Centrum Kariery

Kielce

Opinie o Centrum Kariery

Nowy

A czy ktoś wie coś na temat pracy w firmie na stanowisku manager biura ? Dostałem taką propozycję i jestem ciekaw jakiś informacji.

Tom
@Nowy 11.02.2018 02:47

Z tego co pamiętam to managerami to tam zostawały osoby co 2-3 klientów zdobyły ale musiały być studentami, jeżeli zależy ci na doświadczeniu managerskim to można się przemęczyć ale jeżeli chodzi o pracę to możesz się domyślić sam.

Vadim

Na rozmowie obiecanki 3tyś brutto na msc.Na szkoleniu okazuje się że 3 tyś zarobi się jeśli osiągnie się pewien próg zdobytych klientów.Jeśli się go nie osiągnie nie zarobi się nic.SZUKAJĄ DARMOWYCH PRACOWNIKÓW.NIE POLECAM!!

Ja
@Vadim 23.01.2018 22:21

Właśnie jestem po takiej rozmowie i się zastanawiam czy warto.... Ale jak widzę nie warto. Na rozmowie powiedziano mi ze podstawa 3 tys brutto + pramia. Jak ma sie to do rzeczywistosci?

Karol
@Vadim 23.01.2018 22:21

Jak w każdej firmie handlowej są plany sprzedażowe :) jak się komuś chce pracować, to będzie robił super wyniki, bo praca ciężka nie jest , mój znajomy tam pracuje i z wypłaty jest mega zadowolony, dlatego ja też złożyłem cv i czekam na odpowiedź !

Tofiik

Hej. Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i nie narzekałem na samą pracę jak i zarobki. Wiadomo door to door na początku było troche cieżko wiadomo jak wszedzie ale to chyba od nas zależy jak sie na to nastawimy. Nie dałem za wygrana i było ok. Sama rozmowa rekrutacyjna spoko prowadziła ja taka ładna blondynka, chyba miała na imię własnie Patrycja wszystko wytłumaczyła pośmialiśmy się,i nie zauważyłem spóźnienia z jej strony bo tak się tego czepiliście. Ogólnie polecam.

edi
@Tofiik 15.12.2017 13:21

3msc ,to się napracowałaś.

Mike

Szczerze jeżeli jesteście studentami to możecie iść tam do pracy możecie pracować cały miesiąc i nic nie zarobić bo też tak bywa albo możecie iść do dowolnego callcenter gdzie dadzą wam stawkę godzinową którą wam przynajmniej zapłacą a gadki o wysokich zarobkach to takie baśnie dla naiwnych nikt nie da wam dużej kasy za darmo..

ŻUBEREK

Witam. Miałam okazje być na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie 2 tygodnie temu. Prowadziła ja właśnie pani Patrycja i byłam bardzo mile zaskoczona samym przebiegiem rozmowy, nie padały żadne pytanie podaj 3 zalety i 3 wady lub jak sprzedać długopis. Pytania były konkretne ale zadawane w taki sposób, że była to fajna luźna rozmowa co rzadko się zdarza na tego typu rozmowach rekrutacyjnych. Automatycznie spowodowało to u mnie zmniejszenie stresu. Czekając na korytarzu osoby, które wychodziły były takiego samego zdania. I zaznaczam, że weszłam punktualnie, a nawet jak bym nie weszła o czasie czy to przestępstwo??czy wam się nigdy nie zdarzyło spóźnić?

Miki

Witam jestem umówiona na spotkanie z panią P. Bardzo proszę o informację kogoś kto tam pracował bo po przeczytaniu Państwa opinii. Już zwątpiłam. A nie będę ukrywać że w moim przypadku stawka jest wręcz ogromna, ponieważ od mojej pracy zależy dobro osób dla mnie najważniejszych. Dlatego bardzo proszę o Państwa opinię. Z góry dziękuję.

anonymous

Dzień dobry, podobnie jak poprzedniczka napisała p.Patrycja zaprosiła mnie na rozmowę po czym nie było jej na umówionym miejscu spotkania.Oddzwonila po pol godzinie i kilku nieodebranych połączeniach. Brak szacunku do wykonywanych obowiązków i umawianych osob.

kasia

wyslalam cv, zaproszono mnie na rozmowe kwalfikacyjna. patrycja luczynska zaprosila mnie na 13- 20 min przed spotkaniem wylaczyla telefon. spotkanie sie nie odbylo, nie oddzwonila. totalny brak profesjonalizmu z jej strony,pisze to poniewaz mam nadzieje ze ja zwolnia i ktos ja potraktuje tj ona osoby szukajace prace, pozdraiwam pania "serdecznie"

Ciekawski

Ktoś coś może powiedzieć o tej firmie, czym się zajmuje i jak wygląda u nich praca PH ?

Kozioł

Zobaczymy za 20 min.

Blanka.
@Kozioł 30.10.2017 08:36

I jak po rozmowie ?

Migotka

Witam. W przyszłym tygodniu mam spotkanie w firmie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam zwiazane z tym pytanie czy opłaca się iść i pracować?

jarek

wlasnie do mnie dzwonili,czym oni sie wlasciwie zajmują?

Nieuchwytny78

Odradzam każdemu współpracę z firmą mieszczącą się przy ul Warszawskiej 29 w Kielcach. 0 profesjonalizmu, poszanowania drugiego człowieka, dodatkowo oszustwa oraz problemu z prawem. Jeśli jesteś młody, szukasz swojej pierwszej pracy lub nie znasz sie na prawie pracy, odradzam!

kanarek21
@Nieuchwytny78 13.10.2017 15:56

Dlaczego ? konkrety jakieś ?

Wanderer

Firma na stronie internetowej ma w ofercie gwarancje zapewnienia niezbędnych narzędzi do pracy powiem jedno co może dać do myślenia każdemu zasada z autem służbowym dla przedstawicieli handlowych "kto pierwszy ten lepszy"..

Kara

Dzisiaj do mnie dzwonili w spawie aplikacji, którą złożyłam. Po odebraniu telefonu najpierw nikt się długo nie odzywał, później Pani się przedstawiła i w zasadzie koniec rozmowy, w tle jakieś śmichy-chichy koleżanek, Pani też się śmiała do słuchawki po czym po kilku chwilach rozłączyła rozmowę. Zadzwoniła ponownie informując, że co rozłączyło. Podziękowałam uprzejmie informując, że już nie jestem zainteresowana. Cóż, taki brak profesjonalizmu na samym początku nie może wróżyć nic dobrego :(

Adi

Zainteresowany jestem współpraca z ta firma od 2 tygodni nie mogę sie dodzwonić . zawsze włańcza sie informacja "jestem na spotkaniu" aibo info "zadzwonię później to znaczy nigdy. Nie wiem co to za firma czy prawdziwa . nie zdarzyło mi się nigdy że nie można się z firma skontaktować Dziwne to?

Znacie dobrze firmę Centrum Kariery lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Centrum Kariery - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kariery