san-bud

Zielona Góra

Opinie o san-bud

J

Spółki SAn-Bud notorycznie nie płacą podwykonawcom, hurtownikom i pracownikom. Z jej powodu wiele lubuskich rodzin ma kłopoty finansowe. Przenosząc nieruchomości na kolejne spółki, unika płacenia kolejnych narastających zaległości. Nie polecam współpracy. Przez nią również nasza rodzina ma ogromne kłopoty i niewypłacone należności. Jak można nie płacić ogromnych kwot podwykonawcą i pracownikom, którzy mają na utrzymaniu dom i małe dzieci. A kolejnymi wymówkami powodować tylko narastanie ogromnego długu.

san bud bardzo dobra firma

Ktora daje zarobic ludziom

Zostaw opinię o san-bud - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie san-bud