Master Promotion

Bydgoszcz

Opinie o Master Promotion

kjk

Dokładnie to nie jest praca dla kogoś kto chce zarobić. Dostajesz umowę o dzieło. Chodzisz po mieszkaniach setek ludzi świątek piątek i niedziela i nie okłamujmy się naciągasz na nie korzystne umowy. Dojazdy na własną rękę. wszystko robisz sam tylko tyle że dają ci puste kwity i "identyfikator" Już lepiej iść kopać rowy przynajmniej masz zapewnioną podstawę Jeśli kwita nie podpiszesz pieniędzy nie masz proste .

ja

To jest chyba jakis zart.... Rano szkolenia, przerwy obiadowe, dojazdy poza miasto, kilka godz pracy(wciskania ludziom kitow?), dlugi powrot, pozniej spisac raport nawet jak juz 22 (!) = nawet 12 godzin poza domem! I koszty dojazdu na wlasna reke obiady. A czlowiek nie codziennie podpisze kwita. Nie polecam

Zostaw opinię o Master Promotion - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Promotion