Opinie o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spektra security services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spektra security services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Waldi

Klaudia tyś jest głupsza od ustawy która dopuszcza górne granice głupoty ! :)

Aaa
@Waldi

Janusz nie ładnie się pod Waldka podszywać i za niego pisać :-D

Aaa Nowy wpis
@Waldi

Janusz ty masz tak nasrane we lbie że szkoda słów na to wszystko ja już tam nie pracuje ;))) bo widać że ta firma przepadnie :-D jak przeczytają opinke

Klaudia Nowy wpis
@Waldi

Jeszcze jeden głupi tekst do mnie i idę z tym na policje

Vobis 997 Nowy wpis
@Klaudia

Możesz iść nawet do Episkopatu i Ministra Wszelkiej Sprawiedliwości ONZ oraz do Greenpeace a przede wszystkim do PSYCHIATRY wołku matołku :)

Xdd Nowy wpis
@Vobis 997

Dawno tu nie zaglądałam ale widzę że ta wariatka dalej tu pisze. Faktycznie najpierw do psychiatryka a potem do episkopatu z nią o ile tam jej nie wywalą ;/

Czy można liczyć w Spektra security services na prywatną opiekę medyczną?

Lekarz

Ależ oczywiście ! Do godziny 18⁰⁰ pracuje na obiekcie jako cięć a potem przyjmuje na miejscu albo dojeżdżam. Leczę od psychiatrii poprzez ginekologię choroby popromienne głupotę i wenerologie ( leczę syfa ) . Cena od 30 do 50 PLN. Młode ładne panie mają zniżki :)

Pixel

Jestem nie zadowolony z tej firmy. Pracuje już dłuższy czas i nie jest to warte kasy ani ludzi. Zamierzam zmienić wgl robote. Nie polecam

@Pixel

No dokładnie Pixel takiej pracy to ja jeszcze w życiu nie miałam co straszą dyscyplinarkami i się wtrącają w nie swoje sprawy tego typu jak czy pobieram coś z zusuu i sprawy sercowe żegnam nie mam zamiaru się tu więcej wypowiadać znajdę lepsza prace

Xyz
@klvnkv

Zapomnij. To nie te czasy dziewczyno! Zejdź na ziemie. Gdzie pójdziesz to będzie bur......el

klvnkv

Firma beznadziejna (usunięte przez administratora) że się miało dwie koszulki a się ma jedną , (usunięte przez administratora) na świadectwie pracy , kłamią ludzie w niej normalni tym bardziej na Gliwickiej już nie wspomne o ochronie straszą dyscyplinarkami wtrącają się w nie swoje sprawy i na Beldona też a dyrektor chodzi z telefonem i wszystko nagrywa

@Pixel

Przejeżdżam sobie przez Gliwicka i widzę Waldka sierotę z nogami na wiadrze i kawke pije auuu i myśli o niebieskich migdałkach haha

Klaudia

Polecam przeczytać stare opinie :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spektra security services? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Św. Mikołaj

Wszystkim Wam obiecuję w przyszłym roku podwyżki do 5000 PLN dodatek nocny w wysokości 500 PLN szkodliwe w wysokości 1500 PLN Na święta każdy otrzyma 2000 PLN na świąteczne zakupy oraz każdy otrzyma odemnie taki mały helikopterek aby se latał gdzie i kiedy chce :) Do tego dorzucę na każdy obiekt limuzynę służbową z wypasionym barkiem Wasz kochający Święty Mikołaj

Tam trzeba mieć 1000 wyświetleń żeby kasę dostać i trzeba umieć nagrywać

Wiem ja mam ponad 1000 i dobijam do miliona :-D

Joanna

To wspaniała firma lepszej nie znam i jest uczciwa sprawiedliwa szefostwo jest przemiłe. Ah jak wspaniale polecam wam!!!!!!!!

Klaudia

Andzia jak i czwarta fale przeżyłam to i dziesiątą też przeżyje :)i to bez zaszczepienia haaaa i czuje się bardzo dobrze

@Klaudia

Żeby Cię ta pewność siebie nie zgubiła. Ci co powiedzieli że jesteś echniona i (usunięte przez administratora) to mają rację:) zajmij się swoją Angeliną a nie klikaniem :) tak szczerze to ja cię mam w (usunięte przez administratora) ale ciekawi mnie jaką jeszcze durnote napiszesz. Łatwo Cię uruchomić. Czekam na kolejne wiersze. W końcu tańczymy razem :D

@Olek

Jak już to Angelika , a nie Angelina widać , że nie masz żadnej szkoły skończonej tańczyć to ty se możesz na rurze razem z Markiem chociaż ta rura jest ładniejsza od Ciebie

@Olek

Ja ciebie mam głęboko w poważaniu jak i ta cała firmę bo jak zwykle brakuje im pieniążków

Slikonrobol

Te Paniusiu może zajmij się czym innym niż zasmiecanie forum publicznego. Ile ty masz lat??? Idź się lecz a nie pierdzielisz jak potłuczona...

@Slikonrobol

Zastanawiam się kto to Olek a może Janusz wymyślił nową nazwę :)

Klaudia

Jak już to nad zmianą pogody ja kończę z ta dyskusja unikać toksyczne osoby z daleka od tego wariatkowa żarty żartami ale to się zaczyna robić nudne żegnam

Edyta

Uwaga czytelnicy. Na stronie spektry grasuje dziewczyna co pisze od rzeczy. W dodatku już tu nie pracuje . Nie przejmujcie się jej wpisami. Robi obciach i przynosi wstyd. Jest wulgarna i buja gdzieś daleko. A większość z was wie o którą chodzi. Trzymajcie się i pozdrawiam

@Edyta

Uwaga czytelnicy. Na stronie grupy Spektra grasuje typ co (usunięte przez administratora)imiona to Janusz K. ! Pisze za Marka , Waldka za mnie i nie tylko to gówniarz i nagaduje na firmę

@klvnkv

Coś mi się zdaje smarkulo że dużo krzyczysz mało robisz. Dobrze o tobie gadali że masz z dyńką.. urojenia co do innych. Ty się idź lecz na zamknięty bo kiedyś możesz. Sobie kłopotu narobić. A przeczytałam poniżej że cię starzy olali. Sama bym cię olała. Powinnaś mieć na imię Klaudia Problem z toszka. Powodzenia wariatko

@Edyta

(usunięte przez administratora) wiesz (usunięte przez administratora) widziałaś zazdrościsz mi że mam taką ładną figurkę bo na taką cię nie stać , a widziałaś siebie w lustrze ? Bo w lustrze przyglądam się codziennie i jeszcze nie pękło a co do moich rodziców się (usunięte przez administratora) bo jak tam wjadę na Gliwicka to będziesz miała problem i to nie sama przyjdę a ty masz starych ? Bo chyba już nie hahaha

@klvnkv

Nie oszukuj rzeczywistości dziewczyno. Wiem że masz problem i musisz się dowartościować tylko pytam jak długo jeszcze będziesz bzdury pisać? Prędzej z psem się człowiek dogada jak z Tobą. Mało że brak ci urody to i rozumu. Jesteś tyle warta co ta forma spektra. Krótko mówiąc do życi :) boli cię prawda i piszesz tu pomimo że już tu nie pracujesz. Bo gdybyś się wypiela to by Cię już tu nie było. :) Wszyscy o tym wiedzą i mają Cię za zero. Bo potrafisz spartolić najprostsza robotę. Taki fakt Życzę sukcesów :)

@klvnkv

Mnie matka nie porzuciła jak psa i się mnie nie wyrzekla :) W dodatku ma wnuczkę a ty co masz? (usunięte przez administratora). Mnie przynajmniej rodzice kochają a ciebie mają w życi jesteś sama jak palec i nie masz nikogo nawet roboty :)

@Edyta

Dla mnie to ty jesteś nikim myślisz że płacze z tego powodu ? Ja mam ubaw muszę poinformować wszystkich jak ta firma spada na (usunięte przez administratora) ;)) strzałka zdychajcie na tą szczepionkę i zaszczepcie się jeszcze 10 razy

@klvnkv

Wiesz co ?:) jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. Tacy jak ty kończą marnie. Jesteś bahorem uprzykrzajacym i zatruwajacym życie innym. Poszukaj mamusi to może ci się polepszy i tarczyca ci się wyrówna. To kara boska za to jaka jesteś dla innych.. i masz jak masz. :) znasz takie powiedzenie? BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY;)

@Edyta

Masakra Klaudia miałaś rację ta firma to jakaś (usunięte przez administratora) wol się nawet w niej nie zatrudniać muszę znajomych naszych uprzedzić i reszte żeby się w niej nie zatrudniali bo (usunięte przez administratora) totalna z tej firmy niech ta firma lepiej znika

@Angelika

Zniknie zniknie. Im więcej takich popapranych jak ona to nie ma szans się utrzymać. Taka prawda. A normalni odchodzą bo nie chcą robić w tym (usunięte przez administratora) Uprzedz bo mogą mieć (usunięte przez administratora)

@Angelika

Niebawem przetarg i idą ap! A te gorole co mają emerytury górnicze będą płakać mimo że mają 6.000 :)

@Edyta

Klaudia mądra i sama nie przedłużyła umowy bo nie chciała zresztą kto by chciał z takimi ludźmi pracować jak patrzę na te stare opinie to współczuję tym ludziom co tam robili co oni musieli tam przeżyć w tym wariatkowie

@Angelika

Przeżyli z nią. Widać taka mądra a prawdy nie powie tylko głupa rżnie i pisze jak dziecko z przedszkola. Poczytaj jej (mądre teksty) które nie trzymają się wiadomo czego. A jeżeli taka jesteś dobra znajoma to przetłumacz tej dziewczynie że już tu nie robi a po grzyba pisze pierdoły. Zrobiła z siebie pośmiewisko na forum publicznym. Też nie jestem za tą firmą ale jej nikt nie przebije. Chyba że ona sama siebie.

@Angelika

Zresztą ja to piernicze. Robię obok i widziałam co się działo. Najlepiej już to zakończyć bo do niczego dobrego prowadzi ta zbędna dyskusja i komentowanie. Było i minęło. A spektra to tak czy tak (usunięte przez administratora)

Nie płacą kasy za nocki i wgl wypłata jest na raty. To chore! To firma kogucik.

@Ania

Nie płacili i nie zapłacą. Pamiętajcie

@Edyta

Edyta ale z ciebie zadziorna kobieta nie pozwolę żeby ktoś ranił moich bliskich obrażasz w tej chwili mnie i moją mamę bo moja mama też ma tarczycę a od tarczycy jeszcze nikt nie umarł ty zapewnie masz nowotwór cycków i jajnika każdy ma prawo tu coś napisać i nic nie bede przekazywała babajago i bajkopisarko

@Ania

Nie płacą w całości tylko żerują na orzeczeniu jeszcze do tego (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i krepacze a z firmy AEG serwis też chodzą w okularach słonecznych chodzę po centrum i nawet w listopadzie chodzą w okularach słonecznych haha co żal wam (usunięte przez administratora) ściska ? Nawet po galeri katowickiej stare omy chodzą w okularach słonecznych 21 wiek to ostatnie pokolenie ja bym tych migrantów wposcila ale na Gliwicką 234 hahahahhaha

@klvnkv

Teraz serio. Klaudia znajdź sobie zajęcie bo na prawdę Ci już odwala. Jak Ci tą firmą nie pasowała to idź do innej! Czemu tak trudno Ci to zrozumieć. Po co ta przepychanka? Wszyscy wiedzą jaka to firma. Robisz sobie niepotrzebny bałagan. Nic co to nie da. Zajmij się czymś i się wyluzuj :)

klvnkv

Ja bym to nawet Spektra nie nazwała tylko (usunięte przez administratora) info.pl wy się nauczcie lepiej doczyszczac auta bo jak widziałam na kamerce to ja bym to lepiej umyła jeszcze bym naplula do bagażnika

Angelika

Klaudia musisz mi pokazać gdzie ta firemka leży w Katowicach odwiedzimy tą panią zobaczymy czy se da radę z dwudziestoma na jedną. Wiem wszystko na temat firmy spektry dzięki Klaudynce

@klvnkv

Jest pełno firm Klaudia a nie tylko spektra. Na pewno coś znajdziesz co Ci przypisuje tylko odpuść już bo to już robi się chore. Poważnie mówię. Wał spektre tak jak inni. Da się :)

@Angelika

Zapraszamy :) O każdej porze dnia i nocy :)

@Edyta

Tu nawet PIP nie pomoże. W takiej sytuacji to trzeba do sądu pracy. Co miesiąc tyle kasy a wiecie ile to się nazbiera przez rok. A oni helikopterami latają za nasze pieniądze. O i taka posrana sprawiedliwość

@Ania

Liczy się grupa i tyle. Peron płaci !

@Angelika

Mapa Google i będzie tam taka duuuza brama a po prawej taka budka hahah

@Edyta

No co Edytko ty zaczęłaś a ja z tobą skończyłam ja se nie pozwolę żeby wbijał mi ktoś na moją chorą tarczycę :)))

@klvnkv

Teraz widać że się boi. Klaudia weź to zgłoś ja bym to zgłosiła na twoim miejscu

klvnkv

Po pierwsze nie starzy tylko rodzice po drugie nie rozmawiasz z koleżanką :)) a po trzecie traktuje was tak samo jak wy mnie i jeżeli nie przestaniecie odpisywać na wiadomości to ja też nie skoncze a wychowana jestem bardzo dobrze a ograniczoną to jest wasza firma bo nie umia dawać w całości tylko dziela na pół ;))

Sylwia

Ja też choruje na tarczycę od dziecka jakiś problem? ;))))

Oj dobrały :) w życiu nie widziałam takiego cyrku i debilizmu. Od razu mówiłam że na nią trzeba uważać bo ma z deklem. Dużo gada a mało robi Edytko. Szkoda czasu i nerwów. To i tak nie pojmie niczego. Ludzie jej plują a ona mówi że deszcz pada :) Moto skóry ale z moim tyłkiem bym się bardziej dogadała.

@Sylwia

Jak chorujesz to się lecz. To nie lekarz tylko portal go work. Chyba ci głową zaszfankowala teraz :)

@Ania

Zdecydowanie Aniu :D robię w biurze i powiem Ci że masakra. Kto tam przyjdzie zaraz odchodzi ( pomijam teraz tą dziołsKe co pisze durnoty) a spektra nie wygra tym razem.

@Edyta

Popieram. Lepiej z dala od tej firemki

@Edyta

To już wiem kto mnie tak z okna spoglądał wszystko widziałam haha a ja wywalone miałam na was wszystkich telefon , książka i strzelanie (usunięte przez administratora) min bo w tej robocie były takie nudy że szkoda gadać

klvnkv

Jakoś mnie to nie rusza. Przyszedł nowy za mnie albo za Janusza i ja temu nowemu mówię tak. ,, Tu straszą dyscyplinarkami" :-D , a nowy mówi obym się nie wystraszył :))) podziwiali mnie z okna bo się im podobam :) nawet dziewczynom a zimno w tej budce jak nie powiem do napisy ,,UWAGA'" - STRASZYC TO TY SE MOZESZ DZIEĆMI MIKOLAJEM . Pzyznaj się lepiej Januszku jak na firmę nagadywales jak tam robiłeś śmiałam się z twojej glupoty ze mnie było słychać w całej firmie

@Edyta

Klaudia współczuję ci że robiłaś w takiej beznadziejnej firmie jak tej. Ludzie wykształceni a brak kultury osobistej to ludzie bez wykształcenia są mądrzejsi , a najgorzej to się właśnie z ludźmi robi niestety ale z ludźmi trzeba żyć Klaudia wał to i nawet nie wchodzi na tą stronkę wystarczy że pokażesz grafik jak robiłaś i liste obecności i już firma będzie miała kłopoty nawet tego nie kasuj

@Angelika

Nie kasuje tak samo wiadomości od Marka mam do teraz :))) ja się tym wgl nie przejmuje mam lepsze sprawy na głowie niż przejmowanie się tu wpisami i tak firma przetarg przegra jak zobaczą opinie go work Katowice w sumie w Warszawie też nie mają zbyt fajnych opini a za Marka to ja bym mogła podać o molestowanie seksualne :)) i wtrącanie się w cudze życie xd

@Angelika

W nie jednej pracy pracowałam i przyznam zmienialam bo mi się nie podobało a szczególnie ludzie w pracy są najgorsi taka prawda robią wszystko żeby zwolnić nawet pracownicy się mnie czepiali że mam umowę o pracę bo zazdrościli że mam orzeczenie na tarczyce tak jak pani Ania mówiła że ich to boli że ktoś ma umowę o pracę a za zlecenie to mogą wyrzucić od razu miłego dnia i pracy w firmie Spektra :-D

@Angelika

No tak bo taki Waldek ma 49 lat i nie wie jak wyglądają opony i nie wie jak się okna myje :-D

@Klaudia

Lepiej chorować na tarczycę niż na cukrzyce ;))) mój chłopak też ma tarczycę i chudnie

@Angelika

Ja też chudne po tarczycy i mi się jesc nie chce ;)) operacje na tarczyce też miałam ;)) jak nie było pandemii wolę być chora na tarczycę niż stracić reke albo noge ;)))))) a szczepić się też nie mam zamiaru bo po szczepionce zdychają jak kaczki ;)))))))))

@Klaudia

Lepiej mi powiedz jak będzie 80 ta dawka szczepionki jeszcze (usunięte przez administratora) wróci oj wróci wróci

@Klaudia

Poczekaj aż Cię dopadnie choroba a wtedy już nie będziesz tak wyszczekana. Już nie tacy byli co kpili a potem Boga wzywali jak leżeli w ciężkim stanie. Żeby się kiedyś nie okazało że to ty będziesz zdychała. A ta tarczyca ci wtedy pomoże zdychać wraz z inną chorobą (usunięte przez administratora) Śmiej się śmiej. Do czasu....... Do czasu........

Olek

Myślisz pojęcia. Śmieją się z twojej głupoty a nie z choroby. W życiu może Cię spotkać wiele i to nie musi być (usunięte przez administratora) a wiesz że ludzie umierają z tarczycy? Umierają. Znam przypadki. Więc zamiast kpić ze sczepien zajmij się czymś pożytecznym.

Zmieniłem I dotarło do mnie że tuk to tuk. Mogę mówić a cielę swoje. Powodzenia

Olek

Zastanawiam się kto Cię zrobił że aż tak dobitnie masz z głową. Różnych świrów spotykałem na swojej drodze ale Ciebie żaden nie pobił. Bijesz deklem na maxa Należy Ci się nagroda Nobla za to ;) ehh

@Olek

Kiedyś za to dostaniesz w***l ty nie wiesz z kim tańczysz :))) ale tak ludzi niedorozwiniętych w tej firmie nie widziałam i takiej patolki lepiej się schowaj do szafy i z niej nie wychodz miłego życia

@Klaudia

Jak to z kim? Tańczę że świruską która pisze jak echniona;)

@Olek

No mnie już dopadła ciebie też dopadnie :)))

@Klaudia

Klaudia wal go co będziesz z tępymi ludźmi gadać głupszym się ustępuje a ludzi segregować nie wolno skuli szczepionki

Klaudia

Jak pies je to nie szczeka ;)))))

Klvnkv

Firma beznadziejna (usunięte przez administratora)przychodzi i legitymuje ludzi i wtrąca się w życie innych w moje również się wtrącał bo nie ma własnego oglądają listy obecności innym pracownikom (usunięte przez administratora) z wypłata unikac tej firmy jak szczepień jak chcecie się zatrudnić to pierw przeczytać wam polecam opinie nie pozdrawiam

Edyta

Dziołszka jeszcze tak stuknietej i ograniczonej psychicznie nie spotkałam. Jesteś obrzydliwa i odrażająca. Odpychasz od siebie ludzi a w robocie Cię nie cierpią i nie szanują. Pracujesz sobie na taką właśnie opinie a co firma to cię (usunięte przez administratora) Zastanów się co piszesz i jak piszesz. Bez urazy ale do szkoły to ty chyba nie chodziłaś. Sądząc po wpisach to moja córka jest bardziej rozwinięta i kulturalna a ma dobiero 10 lat. Ciebie aż wstyd gdzieś zabrać a co dopiero przedstawić. Współczuję.

@Edyta

Ale ochydne imię Edyta (usunięte przez administratora) wstyd to siedzieć w tej obrzydliwej budce , która tam stoi , a warunki w niej tragiczne

@klvnkv

Lepsza Edyta niż Klaudia wariatka z której wszyscy się śmiali ,:)

@klvnkv

Odpuszczę dyskusję bo z taką jak ty to można jedynie mieć problem . Nic nie kumasz i nic nie jarzysz. Jesteś obciachem i niedorozwojem społecznym . Dokładnie tak jak inni mówili. Masakra :) chopa się znajdź to ci ulży. Chociaz możesz mieć z tym problem.. :) :) hehe

@Edyta

Obciach to jest wasza nienormalna firma pip już wszystko wie powodzenia na przetargu jak wasza przegra oj oby przegrała ty spójrz na siebie lepiej bo widać nie masz szacunku do młodszych dziewczyn a takiej matki jak ty to bym nawet nie chciała mieć ciebie to bym nawet kijem przez sz****e nie dotkla

Piotrek
@Edyta

Ale Armagedon. Lepiej wcale się nie odzywać :)))

@Edyta

Chyba z tej firmy się śmieją a nie z Klaudii to nie budka tylko garaż

Jedno i drugie.

Znajdą bez problemu :D hehe

@Edyta

Kiedy znajdziemy się na zakręcie co z firmy będzie

Klaudia

Takich jak Ty Januszku to wolę nie tykać nawet palcem ;)))

@Klaudia

Zastanawiam się kto to jest ten Waldek co tak trzymie nogi u góry chyba mu za dobrze w tej firmie Klaudia choć ich odwiedzimy ciekawe co zrobią jak cię zobacza

@Angelika

To uciekną :))) Waldek robił na kopalni i jechał na ręcznym nawet widać ja z daleka z Gliwickiej 234 on sobie tak duży baniak przynosi do budki bo w nocy jedzie na ręcznym i idzie do tyłu żeby się tą wodą umyć bo ta woda z kranu jest jakaś dziwna

Klvnkv

Brak słów na tą firmę uważajcie bo dyrektor chodzi i nagrywa za to powinnam zgłosić na policje całe szczęście odeszłam od dwuulicowych ludzi z nimi się tam nie dało wytrzymać , a szczególnie z Markiem, z Wladkiem z Grzegorzem K i Wieslawem

Gupi i gupszy

Jak my dychomy na tej Gliwicki bez ty debilki ! Momy nogi na wiadrach i biurkach i pijymy gorzoła ile wlezie ! Momy luz bluz ! Teroz wiemy że żyjymy ! Bez ni jest jak u Pana Buczka za piecem ! Dzięki ci święta Kunegundo ! :)

@Gupi i gupszy

Ci którzy się zaszczepili mają jeszcze dwa lata życia także eldorado i adijos ja bede żyć sto lat a wy tylko dwa haha mam wywalone co wy tu piszecie a sam dyrektor mówił że tam piją buska

Obiektywni

Dziołszka popatrz w lustro A potem się odezwij. Jesteś tak ograniczona do tego stopnia myśleniem że nie wiesz ile ludzi tu czta i pisze. Znasz takie powiedzenie????!?? PRAWDA BOLI A to właśnie jest prawda o Tobie. Narobiłaś obciachu na obiekcie swoim zachowaniem i wyglądem A do tego robisz siare publicznie na forum SPEKTRA i biura... zajmij się nową robotą A stąd spadaj. Idziesz nam na jaja gówniaro.

klvnkv

Ja bynajmniej zdjęcia porobiłam listy obecności jak robiłam w weekendy jeszcze jedno nie miłe słowo i zgłoszę wszystko do państwowego instytutu pracy. Wszystkiego Najgorszego.

@klvnkv

Bardzo dobrze niech czytają zdaje sobie z tego sprawę(usunięte przez administratora)a tam na obrotach stwierdzili , że na Gliwickiej są szurnieci i mają rację nie polecam tej firmy uciekać jak najdalej sami chodzą w okularach słonecznych i dobrze wiem kto jeszcze chodzi(usunięte przez administratora)

Xyz
@klvnkv

Proponuję wizytę na Korczaka a potem do ludzi. Odnoszę wrażenie że zachowujesz się jak nienormalna. Ludzie Ci plują w twarzą A Ty mówisz że deszcz pada. Masz problem i to serio poważny. Do tego obsesje na punkcie pracowników. Boże widzisz i nie grzmisz!! Gdyby nie grupa to by Cię nie zatrudnił nikt. Taki fakt. Tyle co mam do powiedzenia. Zdrowia życzę. I tylko tego.

klvnkv

W takim razie po świętach idę do państwowego instytutu pracy

@klvnkv

Ja bym wam tam mogła nasrać pod tą bramą bo w tak beznadziejnej firmie jeszcze w życiu nie pracowałam i z (usunięte przez administratora) jeszcze dodam że szantażują jak się ma wolne każą przyjść do pracy psuje i nieroby a J.K dużo gada a mało robi ludzie wykształceni a nie wiedzą jak opony wyglądają haha wstyd normalnie wstyd (usunięte przez administratora) w tej robocie

klvnkv

Dzieckiem już nie jestem a ze starymi nie ma co pracować

@klvnkv

Jesteś jesteś :) jak będziesz starsza to pojmiesz pewne rzeczy. Pamiętaj żeby nie życzyć źle drugiemu bo życie łatwo może zatoczyć koło :) więc powodzenia życzymy :)

@Obiektywni

Z wami się nie da więc wam życzę jak najgorzej a teraz dowidzenia bo świętuje urodziny nara

@klvnkv

Oj oj wyjdzie ci to bokiem zobaczysz :)

@Obiektywni

Zobaczymy jak się spotkamy :)))

Chuck Norris
@klvnkv

Kurza stopka idzie przez miasto ni to gruba nadgnita gruszka ni to przygrubawa obskubana pietruszka ! Trudno rozpoznać bo na facjacie ma okulary przeciwsłoneczne! Ojej ojej przecież to Klaudia bo ślimaki powchodziły jej w różne cielesne otwory i z tej rozkoszy lata po mieście z wywalonymi gałkami ocznymi jak ping pongi i dlatego nosi te brele ciemne aby nikt tego nie zauważył ! :)

@klvnkv

Opona to chyba jest to na czym jeździ tramwaj ! A nie to co się nakłada i (usunięte przez administratora) Dobrze myślę czy nie? Jak by co to mnie Klaudia popraw!

@klvnkv

Jak już to idź do Państwowej Inspekcji Pracy ! A nie Instytutu Pracy ! Tłuku garnkotłuku!:)

@Jaś Fasola

Oponę to się ma na brzuchu tak jak ma Janusz K. Hahahah i rozwaloną dupeee hahhahaah jakos w październiku chodzę po mieście i też mają bryle słoneczne założone nawet w październiku hahahaha a Janusz ma o 30 lat młodsza od siebie bo nikt inny by go nie chciał tylko ta go wzięła bo ma pysk jak gruszka hahahah Janusz jest ubezwlasnowolniony

Ludzie z firmy

Powinnaś pracować w szpitalu psychiatrycznym A nie w ochronie i sprzątaniu. To nie twoja bajka. Siara i obciach. U nas byś 2 godzin nie porobiła! Aż huczy od Ciebie.

@Xyz

Nienormalna to jest wasza firma, a tak to się odzywaj do swoich koleżanek jak je jeszcze wgl masz. Współczuję tym nowym pracownikom co dam przychodzą szybko z niej zrezygnują i tak ta firma jest beznadziejna

klvnkv

Ropucha to twoja żona , a Waldek to męska sierota oby migranci rozwaliło wasza budkę na Gliwickiej w sumie to nie wygląda na budke tylko jakiś garaż hahah

Komando Foki

Stwierdzam fakta obiektywistycznego co następuje: 1) niektóre osobniki za bardzo przejmują się funkcją i rolą ! Cieć to cieć i nikt i nic nie zmieni tego faktu np. pan Walduś z nogami na suficie ! 2) Wprowadził bym zakaz bycia cieciami byłym rulon bo to świry i kopalnia wypaliła im mózgi prosty przykład pan Walduś 3) Jeśli ryl ma 6000 PLN emerytury i robi zabrał bym takiemu więcej niż połowę z emeryturki ! Ciekawe czy te ryłątka garnęły by się do cieciowania z nogami na suficie ?! NIE ! Dlatego won rylom z cieciowania ! !

@Komando Foki

To się już serio robi nudne ja się nie bede zniżać do waszego stopnia żegnam.

Obiektywni

Hehe jesteś cuuuuuudowna i wszystkim wrastasz w pamięć klaudusiu. Bogini spektry :) jeronie ale jaja :D

@Komando Foki

Janusz K. Powiem tu tak jesteś zazdrosny , że Waldek ma 6 tysięcy emerytury. Gdybym ja tyle miała co miesiąc emerytury ja bym to (usunięte przez administratora)roponuje ci iść do Amazonu tam wyciągniesz 6 tysięcy, a nie że narzekasz na kogoś , że ktoś ma 6 koła robi bo mu się w domu nudzi chyba się czymś zająć musi. Żona (usunięte przez administratora) mu dać nie chce to woli w pracy se porządzić proste ? Proste

Janusz Kozakiewicz

Administrator! Proszę o usunięcie wpisów z moim imieniem i nazwiskiem ponieważ to jest nie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych! Inaczej wkraczam na drogę która to rozwiąże Janusz Kozakiewicz

@Janusz Kozakiewicz

Zgadza się. Jest ochrona danych osobowych. Administrator ma obowiązek to usunąć. Co zrobić takie społeczeństwo wyrasta. . Gowniara nie jednym w firmie wlazila i truła. Życzymy powodzenia :) Znajomi.

@Obiektywni

Faktycznie firma beznadziejna i ludzie w niej też jakim cudem się tam zatrudniłam to ja nwm chyba musiałam być nieźle narabana żeby się tam zatrudniać ta firma przegra przetarg jak opinie przeczytają

@Janusz Kozakiewicz

Jak widać Januszkowi się nudzi w nowej pracy i wypisuje tu głupoty

Szybki Lopez
@klvnkv

Wiesz jak wygląda teraz moja praca ? Przychodzę drapię się w jeden pośladek potem drugi następnie w czółko i czekam aż takie ohydne sprzątaczki jak ty wyjdą z biurowca ! Zamykam kolacyjka telewizorek albo muzyczka i spanko do rana do 6,30 i do domciu ! Wypoczęty i gotowy do działania! Żal pośladek ściska co ? ! A nie samochody obchody i wstrętne facjaty do oglądania. ! !

@Szybki Lopez

Moja tym podobnie zrobię swoje i do domu pospie se do 12,13 i idę do roboty zapale se fajke na dachu z koleżankami i gitara weekendy wolne święta wolne i wuala

@Szybki Lopez

Firma Spektra przejdzie do historii raz , dwa , trzy baba Jaga patrzy nogi na stół a ty(usunięte przez administratora) na obchód i auta spisywać i z Romańskiej kawke pić i z synusiem

@klvnkv

Spółka zoo potwory kontra obcy przez tą bramę na Gliwickiej mogą wiezdzac tylko konfidenci tak jak Waldemar K. Który nie umie umyć okien w wieku 49 lat bo mu musiałam tłumaczyć jak się okna myje on se w domu podpala tylko w robocie nie pali żeby go nikt nie wyczuł

Obiektywni

Klaudio rozmowa z Tobą jest jak z (usunięte przez administratora) W nocy:) szukaj szczęścia gdzie indziej A i tak długo nie zagościsz:) jesteś porażką i ucieleśnieniem upierdliwości. Z dzieckiem byśmy pogadali jak ludzie A Ty? Matolica z piekła rodem. Spektra ma wiecej do zaoferowania niż ty. Proponujemy dla relaksu grę w ping-ponga i relanium. EFEKT PIORUNUJĄCY. Niestety brak urody to jedno A drugie gorsze chory dekiel.

Patrick

Ja pracuje w firmie 3,5 roku i jestem zadowolony, żadnych zastrzeżeń,pozdrawiam

@Patrick

Ta firma śmierdzi jeszcze stwierdzili na Beldona , se się miało po dwie koszulki i chcieli odtrącić z wypłaty a dostawało się po jednej sztuce sami nie wiedzą co gadają

@Patrick

Przez uprzejmie informuje i donoszę:)

Patrick

Nie znasz mnie typie i oceniasz,to że jesteś gorszego sortu to nie moja wina. Tylko niedojdy takie jak Ty które sie do niczego nie nadawają chodzą i piszą opinie jak to im jest źle bo wyleciał z roboty ????????. Do reszty komentarzy nawet sie bede odnosił,żegnam

Patrick. Ronaldo to jest Janusz tylko wymyśla imienia

Chuck Norris
@Patrick

(usunięte przez administratora) A po drugie jest mi bardzo dobrze bo sam doszedłem z tego szamba i teraz o 16 ej zamykam biurowiec i odbywania marzenia senne do 7 ej rana Ty niedojdo ! Miłych patroli w śniegu i deszczyku(usunięte przez administratora):)

Memento mori
@klvnkv

Klaudia Ty idź leczyć się do weterynarza bo żaden lekarz już ci nie pomoże nawet psychiatra! No może Jasnowidz Jackowski! :)

@Memento mori

Ja mam tak (usunięte przez administratora) pracę lepsza niż w tej ochronie siedzieć i gapić się w te auta jak jeżdżą mam wolne weekendy i święta i więcej czasu dla siebie jeszcze se pospie w tygodniu do 13 a nie tak jak na Gliwickiej , że trzeba być na każde zawołanie i wykorzystują nawet płacić nie chcą w tej robocie są psuje i nieroby wtrącają się w życie tak samo na Beldona pozdrawiam środkowym palcem

Steve Wonder

Ty nie jesteś czasem no z tych ten tego ,, ciepłych" bo tyłko koleżanki i koleżanki ?!! Na chłopa cię nie stać czy nie chcesz?! Bo ze wszystkimi mężczyznami prowadzisz wojny ?! To trochę śmierdzi lesbij....ją !? Przyznaj się w końcu ! Proszę proszę proszę !

Steve Wonder

Wie ! Nawet sama kupuje mi dragi i działki ! ! :)

Pani Ania

Mnie też Pani Klaudio wydaje się trochę inna no ten tego odbiegającą od normy wielbienia płci ! Patrzyła Pani na mnie ze smakiem zjedzenia i schrupania ! :) Co mnie peszyło ! Myślę że@ Steve Wonder nie ćpa tylko ma 100% racji ! Niech się Pani przyzna ! Prosimy !

@Pani Ania

Janusz K. Wiem gdzie pracujesz w tej nowej robocie chcesz to cię odwiedzę hahaha

Hihi hahaha ! Ciebie dwa orangutany ! Hihi

@Steve Wonder

Tobie już nawet operacja plastyczna nie pomoże , a w lustro przyglądam się codziennie i jeszcze nie pękło za to ty masz alkoholowa twarz

@klvnkv

Zmień płytę ! Bo słuchanie tego samego utworu staje się nudne ! A ciebie gruczoł tarczycy wypchnął gałki oczne jak ping pongi i wyglądasz jak ropucha z bagien ! :) Ty spójrz w lustereczko przecie które prawdę ci powie kto piękniejszy jest na świecie ! Ja czy ty ropuszko z bagien ! Oczywiście że ja córko rodziny orangutanów ! Kocham cię i aby tramwaj cię bzyknął !

Szybki Lopez

Firma przecudna! Ludzie wspaniali ! Wynagrodzenie powyżej średniej krajowej! Umundurowanie uzbrojenie jak w jednostce GROM ! Kierownictwo jak z baśni tysiąca i jednej nocy! Na posterunki dowożone są gorące posiłki ( o piwku i gorzałce nie wspomnę). Premie uznaniowe 3 razy w miesiącu ! I panuje u nas na Gliwickiej zwyczaj RÓBTA CO CHCETA ! Co te stękacze i narzekacze jeszcze chcą ! Tylko mało mało i mało! Chcecie chyba dostać po facjatach! (usunięte przez administratora)

GUPI WALDEK
@Szybki Lopez

Co racja to racja ! :) A dodam o darmowych dziewczynkach na koszt podatnika:)

Merytoryka

Ktoś się bardzo uniósł że jest to portal dla pracowników i przyszłych pracowników odnośnie firmy Spektra Katowice! To piszę na podstawie doświadczeń i doznań! Smród brud i ubóstwo. Kiwanie na umowach pracuje się na dwóch o pracę i zlecenie! Wynagrodzenie w ratach i oskubane bez dodatku nocnego. Brak żadnego zainteresowania ze strony kierownika co się na obiektach dzieje. Pracownik otoczony świrami i maniakami ! Totalna samowola. ! Najwięcej mają do powiedzenia Ci co powinni najwięcej milczeć. Pracownik uczciwie pracujący jest deptany i opluwany ! A do tego (usunięte przez administratora) kapusia kapusiem i donosicielem pogania ! Tak że polecam wszystkim pracę w tej firmie oferta otwarta!

@Merytoryka

Unikajcie tej firemki jak ognia. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Spektra security services - Katowice

• Jak się pracuje w Spektra security services?

Zobacz opinie na temat firmy Spektra security services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektra security services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spektra security services