Opinie o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. w Kielce

Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.
5 16 47 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dział Prawny Kancelarii Nowy wpis
@Pytanie

Nie narzucamy terminow urlopowych pracownikom, urlopy planujemy tak aby każdy był zadowolony i skorzystał z wypoczynku w najbardziej dogodnym terminie.

Dział Parwny Kancelarii Nowy wpis
Nazwa działu: Dział Prawny

@Tomasz, odpowiadając na Twoje pytanie, Tak potrzebujemy osób na stanowisko: Doradca Prawny. Praca od poniedziałku do piątku (częste wyjazdy teren całego kraju). Zakres: Rodo, upadłości konsumenckie, ochrona prawna. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem 505 047 748 i przesłanie swojego CV na adres mailowy: kontakt@kancelariainfinity.pl

Marzanna, Toruń
Nazwa działu: Dział Prawny

Przez krótki okres (8 miesięcy) współpracowałam z Kancelaria Prawna INFINITY - ludzie na prawdę fajni, pełni pasji i zaangażowania. Trudno mi się wypowiedzieć na temat atmosfery w firmie, bo na co dzień była to współpraca na odległość, ale te spotkania i szkolenia [MEGA!!!! ] pozwalają mi przypuszczać, że "jest chemia". (pozdrawiam Was serdecznie)

Bożena Nowy wpis
@Marzanna, Toruń

Cieszę się, że masz pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.. Możesz opowiedzieć nieco więcej na temat tej współpracy? Pracowałaś zdalnie czy twoje doświadczenia z Kancelarią Prawną Infinity Sp. z o.o. miały inny charakter?

Tomek

Miałam nadzieję, że ktoś z pracowników zamieści informacje o pracy w kancelarii. Potrzebujecie pracowników?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Urszula Warszawa
Nazwa działu: Handlowy

jestem mega zadowolona z obsługi Kancelarii w zakresie Rodo….. dwa tygodnie i jesteśmy po wdrożeniu...czekamy na szkolenie pracowników.

Hania

Czytając komentarze jestem zszokowana.. Ja nie miałam żadnych problemów z ta kancelarią. Wszystko przebiegło pomyślnie, sprawnie i w terminie. Polecam

Aaa

(usunięte przez administratora)kancelaria prawna, nie polecam!! Wynajmują osoby którym płaca za wystawianie pozytywnych komentarzy!!!

Waldemar

Podpisałem z Kancelarią Infinity umowę na obsługę prawną mojej mamy i nie wiem skąd te negatywne opnie, ale nasza współpraca układa się bardzo dobrze....i polecam.

Piotr

Ja nie miałem problemów, ani z terminem, ani z kontaktem ze strony Kancelarii. Jestem zadowolony z obsługi i polecam. Piotr

Teresa

Kancelaria zajęła się moją upadłością konsumencką. Byłam pełna obaw, że mój wniosek nie zostanie rozpatrzony pozytywnie przez Sąd. Na szczęście całą sprawę oddałam w ręce Kancelarii Infinity. Fachowcy przeprowadzili całą procedurę na tyle dobrze, że odzyskałam swoją wolność finansową!!!!

tt

Brak profesjonalizmu .przyjeżdz Pani ściemnia i potem trzeba przez pól roku prosić się .Czekam pół roku i nic a faktura była już na drugi dzień .Opinie pozytwne to tylko przez pracowników .Zobaczcie po dacie codziennie super .Infinity to brak profesjonalizmu.

Jerzy
@tt

Święte słowa! Ludzie wzięci z ulicy..

Jerzy

Pożal się Boże "kancelaria" ludzie, którzy tam pracują nie mają pojęcia o tym co robią!!! Wciskają kit o kontrolach i przepisach RODO nic na ten temat nie wiedząc Dzwonią na urwanie głowy jeśli chodzi o podpisanie umowy, a jak umowa zostanie podpisana zaraz wystawiają fakturę i cisza z ich strony! Trzrba prosic się żeby cokolwiek zrobili.. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Joanna

Patrząc na opisy nie mogę się z nimi zgodzić, moja firma była odsłużona bardzo profesjonalnie i szybko. Tak jak miałam powiedziane na pierwszym spotkaniu od dwóch do trzech tygodni. Tak też się stało. Ja polecam bardzo Kancelarię Infinity i życzę im powodzenia w dalszym działaniu. Joanna

Tak2Nie2
Krzysztof
@Joanna

Zgadzam się z Panią Tak jak powiedziane (podpisane) tak zrobione Polecam!

Firma

NIE PODPISUJCIE UMOW Z KANCELARIA INFINITY Kielce! Podpisana umowa, zero kontaktu ze strony INFINITY faktura wystawiona , a jedyna informacja zwrotna to taka ze Pani , która podpisała z nasza firmą umowę już nie pracuje w INFINITY.

Andrzej
@Firma

Napisz proszę, jak skończyła się sprawa. Też podpisałem umowę , mam już zrobiony audyt i czekam na kolejny etap. Co prawda nie mam "ciśnienia" bo jestem już w procesie

TakNie1
Anna

Polecam

Tak1Nie2
ADAM W.

Konkretni ludzie, szybko i sprawnie wdrożenie RODO POLECAM!!

Nick

Polecam kancelarie

Klientka

Polecam usługi kancelarii

Marek

Bardzo zgrany zespół sprawia, że chce się przychodzić do pracy. Wynagrodzenie - zgodne z oczekiwanym, więc finansowo jestem zadowolony. Dziękuję za wspaniałą atmosferę i wspólną przygodę zawodową!

Dominik

Szybko i profesjonalnie. Polecam

Magdalena

Cała procedura przebiegła szybko. Polecam!

klient

Polecam tą kancelarie prawna

Tak4Nie1
Nick

Polecam kancelarie przy wdrożeniach Rodo, bardzo skuteczni, posiadający ogromną wiedzę z zakresu obowiązującego prawa europejskiego.

Brygida

Skrupulatność, rzetelność, profesjonalizm oraz szybki czas realizacji usługi. Zdecydowanie polecam!!!

Krzysztof

Pełen profesjonalizm, miła obsługa klienta, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Tak4Nie1
Jan

Pofesjonalnie, szybko.

Polecam

Robert

Pełen profesjonalizm. Kancelaria godna polecenia POLECAM!!!! Lubię atmosferę w Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. za: Kancelaria godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Klientka

Polecam, jestem już po kontroli z Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dokumentacja RODO przygotowana przez kancelarię bezbłędna.

NNN

uwaga na ofertę rodo. Przyjedzie pani, która niby przedstawi ofertę a później za to wystawią fakturę. NIEM PODPISUJCIE ŻADNYCH UMÓW Z NIMI !!!!

Tak3Nie2

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.