Opinie o Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. w Mrągowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. w Mrągowo

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Sprzedaży w firmie Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.?

Co jest według Was minusem w tej firmie i co chcielibyście zmienić w organizacji?

@Marta

Terrminowosc , jak mozna rok czekac na zamowiony ciagnik gdy mial byc e ciagu miesiaca max dwoch od wplart zaliczki

Dorota

Jedyny chyba plus jest taki, że poszło wszystko w górę więc masz inwestycję w przód, bo rozumiem, że z góry już opłacone zaliczką i nie mogą zawołać o więcej? Ile % stanowi zaliczka z całości?

farmtrac
@Marta

Czekam 15 miesięcy na ciągnik i jeszcze chcecie podnieść cenę, UOKIK już się tym zajmuje, POZDRAWIAM

Oczekujący na sprzęt Nowy wpis
@farmtrac

Proszę o kontakt tel. 668711706 jest nas niestety więcej!

Dorota Nowy wpis
@farmtrac

Ale on już opłacony czy dopiero zamówiony?

Oczekujący na sprzęt Nowy wpis
@Dorota

Zamówiony wraz z umową i opłacona zaliczka , trwa to 13 miesięcy.

Przeczytałem, że praca w firmie jest rozwojowa. Czyli co? Pracodawca zapewnia szkolenia pracownikowi, jest możliwość awansu?

rupert

i jak, faktycznie szukali albo nadal potrzebują? chętnie bym się załapał tutaj właśnie na PH :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. na stanowisko KADROWA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

ROZWOJOWA FIRMA CHOĆ TERAZ MA KŁOPOTY ,BEZSTRESOWA MIŁA ATMOSFERA

aplikant

czy ktos moze napisac cos o pracy w tej firmie? szukaja handlowca

Zostaw merytoryczną opinię o Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. - Mrągowo

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Przemysłowa 11
    11-700 Mrągowo
  • NIP: 7421926336 REGON: 510980127 KRS: 0000051183

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.