Opinie o ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ w Dąbrowa Górnicza

Kornela Nowy wpis

Szukam pracy dla męża żeby mu pomóc coś szybciej znaleźć , czy firma nadal przyjmuje robotników? Na razie jedyny owoc tych poszukiwań to oferta z 2017. Wtedy zresztą widzę coś pisali że to przez urząd pracy, może teraz należy również się tam zgłosić?

Rafał

Pracowałeś tam i to zaległa pensja czy chodzi o inne zobowiązania? Najlepiej podjechać do firmy czy zwinęli działalność?

Jerzy

Ja osobiście zacząłem działać z kancelarią, której udało odzyskać się pieniądze od podobnego dłużnika. Polubownie nie idzie tego zrobić

Tadeusz.S
@Rafał

Inne zobowiązania, nie da się ich złapać plus nie mam na to czasu.

Tadeusz.S Nowy wpis
@Jerzy

Mógłbyś może podzielić się jakimiś danymi kontaktowymi, abym, mógł dowiedzieć się jak sprawa wygląda od środka?

Tadeusz.S Nowy wpis

Pięknie dziękuję, skontaktowałem się

kriss Nowy wpis
@Rafał

Tego nie wiadomo.

Stanisław Ł.

A prezesa to zamknęli czy postanowić zniknąć po tych materiałach we wszystkich Superwizjerach?

@Stanisław Ł.

Chyba juz po gosciu... ciekawe czy firme sprzedał czy puścił z kredytami?

zainteresowany

A jakieś konkrety może ?

Kamil
@Stanisław Ł.

Stanisław Ł. znasz jakieś szczegóły związane z jego zniknięciem? Co się teraz dzieje z firmą?

Sajo
@Kamil

ktoś ma jakieś informacje co się obecnie dzieje ?

Ewa Golema

Na dużo kasy mnie (usunięte przez administratora) .ale nie ważne

Czy ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

??????

to oni jeszcze istnieją ?

Wkręt

Cale wypłaty som na czas tylko nie zawsze koperty docierają na hotel.

Marzena
@??????

A dlaczego firma miałaby nie istnieć? Możesz napisać co skłoniło Cię do zadania takiego pytania? Masz jakieś zastrzeżenia odnośnie firmy? Byłeś pracownikiem ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ panuje luźna atmosfera?

??????

ciekawe jakim ...... musi być moderator czy administrator żeby zadać takie pytanie po lekturze wcześniejszych wpisów

Trochę niepokoją mnie komentarze o nieterminowym wypłacaniu wynagrodzenia. Nadal zdarzają się tam takie przypadki?

kA
@Marek

WITAM, pracuję już tu dłuższy czas i nie spotkałam się z nieterminową wypłatą. Zazwyczaj jest przed terminem przypadającym na wypłatę , więc proszę nie pisać nie prawdy!

Ou
@Marek

Szew uciekł i ma nas w (usunięte przez administratora) pieniędzy nie było i nie będzie wszyscy spierdalaja z firmy tylko gra nie wie bo oni dostali cześć wypłat hamstwo i tyle

Grzesiek

@Patrycja a czy teraz poszukują jakiegoś kierownika budowy czy niekoniecznie?

Pomocny

W razie spóźnienia lub braku zapłaty proszę o kontakt. 508640679

Rotor

Niewyplacaja podwykonawca.

BOGUS
@Rotor

SKĄD TAKA INFORMACJA?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ?

Patrycja

Na czele załogi stoi Szef – Właściciel. Są tam również dyrektorzy. Budowami kierują kierownicy budów. Jest wydzielonych kilka działów wewnętrznych.

Natalia

@anonymous, jakie jeszcze plusy pracy w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ mógłbyś wymienić? Czy pracodawca zapewnia Ci pakiet socjalny i jakiś system premiowy? Te informacje przydadzą się osobom rozważającym aplikowanie do firmy.

henryk
@Natalia

Zapewnia bezpłatny transport do domu i z domu, a to chyba rzadkość w innych formach.

@henryk

To bardzo dobra wiadomość. Można tym samym zaoszczędzić na kosztach dojazdów do pracy. Wiesz może, czy każda osoba zatrudniona w tej firmie może liczyć na takie udogodnienie?

kasia
@Natalia

premie uznaniowe, wykazujesz się w pracy jesteś doceniany, masz możliwości na rozwój ,polecam

@henryk

To dlaczego ludzie się zwalniają?

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie zarobki i umowę proponują na początek?

@Zainteresowany

Ponoć z wyplatami ciężko.Na raty.Długie....Ale to wiadomość nie na 100%

Stałypracownik
@Zainteresowany

Pracuje 8 lat nigdy nie było problemów z wypłatą umową o pracę bez problemu zarobki bardzo dobre polecam

@Stałypracownik

Ponoć ostatnio na delegacji nie dostali wypłaty

@Stałypracownik

Jakie. bardzo dobre?Pełno godzin. 3500.

@Stałypracownik

A odcinki dostajecie chociaż?

Już wiem że to Ty....

henryk
@Adi

wypłaty moi drodzy są wypłacane nawet przed ustalonym comiesięcznym terminem wynagrodzenia

rafi29

Pozytyw pod każdym względem, praca w sprzyjających warunkach, miła atmosfera, wypłaty w terminie lub nawet często przed terminem, mili ludzi, wykfalifikowana kadra, duże doświadczenie, nie zatrudniają na czarno! każdy pracownik posiada umowę.

świeży powiew

firma pracuje teraz w sławkowie przy dworcu kolejowym i na trasie. ciężka robota przy torach. Ale są plusy, można się pieknie opalic i cały czas praca na świezym powietrzu. Kobiety w sławkowie aż z okien wyglądają co to za opalone przystojniaki paradują przed ich ogródkami? Ogródki ich samych też pewnie potrzebują uprawy i nawodnienia. z zaplecza socjalnego widziałem tojtoja. jednego.

@świeży powiew

A firma się rozpada Marne wypłaty i na raty placą

I marne wypłaty tam macie.Delegacje.2700. 3500

@świeży powiew

Ludzie się zwalniają,to chyba coś zle się dzieje ...

Ta firma jest zetelna i płaci w terminie Praca jak na koleji nieraz jest ciężko ale są dni że cza szukać se zajecia i Za to płacą

@anonymous

Akurat????

A co z wypłatą?

Pracowałem w tej firmie 4 lata i złego słowa nie powiem kto pracował uczciwie ten nie narzekał na kierownictwo tylko Ci co lubią wypić mieli zawsze dużo do powiedzenia

Natalia

@X, jak osobiście oceniasz ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ jako pracodawcę. Mógłbyś z innymi użytkownikami podzielić się swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z tą firmą? Każda uwaga zainteresuje potencjalnie przyszłych pracowników tego miejsca.

Dawid

Pracowalem w tej firmie prawie rok( mialem dwa podejscia i w sumie dwa lata przerwy miedzy zatrudnieniem), niestety nic sie nie zmienilo, chore godziny pracy po 15h na dobe, jeden weekend wolny w miesiacu(praca rowniez w niedziele), brak jakichkolwiek dodatkow za nadgodziny, za prace w delegacji, za prace w niedziele, stawka 12zl i brak umowy o prace. Kierownicy ciagle cos obiecuja i nie dotrzymuja danego slowa. Nie polecam nikomu i ja sam juz trzeciego podejscia do tej firmy nie zrobie.

X
@Dawid

Bo już trzeciej szansy nie dostaniesz!

Natalia

Zachęcam Was do pozostawienia na forum rzetelnych i prawdziwych opinii o tym pracodawcy. Czy możecie powiedzieć, jakie warunki zatrudnienia są obecnie oferowane? Czy wszyscy otrzymują umowę o pracę? Jak oceniacie atmosferę? Może pracodawca oferuje dostęp do benefitów, lub też zapewnia zniżki pracownicze?

Zostaw merytoryczną opinię o ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ?

ECO-BAZA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW ŁUKASIEWICZ
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Lotników Alianckich 13
    68-100 Dąbrowa Górnicza