Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

obecny

Podobno od nowego roku będą podwyżki, tak długo ich nie było, że teraz podobno Prezes ma dorzucić wszystkim więcej kasy! :)

kanadyjczyk
@obecny

Podniesienie płacy minimalnej to nie podwyżki :)

Wargas
@obecny

Podwyżki chyba normy!

Rafal

(usunięte przez administratora) Brak szacunku dla kogo kolwiek. Najgorszy płatnik w branży. Jakość na poziomie mniejszym niż zero.

Sprawdzający

Nie polecam pracy na magazynie! Nie wchodźcie w tą bramę bo zabierze Wam dużo czasu i zdrowia a pieniążków mizernie!!!

Maślana
@Sprawdzający

Ludzie w euforii gdy maja 3000 zł pensjj, a godzin w miesiącu tyle, jak w normalnej pracy w 1,5 miesiąca. Ale fakt, gdyby nie praca po 10 godzin to nawet 'dwójki z przodu'nie byłoby na magazynie .(usunięte przez administratora)

Bolek
@Maślana

Wskaż firmę w której można zarobić (usunięte przez administratora)netto bez nadgodzin nie mając ŻADNYCH kwalifikacji...

Kolo
@Sprawdzający

W CN wszystko podobno zaczyna się układać . Tak bynajmiej twierdzą

Ja...
@Bolek

Wskaż firmę w której za 210 godz można zarobić 2100. W gordonie właśnie tak jest są osoby co mają za tyle godz 3000 a inni za tyle samo godz 2100 nie sądzisz że to zbyt duże różnice. Tylko nie czaruj o tym akordzie albo że się ludzia robić nie chce i tego typu wytłumaczenia... Konkretnie z czego wynikają te różnice???

Sartael
@Ja...

Tam jest taki system naliczania płac, że sam naliczający się gubi.

Quzer

Panowie czy wy nie widzicie ze ta firma robi tak żeby miała upadłość firmy , dobry zysk z tego A za chwile będzie pod inną nazwą ludzie odchodzą jak ptaszki do ciepłych krajów i wy się zastanówcie za nim będzie zima i żadna firma was nie zatrudni A żyć trzeba uciekać . Pozdrawiam chłopaków

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były sprawdzajacy

Robiłem tam trochę czasu po 9h dziennie i soboty, popoludniowki do poznej nocy. Wkoncu jak większość odpuściłem ten zakład(usunięte przez administratora) Nie bądźcie naiwni.(usunięte przez administratora)Już dostałem zwrot. NIE POLECAM

DoDo

Tragedia w tej firmie pracowałem w niej przez 2 lata ale po ostatniej wyplacie postanowiłem sie pożegnać z Goronem, na stanowisku kierowca-magazynier w jednej z filii w Wielkopolsce za 210 godz w miesiacu i z 3 sobotami pracujacymi dostalem 2350 zl wyplaty. Haha to jest śmiech, wyplaty coraz niższe, atmosfera nie ciekawa i jeszcze trzeba płacić za braki. Dajcie sobie spokój z tą pracą. Pozdrawiam wszystkich Gordoniarzy i wytrwałości życzę :)))))

Bart

Polecam. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami tutaj zamieszczanymi. Praca w hurtowni Gordon pozwala mi na realizację moich marzeń-celów (oczywiście nie jakiś mega wygórowanych). Jeśli ktoś pracuje uczciwie stara się realizować założone plany to nie powinien narzekać . Pensja konkurencyjna , atmosfera pracy też bardzo dobra. Nie wiem jak jest w centrali , ja pracuje na zachodzie polski i nie mogę złego słowa powiedzieć o mojej pracy. pozdrawiam

Lord Vader
@Bart

Chyba pomyliłeś firmę która chciałeś ocenić ????????????

Arek

Trudno żeby każdy dostawał nowego laptopa, nie rozumiem dlaczego tak ma być?

NOWY

proszę bardzo o informacje jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ? jakie są zarobki ? narzędzia pracy ? czy są również do użytku prywatnego ?POZRAWIAM

PH były
@NOWY

Jakie narzędzia pracy? Laptop po poprzedniku smartfon za 100 zł i brak samochodu służbowego bo musisz swój kupić i Gordon płaci Ci czynsz który nigdy nie wystarczy na naprawy?samochodem możesz jeździć tyko podczas pracy ale gdyby przyszło Ci do głowy wrócić do domu bo czegoś zapomniałeś to oczywiście kilometry masz odjęte

Kojak
@NOWY

Laptopa raczej nie dostaniesz nowego będzie dobrze jak będzie sprawny. Smartfon wartości rynkowej z 300 zł który musi spełniać też rolę modemu bo tego też ostatnio nie dają. Samochód oczywiście swój za taki ryczałt który oferuję raczej nie kupisz nic droższego niż 10 - 12 tys zł. O prywatnym jeżdżeniu oczywiście nie ma mowy, gordon tak "dokładnie" liczy kilometry że nawet za te "firmowe" Ci nie zapłacą nie mówiąc o prywatnych. (usunięte przez administratora)

Podlasie

Przyszlo dwoje ludzi którzy rozwalili prawie placówkę hurtowni konkurencyjnej teraz rozwalą całą firmę.

vvvvvv

Na ten moment wszystkie hurtownie obniżają ceny ile się da a w gordonie podwyżki. Chyba coś nie tak !! AP Ma taniej Sachsa niż gordon w promocji.

krótko i na temat....

Gordon to gordon... Gordon żyje sobie własnym życiem, nie patrzmy na niego przez pryzmat hurtowni konkurencyjnych... nie mówię że jest super czy jest tragedia ale: Jeżeli już chcecie coś zmieniać to proponuję od samej góry. Nie szukajcie problemu w przedstawicielach czy sprzedawcach jeżeli nie jesteście w stanie dać nam towaru na półkę.... a kieownicy no tak SĄ...... Myślę że przy obecnym magazynie i marży różnych oddziałów i tak jest super :) Proponuję nie walczyć z wiatrakami tzn. my z konkurencją a poźniej z centralą.... Sugeruję też obserwować działania konkurencji np. przez web katalogi nie mówiąc o dokumentach które przez długi czas były wysyłane i ....... Czy może przez pracowników którzy mają coś do powiedzenia, mają na bieżąco inf. z rynku. Podnieść pensję, dać coś od siebie.... na pewno nie zabierać. Fakt dużo ludzi jest nie doświadczonych i będzie ich coraz więcej jeżeli w takim kierunku będzie się to toczyć.... Życzę powodzenia i wytrwałości :)

Ludzie jak nie musicie to omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Na innych oddziałach też nie jest lepiej śmieszne stawki Podstawa 800zł i 4 grosze za kliknięcie przy pracy na akordzie Praca poniżej godności człowieka (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Gordon Hurtownia Motoryzacyjna: Traktujcie ludzi z szacunkiem

Michael

Pracowałem w rudzie śląskiej i mieliśmy podstawę tysiąc złotych + 5 groszy od kliknięcia. nielicznym udawało się zarobić ponad 2 tysiące i to przy 9 godzinowym trybie pracy. Jak ktoś chciał wyjść po 8 godzinach tak jak miał to w umowie to musiał iść się spowiadać kierownictwu i prosić o zgodę. (usunięte przez administratora) Jak ktoś może to niech omija to miejsce szerokim łukiem.

Paulina

@Stary co dokładnie masz na myśli? Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna? Informacje te mogą być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. @P.hhhhhhhhhh rozumiem, że Twoja opinia oparta jest jednie na podstawie rozmów z potencjalnym pracodawcą. Czy mógłby zatem ktoś z pracowników firmy potwierdzić jak rzeczywiście wygląda sytuacja w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna?

Ten Właśnie
@Paulina

właściciel chyba pojęcia nie ma co mu się na firmie dzieje , a dzieje się bardzo źle

Ten który niedawno odszedł

Najgorsza hurtownia na rynku nie ma nic gorszego żadnej jakości żadnego wsparcia nic kompletnie dno totalne ale firmę podniosą derektory z IC tylko że podniosą jedynie koszty a nie firmę śmiech na sali co oni wprowadzają przez sam system naliczanie wypłat odejdzie połowa ludzi nawet przedstawiciele z centrali szukają pracy ale co się dziwić jak nikt ich nie docenia. Niestety firma bez przyszłości bez perspektyw bez jakości aż żal patrzeć jak tak dobrze zapowiadająca się firma jeszcze kilka lat temu teraz tak dołuje.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

twojstary
@Marek

tak

Porazka

Wkrótce cześć kierowników sprzedawców i handlowców ze wschodu i południa zapewne rozpocznie poszukiwanie nowej pracy z powodu nowego „wspaniałego” regionalnego który przyszedł z IC i mianuje się zbawca Gordona.niestety Jego strategia polega na ustalaniu Nie realnych planów sprzedażowych , wdrażaniu systemu (de)motywującego sprzedawców , przedstawicieli oraz kierowników ,oczywiście Pan dyr wprowadził również możliwość ucinania kwoty podstawy co zapewne ma podnieść morale każdego pracownika.ciekawe czy konkurencyjne hurtownie już zacierają ręce ze wkrótce otrzymają możliwość zatrudnienia doświadczonych pracowników

Porażka

tak to jest jak nie wie się co się dzieje w rynku a równocześnie nie liczy się ze zdaniem osób na oddziałach które maja najlepsza wiedzę o rynku lokalnym.Pan dyrektor zapomniał ze Gordon to nie IC i ze dostępnością nie zastąpi się słabszych od konkurencji cen

Gordonienko

Na szczęście nie są już pseudobrygadzistami :D

Ferdyk
@Gordonienko

To kto jest i co z nimi się stało ?

Cleo

Czy ktoś może napisać jakie są warunki na stanowiskach biurowych?

Jeśli nie ogarnie dołów to tak. zajadą go.

Słyszałem

Podobno przedstawiciele będą się zwalniać......

Były
@Słyszałem

Kto odszedł od marka że zmiany?

Albin
@Słyszałem

Na wschodzie jest super. Nowy dyrektor który wprowadza nowe zmiany. Są bardzo proste. Zniechęcić starych klientów do kupowania i doprowadzić pracowników doświadczonych żeby się pozwalniali. Po osiągnięci tych celów będzie można zacząć szukać nowych klientów i pracowników. Wszystko w ramach podniesienia jakości usług. W sumie po co kupować gdzie indziej towar taniej od ręki skoro można poczekać jeden dzień i kupić drożej towar tego samego producenta w Gordonie. (usunięte przez administratora) Brawo i oby tak dalej.

@Albin

Nic nowego takie metody to i obecni dyrektorzy stosowali i stosują. Ta firma pęknie jak bańka mydlana,kwestia czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.