Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Z wm2

Kolego czy mógłbyś przestać.oddawac mocz na deskę sedesową a nie na nią. Może w domu tak robisz, ale nie w lubelli i my współpracownicy nie życzymy sobie to!!????????????????

Nikoś Dyzma

Nie podszywaj się pod elektryka, bo nim nie jesteś.Może co najwyżej byłeś Panie :))

Jarosz

Jakie to żalosne. Jarac cie tym portalem to jak czerpac wiedze o swiecie z portali dla płaskoziemowców. Trzeba zyc w umysłowej lepiance zeby wierzyc ze te wpisy kogos interesuja.

Z biura

Tyle jadu na temat firmy, ludzi, zarząd i ogólnie nie widziałem,szok!!!!! Tylko dobre pytanie, dlaczego ludzie którzy piszą,, kłamstwo itp..nie umie się przyznawać i podawać prawdziwe dane osobowe?? Tchórze!!

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Nikoś Dyzma

A z ciebie to pewnie taki elektryk po elektrowstrząsach ? Jedynie co mnie jara to piwo po pracy. I wciągnięta mąka w robocie....

Jeden z was

Konkretny człowiek na konkretnym miejscu,to dziś widziałem na własne oczy. Firma powinna być dumna z tej osoby co pracuje. Ogarnięty,spokojny,na czas pracujący, potrafiący znaleźć sobie pracę i pomocny.

Bronek

Zastanawia mnie kto stoi z firmy za kasowaniem tutejszych postów? Zamiast wyciągać wnioski to kasuja. Macie jakies typy?

Pracownik produkcji
@Bronek

Na hali mówią że tim g.

Niewolnik systemu

Masz rację, szkoda gadać. Na umowie dają 16.5zl gdzie dziewczyna w budce z lodami dostaje 17zl. Brak perspektyw.

Rysiek
@Niewolnik systemu

To po co podpisywałes umowę z firmą?? Tak ci źle to idź do marketu gdzie zarobisz więcej....2600 brutto!! Mało zarobiłeś to albo byłeś na L4 lub mało dni w pracy lub w h..a waliles!! Idź najlepiej do zarządu jak jesteś odważny i masz jaja,i spytaj się dlaczego tak mało wziąłeś wypłaty!!

Kolorado
@Niewolnik systemu

Loda to możesz zrobić jak chcesz dorobić sobie do pensji!!

Placowy
@Rysiek

A tobie ile dali,masz jakiś dodatek za pilnowanie forum nawet jak na urlopie siedzisz. Czy poprostu pożytecznym id... Jesteś?

A-team
@Niewolnik systemu

Umowie zleceniu to tak ale nie o pracę. Idź do pani na górę i spytaj się co jest grane??

Pani od Matematyki

Wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Ale czy warto tracić czas na coś co nie ma sensu ????? Choć każdy ma inną sytuację...jak dla mnie to tylko kwestia czasu dla większości tutaj ✌️

Pani od Matematyki

Miło mi, musimy się poznać bliżej mistrzu ;) Lubię takich :)

Szukający pracy

Ale (usunięte przez administratora) się zrobił z tego go worka. Myślałem że można przeczytać tu opinie o pracodawcy,warunkach pracy oraz o atmosferze...a tu sorry za wyrażenie,, (usunięte przez administratora),od A do Z.

wm3

Proszę zróbcie niezapowiedziane testy na obecność % i thc - bo te zabawy skończą się dla zarządu firmy podobnie jak w warszawie - wypadkiem!

Wm1
@wm3

O czym ty mówisz. Nikt nie ma prawa tego robić. Zobacz nawet na ochronie nie ma nic. Ale oni mogą siebie zbadać na obecność.

Stary pracownik wgs

Witam,mam kilka pytań do firmy. Kilkanaście osób jest zainteresowanych kupnem waszych produktów ale ze zniżką? Czy jest taka możliwość? Czy zamiast premii kwartalnej moglibyśmy wrócić do premii miesięcznej gdyż poszczególne działy mają więcej jej ale mało pracują a my na wgs i wm2 robimy 120% ciężkiej pracy a jest nam zabierana za nic i tylko nam się,,obrywa,, I ostatnie pytanie,mamy wolny tylko jeden weekend a resztę dni pracujemy mając tylko dodatek 4-ro brygadowy. Wolne nam wypada akurat na sobotę po nocce i trwa on do niedzieli wieczorem,a inne działy pracują tylko do piątku do godziny 22.00.

Lolek
@Stary pracownik wgs

Nikogo nie proś - idź do Lidl czy biedronki i kupisz dużo lepszy produkt w dużo lepszej cenie. Odnośnie pracy - masz (usunięte przez administratora)jak ci grają i nie masz nic do powiedzenia

Koziołek
@Lolek

W lidl to Combino, w Biedronce Pastani w cenie o prawie 50% niższej niż lubella. Poza tym jakość 100%durum a nie jakieś mąki makaronowe.

Pani sprzątająca

Drogi prezesie,pani dyrektor,koledzy i koleżanki z firmy lubelli,jestem pracowniczką waszej firmy która sprząta oraz dba o czystość nie tylko kuchni, schodów czy innych również pomieszczeń ale to co dziś zauważyłam przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora) Inaczej mówiąc miał odrzut i nie trawił tam gdzie powinien lub dla kogoś jest zabawne to. Kolego jeśli nie umiesz tego robić do środka, tylko na zewnątrz kup sobie może pampersa lub wiadro i rób tam ile chcesz. (usunięte przez administratora)

Kończący zmianę
@Pani sprzątająca

I znowu temat rzeka,, Kał,sraka,kupa,klocek,, ktoś zrobił go na deskę sedesową i na ściankę bo miał odrzut, ciśnienie mu rozerwało prawie dupę,a najlepsze jest to nie ma winnego...jak incognito!! I tylko pani sprzątająca ma przekichane.

Robin Hood

Mam pytanie do zarządu lubelli, dlaczego pracownik który był miesiąc na zwolnieniu lekarskim dostał premię kwartalną???

Bo tak
@Robin Hood

To dlaczego sam nie pójdziesz do zarządu ?????

Lewy
@Robin Hood

Cytując klasyka - bo mu się te pieniądze po prostu należały

Marchewa

Jest takie hasło,,Lublin miasto inspiracji,ja bym napisał inaczej Lubelski Orlen po 22.00 miejsce przyjaźni gdzie wszystko jest za darmo i wszystkich spotkasz.

Jeden z was

Jeśli uważasz że jesteś nietykalny i wszystko ci wolniej,to jesteś w błędzie. Chcesz mnie podpieprzyc do prezesa że siedzę na przerwie 40 minut.mimo że powinienem 15?? A ile twoi podwładni siedzą?? Przepisy obowiązują każdego,prawda?? Sam sobie robisz kłopoty,i atmosferę pasujesz. Może powinieneś się przyznać że prz d pracą walisz gaz na Orlenie i w takim stanie przychodzisz do niej.

Walu
@Jeden z was

Ale kto?

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i jeszcze takich hejtow nie słyszałem. Ktoś piszę o lubelli bo mu nie wyszło lub mu firma podziękowała grzecznie a on piszę....bo jest chory na to. Na oczernianie ludzi itp......jest tchurzem bo nic innego nie umie. Kogo to obchodzi że ktoś wali gaz przed pracą na Orlenie,czy inne używki są na porządku dziennym,lub jakaś dziewczyna zaraziła kogoś tryplem

Lomiarz

Niedługo otwiera swoją norę jak lis,do herbaty,, mały kolega pod postacią wódeczki,, później kolejny i przed skończeniem pracy ostatni...i można spokojnie iść do domu. Jest on nietykalny jak prokuratura bo ma kolegę ze studiów wyżej.

Stefan-mielnik

W mojej ocenie jego fotel jeszcze przyjmnie sporo bakow. On by sobie nigdzie nie poradzil,... Dlatego tu pracuje

Miro
@Lomiarz

Nasz patron Święty miroslaw i jego wodz nie dadzą mu umrzec.

Rovema

Kruszka, i mlynek kubisia robi robote, ja bym go zmielil w nim

Lewy

Co jest nie tak na wgś że premie zabierają? Co jest z tym działem?

Pracownik ochrony

22.00 kierunek Orlen,walimy gaz na maxa, ktoś chętny?

Pracownik ochrony

Witam,jestem pracownikiem ochrony z kilkuletnim stażem od kilku miesięcy doszły mnie słuchy od innych pracowników ochrony oraz pracowników firmy Lubella że kilka osób jest wczorajszych a czasami dziesiejszych. Mam pytanie,alkomatu nie posiadamy bo nie możemy używać a ktoś ma mocne może perfumy bo czuć nieraz konkretnie,co możemy zrobić jeśli mamy podejrzenia do osób??

czarny murzyn
@Pracownik ochrony

Idź do szefa lub najlepiej do tej pani na górze, pożal się, jeszcze kilka innych spraw od ciebie wyciągnie, kto pije, co pije i kto z kim się zadaje, kto kogo zdradza, leć na co czekasz

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 271.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 92 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.