Master Promotion

Kraków

Opinie o Master Promotion

riaoako

wiem, ze kiedyś szukali osób do działu marketingu, ale jak to obecnie wygląda to niestety nie wiem, bo nie ma nowych ofert, ale na penwo działali fair, bo i poroponowali od razu umowy o prace jak widziałem.

boost

Program rozwoju biznesowego i program spzredażowy brzmi całkiem chlubnie. Rekrutacja 3 etapowa zakończona dniem otwartym w firmie, brzmi zachęcająco i równiez dobrze brzmi informacja o stałej, wysokiej pensji wraz z prowizjami, ale jak to jest z tym door 2 door, po tym wszystkim należy robić wyniki bazując na akwizycji? chciałym u nich podjąć pracę ale w trybie stacjonarnym, ktoś coś wie?

super jola

no fakt nikt do domu nikogo nie wpuści. ale zasada 10 sekund w robieniu pierwszego wrażenia decyduje o wszystkim. ja jestem w tym dobra, myślę że wpuściliby mnie z ofertą tej firmy nawet do nasa albo strefyt 51. mam dar i wiedzę o sprzedaży. chętnie pójdę do pracy do master promotion. tylko co ciekawego mogą mi zaoferować?

dziwak

ja sie nie dizwie nikomu kto sie nieznajomym otwierac boi - za duzo gadaja o tym w telewizji - jeszcze sie postawcie na miejscu takiej osoby starszej . coz trudna praca ale wiadomo ze ktos ja robic musi bo jak kots oferuje prace to na pweno sie znajda chetnie do jej wykonywania. nie ma sie co dziwici kazdemu kasa potrzebna

hela

kurcze, a ja myślę, że ludzie w dzisiejszych czasach w ogóle nie chcą wpuszczać nikogo obcego do domu, obojętnie o jakiej porze. Wiadomo teraz wiele złych rzeczy się dzieje i każdy się boi otwierać nieznajomemu. Ja osobiście też tego nie robię i nie otwieram nikomu z kim nie byłam umówiona, wiadomo - strzeżonego Pan strzeże.

Nie narzekam ciągle

70% Sprzedaży robiłem po 20 ^^

nie anonim

Zwykła akwizycja, naciąganie ludzi na usługi lub produkty. Jest się uczonym manipulacji, a jednocześnie manipulowanym słysząc o górach pieniędzy do zarobienia, wyścig szczurów i nagonka na zyski ze strony pracodawcy, brak stawki godzinowej (mimo wspomnianej w ogloszeniach), umowa o dzieło, bez zwolnień ani ubezpieczenia, praca całodniowa od 11:00 do 22:00 polegająca na wpraszaniu się do domów, gdzie nie raz wzywana jest policja z powodu zakłócania miru domowego, ogólnie poszukują ludzi podatnych na sugestie i manipulacje, żeby na nich zarobić (co się tyczy również pracowników). Tyle na ten temat.

lukas

Z doświadczenia wiem jacy czasem ludzie tworza opinie, zostanie źle potraktowany, czy coś i pisze nie wiadomo co. Może ktoś aktualnie pracujący w master promotion się wypowie?

"zatrudniona"

Dostałam pracę asystentki w biurze Krakowie miesiąc temu i nie podjęłam jej do teraz! Właściciel - pan (usunięte przez administratora)- po "przyjęciu" mnie do pracy ( gdzie zostawiłam kopie dowodu osobistego oraz dane niezbędne do przygotowania i podpisania umowy - co miało nastąpić za 3 dni) odwlekał później termin rozpoczęcia szkolenia a tym samym podjęcia pracy przez miesiąc a po miesiącu zabawy w kotka i myszkę najzwyczajniej urwał kontakt. Samo zachowanie świadczy o "wiarygodności", "rzetelności" i "odpowiedzialności" nieadekwatnego człowieka na danej pozycji.(usunięte przez administratora)

an_23

marne pieniadze, praca po 12 godzin dziennie, brak szacunku do drugiego człowieka

śmiech na sali

Żenada a nie firma, jedno wielkie oszustwo! są nadgodziny za które nikt nigdy Ci nie zapłaci, system prowizyjny więc kicaj na klateczkę! Szkoda czasu!

studentka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i to, co mówił rzekomy właściciel firmy pozostawia wiele do życzenia - oczywiście w niepozytywnym sensie. Studiuję dziennie matematykę, a ten "Pan" chciał, abym rzuciła studia! Dla takiej pracy? Śmiechu warte. Oszukiwanie i naciąganie ludzi? To nie dla mnie, jak i większości ludzi. Zastanówcie się 100 razy, zanim w Waszej głowie zakiełkuje myśl, aby chcieć tam pracować.

Ziomeczek

jak odpowiada Ci praca po 12 godzin bez podstawy to moze ci sie spodobac ;]

konkret

firma pierze mózgi młodym naiwnym ludziom. wszystkie koszty ponosi pracownik. jak zarobisz 300 zł dla firmy to dadzą Ci 100 i się ciesz. praca od 11 do często 22-23 więc można zapomnieć o życiu osobistym. sprzedaje się netię albo zbiera datki na organizacje charytatywne stukając do mieszkań po blokach. pracownik ponosi koszty dojazdów zarówno w Krakowie jak i często poza granice miasta.

Ja tam najlepiej czuję się w administracji :) pozdrowienia :)

P

Pracuje w Krakowie, atmosfera świetna, ludzie również. Do pracy przychodzi się z przyjemnością, a p. Przemek potrafi świetnie motywować ludzi! :) Drugiej takiej roboty ze świecą szukać.

Aaa

A jak jest z tym wynagrodzeniem? Facet powiedział 2-3tys, ale tygodniowo? Nie chce się wierzyć. W takim bądź razie nie ma stałej podstawy, a wypłata zależy od sprzedaży. Dobrze rozumuję?

k.

podasz mi do siebie kontakt? Z chęcią dowiem się wiecej o tej firmie.

ma

to chyba logiczne, studenci zaoczni są bardziej dyspozycyjni, dzienni mają zajęcia w tygodniu

Adam - były pracownik tego koszmaru

Studenci zaoczni mają bowiem mniejsze finansowe wymagania, ponadto są ubezpieczeni przez Uczelnie, a MP nie zapewnia ubezpieczenia zdrowotnego.

nick

Może ktoś powiedzieć dlaczego w ogłoszeniu o pracę napisali, że szukają najlepiej studentów zaocznych?

Lol

ogólnie praca spoko. fakt faktem nie łatwa jeżeli miał bym wybierać biuro to only Kraków. Kraków spoko ładne biuro i dodatkowo jest tam manager z potężnym doświadczeniem. Polecam tylko karków:) pozdrawiam:)

mi

wejdź na stronę masterpromotion.com.pl

gość

chciałabym się dowiedzieć czym zajmuje się ta firma, czy jest to Netia czy moze organizacja WWF? Jak wygląda dzień w takiej pracy?

beznadzieja

Ludzie mili :)

klinka

Moja opinia o tej pracy jest podzielona. Z jednej strony praca dobrze płatna i możliwości rozwoju są też fascynujące. Jednak na rozmowie powinni mówić o wszystkich konsekwencjach jakie niesie ze sobą nieetyczne pozyskiwanie klienta. Ja tak zrobiłem i teraz żałuję, bo firma fajna. Fajni ludzie...

Anonim

To po co tam pracowałeś? Czy ktoś cię tam przywiązał? Nic na siłę! Nie powiodło Ci się, a teraz najlepiej rzucać oskarżenia? To tylko okazywanie Twojej słabości :P Powodzenia!

wiecie co...jeśli się żalicie tu tzn..po pierwsze nic tu nie zyskaliście i nic nie zyskacie i jedyne co będziecie robić to się żalić.;) po drugie najłatwiej pisać niż przyznać się do tego że nic wam w życiu nie wychodzi;) spoko my coś mamy z tego a wy macie tylko swoje żałosne dno;)..POWODZENIA!!!

michał

(usunięte prze administratora) Ja swój dzień otwarty spedziłem bardzo miło i przyjemnie również brałem udział w obsłudze klienta ale ja dobrze wiedziałem co to marketing bezposredni i jak mi manager to tłumaczył na pierwszej rozmowie to wiedzialem ze jest to cos co mnie interesuje bo jest to kontakt z ludzi a czy po za obszarem bdg czy w bdg wiedziałem co znaczy praca przedstawiciela ja jestem pierwszy tydzien w czwarty dzien pospisalem pierwsza umowe i dodatkowo zebrałem bonus dodtakową 100 zl wiec 200 zł wpierwszy dzien pracy to jest to jedna piata wypłaty mojej matki Młodzi ludzie mili bardzo a manager jest naprawde bardzo ambitny i zawsze mozna na niego liczyc.

Firma firmie nie równa Ja tu pracuje i sobie chwale mila atmosfera ludzie świetni praca w obsłudze klienta ten kto lubi to dla niego na managera zawsze mozna liczyć i zawsze pomożę Wbrew innym firma się szybko rozwija Polecam a zazdrosnym zycze powodzenia

pracuś

takiej firmy jeszcze w katowicach nie było tylko dla tych co nie boja sie pracy z ludzmi zarówno klientami jak i pracownikami... POLECAM!!

Solidna firma zawsze wypłacalna... jest w międzynarodowej grupie, która jest od kilkunastu lat wiec nie ma opcji zeby było coś nie tak Mili pracownicy Praca dla osob którzy lubią obsługę klienta dodatkowo mozna naprawde dobrze zarobić... A przede wszystkim szybko awansować!!

:D

to solidna firma :D pozdrowiam [usunięte przez moderatora] :D

jeden z wielu

Pytanie odnośnie rekrutacji? Byłem na rozmowie i zadzwonili do mnie ze na 2 etap zostałem zakwalifikowany. Pytanie mam ile jeszcze osób się załapało?

Zostaw opinię o Master Promotion - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Promotion