Centrum Kariery

Kielce

Centrum Kariery

Opinie o Centrum Kariery

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

@ivvvvva, a czy w przypadku, gdy pracownik sam upomni się o taki dokument, to czy nie ma problemu z jego otrzymaniem? Długo pracowałaś w Centrum Kariery? @Dominika, może firma miała kilka aktywnych ogłoszeń, a CV były dostarczane do jednej osoby? Będziesz zainteresowana pracą w Centrum Kariery czy raczej nie? @Gutek, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Centrum Kariery?

ivvvvva

Nie radze zadawac sie z ta firma, nie wyplacaja pieniedzy i do umowy nie daja wgl zalacznika na temat wyplaty zenada!!!

Dominika
@ivvvvva 08.05.2018 11:05

Aż tak źle jest? Do mnie wlasnie dzwonili... nie szukam pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego wiec na pewno nie aplikowałam na takie ogłoszenie. Także juz na samym poczatku jakaś ściema, znalazlam to ogłoszenie i bylo w nim podane ze poszukuja pracownika biurowego/sekretarki...

Gutek

Czy jest jakiś powód tej ciszy??

Halina

@Karol, czy udało Ci się dostać do pracy w Centrum Kariery w Kielcach? Jeśli tak to powiedz proszę coś więcej na temat warunków, jakie oferuje firma oraz jaka atmosfera w niej panuje. @Tofiik, czy rozważasz powrót do pracy w Centrum Kariery? @Ja , czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy? Ogólnie opinie o firmie są mieszane, dlatego zachęcam wszystkich do wypowiadania się, zwłaszcza że na stronie obecnie są prowadzone rekrutacje (http://centrumkariery.eu/kariera/). Polecilibyście tę pracę swoim znajomym?

Tofiik

Hej. Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i nie narzekałem na samą pracę jak i zarobki. Wiadomo door to door na początku było troche cieżko wiadomo jak wszedzie ale to chyba od nas zależy jak sie na to nastawimy. Nie dałem za wygrana i było ok. Sama rozmowa rekrutacyjna spoko prowadziła ja taka ładna blondynka, chyba miała na imię własnie Patrycja wszystko wytłumaczyła pośmialiśmy się,i nie zauważyłem spóźnienia z jej strony bo tak się tego czepiliście. Ogólnie polecam.

anonymous
@edi 23.01.2018 22:18

Jak wygladala tam Twoja praca? Czym dokladnie sie zajmowalas? :)

Karol

Jak w każdej firmie handlowej są plany sprzedażowe :) jak się komuś chce pracować, to będzie robił super wyniki, bo praca ciężka nie jest , mój znajomy tam pracuje i z wypłaty jest mega zadowolony, dlatego ja też złożyłem cv i czekam na odpowiedź !

Nowy

A czy ktoś wie coś na temat pracy w firmie na stanowisku manager biura ? Dostałem taką propozycję i jestem ciekaw jakiś informacji.

Tom
@Nowy 11.02.2018 02:47

Z tego co pamiętam to managerami to tam zostawały osoby co 2-3 klientów zdobyły ale musiały być studentami, jeżeli zależy ci na doświadczeniu managerskim to można się przemęczyć ale jeżeli chodzi o pracę to możesz się domyślić sam.

ŻUBEREK

Witam. Miałam okazje być na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie 2 tygodnie temu. Prowadziła ja właśnie pani Patrycja i byłam bardzo mile zaskoczona samym przebiegiem rozmowy, nie padały żadne pytanie podaj 3 zalety i 3 wady lub jak sprzedać długopis. Pytania były konkretne ale zadawane w taki sposób, że była to fajna luźna rozmowa co rzadko się zdarza na tego typu rozmowach rekrutacyjnych. Automatycznie spowodowało to u mnie zmniejszenie stresu. Czekając na korytarzu osoby, które wychodziły były takiego samego zdania. I zaznaczam, że weszłam punktualnie, a nawet jak bym nie weszła o czasie czy to przestępstwo??czy wam się nigdy nie zdarzyło spóźnić?

Miki

Witam jestem umówiona na spotkanie(usunięte przez administratora) Bardzo proszę o informację kogoś kto tam pracował bo po przeczytaniu Państwa opinii. Już zwątpiłam. A nie będę ukrywać że w moim przypadku stawka jest wręcz ogromna, ponieważ od mojej pracy zależy dobro osób dla mnie najważniejszych. Dlatego bardzo proszę o Państwa opinię. Z góry dziękuję.

Ciekawski

Ktoś coś może powiedzieć o tej firmie, czym się zajmuje i jak wygląda u nich praca PH ?

Kozioł

Zobaczymy za 20 min.

Blanka.
@Kozioł 30.10.2017 08:36

I jak po rozmowie ?

Migotka

Witam. W przyszłym tygodniu mam spotkanie w firmie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam zwiazane z tym pytanie czy opłaca się iść i pracować?

jarek

wlasnie do mnie dzwonili,czym oni sie wlasciwie zajmują?

kanarek21

Dlaczego ? konkrety jakieś ?

Wanderer

Firma na stronie internetowej ma w ofercie gwarancje zapewnienia niezbędnych narzędzi do pracy powiem jedno co może dać do myślenia każdemu zasada z autem służbowym dla przedstawicieli handlowych "kto pierwszy ten lepszy"..

Kara

Dzisiaj do mnie dzwonili w spawie aplikacji, którą złożyłam. Po odebraniu telefonu najpierw nikt się długo nie odzywał, później Pani się przedstawiła i w zasadzie koniec rozmowy, w tle jakieś śmichy-chichy koleżanek, Pani też się śmiała do słuchawki po czym po kilku chwilach rozłączyła rozmowę. Zadzwoniła ponownie informując, że co rozłączyło. Podziękowałam uprzejmie informując, że już nie jestem zainteresowana. Cóż, taki brak profesjonalizmu na samym początku nie może wróżyć nic dobrego :(

Adi

Zainteresowany jestem współpraca z ta firma od 2 tygodni nie mogę sie dodzwonić . zawsze włańcza sie informacja "jestem na spotkaniu" aibo info "zadzwonię później to znaczy nigdy. Nie wiem co to za firma czy prawdziwa . nie zdarzyło mi się nigdy że nie można się z firma skontaktować Dziwne to?

Znacie dobrze firmę Centrum Kariery lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Centrum Kariery - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kariery