Centrum Kariery

Opinie o Centrum Kariery

Kozioł

Zobaczymy za 20 min.

Migotka

Witam. W przyszłym tygodniu mam spotkanie w firmie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam zwiazane z tym pytanie czy opłaca się iść i pracować?

jarek

wlasnie do mnie dzwonili,czym oni sie wlasciwie zajmują?

Nieuchwytny78

Odradzam każdemu współpracę z firmą mieszczącą się przy ul Warszawskiej 29 w Kielcach. 0 profesjonalizmu, poszanowania drugiego człowieka, dodatkowo oszustwa oraz problemu z prawem. Jeśli jesteś młody, szukasz swojej pierwszej pracy lub nie znasz sie na prawie pracy, odradzam!

Wanderer

Firma na stronie internetowej ma w ofercie gwarancje zapewnienia niezbędnych narzędzi do pracy powiem jedno co może dać do myślenia każdemu zasada z autem służbowym dla przedstawicieli handlowych "kto pierwszy ten lepszy"..

Kara

Dzisiaj do mnie dzwonili w spawie aplikacji, którą złożyłam. Po odebraniu telefonu najpierw nikt się długo nie odzywał, później Pani się przedstawiła i w zasadzie koniec rozmowy, w tle jakieś śmichy-chichy koleżanek, Pani też się śmiała do słuchawki po czym po kilku chwilach rozłączyła rozmowę. Zadzwoniła ponownie informując, że co rozłączyło. Podziękowałam uprzejmie informując, że już nie jestem zainteresowana. Cóż, taki brak profesjonalizmu na samym początku nie może wróżyć nic dobrego :(

Adi

Zainteresowany jestem współpraca z ta firma od 2 tygodni nie mogę sie dodzwonić . zawsze włańcza sie informacja "jestem na spotkaniu" aibo info "zadzwonię później to znaczy nigdy. Nie wiem co to za firma czy prawdziwa . nie zdarzyło mi się nigdy że nie można się z firma skontaktować Dziwne to?

Znacie dobrze firmę Centrum Kariery lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Centrum Kariery - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kariery