Narzędziownia Kem-Form; P.P.H.U Bef-Mont

Bielsko-Biała

Opinie o Narzędziownia Kem-Form; P.P.H.U Bef-Mont

lipan

bardzo długie terminy, nawet propozycja dopłaty na fvat nie pomaga, maszyna ma awarie a termin na dorobienie ślimacznicy to 30dni roboczych, szkoda czasu.

niszo

Wydaje mi się, że na początku będzie coś koło 1900- 2000.

jojo

witam mam pytanie ile można zarobic jako operator cnc w tej firmie? tak mniej wiecej na reke? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam

polecam, wypłata zawsze w terminie, płacone nadgodziny, wszystkie przywileje. Pracuje tam już kilka dobrych lat - i będę pracował nadal.

Dodaj opinie o Narzędziownia Kem-Form (usunięte przez administratora)- Bielsko-Biała. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o Narzędziownia Kem-Form; P.P.H.U Bef-Mont - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Narzędziownia Kem-Form; P.P.H.U Bef-Mont