Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Lewy

Co jest nie tak na wgś że premie zabierają? Co jest z tym działem?

Pracownik ochrony

22.00 kierunek Orlen,walimy gaz na maxa, ktoś chętny?

Pracownik ochrony

Witam,jestem pracownikiem ochrony z kilkuletnim stażem od kilku miesięcy doszły mnie słuchy od innych pracowników ochrony oraz pracowników firmy Lubella że kilka osób jest wczorajszych a czasami dziesiejszych. Mam pytanie,alkomatu nie posiadamy bo nie możemy używać a ktoś ma mocne może perfumy bo czuć nieraz konkretnie,co możemy zrobić jeśli mamy podejrzenia do osób??

czarny murzyn
@Pracownik ochrony

Idź do szefa lub najlepiej do tej pani na górze, pożal się, jeszcze kilka innych spraw od ciebie wyciągnie, kto pije, co pije i kto z kim się zadaje, kto kogo zdradza, leć na co czekasz

Bębniarz

Oj wy małpy że składanek, skaczecie sobie robiąc po 500,1000 składanek i do tego nadgodziny robicie bo nic innego nie umiecie robić?? A wy nieroby na wózkach widłowych też jeździcie jak Małysze nie robiąc innego nic tylko tam i z spowtotem!! Po co wy udajecie że pracujecie,i jeszcze ściemniacie że jest ok!!

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Roman

Nieraz po 1-szej zmianie stojąc na Orlenie i waląc w,, Gaz,, myślę że coś jest nie tak z moją zmianą. Jest jakaś......dziwna i ludzie są dla siebie,,wilkami,, Wszystko na pokaz się odbywa i piękne są tylko słowa,ale wcześniej się podpieprza każdego ale później na gaz się chodzi na Orlen i jest wesoło

@Roman

Przykład idzie z samej góry.

Cornek
@Roman

Jesteś w takim razie blisko awansu na dyrektora swojego pionu. Musisz tylko częściej latać i podpieprzac na górę.

Kolega po wachu

Żeby wytrzymać pracę po 8 lub 12 godzin,przed pracą najlepiej iść na Orlen na,,Gaz,walniesz sobie z 3,4 kieliszki i dajesz radę we wszystkim.

Angela

Jak na produkcji tutaj? Jaki jest system pracy?

@Angela

7 dni pracy, w ciągu których pracuje się po 2-3 dni na każdej ze zmian, tzn 2 dni 1zm, następne 2 dni 2zm i 3dni 3zm. Wolne 2-3dni. Te 3 dni zawsze wypadają w weekend pt-sb-ndz raz w miesiącu. Grafik pracy układany jest na 4 miesiące. Cztery brygady, każda podzielone na produkcję i pakowanie.

Biały murzyn
@Pracownik produkcji

Od kiedy to mamy 2-3 dni wolnego? Chyba raczej 1.5 i raz w miesiącu 2. Jeśli nie robimy międzyczasie 12h bo akurat ktoś jest na Orleanie i nie mógł przyjść do pracy :]

@Biały murzyn

Tydzień pracy kończą 3zm, więc wraca się po 6:00 do domu spać. Następny dzień wolny, ale do późna nie posiedzisz, bo o 4-5 trzeba wstać do pracy następnego dnia, stąd te półtora dnia (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Lubella Sp z o.o. S.K.A.?

Ochroniarz

Co kilka dni ktoś odchodzi lub komuś grzecznie dziękują.

Pracownik produkcji

3 zmiany, produkcja 24/7, System cztero brygadowy tj 7 dni pracy, 2-3 dni wolnego. Te 3 dni wolne wypadają na weekend raz w miesiącu, tj pt-sb-ndz.

Z wgs

Wczoraj wieczorem byliśmy na Orlenie napić się i pogadać o wszystkim,co się dzieje we firmie,na produkcji co można zrobić by było ok,itp...

Jeden z was

Jeśli chcesz dostać umowę,musisz walić w gaz najlepiej przed pracą lub po pracy na Orlenie i podpieprzac każdego. Na produkcji można walić gaz i nikt ci nic nie zrobi bo nie ma alkomatu.

Oleg
@Jeden z was

Pan mp jest najlepszym przykładem podpieprzania każdego. Dlatego teraz jest tam gdzie jest. Kiedyś za to wszytsko rozliczy go Bóg.

Sezon
@Jeden z was

Gratuluję Dyrekcji takich pracownikow

Sezon

Gratuluję Dyrekcji takich pracownikow

Piotrek

Chcialem dziś rano po pracy się napić wódeczki na Orlenie ale za zimno jest. Może dziś przed nią to zrobię.

XD
@Piotrek

Taki glupi sie urodziles czy sam do tego doszedles?

Smakosz

Jak dobrze że nie ma alkomatu,przed pracą trzeba coś łyknąć by poczuć się jak najlepiej

klusek

Mi wystarczy sam film ze stołówki z podziękowaniami i jego fantastyczni uczestnicy...oglądam go na okrągło i sam już sobie zaczynam dziękować, łzy ciekną mi po plecach Ja i moje kanapki są przemoczone .Od wczoraj dziękuję już całej mojej rodzinie i sąsiadom ich dzieciom (i tym nieślubnym , chorym także...)...nawet obcym , przechodniom , rowerzystom , bezdomnym z kunickiego gdyż to Oni walczą i to bez jakichkolwiek dodatków czy tzw.premii , ketchupu , soczku sprzed bramy .Chciałbym może to dziwnie zabrzmi ale nadal bez granic dziękować , dziękować i tak do bólu i oby tak dalej Lubello....

Makaron

250brutto dodatku w okresie pandemii za kwiecień....dobrze że że tym razem nie dla wszystkich.....

Spaghetti
@Makaron

A w biedronce wszscy pracownicy dostali 350 brutto podwyżki :-)

Kolega po wachu

Dziś po pracy, kierunek Orlen... ktoś chętny??

Nik

Podwyżki zamrożone. Miały być "dla wybranych"(jak to prezes powiedział?,,to nie komuną żeby wszyscy mieli". Ale teraz nikt nie dostanie.

Bierut
@Nik

Niech się cieszy że to nie komuna bo na taczce by już pojechał z tą swoją świtą, ważne że sobie premie umieją dawać.

pracowiik produkcji

W tych dniach to Wy, pracownicy logistyki produkcji Lubelli, jesteście naszymi bohaterami. To dzięki Wam Polacy codziennie mogą znaleźć nasze produkty na półkach. Dzięki Waszej pracy możemy wesprzeć szpitale w tych trudnych dniach i przekazać im nasze produkty. Jesteśmy z Was dumni! - to post Lubelli. Czy nie należałoby w pierwszej kolejności podziękować pracownikom produkcji którzy to stają na wysokości zadania aby ten produkt wyprodukować w tych ciężkich dniach? Produkcja jest be, tylko logistyka, techniczny, DR są super.

Kolega z Logistyki
@pracowiik produkcji

Szanowny kolego z produkcji, nie chcę ujmować waszej pracy gdyż wszyscy wiemy jak ciężko jest na produkcji, ( godziny gadania poza kamerami, trzymanie ciężkiego telefonu non stop albo siedzenie na krześle) to wręcz mordęga, a ostatnio dodatkowo musicie pracować i nikt nawet dziękuję nie powie, to haniebne aby was tak traktować, zarząd powinien podać się do dymisji za takie traktowanie pracowników, a ci z logistyki, szczególnie te obiboki na składankach, brak słów robią po trzysta-pięćset składanek i jeszcze im pozwalają po godzinach zostać a nawet w weekend,(usunięte przez administratora) !!! ci na załadunkach też tylko wożą tyłki na tych wózkach i se skaczą na rampach po parę tysięcy razy na zmianę ! małysze się znalazły jedne i se zabawy robią i to za pieniądze ! uwierzycie jeszcze im za tą darmową siłownie i park zabawy płacą ! szok ! Ja wam powiem koledzy z produkcji w tych trudnych czasach od razu widać jak was traktują ...brak słów, a i jeszcze pewnie magazynierom dadzą premie 100zł brutto a wam nic...

Dan
@pracowiik produkcji

W tych dniach to Wy, pracownicy produkcji i logistyki Lubelli, jesteście naszymi bohaterami. To dzięki Wam Polacy codziennie mogą znaleźć nasze produkty na półkach. Dzięki Waszej pracy możemy wesprzeć szpitale w tych trudnych dniach i przekazać im nasze produkty. Jesteśmy z Was dumni! - to post Lubelli. Mowisz i masz...

Logarytm
@pracowiik produkcji

Niby dorośli ludzie A jak dzieci: ja, ja pierwszy, ja ważniejszy. Wszyscy są ważni i potrzebni aby produkt mógł trafić do Konsumenta. Począwszy od Działu Zakupów, Dział Planowania Produkcji,,jakże ważnej Produkcji, Dział obsługi klienta , Handel, Logistyka, Magazyn, Administracja, Dzial Personalny. A pierwsze miejsce w linijce jest jedno ;) Także spokojnie Właściciele i Zarząd na pewno docenia wkład każdego, pojedynczego pracownika .

Pracownik produkcji 2
@Logarytm

Jeśli wszyscy są ważni to wszyscy powinni zostać wymienieni, a nie tylko pracownicy logistyki, a dział personalny na 1 miejscu za największe zasługi.

pracownik produkcji 2
@Dan

Podły z ciebie gad i łgarz. Post Lubelli na FB jaki był taki jest. Podziękowania dla tego co usunął mój wcześniejszy wpis dotyczący tej sprawy.

Pracownik dzialu koksowni
@Kolega z Logistyki

Kazdy ponad kazdym - WWO. Refren tego kawalka to poziom jaki prezentuja osoby wypowiadajace sie na forum. Smierc wrogom lubelli :)

Xenon
@Pracownik dzialu koksowni

W odpowiedzi proponuję przeczytać książkę - Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne.

Mateusza

Czasy internetu najlepszy, pisać (usunięte przez administratora) i bzdety na temat firmy schowany za telefonem lub laptopem,bo chcesz pokazać że z ciebie jest kozak,taki the best,kolega nr.1. Firma robi wszystko byś był bezpieczny w miarę możliwości,masz co miesiąc dobre pieniądze i starczy ci na wynajem lub opłaty plus spotkanie przed pracą na Orlenie lub po niej. Masz umowę na kilka miesięcy i 8 godzin i kończysz,i myślisz co tu napisać itp..

Jeden z was

(usunięte przez administratora) Ja na wgs nie przychodzę bo szukam kolegów tylko by utrzymać rodzinę, szanuję swoją pracę i moich przełożonych. Są czasami i dobre i złe dni jak na każdym innym obiekcie ale pracuję od kilkunastu lat w lubelli i mogę powiedzieć o niej że pozytywna. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 95 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.