Opinie o Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w Mrągowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w Mrągowo

Mechanik-Serwisant Maszyn Rolniczych dostaje do pracy telefon, komputer oraz niezbędne narzędzia techniczne. Ale z oferty nie wynika, czy z auta można również po pracy korzystać? Ktoś przybliży zasady takiego użytkowania, jeśli jest tu taka możliwość?

WT Nowy wpis

Do tej pory bardzo chwaliłem kontakt z firmą, głównie jeśli chodzi o usługi i wypożyczenie maszyn rolniczych, niestety jestem zmuszony dodać teraz opinie negatywna. Chciałem dowiedzieć się na temat usługi wyznaczania granic… Podejscie pani Karoliny P (nie jestem pewien nazwiska) jest po prostu komiczne, mało rzetelne i nie wiem czy kolejny raz podejmę się współpracy. Sprawy związkowe, problemy finansowo-alimentacyjne czy wychowawcze nie są w moim kręgu zainteresowań, szczególnie podczas rozmów biznesowych. Nie uzyskałem informacji których chciałem. Atmosfera nie do końca sprzyjająca podpisaniu umowy.Nie polecam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.?

ON Nowy wpis

Raz do roku spotkanie wigilijne

Lidia Nowy wpis
@ON

Przynajmniej raz w roku możecie że sobą spędzić czas i się lepiej poznać, to miłe. A oprócz urządzenia wigilii dostajecie jeszcze jakiś dodatek z tego tytułu czyli bony albo np kasę w kopercie?

Kadet

jakie są średnie zarobki ?

Jola
@Kadet

A jakie stanowisko cię interesuje? Widziałam na ich stronie, że poszukują pracownika magazynu maszyn i właśnie też nie podali konkretnej stawki. Wiecie ile na początku dają? Mają jakąś ustaloną stawkę czy indywidualnie ustalają z każdym?

Firma Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. Finansowania. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Niestety firma nie jest poważna... Pani zadzwoniła raz, potem drugi, zaprosiła na rozmowę. Niby samo spotkanie na początku było ok, miłe, tak wielkim zdziwieniem moim było, że rekruterzy nie dali szansy nawet na zadanie pytania. Sami wypytali, co chcieli, ale nawet jeśli nie byli przekonani, by mnie zatrudnić to wypadałoby z czystej grzeczności zapytać: ,,czy ma Pan jakieś pytania?". Od razu był to dziękujemy, jesteśmy w kontakcie i szybkie wstanie aby tylko odprowadzić kandydata.... Potem zero informacji zwrotnej... Słabe, oj bardzo słabe...

Wiktoria

A ja właśnie widziałam, że trwa rekrutacja pracownika jako Księgowy/Księgowa. Szukam info o beneficie z ogłoszeni, czyli o prywatnej opiece medycznej. I ciekawa jestem, czy jest możliwość podłączenia do tego pakietu bliską rodzinę? Firma to sfinansuje lub dofinansuje?

Nero

Jakieś dwa miesiące temu złożyłem cv do Fricka na pracownika technicznego magazynu maszyn do nowej lokalizacji. Po 3 tygodniach odezwała się miła Pani , która przeprowadziła rozmowę i powiedziała " kolega w następnym tygodniu zadzwoni " . Mija już półtora miesiąca bez kontaktu . Pytając się pracowników na firmie " nikt nic nie wie o żadnej rekrutacji na te stanowisko i nikogo nie ma pracującego na tej pozycji " Więc moje pytanie . Co się dzieje z tą firmą i jej sposobem rekrutacji ?

@Nero

A mógłbyś podać ten numer, z którego się kontaktowała? Masz 100% pewności, że ona od nich była?

@Alicja

721 670 444 Przez telefon nigdy nie ma pewności , przedstawiła się z Fricke . Spytała o doświadczenia , stawkę , opowiedziała trochę o firmie

@Nero

Czy kolega też składał do Rzedzian ? Ja również bez odezwu.

Tak tak

@Kandydat

To o co z tym w takim razie chodziło?

BARTOS
@Nero

Również kolego miałem ten problem w ostatnim czasie . Pani zadzwoniła wypytała się po czym powiedziała kolega zadzwoni minął dłuższy czas i zero kontaktu. Rozumiem że może nie potrzebują , kolega złożył i wogole zero odezwu także się rozumie. Ale zostawiać ludzi w niepewności po.czym zrywać kontakt to nie miłe

Wiktoria
@BARTOS

No faktycznie słaba sytuacja :/ A w jaki sposób Pani przedstawiala ci firmę? Deklarowała, że skontaktuje się ponownie?

BARTOS
@Wiktoria

Głownie opowiedziała o firmie takie informacje jak godziny pracy , na czym polegała by praca w stanowisku gdzie bym pracował no i oczywiście o pieniążki , Porozmawialiśmy typowo jak w rozmowach o pracy . Pani grzecznie powiedziała , że kolega z danego miejsca pracy zadzwoni w celu odbycia rozmowy i na tym temat się urwał nikt więcej nie zadzwonił

Teresa
@BARTOS

Szkoda, że nikt się nie odezwał. :/ Próbowałeś sam się skontaktować czy nie? Plus powiedz mi, skoro to wiesz - w jakich godzinach się tutaj pracuje? ;-)

@BARTOS

Cierpliwości Bartos Po 3ech tygodniach od wpisu , zadzwonił kolejny telefon. Teraz jestem pracownikiem firmy i jestem szczęśliwy . Miałem brak nadziei , a tu się udało . Dużo cierpliwości !

BARTOs
@Nero

Hehe to Ci się udało Czyli warto poczekać Jak atmosfera ??

@BARTOs

Atmosfera (usunięte przez administratora) Chodź myślałem że jako magazynier maszyn będzie łatwiejsza ale za to bardzo odpowiedzialna (usunięte przez administratora) Może i to są moje początki ale śmiało mogę każdemu polecić. + Współpracownicy i kierownictwo bardzo wporządku

as
@Nero

Nie wierzę, że to pisał magazynier. W dodatku taki szczęśliwy. :)

Teo

Witam czy ktoś wypowie się na temat pracy handlowca oraz zarobków szkoleń itd

Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko brak kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 8700 będą osiągalne?

Mazur

Amigo, z taką ortografią zadajesz pytanie o zarobki na poziomie 8,7 ? Gratuluję tupetu.

Instytut

Debilne pytanie. Kto cię tu wpuścił.? 8700 to nawet prezes nie zarabia

Irena
@Instytut

Panowie jak już się udzielacie to powiedzcie mi proszę jak tam się pracuje? Mąż chce składać CV do nich. Jakie są stawki na początek i czy są jakieś podwyżki inflacyjne?

Kevin
@Irena

A to zależy na jakim stanowisku?

Komar
@Kevin

Jeśli mógłbyś powiedzieć na serwisanta i magazyniera maszyn :)

@Kevin

Które jest według was tutaj relatywnie najlepiej płatne odnosząc się przy tym do wysiłku / nakładu na pracę?

Pristini Orzeł

Pracuję we Fricke od roku, uważam że jest to firma przede wszystkim ROZWOJOWA . Zarzuty "rzucania na głęboką wodę i pozostawiania samym sobie" uważam za zaletę, nie wadę. Zbudowanie czegoś samemu, nie według "sztampy" daje gigantyczną SATYSFAKCJĘ. Dodatkowo jak ktoś jest kreatywny ma szansę na rozwój, Jak ktoś jest roszczeniowy i uważa że firma ma mu dać i nauczyć od zera a On może tu popracuje- fakt może sobie odpuścić. Zarobki - fakt podstawa nie jest rewelacyjna, ale uczciwość premiowania i rozlicznie nadgodzin (mówię o dziale serwisu w którym pracuję) jest uczciwa i sprawia że mechanicy robiący obroty zarabiają tyle że żadna konkurencja nie jest w stanie tyle zaoferować. Dział HR fakt może nie działać zbyt prężnie, ale weźmy pod uwagę że w 2020 firma miała 80 pracowników, w 2022 - 210 . Reasumując ja jestem happy ze zmiany.

Były

Fricke maszyny rolnicze to jeden z najlepszych dilerów maszyn rolniczych w Polsce. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Do tego rozwinęli swoją sieć dilerska na połowę kraju. I tyle było pozytywnych opinii. Największy problem tej firmy to relacje interpersonalne. Przychodzisz jako nowy pracownik to najlepiej jakbyś umiał wszystko od razu. Rzucą Cię na głęboką wodę i radź sobie. Na oddziale na którym miałem okazję pracować spotkałem się z niechęcią do mojej osoby, wrogością a wręcz z mobbingiem. Kłótnie i zastraszanie było na porządku dziennym. Cytaty w stylu " Jak ci się nie podoba to droga wolna lub zaraz zadzwonie do prezesa". Osoba odpowiedzialna za kierowanie serwisem została tam osadzona bo ma blisko do pracy ale od lat nic się nie zmieniła. Jak nie masz silnej psychy to daruj sobie. Poszukaj pracy gdzie indziej. Szanowny zarządzie Fricke najpierw zjednocz ludzi i naucz ich współpracy a potem tabelki i sprzedaż.

kandydat

Witam Czy ktoś składał papiery do tej firmy ?? Po jakim czasie się do was odezwali ?

W Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Serwisant. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Panie Administratorze, rekrutacja w waszej firmie trwa od stycznia tego roku. Proszę sprawdzić w ilu miastach, na jakie stanowiska prowadziliście rekrutacje i jak one się zakończyły.

Drogi Administratorze Czy wstawiane przez was oferty pracy na oficjalnej stronie są nadal aktualne? ???? Czy jezeli znajdziecie kandydatów to usuwacie czy ogłoszenia są cały czas ? Nie ukrywam , planuje złożyć dokumenty ????

Szanowna firmo Fricke. Rekrutacja niestety nie jest waszą mocną stroną. Jeśli odrzucacie czy też nie jesteście zainteresowani kandydatem, przynajmniej zareagujecie! Odpiszcie jak robią to inni. Nie rozumiem tak lekceważącego podejścia.

Krzysztof
@Kandydat

To brałeś udział w rekrutacji i nawet nie dostałeś feedbacku? Jesteś pewien że już kogoś wybrali bo może jak się nie odzywają to jeszcze trwa weryfikacja. Próbowałeś tam zadzwonić i się czegoś dowiedzieć?

@Krzysztof

Ogłoszenie wygasło więc nie ma sensu dzwonić. Jeśli jest Pan pracownikiem to proszę przekazać osobom odpowiedzialnym za rekrutacje aby zamykały wygasłe ogłoszenia. Pozdrawiam.

Agata
@Kandydat

Nie no czemu nie ma sensu dzwonić? Ja np bym chciała wiedzieć czemu mnie olano i nawet nie powiedziano dlaczego mnie nie wybrali.

@Kandydat

Też tak miałem wysłałem cv i zero odpowiedzi, jeśli nie spełniam wymagań, albo nie potrzebują osoby na danym stanowisku wystarczyło by poświęcić 5 minut i napisać odpowiedź, wiedziałbym od razu na czym stoję a tak trochę słabo.

@Kandydat

Smutna sprawa, ale niestety nie oni jedyni tak właśnie robią... Ciekawe czy jak ktoś z góry przypadkiem dokopie się do tych komentarzy i to przeczyta to czy poprawią to u siebie?

@Alicja

Masz rację, dużo firm działa podobnie. Niektórzy twierdzą, że jest to badanie rynku pracy. Jak zwał tak zwał, jest to jednak lekceważące podejście do osób, które poszukują pracy.

@Kandydat

"Badanie rynku" tak właściwie to chyba w czymś takim należałoby chyba wyrazić zgodę, żeby wziąć udział? :/ Ciekawa jestem czy zamiast tego ankieta podobnie by się sprawdziła, przynajmniej kosztowałaby mniej czasu. Ciekawe też czy inni kandydaci również wyraziliby na ten temat tutaj swoją opinię? Bo jak na razie za dużo ich tu nie widzę

Firma ma prawo kontaktować się z wybranymi kandydatami i to jest zrozumiałe, Jednak nie rozumiem, dlaczego za każdym razem kiedy wysyłam CV. aplikacja zostaje otwarta i nie ma dalej ze strony firmy żadnego ruchu. Jeśli nie odpowiada kandydatura, proszę ją odrzucać, aby ludzie wiedzieli, czy mają szansę czy nie. Tego wymaga kultura, wystawianie ogłoszeń w nieskończoność skończy się tym że nikt was nie będzie poważnie traktował.

admin

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Fricke Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.?

Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.