Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.

Adres: Warszawska 29, 25-518 Kielce

NIP: 6572934385 REGON: 368971158 KRS: 0000709014

Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ADAM W.
 Opinia

Konkretni ludzie, szybko i sprawnie wdrożenie RODO POLECAM!!

Nick

Polecam kancelarie

Klientka

Polecam usługi kancelarii

Marek
 Opinia

Bardzo zgrany zespół sprawia, że chce się przychodzić do pracy. Wynagrodzenie - zgodne z oczekiwanym, więc finansowo jestem zadowolony. Dziękuję za wspaniałą atmosferę i wspólną przygodę zawodową!

Dominik

Szybko i profesjonalnie. Polecam

Magdalena
 Opinia

Cała procedura przebiegła szybko. Polecam!

Tak1Nie
klient

Polecam tą kancelarie prawna

Nick
 Opinia

Polecam kancelarie przy wdrożeniach Rodo, bardzo skuteczni, posiadający ogromną wiedzę z zakresu obowiązującego prawa europejskiego.

Brygida
 Opinia

Skrupulatność, rzetelność, profesjonalizm oraz szybki czas realizacji usługi. Zdecydowanie polecam!!!

Krzysztof
 Opinia

Pełen profesjonalizm, miła obsługa klienta, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Tak3Nie
Jan

Pofesjonalnie, szybko.

Polecam

Robert
 Opinia

Pełen profesjonalizm. Kancelaria godna polecenia POLECAM!!!! Lubię atmosferę w Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. za: Kancelaria godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Klientka
 Opinia

Polecam, jestem już po kontroli z Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dokumentacja RODO przygotowana przez kancelarię bezbłędna.

Tak3Nie
NNN
 Opinia

uwaga na ofertę rodo. Przyjedzie pani, która niby przedstawi ofertę a później za to wystawią fakturę. NIEM PODPISUJCIE ŻADNYCH UMÓW Z NIMI !!!!

Tak1Nie2
Marta, Łódź
 Opinia

Na początku miałam obiekcje...ale na pierwszym spotkaniu wszystko zostało przedstawione w sposób profesjonalny. Miły zespół młodych ludzi z pasją- bardzo polecam. Co prawda usługa przedłużyła się o tydzień, ale byłam informowana o każdym kroku na bieżąco.

Tak6Nie
Mariusz, Bydgoszcz
 Opinia

Pełen profesjonalizm. Rzeczowa pani Iza rozwiała moje wątpliwości udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam!

Marta
 Opinia

Polecam ich w dziedzinie RODO, jestem po wdrożeniu, bardzo profesjonalny zespół i mili przedstawiciele kancelarii

Tak6Nie
Leszek, Katowice
 Opinia

Polecam! Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Profesjonalizm i wiedza merytoryczna z zakresu RODO na najwyższym poziomie!

Tak8Nie
Joanna, Warszawa
 Opinia

Joanna, Warszawa Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa, szkolenie przeprowadzone w naprawdę profesjonalny sposób. Polecam!

Małgorzata, Szczecin
 Opinia

Polecam. Sprawnie i profesjonalnie, w dobrej cenie usługi.

Tak8Nie
Zadowolona klientka
 Opinia

Jestem w trakcie wprowadzania procedur związanych z Rodo właśnie z Kancelarią Infinity z Kielc:) i z pewnością mogę potwierdzić: rzetelność, bardzo miła i fachowa obsługa i bardzo szybka jak na dzielącą nas odległość..... bo to 450 km.....

Tak10Nie
zadowolony klient

Polecam! Sprawie i szybko załatwiona cała Procedura

Andrzej
@zadowolony klient 28.11.2018 12:26

Potwierdzam. Z powściągliwością podchodziłem do przedstawionej oferty. Firm oferujących tego typu usługi jest na rynku - kolokwialnie rzecz ujmując - jak grzybów po deszczu. Przekonał mnie: - profesjonalizm - jakość obsługi - kultura organizacji: rzetelność skrupulatność i znajomość tematu W mojej ocenie: firma godna polecenia. Usługa wykonana terminowo, profesjonalnie i w satysfakcjonujący sposób.

Black
 Opinia

Potwierdzam. To zwykli (usunięte przez administratora). Uwaga na ich ofertę związaną z rodo. Nie podpisujcie żadnych umów !!!

Tak1Nie1
sp. zo.o.
 Opinia

Ta niby "Kancelaria Prawna" to zwykły ......... nikomu !!! nie radzimy podpisywać jakichkolwiek umów o współpracy ani też o wdrażenie jakiś tam tematów które są w ofercie tej firmy ... Trzymajcie się jak najdalej od tego podmiotu gospodarczego ... niby "prawnego" a tak na prawdę ..... Były klient ....

Tak13Nie
 Opinia

Co wiecie o firmie Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. w mieście Kielce? Nadal czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Tak11Nie

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.