekraczającym 60 minut, przeznaczoną na spożycie posiłku lub załatwienie spraw osobistych. Taką przerwę w pracy wprowadza się w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie pracy albo w umowie o pracę, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia. Hurra pójdę na spotkanie pod chmurką na orlen i wrócę. Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha. To jest moje załatwienie sprawy prywatnej

Pracownik ochrony

BUSINESS INSIDER PRAWO PRACA Pracodawca sprawdzi, czy bierzesz narkotyki. Przy okazji dowie się, na co chorujesz. W tym tygodniu Sejm zajmie się nowelizacją Kodeksu Pracy, która zakłada możliwość sprawdzania trzeźwości pracowników przez pracodawców, ale także obecności w ich organizmach narkotyków. Ustawa jednak nie precyzuje, o jakie substancje chodzi. "Dziennik Gazeta Prawna" zwraca uwagę, że w ten sposób przełożony może dowiedzieć się, na co choruje jego pracownik. Pracodawca dowie się, na co choruje pracownik Pracodawca dowie się, na co choruje pracownik. To, jakie substancje będą badane, uregulować ma dopiero rozporządzenie do ustawy. "Środkami działającymi podobnie do alkoholu mają być opioidy, kokaina, amfetamina i jej analogi, a także tetrahydrokanabinole i benzodiazepiny. Tyle że każda z tych substancji może być składnikiem leków stosowanych w różnych terapiach, często bardzo poważnych chorób. Szczególnie benzodiazepiny są dość powszechne w stosowaniu. A co za tym idzie, mogą być wykrywane w używanych przez pracodawców narkotestach (przy czym oczywiście zależy to od dawki, rodzaju testu itp.)" — wskazuje "DGP" My z ochrony wszystkim mówimy... jesteście nasi

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Z wgs

Odsetek firm planujących zwolnienia wzrósł z 12 do 23 proc. rok do roku, wynika z badania Grant Thornton. Raport wykazał, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy pracodawcy będą skłonni częściej redukować etaty niż tworzyć nowe. Doszły głosy do nas że i Lubella będzie zwalniać tylko kiedy i ile osób??

Kartoniarz

Nowy rok,nowe życie,nowi koledzy,nowa era,nowa rodzina,nowa wypłata........ tylko Orlen ten sam i codzienny gaz po pracy. Szczęśliwego nowego roku 2023 wszystkim

Pracownik ochrony

Sejm opowiedział się za zmianami w prawie pracy, dzięki którym pracodawcy zyskają możliwość legalnej kontroli trzeźwości swoich pracowników. Dotyczy to nie tylko osób zatrudnionych na mocy umów o pracę, ale też korzystających z innych form - umowy o dzieło czy np. samozatrudnienia. Czyli panie i panowie,czekamy na was z alkomatem. Skończyło się że część osób chodzi na spotkania pod chmurką i w takim stanie przychodzi do pracy. My do tej pory przymykalismy oko ale mówimy wszyscy jednym głosem,, dosyć tego,koniec,,

@Pracownik ochrony

Jak wy nie potraficie się obsługiwać alkomatem

Pracownik ochrony

Pracodawcy będą mogli wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników Dodatkowo regulacja zakłada, że pracodawcy będą mogli wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników – lub kontrolę na obecność środków działających podobnie do alkoholu, gdy będzie to niezbędne do zapewnienia ochrony życia i zdrowia pracowników, innych osób lub ochrony mienia. Pracodawca będzie miał obowiązek niedopuszczenia do pracy pracownika, w którego organizmie zostanie stwierdzona obecność alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. Dotyczyć to ma także przypadku, gdy zajdzie uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie nietrzeźwości, w stanie po użyciu alkoholu lub środka. Czyli już nie będziecie przed pracą iść na Orlen na spotkanie pod chmurką a później do pracy przychodzić. Koniec, koniec,koniec

@Pracownik ochrony

Hahahahahahahahah szejki przestań pisac na goworku sami przychodzicicie po procencie

Pracownik ochrony

Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie z 3010 zł do 3490 zł. Kolejna podwyżka — tym razem do 3600 zł — zacznie obowiązywać od lipca 2023 r. Rząd szacuje, że dzięki temu wyższe pensje w przyszłym roku otrzyma ok. 3,05 mln osób. Inni pracownicy też skorzystają, bo wzrosną świadczenia powiązane z płacą minimalną, w tym np. maksymalne odprawy i dodatki za pracę w nocy. Oraz od 1 stycznia 2023 możliwość kontroli trzeźwości pracowników pod kątem alkoholu i substancji psychoaktywnych ,wchodzących na teren zakładu pracy z urządzeniami wyposażonymi z atesty. W końcu złapiemy kogoś kto chodzi na spotkania pod chmurką na orlen przed pracą i później przychodzi do pracy w takim stanie. Miłego dnia ????????????????????

@Pracownik ochrony

To może zacznijcie od siebie? Szukacie fajek u pracowników a sami chodzicie i palicie na obiekcie. Te wasz 50 zł za podpierolke sobie wsadzie jak pracownik straci pracę.

Zakaz palenia powinien dotyczyć wszystkich w firmie. Wychodzenie na przystanek zapalić tez nie powinno byc tolerowane. Ale w tej firmie zawsze są również i równiejsi.

Atlas

Hmm.... szejker co ty gadasz ile zbieraliście petów na lubelli gdyby nie Romańczuk to was by nie było.

@Pracownik ochrony

Nikogo nie zlapiejcie nie ma andzeli a ni nie ma mojej osoby wiec nie ma kasy weź za pracę a nie siedzisz Pozdrawia

Pracownik ochrony

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się wiele informacji na temat ćwiczeń rezerwy, które planowane są na 2023 rok. Wezwania do Wojskowych Centrów Rekrutacji otrzymują osoby, które już wcześniej służyły (szkoliły się) w wojsku (rezerwa aktywna), jak i takie, które jedyny kontakt z wojskiem miały na komisji wojskowej (kwalifikacji wojskowej). Jest to tzw. rezerwa pasywna. I właśnie wezwania tej ostatniej wywołują najwięcej kontrowersji. Szum medialny w tym temacie zrobił się na tyle duży, że głos w tej sprawie zabrał Szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk Mirosław Bryś. Cytowany przez serwis businessinsider.com.pl płk Bryś, w sprawie powołania tzw. rezerwy pasywnej: – Zakładam, że będzie to minimalna liczba osób. Osoby, które są po kwalifikacji, mają orzeczoną kategorię, ale nie były na szkoleniu wojskowym – wyjaśnia. Dopytywany o konkretną liczbę, mówił o 10 tys. osób, takich jak lekarze, pielęgniarki, informatycy, kierowcy, pracownicy magazynu i produkcji

Szejker przecież Ty masz żółte papiery i masz kategoria ,,d"=niezdolny

Z wgs

Byłem na Orlenie na spotkanie pod chmurką z rodziną z produkcji i kilka piwek wypiłem. Teraz do domu się trzeba wyspać i być trzeźwym by na noc iść z spowrotem do niej i żeby pracownik ochrony nie poczuł lub nie dał alkomat bo mógłby być przypał. A wam wszystkim życzę miłego dnia

Witam mam pytanie do was czy poszukujecie może pracownika produkcji? Pracowałem na podobnym zakładzie co wasza na dziale krakersów i myślałem by kontynuować pracę,czy jest możliwość taka u państwa? Produkcję paluszków i płatków mam ogarnięte i daję radę. Na co mogę liczyć pracując u państwa w lubelli?? Pozdrawiam serdecznie

Wózkowy

U nas na magazynie jest wydajność ale pracownika. Chcesz zarobić więcej to musisz więcej pracować. Tylko jak ci siądzie kręgosłup i pójdziesz na L4 to pracodawca powie ci tylko,,nikt ci nie kazał pracować więcej niż inni,,i nie zapłaci za lekarza i nowy kręgosłup. Kiedyś pracował pewien u nas pracownik był za nadto pracowity. Nie raz robił za 3 zmiany dużo składanek, ktoś go nazwał,,lider,, I co kwartał brał premię. Pracował ponad siły ale kosztem tego że firma chciała podnieść normę. Odszedł w tym roku i zrobił się spokój. Był za nadto pracowity i zbyt inny. Dobrze że już nie pracuje u nas i wszyscy się cieszymy z tego powodu. Póki co, życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku 2023.

Pan Bezprawnik

Witam, pracuję w Lubelli już kilka lat, od czasu do czasu wchodzę na tego GoWorka i zastanawiam się czemu ma służyć ta krecia robota, zapewne któregoś z pracowników- "Pana Prawnika(czy reszty, np. Elektryk-choć podejrzewam, że to jedna i ta sama osoba)". Kandydaci na pracowników nie mogą się dowiedzieć niczego merytorycznego na temat firmy, do której aplikują, muszą przebijać się przez te "wypociny". Od siebie(pracownik produkcji) mogę napisać, że mam mieszane odczucia na temat firmy. Z jednej strony pozytywne- są od czasu do czasu jakieś podwyżki, kierownictwo traktuje Cię raczej z szacunkiem(zdarzają się pojedyncze czarne owce wśród pracowników firmy, ale tych też nie potrafię ocenić 0-jedynkowo), nie podoba mi się jedynie, że niektórzy potrafią za bardzo wnikać w sprawy osobiste pracowników(związki, dzieci lub ich brak), po prostu nie każdy to lubi, mimo, że jak wspomniałem panują pozytywne stosunki. Dobry jest też pakiet socjalny- tani multisport, wysyłanie pracowników na imprezy sportowe(nie tylko wewnątrzmaspexowe), abonament luxmed. Firma organizuje też imprezy integracyjne, a także miłe spotkania, jak ostatnia wigilia. Z minusów praca uciążliwa zdrowotnie- na 3 zmiany, w ogromnym hałasie i niekiedy ogromnym zapyleniu(są szkolenia BHP, ale praktycznie w ogóle nie poświęcone temu zagadnieniu- astma, pylica, inne choroby płuc, w związku z czym część pracowników nie nosi masek ochronnych). Dostajemy też ładne kuferki na święta i jakieś dofinansowania. Pensja może nie jest wybitna, ale jest w miarę adekwatna. Jednak z uwagi na wyżej wymienione warunki, niewiele osób zgodzi się na takie warunki i szybko odejdzie. Rotacja niestety jest coraz większa. Nie podobają mi się ostatnie zmiany to znaczy multiplikacja systemów, słupkow, wyliczenia wydajności pracowników i jej "maksymalizacja",co w rezultacie oznacza jedynie komplikacje i pozorne oszczędności czy planowane zaciskanie "pętli" wokoło pracownika i jego aktywności, ciągłe szkolenia. Zmierza to wszystko w kierunku typowo korporacyjnym i nastawionym na wyzysk, choć jeszcze nie ma takiej sytuacji. Pamiętajcie, gdzie luźna atmosfera, tam i stali pracownicy. Gdzie stali, oddani pracownicy, tam i zysk po obydwu stronach.

Pan prawnik

Pracownicy mają na start dostawać od 4200 do 5150 zł brutto. Po roku pracy płaca ma wzrosnąć do poziomu 4400 – 5350 zł brutto. Po dwóch latach, 4600 – 5600 zł brutto. Samo wynagrodzenie, jak i jego progresja, ma być szczegółowo zdefiniowana w treści umowy o pracę. Menedżerowie mają zaczynać od 6700 do 7000 zł brutto, potem 7000 – 7400, aż do 7800 – 8300 zł. Oprócz tego są benefity, jak dodatek w kwocie 1000 zł (w formie bonu) na święta. Tyle będą zarabiać pracownicy w Lidlu! A jak będzie w lubelli,ile zarobią??

Oleg
@Pan prawnik

Jak ci nie pasuje Zatrudnij syna w kancelarii będzie zarabiał więcej niż w lidlu :))))

Elektryk

osoby, które w latach 2021 i 2022 zostały uznane za czasowo niezdolne do służby wojskowej (otrzymały kat. zdolności B12 lub B24), jeżeli okres niezdolności upływa przed zakończeniem kwalifikacji wojskowej w 2023 r. Ponowne wezwanie tej kategorii osób do kwalifikacji wojskowej i poddanie ich badaniom lekarskim pozwoli na wydanie ostatecznego orzeczenia o zaliczeniu ich do kategorii zdolności "A", "D" lub "E", z wynikającymi z tego konsekwencjami, osoby, które w latach 2021 i 2022 zostały uznane za czasowo niezdolne do służby wojskowej (kat. zdolności B12 lub B24), jeżeli okres tej niezdolności upływa po zakończeniu kwalifikacji wojskowej w 2023 r., pod warunkiem, że osoby te przed zakończeniem kwalifikacji będą wnioskować o jej zmianę. Czyli nie tylko mnie wzięli w styczniu ale i was wezmą. Kwestia czasu koledzy i koleżanki. Stracony czas to będzie.

Pan prawnik

W Polsce jest ponad 150 tys. wakatów, ale z drugiej strony powstało o 20 tys. mniej nowych miejsc pracy - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service. – Są pewne niepokojące sygnały na rynku pracy. Rosnące koszty pracy sprawiają, że pracownicy szukają możliwości, by zarobić więcej. Polscy pracownicy są lojalni i najpierw idą po podwyżkę do pracodawcy, a dopiero w drugiej kolejności rozglądają się za inną pracą. W sytuacji, gdy nasze wydatki i raty kredytów rosną, utrzymanie kosztuje coraz więcej, musimy iść do naszego szefa i o tym szczerze porozmawiać. On, podobnie jak my, zmaga się z rosnącymi kosztami produkcji z powodu inflacji, dlatego powinien to rozumieć. Pracodawcy zdają sobie sprawę z tego, że utrata doświadczonego, dobrego pracownika generuje koszty. Dlatego tak długo, jak mogą, będą starali się dawać podwyżki, na jakie mogą sobie pozwolić. Czas świąteczny sprzyja temu, by podwyżkę dostać. Miłej niedzieli wszystkim życzę

Elektryk

Obowiązek pełnienia ćwiczeń i służby wojskowej może odroczyć osoba, która: prowadzi własną kampanię wyborczą w przypadku kandydowania do Sejmu, Senatu, Parlamentu Europejskiego lub organów samorządu terytorialnego (w czasie jej trwania) bądź została wybrana w wyborach do sprawowania tej funkcji; osobiście i bezpośrednio sprawuje opiekę nad osobą poniżej 16. lub powyżej 75. roku życia (w wypadku, gdy nie ma innego pełnoletniego członka rodziny); pobiera edukację w szkole ponadpodstawowej, wyższej, seminarium duchownym lub innej wyższej szkole religijnej; Koledzy i koleżanki,ja już dostałem skierowanie na ćwiczenia wojskowe, mimo że jestem z wykształcenia elektrykiem. Idę w styczniu 2023. I uważam że będzie to stracony czas.

Z wgs

Dziękuję za paczkę tylko szkoda że nie było 0,5 litra wódki bo Orlen po drugiej stronie bym zaliczył z rodziną z produkcji i śledzika też. Ale jeszcze jest czas i można codziennie iść na Orlen na spotkanie pod chmurką z rodziną. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Pan prawnik

Szukaj w serwisie... Pracodawca płacił za mało? Dowiesz się o tym. Otrzymasz też odszkodowanie i zaległe premie No Fluff Jobs Komisja Europejska przyjmuje osiągnięte porozumienie polityczne między Parlamentem Europejskim a Radą w sprawie dyrektywy dotyczącej środków zapewniających przejrzystość wynagrodzeń. Nowe przepisy zapewnią większą przejrzystość i skuteczne egzekwowanie zasady równości wynagrodzeń kobiet i mężczyzn, a także poprawią dostęp dla wymiaru sprawiedliwości w zakresie dyskryminacji płacowej. — W No Fluff Jobs walczymy o transparentność płac od ponad ośmiu lat. Jesteśmy do dziś jedynym i największym portalem, na którym 100 proc. ofert ma widełki płacowe — mówi Magdalena Gawłowska-Bujok, założycielka i COO w No Fluff Jobs W Europie pojawi się obowiązek zamieszczania widełek płacowych (lub minimalnego wynagrodzenia) w ogłoszeniach o pracę lub podanie tej informacji przed pierwszą rozmową rekrutacyjną Firmy zatrudniające ponad 100 osób będą musiały też raportować różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn Jeśli ktoś otrzymywał za niskie, niesprawiedliwe wynagrodzenie, będzie mu przysługiwać odszkodowanie. Koledzy i koleżanki,walczcie o to,nie bójcie się, zwróćcie uwagę wkoncu na to. Dotyczy to firmy makar,addeco czy Lubella.

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 262, z czego 96 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.