BNS Personalmanagement Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o BNS Personalmanagement Sp. z o.o.

warkot

i tu się nie dziwie, w końcu robota bardziej skomplikowana

olencja

BNS zlokalizowane w Gliwicach prowadzi bardzo ciekawą działalność. Zachęcając zagranicznych inwestorów do lokowania tutaj kapitału czy poszukiwaniu nowych rozwiązań przez samą firmę. Zastanawiam się jak pracownicy są rozliczani i czy rzeczywiście mają odzew ze strony zagranicznej w tej kwestii, dzięki za info.

Marek

o widze ze warto aplikowac do tej firmy .. obawiam się na rozmowie kwalifikacyjne jogromnej tremy, duzo celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie bede wdzieczny dziekuje bardzo za odpowiedzi pozdrawiam..

Marcin

Po tych opisach nie moge wygiagnac zadnych wnioskow na temat pracy w BNS Personalmanagement Sp. z o.o. Mialem przykre doswiadczenia w bylej pracy i wolalbym na przyszlosc juz tego uniknac, dlatego zwracam sie z prośbą o udzielenie mi jeszcze jakichs dodatkowych informacji na temat współpracy z BNS co pomoże mi w podjęciu decyzji o złożeniu swego cv w tej firmie.

szelter
@Marcin 01.12.2014 14:00

tylko , że ciężko Ci powiedzieć coś konkretnego , bo nie zatrudniasz się w tej własnie firmie, tylko poprzez te firmę. W końcu jest to pośrednik pracy. Dlatego ciężko określić do jakiego pracodawcy trafisz. BNS nie jest w stanie sprawdzić profesjonalizmu i podejścia każdej firmy z którą współpracuje .

Gastarbeiter

polecam ta firmę, jest bardzo dobra, mnóstwo ofert pracy, bardzo pomocne!

Przemo K.

Czy ktoś mógłby w tej chwili opisać, jak warunki mieszkaniowe oferowane przez tą firmę? Czy coś się zmieniło na lepsze, (usunięte przez administratora)

daddy

To prawda, ale BNS Personalmanagement znajduje prace głównie w Niemczech i Austrii, a w związku z tym wymagają niemieckiego.

Polak

BNS Personalmanagement ma na swojej stronie sporo ofert pracy, co ciekawe, to sa aktualne i pojawiają się dosyć często.

wkurwiony

jestem przez nich w Ditfurcie w heycousticu jeżdżę na wózku widłowym - pracujemy przez pośrednika z Ingolstadt. Mieszkania tragedia, pieniądze tragedia 850 - 900 euro po mieszkaniu! Sorry ale nie taka miała być kasa dla fachowca co śmiga widlakiem! Wszyscy nie tylko z tej agencji szukamy innej roboty bo ta kasa i syf na mieszkaniu jest nie do zniesienia. Nie polecam bo wszystko przedstawiają ekstra jak jesteś w Polsce a na miejscu jest zupełnie inaczej!

lukas

Współpraca z firmą - pozytywnie. Stawki - jak na to co rynek oferuje - DOBRE. Polecam.

tosiek

już 3 miesiące czekam na prace i ciągle słysze narazie nic nie wiadomo czekamy na odpowiedź z niemiec parodia nie wiem po co ta firma wogóle istnieje

teoo

tak mi oferuje komfort i co mam robic malo kasy

Zostaw opinię o BNS Personalmanagement Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNS Personalmanagement Sp. z o.o.