Opinie o GRYFTEC w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRYFTEC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRYFTEC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRYFTEC w Szczecin

KorneliuszOlgierdLorenzo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Poleci ktoś jakąś inną firmę z branży perfile, bo tu chyba nie ma już etatów dla perfilowców, a ja nic innego nie umiem?

Justyna Nowy wpis

Hej, szukam pracy jako Tester od Softa i trafiłam też na ofertę ze strony firmowej. Po pierwsze to dacie znać po jakim czasie mniej więcej można oczekiwać odpowiedzi na ten formularz zgłoszeniowy? Druga sprawa to ocena warunków finansowych, jakie są tegoroczne stawki?

KorneliuszOlgierdLorenzo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w GRYFTEC?

Porucznik_Wichura Nowy wpis

Najpierw jest rozmowa. Po rozmowie jest tor przeszkód na poligonie. Potem wysyłają helikopterem do dżungli, kandydat ma przy sobie zapałkę, nóż i dokumentację techniczną i musi przetrwać tydzień. Następnie rozmowa po angielsku i sprawdzian wiedzy informatycznej. Ostatnim etapem jest sprawdzian znajomości szantów.

asd

Czy to prawda, że firma jest liderem wśród systemów wbudowanych w polsce? Liczę na profesjonalną realizację, dobry kontakt ze mną jako klientem oraz pełne wdrożenie PERów do mojej pralki, lodówki i bomby atomowej.

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
CallMePuppy

Czy firma już powiedziała pracownikom, że w tym roku nie ma premii świątecznej czy znowu czeka z tym do ostatniej chwili?

KaRRamBa
@CallMePuppy

W tym roku premia jest niższa niż u pracowników Lidla.

Małgorzata
@KaRRamBa

A można dopytać ile wynosi ta i ta premia? Ciekawa jestem skali porównawczej. Jeśli chodzi o wysokość świątecznej to wyniki na to nie wpływają? firma daje ile ma w budżecie?

Łucja

Jakiś czas temu szukali Programista Embedded Systems. Wiecie jaką umowę oferują? I czy jest opcja na zdalną pracę, choćby częściowo?

Jan Marynarz

Czy nadal firma tnie koszty i zamiast wykupić odpowiedni pakiet biurowy to używany jest open office?

Małgorzata
@Jan Marynarz

Ciekawa jestem co z tym programem jest nie tak? Utrudniał ludziom pracę? Zgłaszali jakieś problemy związane z obsługą?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w GRYFTEC?

Atmosfera jest bardzo w porządku. PM i TM są bardzo wyluzowani (na wszystkich projektach), a koledzy pomocni i życzliwi. Nikt tutaj Ciebie nie obrazi, nie skrytykuje, lecz posłuży pomocą. Atmosfera raczej typowo startup-owa. Jest to największa zaleta (i niestety jedna z niewielu) pracy w tej firmie.

Robert

Jedna z niewielu mówisz? To co ci nie odpowiada w takim razie? Chętnie posłucham

Siusiak

Skoro w grudniu dostaje się mikołajki to czy teraz, w kwietniu pracownicy otrzymują zajączki w czekoladzie? Bardzo chciałbym dołączyć do firmy z jakimiś tradycjami a nie na rympał. Słyszałem, że to porządny pracodawca. Prawda to?

El tost

Nigdy nie pracowałem w tak dziadowskiej firmie. Coś jakby ktoś puścił bąka w gronie znajomych. Niby czujesz, że śmierdzi, ale stojąc w grupie nie chcesz otwarcie tego przyznać. Na szczęście opuściłem tą śmierdzącą (usunięte przez administratora) Wszystkim obecnym pracownikom również tego życzę. Pozdrawiam serdecznie jedynie miłą panią z kadr.

Honorata
@El tost

Możesz napisać coś konkretnie o tej firmie, jakoś szczegółowo, a nie tylko ubliżać?

El tost
@Honorata

Oczywiście, że mogę! Po pierwsze, stawki jakie proponuje na start firma są meeega śmieszne. Ale okej, myślałem, że może tak jest na start a potem są podwyżki odpowiednie. Nic bardziej mylnego. Podwyżka wynagrodzenia jest również tak śmiesznie mała, że to po prostu śmiech na sali. Generalnie firma robi typowy wyzysk. Zatrudnić jak najmniejszym kosztem i próbować utrzymywać również za (usunięte przez administratora) pieniąze. Ale pomijając to, bo finanse to kwestia względna. NAJWIĘKSZYM NIEPOROZUMIENIEM było wystawiać oferty rekrutacji na programistę c++, po przyjściu na rekrutację pytać z c/c++ a otrzymać ofertę pracy na słynnych PER files, czyli działem zupełnie niezwiązanym z programowaniem. To tak jakby nazywać się programistą HTML. No szanujmy się.... Myślę, że gdyby zebrać odpowiedni dowody i dokumentację do tego to sąd pracy mógłby dać odpowiedni wyrok niekrozystny dla firmy, tymbardziej, że na umowie miałem napisane stanowisko "Junior software engineer"

Vasyl z tamburynem

Czy jest w tej firmie możliwość pracy zdalnej dla programistów? Mamy w taborze dobre wifi, a nie zawsze jesteśmy na miejscu. Ore ore.

Jan Marynarz

Jak firma radzi sobie z inflacją? Czy pracownicy otrzymują jakieś podwyżki?

Perowiec

Chciałbym zostać profesjonalistą i bardzo rozwinąć się w dziedzinie plików PER. Słyszałem, że ta firma jest odpowiednia. Czy tak?

Kakao Czoko Oko
@Perowiec

Jeśli chcesz rozwijać się w plikach PER musisz jeść koPER, wyglądać jak raPER, być czujnym jak sapPER

Henryk

Czy firma przeszła na rozwiązania chmurowe i profesjonalny pakiet office 365 czy nadal mamy OpenOffice jak w jakimś biednym zakładzie fryzjerskim?

Jadwiga

Słyszałem, że firma współpracuje z niemieckimi klientami. Prawda to, że Pan Jurek tańczy jak mu Niemiec zagra?

Norbert

Czy mozliwe są praktyki studenckie w tak prestiżowej i międzynarodowej korporacji?

Marynarz

Co się dzieje z firmowym jachtem? Czy to prawda, ze coraz częściej trudno go dostać?

Jurek

Jakie są szanse rozwoju w tej firmie?

Vladimir

Czy nadal na święta zamiast bonów to dostaje się Mikołajka w czekoladzie? Przepiękna tradycja. Super to było bo można było osłodzić sobie dzień.

Żaneta

Czy nadal firma bezczelnie (usunięte przez administratora) daje oferty pracy dla programisty, robi rekrutacje z c/c++, zawiera umowę na stanowisku junior software engineer a jak się przyjdzie do pracy to człowiek trafia do działu niezwiązanego praktycznie z tym co się miało robić? Chodzi o sławne Per files.

Zostaw merytoryczną opinię o GRYFTEC - Szczecin

• Jak się pracuje w GRYFTEC?

Zobacz opinie na temat firmy GRYFTEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRYFTEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRYFTEC?

Kandydaci do pracy w GRYFTEC napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRYFTEC
  • ul. Teofila Firlika 19