Opinie o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. w Kielce

Magdalena

Cała procedura przebiegła szybko. Polecam!

klient

Polecam tą kancelarie prawna

Polecam kancelarie przy wdrożeniach Rodo, bardzo skuteczni, posiadający ogromną wiedzę z zakresu obowiązującego prawa europejskiego.

Brygida

Skrupulatność, rzetelność, profesjonalizm oraz szybki czas realizacji usługi. Zdecydowanie polecam!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzysztof

Pełen profesjonalizm, miła obsługa klienta, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Jan

Pofesjonalnie, szybko.

Polecam

Robert

Pełen profesjonalizm. Kancelaria godna polecenia POLECAM!!!! Lubię atmosferę w Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. za: Kancelaria godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Klientka

Polecam, jestem już po kontroli z Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dokumentacja RODO przygotowana przez kancelarię bezbłędna.

NNN

uwaga na ofertę rodo. Przyjedzie pani, która niby przedstawi ofertę a później za to wystawią fakturę. NIEM PODPISUJCIE ŻADNYCH UMÓW Z NIMI !!!!

Marta, Łódź

Na początku miałam obiekcje...ale na pierwszym spotkaniu wszystko zostało przedstawione w sposób profesjonalny. Miły zespół młodych ludzi z pasją- bardzo polecam. Co prawda usługa przedłużyła się o tydzień, ale byłam informowana o każdym kroku na bieżąco.

Mariusz, Bydgoszcz

Pełen profesjonalizm. Rzeczowa pani Iza rozwiała moje wątpliwości udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam!

Polecam ich w dziedzinie RODO, jestem po wdrożeniu, bardzo profesjonalny zespół i mili przedstawiciele kancelarii

Leszek, Katowice

Polecam! Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Profesjonalizm i wiedza merytoryczna z zakresu RODO na najwyższym poziomie!

Joanna, Warszawa

Joanna, Warszawa Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa, szkolenie przeprowadzone w naprawdę profesjonalny sposób. Polecam!

Małgorzata, Szczecin

Polecam. Sprawnie i profesjonalnie, w dobrej cenie usługi.

Zadowolona klientka

Jestem w trakcie wprowadzania procedur związanych z Rodo właśnie z Kancelarią Infinity z Kielc:) i z pewnością mogę potwierdzić: rzetelność, bardzo miła i fachowa obsługa i bardzo szybka jak na dzielącą nas odległość..... bo to 450 km.....

zadowolony klient

Polecam! Sprawie i szybko załatwiona cała Procedura

@zadowolony klient

Potwierdzam. Z powściągliwością podchodziłem do przedstawionej oferty. Firm oferujących tego typu usługi jest na rynku - kolokwialnie rzecz ujmując - jak grzybów po deszczu. Przekonał mnie: - profesjonalizm - jakość obsługi - kultura organizacji: rzetelność skrupulatność i znajomość tematu W mojej ocenie: firma godna polecenia. Usługa wykonana terminowo, profesjonalnie i w satysfakcjonujący sposób.

Black

Potwierdzam. To zwykli (usunięte przez administratora). Uwaga na ich ofertę związaną z rodo. Nie podpisujcie żadnych umów !!!

sp. zo.o.

Ta niby "Kancelaria Prawna" to zwykły ......... nikomu !!! nie radzimy podpisywać jakichkolwiek umów o współpracy ani też o wdrażenie jakiś tam tematów które są w ofercie tej firmy ... Trzymajcie się jak najdalej od tego podmiotu gospodarczego ... niby "prawnego" a tak na prawdę ..... Były klient ....

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o. - Kielce

Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Warszawska 29
    25-518 Kielce

Kancelaria Prawna Infinity Sp. z o.o.